Připínací penisy – máte odvahu zkusit něco nové?

Pokud chcete v posteli zažít něco nového a zcela neobvyklého a jste otevření různým netradičním praktikám, nebo máte potíže s erekcí, zkuste sáhnout po připínacím penisu.

Připínací penis, nebo také věcička pod anglickým názvem strap-on se dá zakoupit v jakémkoli sex-shopu. Jde o napodobeninu penisu a strap-on mohou využívat jak muži, tak ženy k různým sexuálním praktikám.

připínací penisy

 

K čemu lze využít připínací penis aneb lesbické milování i anální sex

Asi první vás napadnou připínací penisy pro ženy a jejich použití při lesbickém sexu. Jedna z žen se nasazením umělého penisu může přiblížit sexuální roli muže a takto uspokojit svou partnerku jiným způsobem, než to dělají obvykle.

Připínací penis používají i páry, ve kterých chtějí ženy vyzkoušet jiný způsob milování. Je to ze zvědavosti, z touhy po změně nebo jim velikost či tvar partnerova penisu tak zcela nevyhovuje.

Jde o výbornou pomůcku při poruchách erekce. Muž si může na své tělo nasadit druhý, tedy umělý penis, a uspokojí partnerku takto, nebo oběma penisy zároveň, do vaginálního i análního otvorů. Jde o to, kam až jste ve svých sexuálních praktikách zašli.

 

Homosexualita i výměna sexuálních rolí

Nejde ale jen o uspokojování žen. Připínacím penisem je možné uspokojovat i muže, a to nejen u homosexuálních praktik, ale i muže jakékoli orientace. Záleží na tom, co všechno chce muž pro své potěšení v sexu vyzkoušet.

Po připnutí penisu na své tělo může žena s připínacím penisem provádět i normální anální soulož. V těchto případech se jedná o erotické hry, kdy si muž a žena na chvíli vymění své obvyklé sexuální role. Fantazii se prostě meze nekladou. V kurzu jsou tedy připínací penisy pro ženy i připínací penisy pro muže.

 

Druhy připínacích penisů

Rozlišujeme zejména dvě základní druhy erotické pomůcky, tedy duté připínací penisy a plné penisy. Dutý připínací penis se často nazývá návlek na penis. Tuto pomůcku používají tedy jen muži, kteří si návlek nasadí na svůj vlastní penis. Mohou uspokojovat svou partnerku právě i v případě, kdy u nich zrovna nedošlo k úplné erekci.

Použitím návleku dojde i ke změně délky, obvodu, pevnosti a tvaru penisu, což zvyšuje uspokojení partnerky. Většinou se ale používá druhý druh této pomůcky, plný umělý penis, který se připíná na tělo.

V poslední době se objevují také vkládací StrapOny. Ty fungují tak, že si jeden díl žena zasune do vagíny a druhý díl pomůcky jí pak trčí ven. Dráždí pak sebe i partnerku či partnera. Prostě geniální.

NAUČTE SE: Jak návlek na penis vybrat a používat? Který si koupit?

návleky na penis

 

Jak se penis připne k tělu?

Mechanismů připnutí je více. Základem je, aby bylo připevnění dostatečné a drželo na svém místě, abyste se nemuseli během svých erotických hrátek nechat rušit utahováním či kontrolováním připínacího penisu. Základní varianta připínacího penisu se dává kolem beder, jsou ale i typy určené například k připevnění kolem stehna.

Obvykle se připevňují pomocí dvou až tří řemínků, které jsou součástí balení. Řemínky jsou z umělé kůže, latexu, nylonu nebo PVC. Další možností upevnění jsou pevné kalhotky, v nichž je penis zabudovaný.

Existují i speciální kalhotky pouze s hrotem, kam lze umístit libovolný připevňovací penis v podobě nástavce. Můžete mít sadu nástavců různých tvarů i velikostí a podle potřeby si je měnit. Nástavce se i v sadách prodávají. Výměna hrotů je snadná a rychlá.

 

Materiál, povrch a tvar připínacího penisu

Před pořízením připínacího penisu zvažte několik kritérií, podle kterých si erotickou hračku vyberete. Umělých penisů je obrovské množství, protože má každý jiné představy o jeho vlastnostech. Někdo vyžaduje zejména tvrdost, délku, tloušťku, jiný pružnost a přizpůsobivost, další chce co nejvíce realistický penis. Penisy se vyrábějí ze silikonu, gelu, plastu, latexu a umělé kůže.

Povrch může být zcela hladký nebo nějak zdrsněný. Může mít vzorování v podobě různých výstupků přinášejících větší intenzitu dráždění a vzrušení. Ne každému může být ale příliš silné vzorování příjemné.

Některé penisy jsou speciálně zahnuté a více dráždí bod G u žen nebo prostatu u mužů. Některé připínací penisy, mají menší, oblejší špičku i menší průměr, a jsou speciálně určeny pro anální styk. Specialitou pro anální sex je umělý penis ve tvaru malých, vzájemně spojených kuliček.

Anální či vaginální není jedno a totéž. Vyloženě připínací anální penis, tedy anální dilda jsou lehce identifikovatelná a vagínu úplně nenadchnou. Mají malé a špičaté žaludy, anebo po celé délce tvar spojených kuliček. U začátečníků jsou ohleduplné, co se do průměru týče. Novější StrapOny mají dildo vytvarované v patce tak, aby při přírazech tlačilo i klitoris.

 

Připínací penisy s vibrací

Klasická varianta umělého penisu je bez jakékoliv schopnosti vibrovat. Existují ale i penisy se zabudovaným vibračním strojkem, který je poháněný bateriemi. Podle svých potřeb pak můžete stejně jako u klasických vibrátorů na připínacím penisu měnit rychlost a sílu vibrací.

Pokud si žena tedy připevní k tělu dildo nebo připínací penis, nebo jej naopak v rámci erotických hrátek používá muž, můžete pak po čase vyzkoušet i pomůcky s vibrací.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Pegging: Připravte se na její strap-on dildo ve vašem análu. Pozor, pouze pro heterosexuální páry.

pegging

 

Při použití připínacího penisu je lubrikační gel nutností

U všech erotických pomůcek je nutné mít po ruce lubrikační gel. Pokud gel nepoužijete, může být zavádění připínacího penisu dost nepříjemné, někdy dokonce bolestivé a zdraví nebezpečné.

Před použitím na povrch umělého penisu naneste dostatečné množství lubrikačního gelu, nejlépe na vodní bázi. Ten nijak nepoškozuje povrch pomůcky. Gel na silikonové bázi nelze použít na penisy vyrobené zcela či částečně z latexu. Nikdy nepoužívejte olejový gel, protože můžete umělý penis zničit.

TIP: Natálie vybrala 4 luxusní lubrikační gely pro váš voňavý a bezpečný sex bez odřenin, a také pro dobrou údržbu vašich pomůcek.

luxusní lubrikační gely

 

Je použití připínacího penisu „normální“?

Umělý penis je erotická pomůcka jako každá jiná. Při správném použití s ní nemůže nikomu ublížit a nikdo se za ni také nemusí stydět. Je velmi důležité, aby s použitím pomůcky souhlasili oba partneři a oba u obou se dostavilo vzrušení.

V sexu nemůžete toho druhého do ničeho nutit a dělat pouze to, co se líbí oběma. Jen v tomto případě je možné si sex užít. Pokud vás použití této pomůcky láká, zkuste opatrně lehce naznačit a uvidíte, jaká bude reakce partnera. Připínací penisy stále častěji používají homosexuální i heterosexuální páry. Můžete si tak vyzkoušet své sexuální role obráceně.

facebook erekce.cz

 

Jak vybrat kvalitní připínací penis?

 • utahování a nastavování pásků by mělo být na obou bocích
 • utahování by mělo bát ale hlavně i na svislém řemínku co vede mezi nohy
 • utahování musí být pevné, některé StrapOny doslova trpí uvolňováním řemínků
 • postroje s vyndavacím dildem či penisem jsou výhodnější pro hygienu
 • kožené postroje jsou atraktivnější, ale těžko čistitelné
 • kožený řemen, který vede přes vzrušenou vagínu, může časem být semeništěm bakterií a virů
 • u StrapOnu je dobré mít více velikostí a typů dild i penisů
 • latex je častý alergen
 • gel je porézní a z análu umí odnést i neviditelné nečistoty, takže hygiena je důležitá
 • raději volte modernější a lépe testované materiály nebo čistý silikon
 • tvrdá, plastová dilda a penisy jsou náročnější na používání, v tlaku není dokonalá kontrola
 • měkčí dildo či připínací penis se spíše přizpůsobí
 • nejdelší připínací penisy nemusí být nejlepší, hloubka vagíny i análu je omezena
 • levné připínací penisy kupujte spíše v akci a dbejte raději na kvalitu a hygienu

 

Připínací penisy – StrapOn

Drtivá většina chlapů bere použití této pomůcky úsměvně nebo vzrušivě, jestliže s ním řádí dvě holky. Jakmile se objeví na scéně pasivní muž a anální sex určený pro muže, výchova a puritánské tlaky nás naučily, že cokoliv se týká právě mužského zadku, je jasným znakem homosexuality.

Při tom masáž prostaty je přirozená a velmi zdravá věc. Žena lehce přizná, jestli má ráda anál nebo ne. Ráda jej mít nemusí. Pokud jej ráda má, dokáže si to ale spíše přiznat.

TIP: Naučte se masáž prostaty pro její zdraví a nebeské orgasmy.

Kdyby to ale přiznal chlap v hospodě, reakce rádoby chlapů asi ve zdraví nepřežije. Tihle muži bývají často ostrými kritiky druhých, aby se neshodili. Jakmile ale začne žena muže uspokojovat svým prstíkem při felaci a pošimráním prostaty, většinou to končí nákupem StrapOnu.

Na počátku se nakupují malé pomůcky, ale mnohdy se i muži dopracují k velikosti, kterých by se možná zalekly i ženy. Takže fantazii se meze nekladou a erotické hrátky je třeba si bez předsudků užít.03

DÁLE ČTĚTE: Ty nejlepší erotické pomůcky pro muže. Do čeho se vyplatí investovat

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

 

Leave a Reply