Pickup seriál 2. – jsem sebevědomější a ženy to cítí

Po prvním úspěšném kurzu jsem jako v opojení. Brána do Matrixu byla otevřená a já teď vidím všechny možnosti, které se před člověkem otevírají. Nabral jsem určité zkušenosti v Praze pod vedením mágů v oboru svádění.

Je čas vyzkoušet svoje schopnosti ve svém rodném městě. Mám v hlavě spoustu plánů, kde začít. Vím jasně, že brzy jdu na streetgame ve svém vlastním městě. Nemůžu se dočkat.

pickup seriál 2. díl

 

Příprava na první pickup street v ulicích rodného města

Před první akcí u sebe doma obcházím obchodní domy. Chci si vytvořit vlastní styl. Jsem inspirován páví teorií z knihy The Game, kterou vyvinul můj kouč Mystery.

Ta hlásá, že čím jste výraznější, tím je úspěch ve hře větší. Takový drive jako Mystery zatím nemám. Na kovbojské klobouky a výrazné havajské košile to momentálně nevidím. Přesto věřím, že specifický vzhled ke hře patří. Určitou představu mám.

Pickupeři mají různé styly a někteří se oblékají docela obyčejně. Druzí mohou být velmi expresivní a výrazní. Viděl jsem kluky, kteří měli v akci na sobě třeba jen džíny a tričko. Jiní nosili výrazná oranžová saka a křiklavé módní doplňky. Vždy záleží na stylu daného baliče. Důležité je, že to jednotlivému hráči funguje a cítí se v oblečení dobře.

Obcházím několik obchodů a stále nemohou najít co hledám. Nakonec zakotvím v jednom, kde najdu všechno co potřebuji. Nechám si samozřejmě poradit od prodavačky, která mi výsledek ráda zhodnotí a ochotně poradí. Holky milují módu a tato není výjimkou. Po odchodu si zpětně uvědomuji, že jsem s ní taky hrál hru. Klidně jsem si mohl říct o číslo. Někdy může být hra extrémně přirozená a snadná, tak toho využijte.

 

Přichází den D

Mám po práci a venku svítí slunce. Holky chodí v krátkých sukýnkách po ulicích. Je čas ověřit si naučené znalosti v praxi. Vyrážím tedy do ulic svého města. Vybírám rušnou třídu, kde je poměrně velká koncentrace lidí. Cítím nervozitu, která je normální. Ani ten nejlepší hráč se ji nikdy nezbaví. Jedinou možností je nervozitu přijmout a akceptovat.

Potřebuji se nějak dostat do tempa. Míjí mě několik krásných slečen, ale vždy si moje podvědomí nachází nějakou “racionální” výmluvu. U mě jsou to typicky tyto:

 • není dost hezká
 • teď zrovna telefonuje
 • je tam s kamarádkami
 • má sluchátka
 • spěchá

Mojí nejčastější výmluvou je právě to, že se mi moc nelíbí. Vybírám zbytečně moc. Přitom je vždy lepší oslovit a následně se přizpůsobit situaci. Pokud se mi nelíbí, můžu vždycky říct, že musím už jít.

Tímto stylem minu celou řadu slečen. Projdu pěší třídu, park a cestu kolem řeky. Potkám spoustu krásných holek, ale neoslovím ani jednu! Sedla si na mě oslovovací paralýza.

Zjišťuji, že jsem ztratil bezmála 2 hodiny času jen chozením po městě. Přesto, že se mi nepodařilo žádnou oslovit, jsem stále šťastný jako dítě. Kouzlo streegame stále působí. Nakonec to stáčím k domovu s tím, že zítra to zvládnu mnohem lépe.

TIP: Ať už hrajete streetgame nebo na vás vaše láska čeká doma v posteli, potřebujete pevnou erekci. Tu vám za 45 minut podpoří česká Proerecta

proerecta

 

 

Přichází den D číslo 2

Tentokrát se vydávám přímo na náměstí. Mám stanovené minimum 10 oslovených holek. Na počáteční nervozitu jsem více připravený, i když tu přirozeně stále je. Cestou používám několik triků na zmírnění oslovovací nervozity. Oslovuji náhodné lidi.

Nezáleží zda muže, nebo ženy. Pouze upřímně chválím cokoliv, co mě na nich zaujme. Kabelka, pěkné boty, nebo šaty. Pomáhá mi to rozmluvit se a získat pevnější půdu pod nohama.

Vždy je dobré si uvědomit, že hra začíná ve chvíli, kdy člověk opustí práh domu. Neosvědčilo se mi říkat si třeba: “Až dojdu na určité místo, začnu tam hrát”. Je to nesmysl a budete to odsouvat dál a dál..

Člověk může krásnou dívku potkat třeba rovnou před barákem, nebo to může být dokonce sexy sousedka, která se mu už dlouho líbí. Což je přesně můj případ.

Dorážím na místo a jsem připraven oslovovat. Streetgame a Princovo učení ještě doporučuje třeba hlasitě si zatleskat, nebo nahlas zazpívat vaši oblíbenou píseň. Klidně před lidmi. Ve chvíli, kdy zjistíte, že vás zdaleka neřeší tolik, jak si myslíte, spadne z vás velký kus společenského tlaku. Více se uvolníte a vaše hra bude mnohem lepší.

Oslovuji první holku. Volím metodu nepřímého oslovení, tedy něco ve stylu: “Tohle náměstí vždycky vypadalo úžasně”. Zkušení baliči říkají, že je v podstatě jedno co říkáte. Důležité je jak!

Proto zaslechnete v komunitě oslovení typu: “Máš ráda zeleninový salát? Vypadáš hezky” a další zajímavé variace. Nepřímé oslovení vyvolává efekt, že se vlastně znáte už odjakživa a toho dojmu chcete taky dosáhnout. Chcete co nejpřirozenější konverzaci, která není strojená a přitom zde nechybí prvek svádění. Zní to na první pohled lehce, ale dostat se na tento level chce určité mistrovstí, nebo přirozený talent.

Holka, kterou oslovuji, reaguje úsměvem a začínáme se bavit. Oslovuji ji za chůze a snažím se jít před ní. Alespoň 1 – 2 kroky. Správný pickuper nikdy nevlaje za holkou jako papír. Naopak by měl působit, jakoby šel vedle dané ženy. Cílem je jí zastavit.

Často je to velká challenge pro vaši kreativitu. Některé holky jsou nepříjemné a vypálí na vás hned při oslovení nejméně milion testů. Musíte s tím počítat a nevzdat se tak snadno.

Holčinu se mi nedaří na první dobrou zastavit a ponořit se s ní do hovoru. Je to atraktivní blondýnka (cca 8 na stupnici atraktivity). Naznačuje mi že, spěchá. Reaguji tak, že také nemám moc času.

Demonstruji tak svou cenu a vzácnost. Jde o psychologický trik založený na teorii z ekonomie. Časová tíseň funguje velmi dobře. Holčina se zastavuje a začínáme se bavit. Dozvídám se, že je modelka a další obecné informace. Zkouším oldschool trik z knihy The Game zvaný fázová modulace. Tedy přechod z obecného tlachání na vážnější téma.

V mém případě zkouším větu ve stylu: “Musí to být osud, že jsme se potkali”. Později na semináři se dozvím, že jsem vypálil těžký kalibr až příliš brzy. O tomto tématu píší více v dalším díle série.

Vidím, že emoce holky se mění. V tu chvíli mi odpoví, že má přítele. Nevím , jak reagovat. Až později se dozvídám od Prince vynikající sérii odpovědí, o které se s vámi podělím později.

Loučíme se. I přes odmítnutí nejsem zahořklý. Vím, že patří ke hře a čeká mě jich na mé cestě ještě minimálně další tuna.

Klasická fráze „Mám přítele“ může i nemusí být pravdivá. Je na vás, zda se vzdáte nebo začnete zjišťovat dál, co je na tom pravdy.

Potkávám další ženy

Pokračuji dál. Cítím nárůst momenta sebevědomí. Každý pickuper nabírá momentum různě rychle. Jsou typy, kteří jedou bomby hned od začátku a pak jejich výkon klesá. Nejčastější skupinou jsou kluci, kteří mají největší momentum a úspěch po 2-3 hodinách hry. Jsou i takoví, kteří hrají obrovská kvanta hodin.

Není důležitá kvantita, jako spíš kvalita. Správně by měl pickuper každou svou interakci za daný den zpětně rozebrat a analyzovat. Co mohl udělat lépe, co se mu naopak povedlo. Jen tak se bude rychle zlepšovat a učit.

Narážím na další holku co sedí kousek od sochy na náměstí. Není tak pěkná, jako předchozí, ale něco na ní je. Poslouchá muziku. Naznačuji jí gestem, aby si sundala sluchátka z uší. Poslechne mě. Malé vítězství pro mě.

Téma se nabízí samo. Ptám se, co poslouchá. Usmívá se na mě a podává mi jedno sluchátko. Hudba je skvělá. Užíváme si jí oba. Není třeba ani moc slov. Cítím neobvyklou přitažlivost a vzrušení. Najednou přichází týpek. Nevím zda je to kamarád, nebo přítel. Ptám se jí: “To je tvůj přítel?”

Jak později zjišťuji, je to hloupost. Není třeba se ptát. Ono odpovídá, že jde o kamaráda. Šeptám ji do ucha, že se mi moc líbí a zda by mi dala číslo. To mi velmi ráda dává.

Streetgame na rodné půdě nakonec končí s několika čísly. Jsem na sebe docela pyšný. Nadále zůstávám pokorný. Vím, že číslo zas tolika neznamená. Dá se jít mnohem dále a daleko lépe budovat přitažlivost. Setkání klidně může končit daleko více epicky!

facebook erekce.cz

 

Návrat na místo činu a druhý kurz v Praze

Na další game v ulicích Prahy se moc těším. Je to pro mě určitý rituál, který mě nabíjí pozitivní energií. Jsem nyní o něco zkušenější a vím o trochu více. Není to sice hitparáda, ale na něčem mohu stavět.

Opět potkávám Prince a další PUA. Jeden z nich je zkušenější hráč a druhý úplný nováček. Poprvé tedy budu streetovat s někým, kdo je méně zkušený než já a jsem na to hodně zvědavý.

Začínáme opět u Palladia a pokračujeme směr Václavák. Princ posílá nováčka oslovit jednu holčinu. S druhým zkušenějším PUA pozorujeme jeho křest ohněm.

Jsem ve hře krátce, ale i tak už poznám základní chyby. Třeba to, že se ptá, zdá může s holkou na chvíli mluvit. Jsou vidět i další chybky. Držení těla, tón hlasu. Vše vyzařuje nejistotu. Tyto signály jsou normální a znám je osobně velmi dobře.

Pro mě je pozorování tohoto nováčka skvělou školou. Člověk se v mnoha situacích sám poznává a učí s z jeho chyb.

Následuje větší zkouška. Všichni tři jdeme do masivního setu cizinek z Německa. Holky slaví rozlučku se svobodou s jednou z jejich kamarádek. Každý z nás si vybírá jednu holku ze skupiny.

Volím si blondýnku, která je na Němku docela pěkná 🙂 Ptám se, zda neumí anglicky. Odpovídá, že ne. Nějak ji nevěřím. Zkouším proto lámanou němčinu a posunky. Nevzdávám se!

Nakonec se prořekne a ukáže se, že anglicky umí. Na to velmi výrazně upozorním a směju se jí. Právě jsem prošel shittestem. Jedním z mnoha.

Ze setu mám dobrý pocit. Baví se blondýnka a její kamarádky. Nakonec je z toho spíše taková cirkusová show. S balením už to nemá moc společného.

Na to mě taky Princ upozorní. Mám prý talent na to být vtipný, ale výsledkem je spíše show, než svádění. Plus bych se měl více zaměřit na tón hlasu. Ten je také velmi důležitý. Měl by být uvolněný, hluboký, hlasitý a výrazný.

Tři hodiny opět uběhnout jako nic. Jsem opět ve skvělé náladě. Nakonec jdeme s Princem do dvojsetu tureckých turistek. Sleduji Prince v akci a nenápadně sleduji jeho postupy.

Otvírám konverzaci reakcí na její krásný a usměvavý obličej. Dále už hraji tak, že kopíruji Princovo jednání.

Oba skončíme s holkami v obětí a dostáváme pusu na tvář a kontakt na Instagram. Uzavírám set dříve, než parťák. Na to mě Princ následně upozorní. Dokud nedohraje parťák, neměl bych set opouštět. Navíc se dalo klidně pokračovat na INSTAntní rande. Možná i dále?

Mám tedy další partu věcí, které do příště vylepšit. Co nevidět je navíc MEGA konference pickuperů z celé republiky. Tam na mě čeká další kupa neuvěřitelně cenných informací a hlavně skvělých lidí. Už teď se nemůžu dočkat!

Pickuperský slovník pojmů

Komunita pickuperů používá některé termíny, které mohou znít pro nově příchozího jako jazyk mimozemšťanů. Zde je několik základních termínů k osvětlení:

 • PUA (pickup artist) = umělec v balení žen, mistr svůdník, pickuper
 • game – název pro hru, která spočívá v balení žen
 • set – skupina holek (více než 1 holka)
 • indikátory zájmu – holka neverbálně naznačuje, že se jí líbíte
 • testy (shittesty) – holky mají stovky testů, aby zjistili, jak vážně to myslíte
 • streetovat, street – balení holek a žen přímo na ulici

TŘETÍ DÍL mého seriálu o pickupu vyjde brzy. Do té doby čtěte o tom, jak a proč nás ženy podvádějí a jak to poměrně s jistotou zjistit

A POKUD se vám s holkama nedaří v posteli, ihned kupujte Proerectu se slevou 15 %. Kód PROERECTA10 zadejte přímo v objednávce.

proerecta

 

 

Leave a Reply