Svorky na bradavky – řebříček TOP 5 pro ženy i muže. Skřípněte si bradavky a zažijte slastné stimuly

Bradavky jsou jednou z nejcitlivějších erotogenních zón vůbec. Jsou zdrojem erotické slasti, na kterou žena jen tak nezapomene. Proto by byla obrovská škoda nechat je během sexu jen tak ladem. Naučte se novým technikám a vyzkoušejte během intimních hrátek stimulaci svorkami na bradavky. Představíme si TOP 5 svorek na bradavky, které vám přinesou hromadu rozkoše.

Český gynekolog a sexuolog Zlatko Pastor tvrdí:

Prsa jsou ženským sexuálním symbolem a muži často věnují první pohled právě těmto partiím.

Britská spisovatelka a sexuální poradkyně Linda Sonntag hrdě prohlašuje, že horní část ňader, tedy oblast od bradavky výše, je obecně vnímavější než ta spodní. Tento objev potvrdili také vědci z univerzity ve Vídni. Ti během svých studií testovali 150 žen tak, že jim zavázali oči a píchali je do ňader špendlíky. Zjistili, že skutečně bradavky jsou jednou z nejcitlivějších zón.

Nyní si už ale pojďme představit TOP 5 svorek na bradavky, které vás budou lehce dráždit nebo intenzivně stimulovat. Záleží, jakou rozkoš ještě snesete.

svorky na bradavky - řebříček TOP 5

 

TOP 5 svorek na bradavky

Magnetic Diamontsvorky na bradavky Magnetic Diamond
Aligátorsvorky na bradavky Aligátor
Stalactitesvorky na bradavky stalactite
Fetish Nipplesvorky na bradavky fetish nipple
Barry Bite pro elektrosexsvorky na bradavky barry bite pro elektrosex

TIP: Bradavky jsou různě citlivé v závislost na fázi menstruačního cyklu. Nejvíce jsou citlivé v období samotné menstruace. Vyzkoušejte proto svorky na bradavky v této době a zažijete nepopsatelné pocity.

 

Svorky na bradavky Magnetic Diamond

svorky na bradavky Magnetic Diamond

 

Intenzivní, lehké a s designovým diamantem. Takto by se daly jednoduše popsat tyto kulaté svorky na bradavky s kamínky. S těmito svorkami zažijete neuvěřitelně intenzivnější erotické prožitky. Vaše bradavky budou neustále stimulovány a vy tak prožijete nezapomenutelný orgasmus. Přinesou vám vášnivější prožitky ze sexu i z mazlení s vaším partnerem.

Svorky na bradavky Magnetic Diamond mají krásný kulatý tvar a na bocích magnetu jsou ozdobené čirými kamínky. Nejsou tak jen erotickou pomůckou, ale také stylovým doplňkem.

Svorky jednoduše nasadíte na své bradavky a dál už se o ně starat nemusíte. Díky magnetu svorky skvěle drží jak na bradavkách ženy, tak i na bradavkách muže. Můžete si je tedy půjčovat se svým partnerem.

Sexuální energie vycházející z bradavek je přímo spojená s vaším klitorisem. To tedy znamená, že se může stát, že zažijete orgasmus i bez toho, aniž by byl jakkoliv drážděn váš klitoris nebo vaše pochva.

Údržba těchto svorek je velice snadná. Svorky stačí omýt po každém použití teplovou vodou a mýdlem a usušit. Pokud chcete mít jistotu, že jsou skřipce na bradavky skutečně perfektně vydezinfikované, můžete na ně také použít Dezinfekce Toy Cleaner. Svorky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, a tak jsou zcela hypoalergenní.

svorky na bradavky - zkušenost Zuzky

Zuzka tyto svorky otestovala:

„Toužili jsme s partnerem po novém zážitku při sexu. Našli jsme tyto svorky na bradavky Magnetic Diamond. Jsou naprosto úžasné a dokonalé tvarem, velikostí i co se materiálu týče.

Celí nedočkaví jsme je večer hned vyzkoušeli. Byli jsme opravdu nadšení z toho, co dokážou. Manžel mi připevnil svorky na bradavky hned na začátku. Rozkoš byla nepopsatelně silnější. Svorky Magnetic Diamond mi stimulovaly bradavky a pocit z orgasmu byl mnohonásobně vyšší. Bradavky byly citlivé, a když si je manžel ještě k tomu začal brát do pusy, vybuchla jsem.

