Chcete znát příčinu erektilní dysfunkce? Zkuste doma erekční autotest 

Erekční autotest si můžete udělat sám, abyste zjistil, zda příčina vaší erektilní dysfunkce (ED) je fyzická nebo psychologická.

test příčin erektilní dysfunkce

 

Proč se provádí erekční autotest?

Test se provádí, aby se potvrdilo, že v noci dosahujete erekci. Muži, kteří mají normální fyziologickou erektilní funkci, zažívají erekci během spánku.

Podle University of California, San Francisco Medical Center, má průměrný zdravý muž mít mezi třemi až pěti spontánními erekcemi za noc. Jedna trvá 30 až 60 minut.

K ED mohou vést fyzické, emoční nebo duševní problémy. Tento test pomáhá určit, zda je ED způsobena fyzickými problémy.

Existuje celá řada způsobů, jak lze test provést. Nyní jsou k dispozici spolehlivější testy, jako je testování pomocí RigiScan.

TIP PRO OKAMŽITOU EREKCI: 

Česká Proerecta SHOT ve formě nápoje s extra rychlým vstřebáváním.

 

Co je to RigiScan?

RigiScan je přenosné domácí zařízení používané k hodnocení kvality erekcí. Přenosná jednotka napájená baterií je připevněna kolem stehna. Je vybaven dvěma smyčkami, které jsou připojeny k stejnosměrnému točivému motoru.

Jedna smyčka obchází základnu penisu a druhá je umístěna před žaludem penisu. Během noci stroj opakovaně měří, kolik krve je v penisu a jak dobře dokáže odolat ohýbání.

Výsledky si posléze může stáhnout lékař a analyzovat je.

Pokud chcete ušetřit peníze či čas, můžete si zkusit domácí autotest. Je velice jednoduchý a zvládne ho každý. Nepotřebujete k němu nic výjimečného.

 

Jak si udělat domácí erekční autotest?

Autotest se provádí z pruhu poštovních známek nebo papírového pruhu s lepkavou stranou. Musíte si koupit dostatečné množství známek pohromadě (známky neodtrhávejte!), kterými uděláte kolečko okolo vašeho penisu a aby ještě kousek zbyl na případnou erekci.

Konec jedné ze známek olízněte a přilepte na konec pruhu. Můžete použít i tenký papír, jehož konec zajistíte kouskem lepicí pásky. Proužek z papíru musí být alespoň 1 cm široký.

Vezměte si pohodlné a volnější spodní prádlo na spaní. Dva dny před testem nekonzumujte žádný alkohol ani jiné léky na spaní. Vynechat kofein se také hodí. Spěte ideálně na zádech. Test opakujte tři dny po sobě.

 

Výsledek erekčního autotestu

Pokud je proužek z poštovních známek nebo papíru okolo vašeho penisu přetržený, znamená to, že jste měl v noci erekci a váš problém s ED tedy není fyzického rázu.

V tom případě bude příčina psychologická a měl byste zajít za psychologem nebo do psychologické poradny. Erekční autotest nemá žádná rizika.

/ZDROJ/

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply