Dráždění klitorisu – Vysoká škola krocení žen!

Klitoris je rád podrážděn. Všichni víme, že tam někde je. Někteří z nás jsou si vědomi toho, co s ženou dokáže udělat. Jiní o trochu méně. Někteří vůbec netuší. Řeč je o ženském klitorisu a dnešní článek bude právě o jeho dráždění, stimulaci, laskání, potěšen a rozkoši, kterou tak ženě dovedete dopřát.

Můžete ho laskat, foukat na něj, líbat ho a hrát si s ním. Jedna věc je jistá. Když budete vědět, jak dráždit klitoris, máte velkou šanci přivést ženu až k mokrému orgasmu (squirting).

 • Kde je klitoris?
 • Jak klitoris správně dráždit a stimulovat?
 • Kdy a jak začít?
 • Jaké pohyby a finesy použít?
 • Jaké hračky a pomůcky má klitoris nejraději?
 • Nebo stačí jen ruce a penis?

V tomto článku spolu postupně probereme, jak správně ovládat ženské tlačítko slasti.

dráždění a stimulace klitorisu

Klitoris není těžké najít, ale chce to cit při manipulaci

 

Ještě před začátkem stimulace klitorisu

Před zkoušením stimulačních technik potřebujete připravenou příjemnou atmosféru. V té si partnerka mnohem lépe vychutná následující tipy a techniky.

Zpomalte, i když se určitě těšíte, jak všechno zkusíte. Správná nálada a netlačení na pilu dělá hodně. Mistr stimulace klitorisu si dá na čas. Nalaďte se se svou partnerkou na stejnou vlnu. Doporučuji:

 • Příjemnou hudbu kterou má ráda ona
 • Aromalampu pro uvolnění
 • Přiměřeně alkoholu na kuráž a nažhavení
 • Společnou vířivku, nebo koupel
 • Líbání a laskání
 • Celotělovou masáž s hojnou dávkou oleje

VÍTE, co má klitoris úplně nejraději? Stimulaci sametově hebkým žaludem na skálopevně tvrdém penisu.

Takovou erekci pomohou dosáhnout rostlinné doplňky stravy. Podívejte se, jak fungují.

doplňky stravy pro muže

 

Honba za klitorisem – „klenotem mezi ženskými stehny“

Jak najít klitoris? Žena roztáhne a vy projíždíte ukazováčkem po vagíně. Viditelná část klitorisu je kulička připomínající hrášek. Ten leží těsně nad močovým ústím blízko spojení malých stydkých pysků. Toto citlivé místo je kryto pod kapucí (místo spojení velkých stydkých pysků).

Klitoris odhalíte jemným stažením kapuce nahoru směrem k bříšku partnerky. Toto byste měli správně provádět až ve chvíli, kdy je žena vzrušená. Klitoris je totiž na dotyk velmi citlivý a při nedostatečném vzrušení může být kontakt velmi nepříjemný.

Pocit se podobá tomu, který zažíváte na žaludu po ejakulaci. Přecitlivělý a zduřený žalud také nelze ihned laskat. Není to příjemné.

černé dildo

 

Kdy začít s drážděním klitorisu?

Nezačínejte dotykem přímo na klitorisu. Stimulujte ženu i jinde. Bradavky, vnitřní strana stehen. Potom přijde na řadu vagína a její okolí. Poznejte a drážděte všechny její erotogenní zóny.

To správné vzrušení poznáte tak, že žena začne sama roztahovat nohy a pohybovat pánví. Své nadšení často vyjadřuje i zvukovými projevy, takže heká, sténá a vzdychá. V této fázi vstupte prsty do vagíny. Ani v této chvíli ještě není čas na stimulaci klitorisu.

Pokračujte lehkými dotyky na vnějších genitáliích. Stimulujte nejprve velké a malé stydké pysky. Její vagínu drážděte prsty. Až bude opravdu hodně vzrušená a bude skoro prosit, jděte na laskání klitorisu.

TIP: Neprovádějte stimulaci klitorisu zpříma. Dobře funguje i dráždění přes látku kalhotek nebo přes tenkou peřinu. 

 

Rychlé dráždění klitorisu obvykle urychlí rychý orgasmus

Je to velmi individuální. Existuje možnost přejít rovnou na cílené dráždění klitorisu a přivést ženu k orgasmu během okamžiku. Orgasmus ale nebude tak intenzivní, jako při delším hraní.

 

Tvrdá a necitlivá stimulace klitorisu ženu zřejmě odradí

Představte si na chvíli její klitoris jako penis. Když vás partnerka uspokojuje rukou, chcete, aby pohyb nebyl ani příliš rychlý ani moc pomalý. Stisk nechcete ani moc vláčný, ale ani ne příliš drsný. Musí být tak akorát. To samé platí u ženy.

Silné dráždění klitorisu většina žen nesnáší. Je to pro ně nepříjemné a daleko od rozkoše. Na lovepanky.com uvádějí, že mužský penis má 4000 nervových zakončení. Klitoris jich má neuvěřitelných 8000 na daleko menším prostoru, než u penisu. Toto číslo ve finále ovlivňuje zhruba 15 000 nervových zakončení v celém těle. Už chápete ty celotělové orgasmy?

Na klitoris tedy pomalu a jemně. Rychlé zmatené pohyby mu dobře neudělají. Stejné platí i pro silný tlak. Výjimka může nastat, pokud je žena velmi vlhká a vzrušená. Samozřejmě i mezi ženami jsou typy, kterým silné dráždění klitorisu dělá dobře. Každá partnerka je unikát.

Při dráždění prstem začínejte zlehka a nechte její vzrušení narůstat. Až se bude blížit vyvrcholení, zrychlete tempo i tlak. Po orgasmu můžete tlačením a uvolňováním tlaku na klitoris prodloužit její rozkoš.jak najít klitoris?

Pokud by byla tohle vagína, klitoris byste našel pod šťopkou

 

Lízání klitorisu – osvědčená cesta k mokrému orgasmu

Výhodou jazyka je jeho jemnost a měkkost. Plus sám průběžně zvlhčuje (lubrikuje) klitoris. Je tedy možné přidat na intenzitě tlaku.

Mnoho žen reaguje velmi intenzivně na orální sex, a tedy lízání klitorisu. Chcete vidět partnerku totálně rozdělanou, nebo ji dovézt do finální stanice s názvem orgasmus? Orální sex je nejlepší sázka na jistotu.

Dráždit špičkou jazyka, nebo celou plochou? Je to různé. Je třeba zkoušet. Celý jazyk má větší plochu a je jemnější. Špička je naopak tvrdší. Před a při orgasmu tedy špičkou raději ne. Většina žen dává přednost celé ploše uvolněného jazyka.

TIP: Při stimulaci klitorisu jazykem i prstem je to u každé partnerky individuální. Je třeba vysledovat, co jí dělá nejlépe.

Ke zjištění je skvělý abecední trik. Zkuste vypisovat jazykem písmena abecedy kolem klitorisu. Není to vtip! Takto jazyk prozkoumá každou oblast kolem a společně s partnerkou přijdete na ten nejlepší pohyb.

Při lízání nevynechejte kromě ani ostatní citlivé části. Vnitřní stranu stehen, pysky, vstup do vagíny.

Když se blíží k orgasmu, udržujte rytmus lízání poštěváčku. Bude vás bolet čelist, ale její orgasmus za to stojí.

K tomu ještě přidejte do vagíny jeden až dva prsty. Těmi drážděte horní část vagíny tam, kde je zvrásněná a vystouplá. Je to oblast G bodu. Prsty napodobujte pohyby “pojď ke mně“. Vydržte, udržujte tempo a co nevidět bude hotová.

TIP: Vše, co potřebujete okamžitě vědět o bodu G a o jeho dráždění. 

 

Tipy pro nejlepší orální sex (lízání klitorisu):

 • Pokud je váš jazyk při lízání poštěváčku unavený, cucejte klitoris mezi rty
 • Lízání zmrzliny – lízejte celou plochou jazyka od spodku vagíny až nahoru
 • Peprmintová žvýkačka nebo bonbon. Dejte si ho před lízáním do pusy. Výsledek bude překvapivý, protože jemné pikantní žvýkačka klitoris ještě více nastimuluje.
 • Med nebo zmrzlina. Kápněte na klitoris a slízejte. Studená zmrzlina je skvělá.
 • Při orgasmu ji jemně líbejte na vagíně.

růžové dildo

 

Dráždění klitorisu rukou – MANUÁL

Na tohle je nejlepší pozorovat svou partnerku při vzájemné masturbaci. Zjistíte tak, co jí dělá nejlépe. Možná vás překvapí, že při rostoucím vzrušení volí partnerka delší doteky a tlaky bez pohybu. Tehdy jen bude prožívat narůstající vzrušení.

Nejlépe je to vidět při dráždění klitorisu vibrátorem. Žena zůstává na jednom místě a nechá narůstat vzrušení. Tak dlouho, dokud je jí to příjemné. Poté se přesune na jiné a nechá vzrušení opět narůstat. Pohyb kolem klitorisu může poskytovat vzrušení, ale někdy ho také může zbrzdit.

Masturbující žena může být z pohledu muže mnohem méně akční, než by muž předpokládal. Toto si zapamatujete pro své budoucí stimulace partnerky. Bude se vám to hodit.

PAMATUJTE: Masáž klitorisu provádějte s lubrikačním gelem. Malý detail = velký rozdíl.

stimulace klitorisu

Mandle uprostřed by na reálné vagině byla klitoris

 

Stiskněte klitoris a nepusťte

Mnoho lidí nemá o této technice ani ponětí. Přitom je tak mocná. I přesto, že jde o nepřímou stimulaci klitorisu, který zůstává ukryt pod kapucí.

Způsobů na masáž poštěváčku je hodně. Znovu vás tedy nabádám k tomu experimentovat. Najděte styl, který bude vaší partnerce vyhovovat nejlépe.

Podstata této stimulace spočívá v uchopení, mačkání a pohybování s kapucí (někdo říká předkožka) kryjící klitoris. Ten je umístěn bezprostředně pod ní, pod záhyby kůže. Dráždění poštěváčku tedy neprobíhá přímo. Nejlépe tuto techniku provádějte palcem a ukazováčkem.

Když zmáčknete tento kus kůže mezi prsty, partnerka ucítí tlak na svůj klitoris. Je to pro ni velmi příjemný pocit.

Přidržujte kapuci mezi prsty a začněte s ní pohybovat. Ze strany na stranu. Nahoru a dolů. Experimentujte a zjistěte co jí dělá nejlépe.

Různí lidé mají různé preference. Zkoušejte různé pohyby. Stlačujte různá místa na kapuci. Nakonec najdete ten pravý úchop.

TIP: Stiskněte kapuci ženy a nahmatejte hrášek. Nechte ho přeskakovat mezi prsty. Pro ženu velmi příjemný a intenzivní pocit. Mrkněte i na zajímavé polohy z Kámasútry. 

 

Dotýkejte se poštěváčku zlehka

Další technika je velmi snadná a přesným opakem předchozího stylu. V minulé technice je dovolený silnější tlak na klitoris. Toto je jiný případ.

Chcete použít minimum tlaku na klitoris. Téměř do bodu, kdy se ho budete sotva dotýkat.

Naneste malé množství slin nebo lubrikantu. Odhalte klitoris a prstem se jemně dotkněte těsně vedle něj.

Partnerka bude mít pocit, jako by se pírko dotýkalo strany jejího poštěváčku. Nemějte celý prst na klitorisu. Dotýkejte se opravdu jen po straně.

Pak pohybujte prstem nahoru a dolů, zatímco stále máte kontakt se stranou poštěváčku. Hýbejte prstem jen o několik milimetrů. Skoro jako by stál na místě.

Partnerka bude pohyb vnímat spíše jako jemné vibrace. Postupně v ní bude růst napětí. Za chvíli bude chtít zesílit intenzitu stimulace. Nedělejte to! Pokračujte v jemné stimulaci. Díky tomu partnerka prožije předlouhý orgasmus.

VÍTE, ŽE žena dovede dosáhnout až 11 druhů orgasmu? Klikněte a poznejte je všechny.

druhy orgasmu u žen

 

Vibrátor patří na klitoris jako parmazán k italským těstovinám

Předchozí techniky rukou zaručují samy o sobě nekonečnou rozkoš. V případě, že partnerce nestačí, velmi doporučuji přidat robertek na klitoris.

Vrnící pomocníky vyrábějí v celé škále velikostí a tvarů. Některé z nich jsou speciálně navrženy pro stimulaci poštěváčku. Dokonce i handsfree typy a dálkově ovládané.

Stimulátor klitorisu dokáže udržet stabilní rytmus ve velkém rozsahu frekvencí. Také možnost přidat sílu, kterou ruce nejsou schopny vyvinout, není k zahození. Doporučuji vždy začít na malé intenzitě a tu postupně zvyšovat.

 

Vibrátor na klitoris – pomůže stimulaci klitorisu se „strojovou přesností“

Trh se sexuálními pomůckami je široký, díky čemu najdete perfektní stimulátor pro každý typ klitorisu. Doporučuji objednat partnerce alespoň malý vibrátůrek a v nečekané chvíli ho použít.

I žena, která hračky nepoužívá, dosáhne tak skvělé uspokojení, že budete oba rádi, že jste se rozhodl vibrátor objednat. Nemusí být ani Vánoce nebo svátek! Myslete na ženino blaho – oplatí se vám. 

 • Malý vibrátor na klitoris: Malým nenápadným vibrátorem se silnými vibracemi můžete dráždit klitoris i celou vagínu, bradavky, análek i další citlivá místečka. Je malý, praktický a nenápadný.
 • Vibrátor s dráždítkem klitorisu: Pokud je pro ženu příjemnější současná stimulace klitorisu a vagíny, pak jistě sáhne po některém z vibrátorů, který má výběžek k dráždění klitorisu. Mají silné vibrace a mnohé z nich i pulzy, které v různých intervalech stimulují klitoris, zatím co si vagína užívá velmi příjemné vibrace nebo rotace vibrátoru.
 • Podtlaková pumpaMalé pumpičky na klitoris jsou z příjemného a měkkého gelu, dostatečně citlivé k jemné sliznici. Jsou to vlastně takové malé vaničky, které se přiloží na klitoris, opakovaným stiskem balónku se upevní na požadovaném místě, zvětší a prokrví ho. Tím se znásobí i citlivost poštěváčku.
 • Vibrační kroužek na penis: Má dvojí účinnost: zaškrtí kořen penisu (zaručí jeho pevnější erekci) a zároveň při souloži výběžek na horní části kroužku (většinou ve tvaru zvířátka) při dotyku dráždí ženě klitoris.
 • Vibrační motýlek: Malý připínací stimulátor na zevní část rodidel, většinou je ve tvaru nějakého zvířátka (nejčastěji motýlka). Některé mají i menší dildo do vagíny. K tělu se připevňuje gumovými řemínky a dá se nosit i pod prádlem.

NÁKUPNÍ TIP: Naprostým hitem a vlhkým snem KAŽDÉ ženy je dnes womanizer nebo satisfyer

Jsou to masažery klitorisu, fungují na báze podtlakového saní. Žena je nedá pryč z ruky!

womanizer satisfyer

 

Gel na stimulaci klitorisu navodí příjemný skluz

Když máte tu čest s klitorisem, prokažte mu službu a pořádně lubrikujte. Není nic lepšího, než když mají vaše ruce, prsty a jazyk správný skluz. Partnerka nebude muset ledovat.

 • Čiré neparfémované gely – pro vyznavače jednoduchosti a milovníky přirozených vůní. Vhodné i pro orální sex.
 • Lubrikační gely s příchutí a vůní – aromatizovaný zážitek, vhodný i pro orální sex.
 • Hřejivý gel – prožitek bude jiný a silnější díky prokrvení. Gel není možno olizovat, proto se hodí pro stimulaci rukou a vibrátorem.

 

4 sexuální polohy pro intenzivní dráždění klitorisu

Je vlhká, vzrušená a dostatečně připravená. Nemusí zůstat jen u rukou a jazyka. Proč si taky neužít? Přitom stále dopřejte pozornost jejímu klitorisu. Stačí jen vědět, v jaké poloze dosáhnete maximální stimulace.

 

Ona nahoře (klitoris se stimuluje o vaše břicho)

Skvělá pozice. Vy ležíte, partnerka je na vás. Jste čelem k sobě. Tato poloha nabízí hodně způsobů masáže klitorisu.

Partnerka se nahne více dopředu a může třít svůj klitoris o vaši spodní část břicha. Pokud stimulace není dostatečná, přiložte jí pod klitoris váš palec. Bude se mít o co opřít. Případně jí klitoris rukou aktivně masírujte.

PROFI TIP: Naneste na klitoris dodatečně lubrikační gel. Zlepší skluz a prožitek.

 

Ona nahoře zadečkem k vám (klitoris stimulujete rukou)

Variace předchozí pozice. Partnerka je k vám otočená zády. Vstup do vagíny v této pozici bývá obtížnější, takže si raději pomozte trochou lubrikantu. Sexy pozice, ideální pro pomalý sex.

Tato pozice je super i pro stydlivé partnerky, které se bojí dotýkat klitorisu před partnerem. I když není za co se stydět.

VARIACE: Žena v této pozici se mírně natočí a dá si vaše pokrčené stehno mezi stehna. Má se pak snadno o co třít.

 

Položte ji na stůl (klitoris hladíte rukou)

Vezměte partnerku a položte ji na stůl nebo jinou plochu. Ideálně tak, abyste měli její vagínu ve výšce boků. V této pozici žena dokáže pohodlně roztáhnout nohy a nabídnout přístup ke klitorisu. Kdo se ho ujme, je už na vaší dohodě.

 

Lotosová poloha (klitoris dráždí tření)

Podrobnosti jak na ni, najdete v Kámasútře. Podstatné je, že jste v této poloze natěsno k sobě. Partnerka má možnost vrtět pánví a třít se o váš podbřišek, případně si pomoct rukou.

realistické dildo

 

Předehra je důležitá i při dráždění klitorisu

Co se týče sexuální předehry a dráždění klitorisu, jde o dvě věci, které spolu úzce souvisí. Zpravidla je pro jeho nejúčinnější dráždění potřeba to správné vzrušení na straně ženy. To znamená často delší předehru.

V tomto směru to vidí jinak muž i žena. Ona potřebuje zpravidla více pomalého dráždění a něžného milování. Muž by naopak nejraději co nejdříve skočil přímo do akce.

Pro ženu je důležitější delší předehra a mazlení (naučte se, jak správná předehra probíhá), protože jen pak je schopna dosáhnout orgasmu. Samozřejmě to neplatí u všech žen, ale obecně tomu tak je.

Mužovi stačí pouhé pomyšlení na sex a dosahuje erekce. Ženě nestačí “jen chtít sex”. Předehra tedy slouží jako fyzická i duševní stimulace ženy. Mnoho žen potřebuje polibky, objetí a péči, aby jejich vagína zvlhla pro pohodlný pohlavní styk.

 

Předehra vydráždí klitoris pro finální orgasmus

Správně dlouhý průběh předehry pomáhá klitorisu splnit svou hlavní “O” roli. Klitoris má velmi podobné charakteristiky jako penis. Krev proudí do klitorisu. Ten se zvětší a ztopoří. K tomu aby měla žena orgasmus jsou potřeba dvě věci. Vagína musí být vlhká a klitoris ztopořený. Následně je důležitá stimulace.

Samozřejmě je u ženy vše také o emocích. Nejde tedy o čistě fyzickou záležitost. Partnerka chce mít jistotu, že muž chce být s ní. Dlouhá předehra tomuto přesvědčení nahrává více, než jen 3minutová rychlovka.

 

Hraje velikost klitorisu roli při orgasmu?

Možná. Pokud má žena větší, nebo tlustší kápi, která chrání klitoris. Může tento anatomický tvar ovlivnit citlivost klitorisu. Experimentování v různých pozicích a jiné dráždění může tento fakt rapidně změnit.

Někdy pomáhá zvýšení tlaku na klitoris během stimulace. Jen tato samotná finta může zvrátit průběh celé partie a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Ve finále záleží na tom, co je ženě příjemné. Některé mají rády masáž přes kápi a jiné preferují přímou stimulaci klitorisu.

 

Dráždění klitorisu může přivodit i mokrý oragasmus (squirting)

Některým ženám stačí dostatečně dlouhá doba dráždění klitorisu nebo G bodu k tomu, aby dosáhly mokrého orgasmu.

Někteří lidé existenci mokrého orgasmu popírají. Zmínky o tomto druhu orgasmu se datují už do 16 století, kdy ve starém Japonsku vznikaly první umělecká díla s tímto vyobrazením.

Ženy tento pocit popisují jako silný tlak, který je náhle a prudce uvolněn.

Jedna z žen popisuje svůj zážitek z mokrého orgasmu takto:

Zážitek je neuvěřitelně intenzivní. Všechny mé svaly jsou v napětí a přestávám dýchat. Nemůžu to zastavit. Poté cítím obrovské uvolnění, když ze mě tekutina vystřelí ven.

Poté se celé moje tělo uvolní. Nemám tento orgasmus vždy, ale když se podaří, je to neuvěřitelné.

Je zajímavé, že k ženské ejakulaci může dojít během i mimo orgasmus. Tekutina je obsahem odlišná od moči a obsahuje podobné složky, jako prostatická tekutina.

Množství ženského ejakulátu se pohybuje od množství, které se vejde na polévkovou lžíci až po obsah, který by naplnil celý polévkový talíř.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Příliš mokrá vagína: Je to normální? Lze s nadměrnou vaginální vlhkostí něco dělat?

příliš mokrá vagína

 

Jak cítí orgasmus žena?

Vyzpovídali jsme Evu, která nám popsala svůj průběh klitorálního orgasmu:

Je to jako kdyby horké vlny zaplavily moje tělo. Tento příjemný pocit se rozlévá po mém těle. Hlavně v místě za klitorisem. Pokračuje přes břicho po páteři.

Když odezní, mám po celém těle husí kůži. Vlny způsobují křeče po své cestě srkze celé tělo. Moje kůže se napíná. Bradavky mám tvrdší a mnohem citlivější. Moje tvář a hrudník zrudnou. Mé tělo se třese a poté zůstávám chvíli doslova bez dechu.

 

VIDEO: Tipy na dráždění klitorisu v misionáři

 

Užitečné informace o anatomii klitorisu a jeho dráždění

 1. Klitoris není zvonek ani tlačítko, takže jej nemačkejte. To, co je navenek vidět, je pouze jeho „hlava“ orgánu velikého asi jako menší mrkev.
 2. Klitoris se skládá z vícerých částí. Až je poznáte, budete jej chtít stimulovat i zevnitř, ne pouze zvenčí.
 3. Klitoris dosahuje erekci. Tkáň, která jej tvoří, je podobná té v penisu a také se naplňuje krví, tvrdne a dosahuje erekci.
 4. Klitoris a penis vyrostly ze stejné struktury. V matčině děloze se pohlaví dítěte vytváří až v pokročilém těhotenství. Do té doby je „základní hmota“ stejná.
 5. Klitoris se může skrývat a někdy je problém najít jej pod předkožkou klitorisu.
 6. Přes stydké pysky můžete masáží stimulovat i vnitřní část klitorisu.
 7. Klitoris komunikuje s mozkem stejným nervem, jako penis. Mužské a ženské vzrušení tedy jde stejnou cestou.

Může vás zajímat: Klitoris při vzrušení dosahuje erekci. Čtěte, jak a proč vlastně klitorální erekce vzniká.

erekce klitorisu

 