Vyzkoušeli jsme je ve všech možných pozicích a drží perfektně i na větších prsech. Při jakékoliv zvolené pozici, můžu být nahoře, dole, na koníkovi a svorky drží. Nosím je i při běžných domácích pracích a stimuluji si tak bradavky. Když jsme je zkoušeli podruhé, vzala jsem si jednu já a jednu manžel. Jeho pocity byly mnohem intenzivnější.

Po sexu mi manžel připnul svorku na klitoris a přibral si na hraní ještě vibrátor na klitoris. Zažila jsem neskutečný orgasmus. Svorky jsou naše společná hračka, kterou budeme využívat při každém sexu.

Výhody:

 • Jednoduché použití
 • Snadná údržba
 • Velmi lehké
 • Vhodné pro muže i ženy
 • Hypoalergenní

Nevýhody:

 • Horší upínání

 

 

Svorky na bradavky Aligátor

svorky na bradavky Aligátor

 

Ňadra toho zvládnou hodně – vždyť jsou na světě proto, aby vydržela sání kojence, kterému mohou rašit i zuby. Svorky na bradavky Aligátor vám tedy dopřejí pořádné aligátoří kousnutí. Připravte se, stimulace bradavek bude pořádně vzrušující.

Svorky na bradavky Aligátor jsou vhodné jak pro malé bradavky, tak i pro ty velké. Skřipce na bradavky jsou opatřeny gumovým návlekem, takže vás nemohou nijak zranit. Svorky na prsou skvěle drží, takže je můžete mít i během vášnivého a divokého sexu. Tvar skřipců je podobný malým kolíčkům na prádlo.

Sexuální stimulace bradavek navíc funguje účinně i jako prevence rakoviny prsu, jak ukazují některé výzkumy.

Ke svorkám je připojen také řetízek, který můžete ale jednoduše sundat. Tím se vám otevírá skutečně široká škála použití. Samotné skřipce můžete použít i na jiných částech těla, například na klitorisu či stydkých pyscích.

svorky na bradacvky - zkušenost Nikoly

Slečna Nikola, 22 let se podělila se svou zkušeností:

Miluji stimulaci bradavek a na svorkách Aligátor je super, že síla stisku jde regulovat, případně si hrát s řetízkem. Když se partner věnuje jiným partiím, je to super pomocníček.

Výhody:

 • Dlouhá životnost
 • Snadná údržba
 • Vhodné i pro začátečníky
 • Ideální pro velká prsa a velké bradavky
 • Fixační šroubky pro regulaci

Nevýhody:

 • Tenký řetízek

 

Svorky na bradavky Stalactite

svorky na bradavky stalactite

 

Svorky na bradavky Stalactite vás nenechají chladnou. Jedná se o stylový a vysoce funkční kousek, díky kterému budou sexuální prožitky ještě silnější a organismus ještě vášnivější. Sevření skřipci na bradavky vám dodá výrazně intenzivnější pocity, než jaké byste prožila pouhou stimulací rukama nebo ústy vašeho partnera. Zažijete stimulaci, která vás dostane do kolen.

Svorky na bradavky Stalactite jsou propojeny stylovým řetízkem s přívěsky v podobě stalaktitů. Ty vás budou na hrudi krásně chladit a navíc si budete připadat jako byste na sobě měla drahý šperk. Skřipce na bradavky Stalactite mohou užívat jak dámy, tak i pánové.

svorky na bradavky - zkušenost Kamila

Kamila popisuje svou osobní zkušenost se svorkami na bradavky Stalactite:

Pustila jsem se do testování svorek Stalactite. Stimulaci bradavek mám opravdu ráda, dokážu se pořádně uvolnit a užívat si všechnu tu slast. Když jsem si nasadila svorky doma, moc se mi líbily.

Vložky držely tam, kde měly a nikam nesjížděly. Dost jsem ocenila, že si můžu regulovat podtlak sevření. Svorky vypadaly fakt skvěle. Když jsem si je večer oblékla, abych se ukázala Davidovi, nakráčela jsem si to rovnou do ložnice a on na mě nevěřícně koukal. Byla jsem už celá vzrušená, a to jsem neměla zaplněnou ani jednu díru.

Skočila jsem do postele a David si mě za svorky přitáhl k sobě. Dost se mi líbil ten tlak a jemná bolest na bradavkách. Vyzkoušeli jsme svorky připevnit i do vaginy, ale popravdě, svorky jsou moc dlouhé a trochu to překáželo. Každopádně, svorky začnu nosit i pod plavky, protože to je zatraceně dobrý pocit.

Výhody:

 • Dlouhá životnost
 • Snadná údržba
 • Odolný kovový materiál
 • Jednoduché použití
 • Vhodné pro muže i ženy
 • Regulace tlaku
 • Ozdobný řetízek působí jako šperk

Nevýhody:

 • Pryžové vložky občas vypadnou

 

Svorky na bradavky FETISH Nipple

 

svorky na bradavky fetish nipple

 

Svorky na bradavky FETISH Nipple jsou vhodné již pro zkušenější milenky a milence. Tyto speciální skřipce na bradavky vyvolávají velice vzrušující pocity a jsou vhodné i pro BDSM hrátky.

Kalifornská sexuoložka Jaiya Ma upozorňuje:

Bradavka je primární erotogenní zóna jen do určité míry. Lidé si to myslí proto, že je tak viditelná.

Svorky na bradavky FETISH Nipple zvyšují citlivost bradavek, ze kterých se během sexu stává fontána rozkoše. Jsou vyrobené z nerezové oceli, což jim zajišťuje pevnost, odolnost a hlavně dlouhou životnost. Šroubkem můžete skřipec na bradavky utáhnout doslova „na krev“. Proto jsou tyto svorky vhodnější pro zkušenější uživatele, kteří již ví, jak se svorkami zacházet.

Ke svorkám můžete připojit řetízek s karabinou nebo závaží.

svorky na bradavky - zkušenost Terky

Slečna Terka, 23 let, už svorky na bradavky FETISH Nipple vyzkoušela. Zde je jsou její dojmy:

Svorky na bradavky FETISH Nipple jsou vhodné pro lidi, co to mají rádi trochu tvrdší. Svorky krásně drží i ve sprše. Můžete si nastavit, jak moc budou svorky svírat.

Líbí se mi bezpečnostní pojistka na svorkách. Když použijete podtlakovou sadu na bradavky, čím jednoduše zaktivujete svoje bradavky, a pak si na ně připnete tyto svorky, je to fajn zážitek.

Výhody:

 • Nerezová ocel
 • Pevné a odolné
 • Snadná údržba
 • Možnost utáhnou až „na doraz“
 • Jednoduché použití
 • Vhodné pro muže i ženy

Nevýhody:

 • Vhodné pro zkušenější uživatele

 

Svorky na bradavky Barry Bite svorky pro elektrosex

svorky na bradavky barry bite pro elektrosex

 

Na závěr zde máme kousek, který je tak trochu odlišný od všech ostatních. Nejedná se totiž o obyčejné svorky, které byste si připnuli na bradavky a nechali je tam, ale o svorky, které vám zároveň dopřejí vzrušující elektrostimulaci bradavek. Barry Bite jsou vhodné nejen na bradavky, ale také na stydké pysky a předkožku.

Automaticky k těmto svorkám obdržíte EEG gel, který vám zpříjemní elektrostimulaci erotogenních zón.

Svorky na bradavky Barry Bite jsou velice dobře vodivé a bipolární, tudíž s nimi zažijete spoustu legrace a sexuálního dobrodružství.

Skřipce na bradavky Barry Bite důkladně vyčistěte vodou a mýdlem už před prvním použitím a pak také před každým dalším použitím. Vždy je po umytí nechejte pořádně oschnout. Nikdy je nepoužívejte mokré. Stimulace s těmito svorkami je mírná a příjemná jako jemné brnění. Přinese vám ale naprosto jiný rozměr rozkoše do vaší ložnice.

svorky na bradavky - zkušenost Pavel

Nad použitím svorek se rozplývá i Pavel:

Pohled na ženu, jak si mačká prsa a bradavky a slastně si je masíruje, je boží. Když se navíc použijí tyto svorky, je to strašně sexy.

Výhody:

 • Variabilní použití
 • Bipolární obě plošky svorek
 • Dodáváno i s EEG gelem
 • Přináší zcela novou úroveň rozkoše
 • Vhodné pro zkušenější uživatele
 • Vhodné pro muže i ženy

Nevýhody:

 • Nevhodné pro osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (kardiostimulátory)
 • Nevhodné pro osoby po prodělaném infarktu
 • Nevhodné pro těhotné ženy
 • Vzhledem k malé vodivé ploše může vést použití k bolestivým pocitům, podráždění kůže a ve výjimečných případech i k popálení
 • Nutná pravidelná údržba
 • Nutné nechat kompletně proschnout před použitím

 

Jak si vybrat nejvhodnější svorky na bradavky? – ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Může mít žena alergii na svorky na bradavky?

Ano, může, pokud jsou vyrobené z kovu nebo materiálu, na který je žena alergická. Mezi hypoalergenní kovy, ze kterých bývají svorky vyrobeny, patří chirurgická ocel. Na tu je alergie velice ojedinělá.

 

Je nutné použít lubrikační gel nebo nějaký olejíček pod svorky na bradavky?

Ne nutně. Pokud se jedná o obyčejné svorky na bradavky, můžete si je nasadit bez nutnosti předchozího nanesení lubrikačního gelu. Jestliže se ale jedná o svorky na bradavky s elektrostimulací, pak je speciální EEG gel dokonce nutné použít, jinak by mohlo dojít k popálení.

 

Mohou svorky na bradavky ženě nějak ublížit?

Pokud se používají s mírou a příliš se nezatahují, pak ne. Vždy záleží na samotném použití. Jestliže jsou milenci nezkušení, může při nepřiměřené manipulaci dojít k poškození bradavek.

 

Je možné svorky na bradavky reklamovat?

Svorky na bradavky je možné reklamovat pouze v případě, že jsou ještě nepoužívané a v původním obalu a to bezdůvodně do 14ti dnů.

Nelze vrátit ani vyměnit zboží s porušenou ochrannou fólií, obalem či pečetní samolepkou. Erotické pomůcky totiž mají zvláštní výjimku z vyhlášky EU a patří mezi „zboží zvláštního charakteru“.

Vrácení či výměna není u těchto výrobků možná. Pouze tak mají totiž zákazníci jistotu, že vždy dostanou nové a 100% nepoužité zboží.

 

Existují nějaké alternativy ke svorkám na bradavky?

Stimulovat své bradavky samozřejmě můžete i jinými způsoby než jen skřipci. Ať už rukama, anebo vám je může stimulovat váš partner ústy. Pokud nehledáte vyloženě stimulaci, jako spíše doplněk, mohu vám doporučit nálepky na bradavky, přísavky na bradavky, přívěsky na bradavky, lepítka na bradavky, řetízek na bradavky nebo šperky na bradavky.

To jsou všechno doplňky, které krásně ozvláštní vaše erotické hrátky s partnerem a přidají zase úplně novou jiskru do vašich intimních chvil.

 

Jsou svorky na bradavky vhodné pro začátečníky?

Rozhodně ano. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, určitě se svorek na bradavky nemusíte bát. Zažijete s nimi zcela nové zážitky a sexuální prožitky. Využít je navíc může jak žena, tak i muž.

 

Může skřipce na bradavky použít i žena, která je ještě panna?

Určitě ano. Skřipce na bradavky nijak nesouvisí se sexuálními zkušenostmi ženy. Svorky na bradavky může používat naprosto každá žena, pokud se jí tento způsob stimulace líbí. Navíc jsou svorky na bradavky vhodné i pro muže.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Bradavkový orgasmus: Jaký je to pocit a jak na něj?

bradavkový orgasmus

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

Další recenze produktů a články pro ženy

Venušiny kuličky – podrobný průvodce výběrem, nákupem a modely + 5 TIPŮ
Satisfyer - TOP 5 tichých a intenzivních masažerů klitorisu
Svorky na bradavky - řebříček TOP 5 pro ženy i muže. Skřípněte si bradavky a zažijte slastné stimuly
Menstruační kalíšek - levná, ekologická, bezpečná a čistá náhrada tamponů a vložek
Magnetic Diamontsvorky na bradavky Magnetic Diamond
Aligátorsvorky na bradavky Aligátor
Stalactitesvorky na bradavky stalactite
Fetish Nipplesvorky na bradavky fetish nipple
Barry Bite pro elektrosexsvorky na bradavky barry bite pro elektrosex

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply