10 situací, kdy se vám erekce doopravdy nehodí

V první řadě je nutné pochopit, jak to vlastně funguje. Jak vlastně funguje mechanismus erekce a co to tedy ta erekce přesně je?

Protože je příroda mocná, dovede si poradit i s faktem, kdy se spermie nesmí dostat do styku se vzduchem. A na to, aby se vůbec dostaly k cíli, a mohlo dojít ke kopulaci a oplodnění, musí se penis nejdříve ztopořit. Je to ale velmi náročný proces, musí být v souhře velká spousta faktorů. Ztopoření penisu pak způsobí nahrnutí krve.

Zkušenější muži už vypozorovali, že se dá erekce ovlivnit vůlí. Stejně ale tak vědí, že jde také o automatický reflex. Sídlo vůle pro ovládnutí tohoto děje je v mozku, konkrétně v mezimozku, reflexy jsou řízeny z míchy z křížové části.

Pokud nastane erekce v nevhodném okamžiku, nebo naopak nenastane, je to práce tohoto centra, a jeho účinek se dá postupným cvičením ovládat. Jinými slovy: ,,Kdo trénuje, má lepší výsledky.“

 

1. Nahota kam se podíváš

Nežádoucí erekce velmi často nastane, jakmile dojde k nahotě. Moc podvědomí začne prostě pracovat na plné obrátky. Plovárny, sauna, vířivka, masáž i sprchy jsou váš nepřítel, pokud dostatečně necvičíte ovládání. Bohužel často stačí nechat na vteřinu zatoulat svou nezbednou myšlenku a je to tu.

Bohužel se to stává také v přítomnosti samých mužů třeba i v pánské sprše, což může být mezi chlapy ještě o dost nepříjemnější. Moc podvědomí a síla myšlenky je prostě mocná.

dívka v sauně

Málokomu se nepostaví, když si představí, jak pomalu rozbaluje takovou krásku

 

2. Erektivní iluze aneb tuhle fakt ne

Tohle žena nikdy nepochopí. Vždycky si domýšlí, že za vaši erekci může její přitažlivost. To, že má muž erekci, ještě totiž neznamená, že je vzrušený a připravený k sexu, nemám pravdu pánové?

Ve většině případů tomu tak sice je, ale taky být nemusí. Erekce může být způsobena naprosto podvědomě vyvoláním čehosi známého. Pokud se o vás v přeplněném autobuse opře ňadry stokilová žena ve věku vaší babičky a bohužel má stejný parfém jako vaše přítelkyně, erekci opravdu těžko zastavíte a také následně vysvětlíte.

Můžete si jakkoliv říkat, že tuhle ženskou fakt ne. Je třeba pořádných pár hlubokých nádechů a výdechů než svoje nádobíčko zase hodíte pěkně do klidu.

TIP: Pokud vás erekce zastihne při jízdě autem s přítelkyní, zkuste tyhle Polohy do malého i velikého auta.

 

3. Poblouznění po ránu

Příliv krve do penisu způsobí i několik nesexuálních důvodů pro ztopoření. Například je zcela normální, když se muž každé ráno probudí s pořádnou erekcí. Nemusí to však znamenat, že je extrémně sexuálně vzrušený a touží na to hned skočit.

Ranní erekce je fyziologická reakce, probíhající ve spánku a po probuzení. Někdy je také příčinou ztopoření plný močový měchýř vyvíjející tlak na dolní část těla. Pokud se ale takto probudíte ve společném pokoji na horské chatě stojíc naproti tchýni, zkuste jí to vysvětlit.

Všem dámám doporučuji ranní erekce využít, dokud je čas. S přibývajícím věkem totiž tento stav snadno a velmi rychle opadává. Kujte tedy železo, dokud je ještě žhavé.

VÍTE, že za oslabování erekce věkem může jev zvaný andropauza

 

4. Nevhodná pozice

Erekci způsobuje sezení po dlouhou dobu ve shrbené a skrčené pozici. Jakmile přijedete na jednání s křížkem po funuse po ucpané dálnici D1 a vystoupíte z auta v plné kráse zrovna před vaší vzteklou šéfovou stojící před vámi v upnutém staromódním usedlém a šedivém kostýmu, zahájení porady asi nedopadne přesně podle vašich představ.

Její peprnou poznámku raději zkousněte. Pokud vás totiž jen na chvilku napadne, že by si fakt zasloužila pořádně zkrotit, věřte mi, to vám vaši prvotřídně vystavenou chloubu dostat do pohovu opravdu nepomůže.

Přece jen jsou v penisu tisíce nervových zakončení a jsou velmi citlivá. Tlak způsobí nahrnutí krve a jste tam, kde jste být snad ani nikdy nechtěl. U mladého naprosto zdravého muže se erekce dostaví totiž i během 10 až 15 vteřin. Pokud mě oči a zkušenosti neklamou, jde to i mnohem rychleji.

ČTĚTE TAKÉ: Jak vám s erekcí může pomoct partnerka? 

 

5. Příliš těsné džíny

Těsné džíny okamžitě vyměňte, zaděláváte si na pěkný malér. To, že máte nyní erekci snad pořád, opravdu neznamená, že to tak bude ještě za měsíc či za rok. Nechte svému nádobíčku volný prostor.

Erekci totiž také způsobuje příliš těsné oblečení. Pokud jej propojíte s předchozím bodem a sezením po dlouhou dobu ve skrčené pozici, kombinace těchto faktorů je pak takřka smrtící.

Tření dohromady s tlakem způsobí nahrnutí krve. Jakmile vstanete v přeplněném zájezdovém autobuse po několika hodinách ze sedadla, než si to zase uvědomíte, budou všechny puberťačky kolem pukat smíchy.

Hlavně jim nic nevysvětlujte, bylo by to trapné a stejně by to nepochopily. Doufejte, že k nim s věkem přijde i zkušenost, informace a nadhled. Ten ostatně v této situaci potřebujete nejvíc vy.

těsné džíny

Těsné oblečení erekci nepodpoří. Naopak škodí penisu i varlatům

 

6. Velký stres a napětí

Zdá se to nemožné a možná má stres většinou spíše opačný účinek. Dokáže ale také pěkně nahrnout krev do žil. A v tom je ten problém. Když jsme fakt hodně naštvaní, erekce je to poslední, co bychom opravdu chtěli.  Způsobit ji ale dovedou extrémní stavy velkého napětí a stresu.

Pokud si jdete již po čtvrté pro opět nedokončenou věc do opravny a dohadujete se s mechanikem, zrovna se hádáte s nemožnou kolegyní anebo dokonce s kolegou, a dostaví se erekce, začnou se nad vámi stahovat mračna.

Když muže cokoliv trápí nebo si dělá z něčeho obavy, krevní cévy se v jeho těle stahují, krevní tlak se zvyšuje a erekce je bohužel na spadnutí. Pokud si to vyloží mylně nepříjemná kolegyně, budiž, s kolegou to ale bude možná mnohem horší.

 

7. Nepříjemné situace

Častá erekce postihuje studenty ve škole, ale i mladíky na novém pracovním postu. Může k ní dojít při zkoušení u tabule, když jste zrovna úplně dutí. Může k ní dojít ale i na poradě, na kterou jste se opět nepřipravil. Snažíte se na to nemyslet, ale je to tu.

Nastupuje to vždycky v tu nejméně vhodnou chvíli, například před koncem hodiny nebo porady, kdy máte vstát a odejít. Strach z neznámého dokáže divy. Ve vyjmenovaných situacích se to ale vážně nehodí.

Noste oblečení, kde to není vidět. Boxerky, dlouhé tričko nebo prodloužená slim košile zachrání část situace. Pak nacvičte pár rychlých pohybů s rukou v kapse. Berte to stále tak, že kdyby to nefungovalo, bylo by to mnohem horší.

VÍTE, jaká erekce vaši partnerku zaručeně uspokojí? 

 

8. Ach, ty uniformy

Co si budeme povídat, uniforma má prostě své kouzlo. Zabírá na ženy i na muže. A je jedno, zda to je letuška v letadle nebo sestřička v ordinaci. Nehledejte dálkové ovládání, vypnout se to opravdu nedá. Zahoďte všechny střídající se emoce. Stud, vztek na sebe, že to neumíte ovládat, nebo prostě to svoje po milionté, ach jo, zase jsem to nezvládl. Pokud za to ona nestojí, mávněte nad tím rukou a zapomeňte. Nejste první ani poslední.

Stalo se a ona se vám fakt líbí? Ona žena už má jistě cosi za sebou a to v případě letušky i zdravotní sestřičky. Ona totiž dobře ví, že i když bude studovat, jak bude moct, vy o svém penisu víte mnohem víc, než ona. Ve většině případů uvidíte chápavý úsměv.

Moderní světaznalá žena dnešní doby má co dělat, aby narazila na muže, kterému se vůbec postaví, proto to vezme tak, že je to vlastně dobře. Erekci nelze na 100 % navodit jen vůlí. Sexualita vyžaduje aktivní angažovanost, není to žádná hra pro diváky. Mějte tedy oba radost z toho, co je.

žena v uniformě

Ženským v uniformách prostě neodoláme. Není to možné..:D

 

9. Do háje, snad to není láska

Jakmile ztratíte hlavu, a ano, pánové, i mužům se to stává, v přítomnosti své partnerky vám pak stojí prakticky pořád. Pokud to trvá de facto nonstop, když jste v blízkosti své partnerky, tedy po většinu dne, řekněme si to upřímně, je to sice hezké, ale není to nic příjemného ani pro jednoho z vás.

Většinou to naráží na problém četnosti. Partnerka vyžaduje sex asi 3x týdně, zatímco vy minimálně 3x denně a pokud se nemýlím, je to stále málo. Častá erekce není jen fyziologický problém, ale také psychický. Je to nepříjemné, protože občas se taky přece potřebujete soustředit i na něco jiného.

Určitě to není důvod začít sbírat skalpy, utíkat za každou sukní, a snažit se pod ni dostat. Je to stále stejné. Chce to trénink, cvik, soustředění a trpělivost. Prostě se k tomu postavte jako k překážce v posilovně. Tu vysněnou metu je třeba zdolat.

TIP: Dobrá show v posteli si žádá výdrž. Pokud vám erekce upadne hned po orgasmu, zkuste 14 tipů pro oddálení ejakulace. 

 

10. Prakticky nepřetržitá erekce

Pokud je vaše erekce prakticky nepřetržitá a stalo se vám to již nejméně v tisíci nevyjmenovaných situacích, které možná ani nechcete vyslovit nahlas, berte to stále s nadhledem. Většina mužské populace má opačný problém.

Patříte k ohroženému druhu. Kašlete na to, že máte erekci ve frontě v supermarketu, při pohovoru, na obědě s tchýní nebo jste minule při vyzvedávání mladší sestry ze základky nižšího stupně vypadali jak vystřiženi z řad pedofilů. Užívejte si pozici silného samce.

Jak bylo napsáno, neustálý trénink zlepšuje výkon. Pokud to nejde, prostě masturbujte. Těžce na cvičišti, lehce na bojišti. Ženy váš natrénovaný výkon ocení. Doma si dopřejte volnost v pohodlných trenýrkách, na ven se vám budou hodit upnuté, ale zároveň elastické sexy boxerky. Splní svou funkci. Do jisté míry se to dá časem opravdu ovládat soustředěním. Časem už snaha o ovládání bohužel nebude ani třeba.

Máte často erekci i v situaci, kdy se to vážně nehodí? Vyhráli jste jackpot a ten vám nevydrží věčně. Tak si ho koukejte užít. Protože když vám to stojí, stojí to přece za to.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

 

Leave a Reply