WOMANIZER – návod na použití, recenze a často kladené otázky před nákupem

Moderní technologie jdou neustále kupředu. Zlepšují se kuchyňské spotřebiče, zdokonalují se mobilní telefony, ale také se neustále posouvají erotické pomůcky.

To, co bylo ještě před pár lety vrcholem erotické rozkoše, dnes patří do křemíkového nebe. Už dávno neexistují pouze obyčejné vibrátory, které jen vibrují a nic víc.

Dnes už se můžete setkat se skutečně unikátními hračkami, které vás snadno a rychle přivedou do orgasmického nebe. Jednou z nich je i Womanizer revoluční novinka mezi erotickými pomůckami.

womanizer. návod, použití a recenze

 

Womanizer – podrobný návod, tipy na použití použití a recenze 2 TOP produktů

Womanizer Premium podtlakový vibrátor s dárkem, dezinfekčním sprejem

womanizer premium

 

Womanizer Premium podtlakový vibrátor je „must have” do každé ložnice. Díky pulzujícímu podtlaku šetrně stimuluje klitoris, aniž by se ho přímo dotýkal.

Oplývá 12 úrovněmi intenzity, takže si u něj najde to své skutečně každá. Ať už vyžadujete silnější stimulaci, nebo hledáte jemné pohlazení. Díky jeho tichému motorku si můžete užívat své vzrušení, kdekoliv vás napadne. Jen pozor na slastné výkřiky, ty by někoho mohly vzbudit.

Womanizer Premium je sice dražším pomocníčkem, ale svým luxusním vzhledem, funkcemi a nevyčíslitelným počtem silných orgasmů bez námahy vyrovná vše, co do něj zainvestujete. A navíc k němu jako dárek obdržíte Dezinfekční sprej 75 ml, aby vám dobře sloužil dlouhá léta.

 • Jednoduché ovládání
 • Intuitivní autopilot
 • Na jedno nabití vydrží desítky minut
 • Lékařský silikon
 • Chytrý tichý režim
 • Vodotěsný

 

Cena: 4999 Kč – KOUPIT
Výrobce: Womanizer
Rozměry: 16 cm; ⌀ 1,8 7 – 4,8 mm
Barva: černá, červená
Hmotnost: 0,14 kg
Materiál: silikon
Počet režimů sání: 12
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie

 

 

 

LELO Sona Cerise sonický vibrátor s dárkem dezinfekčním sprejem

womanizer lelo sona cerise

 

Jako druhého zástupce ze skupiny Womanizerů vybírám LELO Sona Cerise sonický vibrátor. Nevydává žádné vibrace, ale vysílá zvukové vlny. Ty vám rozvlní nejen vnější část klitorisu, ale prorazí si cestu i dovnitř.

Tyto vlny tak budete cítit i uvnitř své vagíny. Potěší vás osmi programy a navíc u každého módu sedmi intenzitami. Nabíjí se pomocí USB kabelu, takže nebudete muset mít doma zásobu baterek. S LELO Sona Cerise sonickým vibrátorem zažijete dobrodružnou jízdu za poznáním rozkoše a jen tak vás nudit nezačne.

 • Vychytaný tvar
 • Voděodolný
 • Snadná manipulace
 • Lékařský silikon
 • Hebký na dotek

 

Cena: 2499 Kč – KOUPIT
Výrobce: LELO
Rozměry: 11 cm; ⌀ 2,2 – 5,5 mm
Barva: růžová
Hmotnost: 0,12 kg
Materiál: silikon
Počet režimů sání: 8
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie

 

 

 

Jak přesně vás womanizer potěší a co s ním lze všechno dělat (často kladené otázky)

Co je Womanizer?

Womanizer je unikátní erotická pomůcka pro ženy. Je určen pro stimulaci klitorisu, ale i bradavek a dalších erotogenních zón.

Nikam se nezavádí, pouze se přikládá k ženinu klitorisu, který jemně začne nasávat. Womanizer po zapnutí vytváří v hlavici pulzující tlakové vlny, které po přiložení ke klitorisu dráždí ženu podle zvolené intenzity. Partnera ovšem Womanizer nenahradí.

 

Jak se Womanizery používají?

Womanizer si lehce přiložíte ke klitorisu a zapnete. Přitom jej ale nebudete přímo na tělo přikládat. Womanizer váš klitoris něžně nasaje a díky podtlaku jej začne stimulovat.

Nedoporučuje se však dráždit klitoris womanizerem déle než patnáct minut.

 

Jsou Womanizery při použití tiché?

Ano, Womanizery jsou oproti Satisfyerům během použití mnohem tišší. Satisfyery vydávají během použití hluk o síle až 50 dB, kdežto Womanizery jen maximálně 30 dB.

>> KLIKNĚTE a čtěte o všech rozdílech mezi Womanizery a Satisfyery – cena, materiál, výdrž, funkce a užitečné informace před nákupem.

 

Mohu používat Womanizer i ve vaně nebo ve sprše?

Ano, můžete. Většina Womanizerů je totiž voděodolná, takže je můžete používat i pod vodou. Jen si dejte pozor na to, jaké sprchové gely či mýdla společně s Womanizerem používáte. Kosmetika s obsahem silikonů totiž může Womanizer poleptat a tím jej nevratně poškodit.

Silikony obsahuje většina šamponů a kondicionérů na vlasy a také některé sprchové gely či pěny do koupele. Těm se tedy při použití společně s Womanizerem vyhněte.

 

Měla bych Womanizer před použitím nějak lubrikovat?

Ne, Womanizer nemusíte před jeho použitím nijak lubrikovat. Womanizer si totiž nikam nezavádíte. Pouze si jej jen jemně přikládáte ke klitorisu, který začne Womanizer něžně nasávat. Není tedy potřeba jej nijak lubrikovat.

 

Jak se o Womanizer správně starat?

Pokud už vlastníte nějakou erotickou hračku, víte, že je potřeba o tyto pomocníčky správně pečovat. A nemluvím zde pouze o jeho vhodném použití, ale také správné dezinfekci před a po každém použití.

Womanizer proto vždy před a po každém použití vydezinfikujte vhodnou dezinfekcí na bázi vody. Womanizer nikdy nedezinfikujte dezinfekcí na bázi silikonu. Ideální volbou je Dezinfekce Toy Cleaner (150 ml).

Womanizer zároveň nikdy nenechávejte v nabíječce zbytečně dlouho, i když už je dávno nabitý, aby se nezničila jeho baterie.

 

Jak dlouho vydrží Womanizer na jedno nabití?

I kdybyste Womanizer používala každý den, vydrží vám nabitý alespoň měsíc. Jakmile se vám vybije, nemusíte se ničeho bát. Jeho nabíjení je stejně jednoduché, jako u mobilního telefonu. Stačí do něj vložit nabíjecí kabel, nechat jej nabíjet přes noc a už si opět můžete dopřávat vlny rozkoše.

SLOVO AUTORKY: 

Natálie Markovská

Dámy, pokud jste zvídavé a rády experimentujete, pak je Womanizer to pravé pro vás. Přivede vás k těm nejrychlejším orgasmům ve vašem životě. Nebudete navíc muset vůbec nic dělat.

Už dávno pryč jsou doby, kdy jste si musela hračku dávat dovnitř a ven, a sama se vlastně „obsloužit”. Womanizer udělá vše za vás. Mnohé ženy dokonce uvádí, že až díky Womanizeru poznaly, co je to orgasmus.

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply