Pickup seriál 4. – jak vyniknout a sbalit i tu nejvyšší ligu?

Během svého vývoje budete jako balič potkávat stále pěknější a pěknější dívky. Nakonec velmi atraktivní. Je to nevyhnutelné, pokud chcete vaši game posouvat stále dál, což jistě chcete, jinak byste nečetli tenhle článek.

Pojďme se podívat, jak zhruba vypadá běžná realita velmi atraktivních holek. Jen upozorňuji, že toto nejsou výmysly vycucané z magazínů pro pány, ale tvrdá realita. Ověřená několika nejlepšími baliči u nás.

 

Co se každodenně stává atraktivní ženě?

1. fakt – Muži je často oslovují

Lidi si často říkají: “Jo, jasně, ta je nádherná má každýho na koho si ukáže. Je to pro ni snadný.” To je pravda. Atraktivní slečny jsou oslovovány často, což také znamená, že jsou nasyceny NUDOU. Je to tím, že každý týpek, který ji jde oslovit, se chová téměř stejně. Spíše než aby se snažili ji sexuálně vzrušit, vytahují se a předvádějí jako rockové hvězdy.

Mám takovou a makovou práci, vydělávám tolik peněz, jezdím v nabušeným autě. Z pohledu ženy je to tak, že týpek sám není cool. To z něj dělají jeho věci kolem. Když vidí kluk holku na stupni 9 nebo 10, okamžitě chce hrát svoji nejlepší hru.

Najednou už nemůže být tak lehkovážný, jako když oslovil tu tlustou holku před 5 minutami. Z uvolněné konverzace do módu James Bond. Je to pořád dokola. Nefunguje to.

DOSTAL JSTE JI DO POSTELE? To gratuluji, ale abyste náhodou neselhal, mějte po ruce berličku v podobě české Proerecty s okamžitým nástupem

proerecta

 

 

2. fakt – Tuny komplimentů

Atraktivní dívka už dopředu může říct, jak rozhovor bude vypadat. Dostává denně desítky lichotek. Všechny jsou překvapivě stejné. Jsi tak krásná, jsi to nejkrásnější na tomhle světě a tak dále.

Daleko lepší kompliment je pochválit něco jiného. Třeba jak:

  • skvěle sladila svůj outfit se svými botami
  • se pohybuje
  • se směje  

3. fakt – Stavění na piedestal

Při setkání s krásnou ženou se chce každý ukázat. Vyzdvihování a vystavování na zářivý podstavec. To je každodenní chleba atraktivní dívky. Otázkou zůstává, kde je všechna zábava? V takové situaci se nikdo nemůže a nedokáže uvolnit.

Holka bude znuděná a týpek bude ztuhlý a paralyzovaný strachem, aby všechny lichotky vybalil co nejlépe. Tím pádem se bude brát vážně a bude chtít za každou cenu vyhrát. Takže jeho konverzace bude nudná, bez emočních spiků. Protože dělat si legraci z atraktivní holky se přece nenosí. James Bond mode bez kapky šťávy definitivně všechno zabije. Stejně jako předvádění se.

Když přijde týpek a povídá: “Víš mám vstup do VIP sekce.” Holka si říká, proč se takhle trapně předvádí? Byl by jinak celkem v pohodě.

Bez pochyby jsou holky, které na VIP argument zaberou, ale naštěstí jich není většina. Navíc takový typ byste ani hledat neměli. V takovém případě radši otevřte kufr a podejte ji zlatý rýč 😀

Každopádně vzít všechen svůj životní úspěch a nabídnout jej dívce na stříbrném podnose se slovy “Udělám co budeš chtít”, to vážně není cool.  Kde je pak výzva? Když budete v pohodě a dostatečně sebevědomí, budou vás prohánět samy. Dopřejte ji tu radost.  

 

4. fakt – Kamarádky na ignore listu

V její realitě se všichni týpci soustředí na ní. To ji může lichotit. Na krátký čas. Každopádně ve více případech je to náročné. Její ne tolik atraktivní kamarádky, tlusté kamarádky nedostávají tolik pozornosti. Ona se pak cítí špatně. Plus její ošklivější kámošky vás budou na 100% sabotovat.

 

5. fakt – Je přesycena validací

Jsi úžasná, skvělá a báječná. Říká jí to každý. Je toho tolik, že to ve finále začne být otrava. Když je někdo tak krmen validací, nakonec se předávkuje. Plus to deformuje celkovou realitu. Atraktivní dívka si myslí, že je totální bohyně. Kdo ji ale dá opravdovou zpětnou vazbu? Kdo si troufne si z ní udělat legraci?

 

6. fakt – Halo efekt

Efekt z psychologie, kdy každý atraktivnější jedinec (muž i žena) je brán jako úspěšnější. Vemte si situaci, kdy jste viděli opravdu nádhernou holku. V tu chvíli jste si říkali: “Bože ta musí mít úžasný a perfektní život.” Vaše představy jsou pak zcela mimo mísu a šíleně nadnesené.

Lidi ji berou jako bohyni, kterou není. Je jen lidská bytost jako všichni ostatní. Vzniká tak obrovský rozdíl v tom, jak ji vnímají lidé okolo a jak vnímá ona sebe samu. Taky chodí na záchod, taky se potí, musí se holit, má strach, starosti. Stále je jen člověk.

Ve skrytu duše je to obyčejná holka, která se chce chovat bláznivě a nekomplikovaně. Její krása a třeba i prestižní práce, její postavení. Všechno jen překážky, které jí brání se uvolnit.

I supermodelky prdí, holí si nohy a mají úplně stejné potřeby, jako každý. Bohyně neexistují. 

 

7. fakt – Chce být milovaná za to, kdo je

V každém ohledu. Nejen kvůli své pěkné a milované tvářičce a tělu. Zkuste se vžít do její situace. Jde do klubu. Takže se narve do tenkých přiléhavých a ne zcela pohodlných šatiček. Nazuje vysoké podpatky, takže ji budou v půlce večera bolet nohy. Určitě nechce být milována jen pro toto pozlátko.

Chce být milována tak, že až přijde domů, odlíčí se a osprchuje, dokáže ji někdo ocenit a milovat za to, jaká je doopravdy. Ve starém obnošeném tričku na kanapi u svého oblíbeného seriálu.

 

8. fakt – Bojí se poškození pověsti

Ve svém sociálním kruhu a ve společnosti má pověst bohyně. To je něco, o co nechce přijít. Samozřejmě si tuto poctu užívá. Tím pádem má strach, že pokud se dá nějakému týpkovi až příliš snadno, přijde o svůj status bohyně.

Co pak zbyde? Jen malá holka, která je skryta v každé ženě. Tahle představa ji děsí. Takže když dá týpkovi šanci, následně vyčkává. Dokonce i když ji zaujme, může být zpočátku odměřená, protože se bojí ztráty sociálního statusu. Pamatujete si ještě pravidlo: Zůstaňte v setu?

 

9. fakt – Pohádka o princi

Fráze typu: ”Hledám týpka, který mě prostě dostane.” Tuhle větu uslyšíte říkat hodně holek. Atraktivní, méně atraktivní. Co to znamená? Má to snad být týpek co je chápe, když mluví?

Nebo nějaký týpek, co se ji snaží ohromit penězi, statusem a podobně? Ne, chce hlavně někoho, kdo si je jistý sám sebou a bude ji brát takovou, jaká je ve skutečnosti.

 

10. fakt – Pocit izolace

Je to jednoduché. Její ne tolik atraktivní kamarádky ji ve skrytu duše nenávidí. Její tlustá kámoška s ní stále bude vyrážet na akce a bavit se s ní. Ale odvrácená strana hovoří jasně.

Motiv nenávisti a žárlivosti tu bude téměř vždy. Ošklivější kamarádka by taky chtěla všechny ty borce, co se o ní neucházejí. Všechno vyzobe její hezčí kamarádka.

Do jisté míry to funguje i u nás chlapů. Taky trochu závidíme kámošovi, co dostane ty nejlepší holky. Pokud to nejsme my 🙂

Druhým faktorem je, že atraktivní dívka soutěží s dalšími krásnými. Přijde mezi lidi a nenápadně skenuje. „Hmm tahle je ošklivější než já, ta taky. Hmm. Tahle je více sexy než já, nesnáším ji!“

Tato rivalita téměř nikdy není vidět na první pohled. Odehrává se opět na velice nenápadné podvědomé úrovni.

 

11. fakt – Velký výber z nekvalitních voleb

Atraktivní dívka bude mít vždy hodně nabídek. Atraktivní slečny vám potvrdí, že je osloví 15 různých kluků, ale žádný z nich není v pohodě. Dělají ty samé chyby. Vystavují ji na obdiv, spousty stejných komplimentů. Stále stejné chyby zmíněně výše. Dobrých a originálních týpků je pak málo. To je šance pro vás!

Žádná žena nechce být sama, i když tak může působit, Samota je pro ženu nesnesitelná a stydí se za ni. Musíte být vynalézavý, a pokud chcete sbalit atraktivní ženu, sám se musíte stát atraktivním. 

 

8 pravidel, jak nebýt pouze jeden z milionu

Zde je několik pravidel, jak vyčnívat z řady, aby vás neposlala slušně k čípku hned v počátku:

 

1. pravidlo – Nezkoušejte TryHardMode

Pokud chcete v ženě vyvolat vzrušení místo pouhé přitažlivosti, nesnažte se ji ohromit. Pobuďte s ní nějaký čas. Pamatujte, že v prvních fázích k vám nebude příliš otevřená. Dejte ji prostor, aby měla možnost se vyjádřit. Hlavně ji neberte moc vážně. Neberte příliš vážně ani sebe. Nikdy nezapomeňte tvořit zábavu.

 

2. pravidlo – Neměňte stupnici

Prostě ne! Zapomeňte na to, že když je před vámi extrémně krásná holka, překopete celou svoji game, abyste ji ohromili. Ne! Buďte sami sebou a držte si svůj post.

 

3. pravidlo – Nepovyšujte a neoponižujte se

Krásný přísloví z české pohádky platí i v game. Nestavte ji na královský piedestal jako bohyni. Je to lidská bytost stejně jako vy. Taky chodí na toaletu, taky občas úplně nevoní, taky má svoje problémy.

Zároveň nebuďte tupci a nevyvyšujte sebe nad ní. Je to stejná hloupost. Máte oba stejnou hodnotu.

 

4. pravidlo – Vy i ona jste pořád malé děti

Po celou dobu hledejte tuto dětskou stránku. Berte to jako hru, stejně jako když jste koukali malým holkám na pískovišti pod sukně a házeli na ně písek. Tyto principy se nemění.

5. pravidlo – Sám se staňte výzvou

Ta může probíhat na verbální úrovni i jinak. Řekne vám třeba: “Víš, já dělám modeling.” Reakce: “Na první pohled bych to do tebe neřekl.” 😀 Hned potom změnit téma….

 

6. pravidlo – Doteky si musí zasloužit

Ohromí vás, rozesměje, nebo vás pochválí? Odměňte ji dotekem. Vyvolá to novou vlnu emocí a bude chtít více. Když ji dáte šanci pracovat na její sváděcí hře, bude vás za to milovat. Výzva je neskutečné lákadlo.

 

7. pravidlo – Neberte to tak vážně

Fakt nehrajete poker o náklaďák zlata. Jde tu o zábavu a ta nebude, pokud budete strnulí a budete se brát moc vážně. Tohle je asi vůbec nejvíc důležité pravidlo. Určitě budete nervózní, ale nenechte se semlít. Vážnost zmačkejte a odkopněte až někam do vesmíru.

Oba jste v základu dva malí retardi. Řečeno s nadsázkou. Tím pádem k vám mnohem snáz získá pouto, než když ji vezmete ve svém Ferrari do 5 hvězdičkového hotelu.

 

8. pravidlo – Nejdříve komfort, poté sex

U nás je to jasný. Nejdřív je sexuální napětí. Když ho uvolníme, jsme v relaxu. U holek je to přesně naopak. Nejdřív se musí cítit uvolněně, aby mohlo přijít vzrušení.

Jak se tam dostane? No jak už jsme si řekli. Máte něco, s čím se může sama ztotožnit, neberete ji příliš vážně, je jí s vámi dobře.

 

Obraz hřebce v jejích očích

Tohle dodržte a bude si myslet: “Wow, tenhle týpek je tak v pohodě v mojí přítomnosti… Asi je zvyklý stýkat se s atraktivními dívkami. Vypadá fakt cool.” I když budete v nervu a tohle dodržíte, časem se budou fakt dít zázraky. Přeju hodně štěstí v lovu a budu se těšit v dalším díle série.

DÁLE ČTĚTE: 21 zajímavých tipů na vaše nové, atraktivní hobby. 

od ňoumy k alfasamci

Leave a Reply