Dráždění klitorisu – Vysoká škola krocení žen!

Všichni víme, že tam někde je. Někteří z nás jsou si vědomi toho, co s ženou dokáže udělat. Jiní o trochu méně. Někteří vůbec netuší. Řeč je o ženském klitorisu a dnešní článek bude právě o něm.

Můžete ho laskat, foukat na něj, líbat ho a hrát si s ním. Jedna věc je jistá. Když budete vědět jak na to, máte velkou šanci přivést ženu až k orgasmu.

Jak ho tedy správně dráždit? Kdy a jak začít? Jaké pohyby a finesy použít? Jaký nástroj má klitoris nejraději? Nebo stačí jen ruce a penis? V tomto článku spolu postupně probereme, jak správně ovládat ženské tlačítko slasti.

ústřice připomínající vagínu

Klitoris není těžké najít, ale chce to cit při manipulaci

 

Ještě před začátkem stimulace klitorisu

Před zkoušením stimulačních technik potřebujete připravenou příjemnou atmosféru. V té si partnerka mnohem lépe vychutná následující tipy a techniky.

Zpomalte, i když se určitě těšíte, jak všechno zkusíte. Správná nálada a netlačení na pilu dělá hodně. Mistr stimulace klitorisu si dá na čas. Nalaďte se se svou partnerkou na stejnou vlnu. Doporučuji:

 • Příjemnou hudbu kterou má ráda ona
 • Aromalampu pro uvolnění
 • Přiměřeně alkoholu na kuráž a nažhavení
 • Společnou vířivku, nebo koupel
 • Líbání a laskání
 • Celotělovou masáž s hojnou dávkou oleje

 

Honba za klenotem mezi ženskými stehny

Jak najít klitoris? Žena roztáhne a vy projíždíte ukazováčkem po vagíně. Viditelná část klitorisu je kulička připomínající hrášek. Ten leží těsně nad močovým ústím blízko spojení malých stydkých pysků. Toto citlivé místo je kryto pod kapucí (místo spojení velkých stydkých pysků).

Klitoris odhalíte jemným stažením kapuce nahoru směrem k bříšku partnerky. Toto byste měli správně provádět až ve chvíli, kdy je žena vzrušená. Klitoris je totiž na dotyk velmi citlivý a při nedostatečném vzrušení může být kontakt velmi nepříjemný.

Pocit se podobá tomu, který zažíváte na žaludu po ejakulaci. Přecitlivělý a zduřený žalud také nelze ihned laskat. Není to příjemné.

 

Kdy začít s drážděním klitorisu?

Nezačínejte dotykem přímo na klitorisu. Stimulujte ženu i jinde. Bradavky, vnitřní strana stehen. Potom přijde na řadu vagína a její okolí.

To správné vzrušení poznáte tak, že žena začne sama roztahovat nohy a pohybovat pánví. Své nadšení často vyjadřuje i zvukovými projevy. V této fázi vstupte prsty do vagíny. Ani v této chvíli ještě není čas na klitoris.

Pokračujte lehkými dotyky na vnějších genitáliích. Stimulujte nejprve velké a malé stydké pysky. Její vagínu drážděte prsty. Až bude opravdu hodně vzrušená a bude skoro prosit, jděte na to.

TIP: Neprovádějte stimulaci poštěváčku zpříma. Dobře funguje i dráždění přes látku kalhotek nebo přes tenkou peřinu. 

 

Rychlé dráždění klitorisu urychlí orgasmus

Je to velmi individuální. Existuje možnost přejít rovnou na cílené dráždění klitorisu a přivést ženu k orgasmu během okamžiku. Orgasmus ale nebude tak intenzivní, jako při delším hraní.

 

Tvrdá stimulace klitorisu ženu odradí

Představte si na chvíli její klitoris jako penis. Když vás partnerka uspokojuje rukou, chcete, aby pohyb nebyl ani příliš rychlý ani moc pomalý. Stisk nechcete ani moc vláčný, ale ani ne příliš drsný. Musí být tak akorát. To samé platí u ženy.

Silné dráždění klitorisu většina žen nesnáší. Je to pro ně nepříjemné a daleko od rozkoše. Na lovepanky.com uvádějí, že mužský penis má 4000 nervových zakončení. Klitoris jich má neuvěřitelných 8000 na daleko menším prostoru, než u penisu. Toto číslo ve finále ovlivňuje zhruba 15 000 nervových zakončení v celém těle. Už chápete ty celotělové orgasmy?

Na klitoris tedy pomalu. Rychlé zmatené pohyby mu dobře neudělají. Stejné platí i pro silný tlak. Výjimka může nastat, pokud je žena velmi vlhká a vzrušená. Samozřejmě i mezi ženami jsou typy, kterým silné dráždění klitorisu dělá dobře. Každá partnerka je unikát.

Při dráždění prstem začínejte zlehka a nechte její vzrušení narůstat. Až se bude blížit vyvrcholení, zrychlete tempo i tlak. Po orgasmu můžete tlačením a uvolňováním tlaku na klitoris prodloužit její rozkoš.paprika připomínající vagínu

Pokud by byla tohle vagína, klitoris byste našel pod šťopkou

 

Lízání klitorisu – osvědčená cesta k orgasmu

Výhodou jazyka je jeho jemnost a měkkost. Plus sám průběžně zvlhčuje klitoris. Je tedy možné přidat na intenzitě tlaku.

Mnoho žen reaguje velmi intenzivně na orální sex. Chcete vidět partnerku totálně rozdělanou, nebo ji dovézt do finální stanice s názvem orgasmus? Orální sex je nejlepší sázka na jistotu.

Dráždit špičkou jazyka, nebo celou plochou? Je to různé. Je třeba zkoušet. Celý jazyk má větší plochu a je jemnější. Špička je naopak tvrdší. Před a při orgasmu tedy špičkou raději ne. Většina žen dává přednost celé ploše uvolněného jazyka.

TIP: Při stimulaci klitorisu jazykem i prstem je to u každé partnerky individuální. Je třeba vysledovat, co jí dělá nejlépe.

Ke zjištění je skvělý abecední trik. Zkuste vypisovat jazykem písmena abecedy kolem klitorisu. Není to vtip! Takto jazyk prozkoumá každou oblast kolem a společné s partnerkou přijdete na ten nejlepší pohyb.

Při lízání nevynechejte kromě ani ostatní citlivé části. Vnitřní stranu stehen, pysky, vstup do vagíny.

Když se blíží k orgasmu, udržujte rytmus lízání poštěváčku. Bude vás bolet čelist, ale její orgasmus za to stojí.

K tomu ještě přidejte do vagíny jeden až dva prsty. Těmi drážděte horní část vagíny tam, kde je zvrásněná a vystouplá. Je to oblast G bodu. Prsty napodobujte pohyby “pojď ke mně“. Vydržte, udržujte tempo a co nevidět bude hotová.

TIP: Vše, co potřebujete okamžitě vědět o bodu G a o jeho dráždění. 

 

Tipy pro nejlepší orální sex:

 • Pokud je váš jazyk při lízání poštěváčku unavený, cucejte klitoris mezi rty
 • Lízání zmrzliny – lízejte celou plochou jazyka od spodku vagíny až nahoru
 • Peprmintová žvýkačka nebo bonbon. Dejte si ho před lízáním do pusy. Výsledek bude překvapivý.
 • Med nebo zmrzlina. Kápněte na klitoris a slízejte. Studená zmrzlina je skvělá.
 • Při orgasmu ji jemně líbejte na vagíně.

 

Poštěváček a dráždění rukou

Na tohle je nejlepší pozorovat svou partnerku při vzájemné masturbaci. Zjistíte tak, co jí dělá nejlépe. Možná vás překvapí, že při rostoucím vzrušení volí partnerka delší doteky a tlaky bez pohybu. Tehdy jen bude prožívat narůstající vzrušení.

Nejlépe je to vidět při dráždění klitorisu vibrátorem. Žena zůstává na jednom místě a nechá narůstat vzrušení. Tak dlouho, dokud je jí to příjemné. Poté se přesune na jiné a nechá vzrušení opět narůstat. Pohyb kolem klitorisu může poskytovat vzrušení, ale někdy ho také může zbrzdit.

Masturbující žena může být z pohledu muže mnohem méně akční, než by muž předpokládal. Toto si zapamatujete pro své budoucí stimulace partnerky. Bude se vám to hodit.

PAMATUJTE: Masáž poštěváčku provádějte s lubrikačním gelem. Malý detail = velký rozdíl.

zelenina připomínající vagínu

Mandle uprostřed by na reálné vagině byla klitoris

 

Stiskněte klitoris a nepusťte

Mnoho lidí nemá o této technice ani ponětí. Přitom je tak mocná. I přesto, že jde o nepřímou stimulaci.

Způsobů na masáž poštěváčku je hodně. Znovu vás tedy nabádám k tomu experimentovat. Najděte styl, který bude vaší partnerce vyhovovat nejlépe.

Podstata této stimulace spočívá v uchopení, mačkání a pohybování s kapucí (někdo říká předkožka) kryjící klitoris. Ten je umístěn bezprostředně pod ní, pod záhyby kůže. Dráždění poštěváčku tedy neprobíhá přímo. Nejlépe tuto techniku provádějte palcem a ukazováčkem.

Když zmáčknete tento kus kůže mezi prsty, partnerka ucítí tlak na svůj klitoris. Je to pro ni velmi příjemný pocit.

Přidržujte kapuci mezi prsty a začněte s ní pohybovat. Ze strany na stranu. Nahoru a dolů. Experimentujte a zjistěte co jí dělá nejlépe.

Různí lidé mají různé preference. Zkoušejte různé pohyby. Stlačujte různá místa na kapuci. Nakonec najdete ten pravý úchop.

TIP z webu kamasutra.cz: Stiskněte kapuci ženy a nahmatejte hrášek. Nechte ho přeskakovat mezi prsty. Pro ženu velmi příjemný a intenzivní pocit. Mrkněte i na zajímavé polohy z Kámasútry. 

 

Dotýkejte se poštěváčku zlehka

Další technika je velmi snadná a přesným opakem předchozího stylu. V minulé technice je dovolený silnější tlak na klitoris. Toto je jiný případ.

Chcete použít minimum tlaku na klitoris. Téměř do bodu, kdy se ho budete sotva dotýkat.

Naneste malé množství slin nebo lubrikantu. Odhalte klitoris a prstem se jemně dotkněte těsně vedle něj.

Partnerka bude mít pocit, jako by se pírko dotýkalo strany jejího poštěváčku. Nemějte celý prst na klitorisu. Dotýkejte se opravdu jen po straně.

Pak pohybujte prstem nahoru a dolů, zatímco stále máte kontakt se stranou poštěváčku. Hýbejte prstem jen o několik milimetrů. Skoro jako by stál na místě.

Partnerka bude pohyb vnímat spíše jako jemné vibrace. Postupně v ní bude růst napětí. Za chvíli bude chtít zesílit intenzitu stimulace. Nedělejte to! Pokračujte v jemné stimulaci. Díky tomu partnerka prožije předlouhý orgasmus.

 

Vibrátor patří na klitoris jako parmazán k italským těstovinám

Předchozí techniky rukou zaručují samy o sobě nekonečnou rozkoš. V případě, že partnerce nestačí, velmi doporučuji přidat vibrátor na klitoris.

Vrnící pomocníky vyrábějí v celé škále velikostí a tvarů. Některé z nich jsou speciálně navrženy pro stimulaci poštěváčku. Dokonce i handsfree typy a dálkově ovládané.

Stimulátor klitorisu dokáže udržet stabilní rytmus ve velkém rozsahu frekvencí. Také možnost přidat sílu, kterou ruce nejsou schopny vyvinout, není k zahození. Doporučuji vždy začít na malé intenzitě a tu postupně zvyšovat.

TIP: Podrobný článek o nejrůznějších erotických hračkách a pomůckách

 

Vibrátor na klitoris – pomůže vám ženu udělat intenzivněj a se „strojovou přesností“

Trh se sexuálními pomůckami je široký, díky čemu najdete perfektní stimulátor pro každý typ klitorisu. Doporučuji objednat partnerce alespoň malý vibrátůrek a v nečekané chvíli ho použít.

I žena, která hračky nepoužívá, dosáhne tak skvělé uspokojení, že budete oba rádi, že jste se rozhodl vibrátor objednat. Nemusí být ani Vánoce nebo svátek! Myslete na ženino blaho – oplatí se vám. 

Malý vibrátor na klitoris: Malým nenápadným vibrátorem se silnými vibracemi můžete dráždit klitoris i celou vagínu, bradavky, análek i další citlivá místečka. Je malý, praktický a nenápadný.

vibrátory na klitoris

 

Vibrátor s dráždítkem klitorisu: Pokud je pro ženu příjemnější současná stimulace klitorisu a vagíny, pak jistě sáhne po některém z vibrátorů, který má výběžek k dráždění klitorisu. Mají silné vibrace a mnohé z nich i pulzy, které v různých intervalech stimulují klitoris, zatím co si vagína užívá velmi příjemné vibrace nebo rotace vibrátoru.

rotační vibrátory

 

Podtlaková pumpa: Malé pumpičky na klitoris jsou z příjemného a měkkého gelu, dostatečně citlivé k jemné sliznici. Jsou to vlastně takové malé vaničky, které se přiloží na klitoris, opakovaným stiskem balónku se upevní na požadovaném místě, zvětší a prokrví ho. Tím se znásobí i citlivost poštěváčku.

Vibrační kroužek na penis: Má dvojí účinnost: zaškrtí kořen penisu (zaručí jeho pevnější erekci) a zároveň při souloži výběžek na horní části kroužku (většinou ve tvaru zvířátka) při dotyku dráždí ženě klitoris.

Vibrační motýlek: Malý připínací stimulátor na zevní část rodidel, většinou je ve tvaru nějakého zvířátka (nejčastěji motýlka). Některé mají i menší dildo do vagíny. K tělu se připevňuje gumovými řemínky a dá se nosit i pod prádlem.

 

Gel na stimulaci klitorisu navodí příjemný skluz

Když máte tu čest s klitorisem, prokažte mu službu a pořádně lubrikujte. Není nic lepšího, než když mají vaše ruce, prsty a jazyk správný skluz. Partnerka nebude muset ledovat.

 • Čiré neparfémované gely – pro vyznavače jednoduchosti a milovníky přirozených vůní. Vhodné i pro orální sex.
 • Lubrikační gely s příchutí a vůní – aromatizovaný zážitek, vhodný i pro orální sex.
 • Hřejivý gel – prožitek bude jiný a silnější díky prokrvení. Gel není možno olizovat, proto se hodí pro stimulaci rukou a vibrátorem.

 

Když je už čas na „kocoura v troubě“ – 4 polohy pro intenzivní dráždění klitorisu

Je vlhká, vzrušená a dostatečně připravená. Nemusí zůstat jen u rukou a jazyka. Proč si taky neužít? Přitom stále dopřejte pozornost jejímu klitorisu. Stačí jen vědět, v jaké poloze dosáhnete maximální stimulace.

 

Ona nahoře

Skvělá pozice. Vy ležíte, partnerka je na vás. Jste čelem k sobě. Tato poloha nabízí hodně způsobů masáže knoflíčku lásky.

Partnerka se nahne více dopředu a může třít svůj klitoris o vaši spodní část břicha. Pokud stimulace není dostatečná, přiložte jí pod klitoris váš palec. Bude se mít o co opřít. Případně jí klitoris rukou aktivně masírujte.

PROFI TIP: Naneste na klitoris dodatečně lubrikační gel. Zlepší skluz a prožitek.

 

Ona nahoře zadečkem k vám

Variace předchozí pozice. Partnerka je k vám otočená zády. Vstup do vagíny v této pozici bývá obtížnější, takže si raději pomozte trochou lubrikantu. Sexy pozice, ideální pro pomalý sex.

Tato pozice je super i pro stydlivé partnerky, které se bojí dotýkat klitorisu před partnerem. I když není za co se stydět.

VARIACE: Žena v této pozici se mírně natočí a dá si vaše pokrčené stehno mezi stehna. Má se pak snadno o co třít.

 

Položte ji na stůl

Vezměte partnerku a položte ji na stůl nebo jinou plochu. Ideálně tak, abyste měli její vagínu ve výšce boků. V této pozici žena dokáže pohodlně roztáhnout nohy a nabídnout přístup ke klitorisu. Kdo se ho ujme, je už na vaší dohodě.

 

Lotosová poloha

Podrobnosti jak na ni, najdete v Kámasútře. Podstatné je, že jste v této poloze natěsno k sobě. Partnerka má možnost vrtět pánví a třít se o váš podbřišek, případně si pomoct rukou.

 

VIDEO: Tipy na dráždění klitorisu v misionáři

FAQ – Často kladené dotazy

Existují kromě klitorálního orgasmu ještě jiné druhy?

Ano. Více je rozebral náš redaktor Honza v minulém článku – klikněte a čtěte.

 Může žena stříkat po stimulaci klitorisu?

Ano. Nejde o typickou ženskou ejakulaci. Výstřik přichází v jedné vlně a tekutina je čirá s typickým aroma.

Chci vědět víc o masáži vagíny. Na koho se obrátit?

Čtěte náš web, nebo doporučuji navštívit tantra salón.

Je velký poštěvák normální?

Zcela běžný. Stejně jako jsou muži různě vybaveni, platí to obdobně u žen.

Co když klitoris bolí?

Může jít o projevy zánětu. Rozhodně by partnerka měla navštívit gynekologa.

Jsou některé druhy penisu lepší pro stimulaci klitorisu?

Obecně ne. Tvar a velikost hraje roli spíše u vaginálního orgasmu. Čtěte i článek 7 velikostí penisů.

DÁLE ČTĚTE: Bod G jako další erotogenní zóna k ovládnutí ženského orgasmu.

Dráždění klitorisu – Vysoká škola krocení žen!
4 (80%) 4 votes