Pickup seriál 6. – Triky TOP svůdníků z MEGAkonference

Jedu na konferenci a těším se jako malé dítě. Kde jinde může člověk vidět TOP pickupery z celé země pohromadě? Do Prahy dorážím brzy. Nakonec jsem i mezi prvními, kdo přichází na místo.

Chvíli čekám před vchodem. Za chvíli se objevují další kluci z celé země. Všechno to jsou vysmátí borci. Jinak jsem to ani nečekal. Právě se sjíždí elita. Tolik baličů na jednom místě jsem ještě neměl možnost vidět. MEGA konference může začít. 

 

Průběh pickuperské konference

Uvnitř sálu už na nás čeká legendární Princ. Je na něm vidět, že už je duchem na přednášce. Přesto ještě musí organizovat poslední drobnosti. Pomáháme mu s organizací a dolaďováním posledních detailů. Nakonec se usazujeme na místa. Sedím vedle Zepha, který se dnes večer po konferenci stane mým křídlem při večerní game. O tom teď ještě nemám ani ponětí.

Místnost se postupně plní dalšími pickupery. Na první pohled je to neuvěřitelná směs rozmanitosti. Jsou tu kluci starší zhruba kolem 35 až 40 let. Většina je ve věku kolem 25 let. Nakonec i mladí borci, kterým je 18 i méně let.

V publiku jsou typičtí introverti, kteří pracují v IT. Pak typické extrovertní osobnosti nápadné už na 3km daleko. Dále nařachaní borci nabití testosteronem a kluci oblečení v extravagantních oblecích. Zkušení i méně zkušení hráči. Někteří se už velmi dobře znají ze společných akcí.

Přicházejí i dvě atraktivní hostesky. Filozofií streetgame je sice především akce v terénu. Na druhou stranu je potřeba mít některé postupy zaryté pod kůži. Člověk je nejlépe natrénuje v modelových situacích.  Hosteska je i přes akční ráz streetgame nepostradatelnou součástí tréninku každého PUA. Navíc poskytuje velmi cennou zpětnou vazbu.

Se Zephem si k nim nenápadně přisedáváme a začínáme zdvořilostní konverzaci. Vlastně ani nevím nakolik je to běžný pokec a nakolik je to hra z naší strany. Řekl bych, že je to tak 50 na 50. Možná i víc. Zvlášť jedna z holek je opravdu atraktivní.

Sál se začíná plnit. Panuje zde čilá komunikace. Všichni si mají co říct. Přitom je jedno, zda se znají dlouho, nebo se vidí poprvé v životě.  Hra má mocné kouzlo, které spojuje lidi dohromady.

Po chvíli přichází do místnosti Magic. Jde o dalšího legendárního PUA ze Slovenska, který se dostal mezi elitu ve velmi krátkém čase. Za zhruba rok se stal excelentním svůdníkem. Na fóru v jeho příspěvcích najdete story o trojkách a čtyřkách s krásnými ženami. Sex s modelkami, herečkami a další skvělé reference.

Toho všeho Magic dosáhl za tak krátkou dobu právě díky skvělému vedení Prince. Málokterý člověk má hru tak dokonale zmapovanou. Princ analyzuje každý element hry už po celých 9 let. Je něco jako superpočítač, který zná odpověď téměř na každou situaci. Proto dovede tak dobře učit jiné kluky a dělat z nich skvělé PUA. S Magicem se mu to povedlo neuvěřitelně rychle.

Slovenský PUA nyní stojí před celým sálem. Ruce má za zády a stojí v širokém postoji před celým fórem.  Vyzařuje z něj neuvěřitelná vnitřní síla. Za chvíli celý sál utichá. Nemusel přitom říct ani půl slova. Následně nás Magic všechny vítá hlubokým, autoritativním hlasem a uvádí na scénu Prince s první přednáškou.

RUČÍM ZA TO, že bez pevné erekce si ani neškrtnete. Pokud selhává, mějte po ruce českou Proerectu s okamžitým nástupem. 

proerecta

 

 

Styly svádění dle Prince

Když jsem viděl pozvánku na MEGA konferenci, stálo v ní, že bude řeč o různých stylech svádění. To pro mě bylo překvapení, protože jsem byl vždy přesvědčený o tom, že existuje pouze jeden styl. Ve skutečnosti je jich celá řada. V zásadě je lze rozdělit na 3 hlavní směry:

  • Přímý styl
  • Nepřímý styl
  • Párty/funky styl

 

Přímý styl

V případě přímého stylu si můžete vybavit typického borce, který přijde za borkou a řekne na férovku: „Nechtěla by sis za***at?“ Případně volí jinou, velmi přímo metodu. Jeho styl je přímočarý, živočišný a bez velkých příkras. To že holku chce, dává velmi jasně najevo.

Nevýhodou je, že velkou roli hraje pasivní přitažlivost a jeho úspěšnost může být menší, než u méně přímočarých metod. Přesto že jde o starší styl, mnoho PUA na něj sází a funguje jim skvěle.

Osobně mi tento styl jde asi nejméně, ale zkusil jsem ho. Výsledkem jsem byl nečekaně překvapen. Více se dozvíte v dalším díle seriálu.

Některé holky přímý styl mají rády, jiné vás hned odmítnou. Za zkoušku ale nic nedáte. 

 

Nepřímý styl

Jde o současný trend. Jeho kouzlo spočívá v nenápadnosti. De facto necháváte holku, aby se o vás snažila a investovala do vás. Potkáte ji třeba na baru. Oslovíte ji a navážete spojení.

Pak ale nevalíte 100% pozornosti do ní. Vaší pozornost dostává za odměnu. Říká o vás pěkné věci? Má více pozornosti. Něco se vám nelíbí = méně pozornosti. Čím více do vás bude investovat, tím více bude chtít svou investici zpět. To může znamenat objetí, líbání i sex.

Nevýhodou nepřímého stylu je fakt, že s jeho pomocí sbalíte ženu, která může být o několik tříd výše, než vy. Nejen atraktivitou, ale i dalšími atributy. Takový vztah pak nemůže vydržet dlouho, pokud nehledáte jen krátkodobou romanci se sexuální koncovkou.

Je to taky důvod, proč by na sobě měl každý PUA neustále pracovat. Růst v osobní i profesní oblasti. Neustále zvyšovat svou hodnotu. Je přeci nesmysl, aby kluk, co je na úrovni 5, chodil s holkou 10. Takový vztah je předurčen k zániku. Super zpráva je, že každý chlap na sobě může pracovat a mít pak plnohodnotný vztah i s velmi atraktivními ženami.

Nepřímý styl je mi osobně hodně blízký. Líbí se mi jeho rozmanitost a kreativita, kterou nabízí.

Teorie je jedna věc, ale jen akcí se naučíte ty správné zásady aplikovat do svého života. Pokud máte problém se namotivovat, rozhodně doporučuji navštívit streetgame.cz.

Díky nepřímému stylu můžete sbalit i holku na stupnici mnohem výše, než jste vy sám

 

Párty styl

Třetí styl je mi taky hodně blízký. Jeho podstatou je, že se vžijete do role celebrity a hvězdy. Tento styl dle mého velmi dobře funguje v ClubGame, ale může se uplatnit i ve streetu

Spočívá v tom, že kolem sebe tvoříte vír zábavy. Kde je párty? No přece tam, kde jste vy!

V praxi to vypadá tak, že přijdete do klubu a bavíte se s každým. Každého znáte a každý zná vás. Ošklivá holka, pěkná holka, vyhazovač, barman. Je to jedno. Oslovujete každou a každého.

Všichni v klubu vidí, že kolem vás se točí zábava a chce vám být blíže. Hlavně holky. Ty to totiž milují.

Pokud jste dobří tanečníci, máte další výhodu. No vlastně ani nemusíte ani tak dobře tančit. Stačí se jen skvěle a opravdově bavit. Nejlépe ještě se skupinou dalších vašich kamarádů. Najednou uvidíte, jak se kolem vás začnou kupit holky jako houby po dešti.

Cílem party stylu je dostat se do pozornosti za každou cenu a nehledět na kritiku. Holky zaujme vaše bezprostřednost a budou se o vás zajímat. 

 

Kdy tedy použít jaký styl?

V tomhle jsem měl trochu guláš. Když Princ odpřednášel všechny známé styly, nevěděl jsem vůbec nic. Jaký styl mám tedy použít? Je pro mě vhodný přímý styl? A miliony dalších otázek.

Odpověď byla dle Prince jednoduchá. Záleží totiž na situaci. Je to myšleno tak, že každý pickuper se může naučit všechny styly. Některý mu půjde lépe a jiný hůře.

Podstatou je, že je pak může styly kombinovat na základě svého emočního nastavení. Chce dnes sbalit kočkou nad svou úroveň? Bude hrát nepřímo. Cítí se dnes jako neporazitelný alfasamec? Pak pojede přímou hru.

Je to vše o tréninku, kalibraci a zkoušení. Po určité době může balič  styly své hry kombinovat v reálném čase. Jednoduše podle odezvy dané holky. Tento cit přichází spolu s praxí. Z toho tedy vychází další a nejdůležitější pravidlo. Je třeba jít do akce!

FairyTaleSeducer je pánem klubů

Dalším přednášejícím je Fairytaleseducer. Mladý kluk, který vydělal skvělé peníze na kryptoměnách. Kromě toho, že je velmi šikovný obchodník, je také talentovaný svůdník.

Jeho přednáška je zaměřena na hru v klubech. Zde má tento borec obrovskou úspěšnost.

Jeho vyprávění mi zcela změnilo pohled na svět ClubGame. Jeho přednes není tak strukturovaný a připravený jako Princovo. Přesto mě obsah nadchne.

Fairytale nám vypráví o svých akcích v klubech. Především z jeho popisu začínám chápat, že klub je specifické místo. Co se stane v klubu, zůstává v klubu. Člověk může být svědkem čehokoliv.

Orální sex, soulož a prstění přímo na diskotéce. Lidi zvracejí a dělají další nechutnosti. Nemusíme se nutně bavit jen o sociálně slabší vrstvě. Často jde o právníky, byznysmeny a lékaře. Pravdou ale je, že za týden si pravděpodobně nikdo ani nevzpomene, co se vlastně dělo. Klub je svět sám o sobě.

Fairytale nám vypráví své příběhy. Hodně mu funguje metoda cukru a biče. Jednou je na holku milý a pak nepříjemný. Holka pak tápe a neví co se děje. Jde tedy o nepřímou hru, která prý funguje výborně.

Taky nám popisuje situace, kdy byla přitažlivost tak vysoká, že vzal ruku holky a položil ji rovnou na svůj penis. Za chvíli se s ním holka vyspala.

Tento borec má vynikající pasivní přitažlivost. K jeho fyzické atraktivitě ještě přidává hodnotu jeho mindset. Je sebevědomý. Na prvním místě je on sám a jeho byznys. Až pak následují holky.

Chlap, který uznává své hodnoty a má je pevně nastaveny je něco jako afrodiziakum. Ženy jeho postoj vycítí na míle daleko.

Osobně je pro mě Fairytaleseducer vzorem, jak hrát správnou ClubGame.

erekce_cz na facebooku

 

OtecZ a jeho zralý pohled na svět PUA

OtecZ je úspěšný podnikatel, otec několika dětí, kterému je přes 40 let. K pickupu se dostal až později, poté co pochopil, že klasický rodinný model nefunguje tak, jak by měl.

Jeho přednáška mi v mnohém otevřela oči. Když popisoval, jak tvrdě dřel pro svoji rodinu a dělal pro svou ženu všechno, aby nakonec ve 40 – ti skončil sám.

Došlo mi, že filozofie pickupu má daleko větší rozměr, než jsem si do této chvíle připouštěl. Není to jen zábava a honění holek. Je totiž obrovský rozdíl v tom, ctít instituci manželství coby vynález církve, nebo respektovat přírodní zákony, které existují už od počátku lidstva. Mít více žen je vlastně přirozenější.

Bylo hodně poučné sledovat chlapa, který si v životě prožil svoje. Přesto se nevzdává. Naopak jak sám řekl: „Vychoval jsem děti a živil jednu nevděčnou manželku. Teď je čas si konečně užívat.“

 

Závěrečná boží přednáška od Magica

Samotná přednáška Magica byla opravdu magická. Celá jeho osobnost je jedna velká alfa a vyřazuje z něj neskutečné sebevědomí a síla. Nic z toho ale nepřišlo náhodou. Za touto transformací stojí stovky hodin dřiny, odmítnutí a jeho vlastní cílevědomosti.

Nejvíc mě pobavila jeho story, kdy kluci balili holky někde na východě. Město už si přesně nevybavuji. Každopádně zde jen málokdo hovořil anglicky, všude každý kecal jenom rusky.

Kluci tedy museli spoléhat jen na řeč těla. Přijeli namistrovaní z Čech, co všechno umí a najednou narazili. Museli úplně změnit styl a přizpůsobit se. Výsledek? Fungovalo to i beze slov. Dokonce zjistili, že slova jsou ve finále spíše na škodu. 🙂

Magic ve své řeči popisoval, jak se pod vedením Prince proměnil v elitního svůdníka. Jeho přednáška myslím nadchla všechny. Mě osobně dodala obrovskou motivaci a chuť posouvat se ve hře vpřed.

V některém z příštích dílů poodhalím více z Magicových klíčových zásad, které používá pro svou MEGA úspěšnou game.

Na a v příštím díle se spolu podrobněji podíváme na ClubGame. Popíšu vám svoje zážitky, které zatím nejsou tak epické jako u Fairytaleseducera, ale na to že šlo o jeden z prvních pokusů, to myslím docela ujde…  

TIP: Abyste zaujal, musíte nějak vypadat. Klikněte a naučte se, jak se hodit do gala. 

od ňoumy k alfasamci 3

Leave a Reply