Dráždění klitorisu a často kladené dotazy FAQ

Jak dráždit klitoris??
Vždy velice jemně a citlivě. Je křehký a citlivý, takže je dobré jej laskat, líbat a lízat, sát, jak drafoukat na něj a zlehka se jej dotýkat. Žádné prudké a hrubé pohyby.
Co je klitorální orgasmus?
Ve zkratce jde o explozi velmi příjemného pocitu poté, co je drážděn a sexuálně stimulován klitoris. Může k tomu dojít při dráždění penisem i bez. Dále také rukou, sexuání pomůckou, či jinou hračkou.
Je klitoridální orgasmus méně úžasný, než vaginální?
Není. V roce 1905 Sigmund Freud oznámil světu, že žena dosáhne orgasmu pouze po stimulaci penisu uvnitř vagíny. Od té doby uplynulo mnoho vod a dnes se ví, že se mýlil. Mladší pokusy odhalily, že většina žen dosahuje orgasmu pomocí klitorální stimulace.
Je orgasmus G-bodu silnější?
Není. Záleží na jednotlivé ženě, ale potěšení ze všech orgasmů je vesměs stejné. Odlišný je pouze vjem.
Jak může žena dosáhnout klitoridálního orgasmu?
Je spousta cest. Ženě může pomoci partner při sexu. Orální sex. Dále je možné jej dosáhnout rukou, nebo za pomoci erotické pomůcky. Dráždění klitorisu sprchou je další dobrou variantou.
Je pravda, že klitoris se řekne všude na světě skoro stejně?

Ano. Jméno je odvozeno od řeckého slova “klíč.” Klitoris je ve skoro ve všech významných evropských jazycích napsán podobně.

 • clitoris  – EN
 • clitoris – FR
 • klitoris – GER
 • clítoris – SPAIN
 • łechtaczka – POL
Klitoris je tak velký jako penis?
Ano. Co je vidět, je pouze špička ledovce. Svou velikostí a váhou se vyrovná penisu.
Opravdu klitoris nestárne?
Jakmile orgán dospěje, nikdy neztrácí svou kapacitu. V 95 letech tedy funguje stejně jako v mládí.
Kolik má klitoris nervových zakončení?
Přibližně 8000.
Jak cvičení a pohyb prospívají klitorisu?
Ideální před sexem je lehká procházka. Cvičení zvyšuje citlivost klitorisu na dráždění. Slečny a ženy by se proto měly hýbat. Sexu bude lepší.
Kde začíná klitorální orgasmus?
V mozku ženy.
Existují kromě klitorálního orgasmu ještě jiné druhy?
Ano. Více je rozebral Jakub v minulém článku o ženském orgasmu.
Může žena stříkat po stimulaci klitorisu?
Ano. Nejde o typickou ženskou ejakulaci. Výstřik (squirt) přichází v jedné vlně a tekutina je čirá s typickým aroma.
Chci vědět víc o masáži vagíny. Na koho se obrátit?
Čtěte náš web, nebo doporučuji navštívit tantra salón.
Je velký poštěvák normální?
Zcela běžný. Stejně jako jsou muži různě vybaveni, platí to obdobně u žen.
Co když klitoris bolí?
Může jít o projevy zánětu nebo poranění. Rozhodně by partnerka měla navštívit gynekologa.
Jsou některé druhy penisu lepší pro stimulaci klitorisu?
Obecně ne. Tvar a velikost hraje roli spíše u vaginálního orgasmu. Čtěte i článek 7 velikostí penisů.
Mám příliš malý klitoris, který není vidět ani když odhalím kapuci. Lze jej dráždit?
Dráždění ani orgasmus nelze slíbit, ale nejlépe uděláte, pokud stimulaci vyzkoušíte. Pokud by byl dlouhodobě problém s drážděním, zajděte za gynekologem.
Proč je klitoris ukrytý od kapucí?
Tato ženská předkožka jej kryje, aby nedošlo k jeho zbytečnému tření a podráždění.
Má tvar a velikost klitorisu vliv na uspokojení ze stimulace?
Ne. Veliký klitoris se sice výborné stimuluje, ale i malý kliturýsek po vzrušení nabyde na objemu a je citlivější.
Název spoileru
Nabyde na objemu, zrudne, ztvrdne a vysunese zpod kapuce.

Jste muž, který nespoléhá na hračky a klitoris dráždí „po staru“ penisem?

V tom případě si zabezpečte pořádně pevnou erekci a to díky české Proerectě KLASIK

proerecta

Klikněte a dostanete se na e-shop k seznamu všech účinků na erekci. Pokud KLASIK objednáte, do 48 hodin je u vás.

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

2 Comments

 1. Sára 1.10.2020
  • Redakce Erekce.cz 5.10.2020

Leave a Reply