Jak na sex s novým partnerem, aby byl co nejlepší? 5 tipů od expertky Natashe Ivanovic

Už jste spolu měli pár prvních rande a teď nastala chvíle, kdy jste po večeři šla k němu domů. Stojíte před zrcadlem v koupelně a nervózně přemítáte, co se bude dít dál.

Expertka na seznamování Natasha Ivanovic říká, že situace může být ošemetná. Vše co totiž vídáte ve filmech neodpovídá realitě.

Když spíte s někým, koho znáte měsíce nebo roky, je pro vás sex rutinou. V novém vztahu je však milování úplně odlišné. Dá se popsat jako zážitek plný rozpaků, příležitostí i obav. Opravdu víte, jak se chovat, aby to všechno probíhalo co možná nejlépe?“ dodává Natasha Ivanovic.

Natasha radí, že při prvním sexu s někým novým je důležité se hlavně uklidnit. 

první sex s novým partnerem

 

Jak na sex s novým partnerem?

K ničemu se nenuťte

Pokud se na sex v daný moment necítíte, prostě jej odložte. Také nezapomínejte na konsent – k sexu je potřeba souhlas obou partnerů. A ne, nebude divné, když se na něj najednou zeptáte.

Ukazujete tak, že vám na vašem novém milém či milé záleží. Pro řadu z nás je podle Tracy Cox sex s novým protějškem definitivní ukončení předchozího vztahu. Ženy to vnímají ještě o něco více.

 

Chraňte se

Zní to možná banálně, ale rozhodně nespěte s nikým novým bez kondomu. Nevíte, co si nese za nemoci. Mějte vždy raději pár kondomů, nebo je běžte společně koupit.

Podle epidemiologů ze Státního zdravotního ústavu v Česku za posledních deset let vzrostl počet nakažených pohlavními chorobami. Více se šíří syfilis, kapavka i HIV.

Navíc některé z nich se roky nemusí vůbec projevovat. Ochranu tedy nepodceňujte.

 

Přiznejte, že jste nervózní

Cítíte nervozitu kvůli tomu, jak vaše tělo vypadá a zda se budete líbit? Samozřejmě, že budete.

Na rovinu přiznejte, že jste trochu nervózní. Oba se více uvolníte.

 

Dělejte běžný sex

S prvním sexem se raději nepouštějte do BDSM nebo role play. Držte se klasiky a nezapomeňte na předehru. Na experimentování budete mít spolu čas později.

 

Nemějte očekávání

Pokud při prvním sexu nedosáhnete orgasmu, nevěšte hlavu. Je to naprosto běžné, neznamená to selhání ani jednoho z vás. Naopak se budete mít na co těšit na příště.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Alkohol před sexem. Kdy se jedná o dobrý nápad a kdy jej naopak vynechat?

alkohol před sexem

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply