Jak zabránit erekci, když se vám právě nehodí a hrozí trapas?

Na ulici potkáte nádhernou ženu. Má naprosto dokonalé křivky. Ladně houpe boky, v dekoltu se jí dmou dvě dokonalá ňadra a nohy má až do nebes. Zkrátka žena jako z magazínu.

A vy v tu ránu máte v kalhotách nějak těsno. Jak se snadno a rychle zbavit nechtěné erekce? Jak jí co nejrychleji zrušit, aby nedošlo k nějakému trapasu? Jak zabránit erekci?

Příroda nám přichystala zákon schválnosti. Čím více jsme krásou erotického protějšku fascinováni, tím mohutnější může být naše vzrušení.
Sexuolog MUDr. Václav Urbánek, CSc., vaclav-urbanek.cz
Sexuolog MUDr. Václav Urbánek, CSc.

jak zabránit erekci?

 

Jak zabránit erekci?

Pánové, chápu, že to pro vás musí být v tu chvíli nepříjemné a potupné, ale pamatujte, že erekce je barometrem zdraví.

Kvalitní erekce značí pevné zdraví a skvělou fyzickou i psychickou kondici. Silná erekce je naprosto normální a je přirozené, pokud vám vaše nádobíčko při pohledu na krásnou ženu ztvrdne.

Sexuolog Ondřej Trojan z TH kliniky Praha říká: „Erekce je záležitost krevní mechaniky. Když je v cévách něco v nepořádku, projeví se to na citlivém a jemném orgánu, jakým je penis.

TIP: Přečtěte si také článek o tom, co si o erekci myslí a žena, a proč musí muž mít skálopevnou erekci po celý život?

pevná erekce - jak se jí zbavit?

 

Erekce není problém. Problém je neschopnost dosažení erekce

Myslete také na to, že samotná erekce není žádný zdravotní problém. Je naprosto přirozená a ke zdravému a spokojenému životu zkrátka patří. Nechtěnou erekci můžete zažít skutečně kdekoliv.

Ano, chápu, že v určitých chvílích se vám nehodí, ale není vhodné ji nějak na sílu potlačovat. Naopak by byl problém, pokud byste erekce nebyl schopen dosáhnout, například při mazlení s partnerkou. Pak už hovoříme o erektilní dysfunkci, kterou je nutné řešit s odborníkem.

Tohle se mi stalo v autobuse cestou do Chorvatska. Když jsme stavěli na odpočívadle, jeden pán vystupoval a měl ho v pozoru. Kamarádky se mu smály, ale tak co měl dělat, že, uříznout si ho?!
Svou historku vypráví Judita
 Svou historku vypráví Judita

MĚJTE PŘEHLED: Odhalte příčiny, příznaky a léčbu erektilní dysfunkce a objevte odstrašující příklady, proč být rád za kvalitní a pevnou erekci.

 

Jak tedy zabránit erekci?

Ač je tedy erekce naprosto normální a přirozená, je jasné, že se vám někdy vůbec nehodí do krámu. Například na veřejnosti, na koupališti nebo třeba na rodinné oslavě. Příležitostí, kdy vás může erekce nemile překvapit, může být nespočet. Jak jí tedy zabránit?

Když se vysvléknu, okamžitě mám erekci, i před cizími lidmi, muži i ženami. Musel jsem proto přestat hrát fotbal i plavat, aby se mi to nestalo ve sprše. Mohu se těchto nechtěných erekcí nějak zbavit?
O pomoc žádá také pan Zdeněk (24)
O pomoc žádá také pan Zdeněk (24)

 

Zkuste myslet na něco asexuálního

Asi nejjednodušším trikem jsou asexuální myšlenky. Ty totiž můžete vytasit kdykoliv a kdekoliv.

Představte si například svou tchýni, nákupy, den strávený s dětmi v ZOO, špičky od svých bot, vybírání nábytku v IKEA, neoblíbenou učitelku ze základky, apod. Možností je nespočet a je to nejrychlejší způsob, jak se zbavit nechtěné erekce.

Myslete na něco odpudivé. Erekce se ještě chvilinku udrží, ale rychle opadne.

 

Chlazení penisu

Pokud můžete a máte po ruce studenou vodu nebo dokonce led, zkuste si penis zchladit.

Krev nahrnutá v penisu částečně odteče, penis znecitliví a po pár sekundách erekce odezní. Není to sice dvakrát příjemné, ale přináší to své ovoce.

 

Schování erekce

Nebo můžete jednoduše a zkrátka erekci schovat. Postavte se jinak, strčte si ruce do kapes, položte si na rozkrok knihu nebo notebook, nebo si dejte nohu přes nohu.

Snažte se prostě za každou cenu erekci zamaskovat.

VÍTE, CO DĚLAJÍ MUŽI, kteří naopak nedosahují pevné erekce a selhávají v posteli? 

Užívají přírodní doplňky stravy. Ty intenzivně prokrvují penis, díky čemu je erekce pevná a udrží se déle.

proerecta

 

 

Projděte se

Skvělou možností je i procházka. Projděte se buď po místnosti, anebo vyražte na čerstvý vzduch. Nejen, že při procházce přijdete na jiné myšlenky, ale také se velice snadno zbavíte nechtěné erekce.

 

Protáhněte se

Řádně se také protáhněte. Práce svalů a rozhýbání těla uvolní napětí v organismu a pomůže vám s nechtěným ztvrdnutím.

TIP: Ovládat erekci a oddálit ejakulaci vám pomohou Kegelovy cviky. Klikněte, naučte se je a věnujte jim aspoň 10 minut denně

 

Kousněte se do jazyka

Kousněte se do jazyka, pořádně se štípněte, zmáčkněte si ruku…  Jakákoliv bolest totiž odvede vaši pozornost od erekce a zároveň vás přivede na zcela asexuální a neerotické myšlenky.

 

Pravidelná masturbace

Tipem k prevenci před nechtěnou erekcí je pravidelná masturbace. Díky té můžete částečně ovlivnit a eliminovat možný budoucí trapas. Není to sice úplně 100% metoda, ale za pokus to stojí.

 

Hluboké dýchání

Pomoci může i uklidnění a relaxace. Někdy je totiž erekce spojená nejen s fyzicky přitažlivým protějškem, ale i se stresem a nervozitou.

Zkuste se proto zklidnit, hluboce se nadechnout a trochu zameditovat. I to vám může pomoci.

Uklidněte se a zhluboka dýchejte

 

Jak zabránit erekci? Někdy zkrátka nijak. Jste přeci muž.

Tělu se ale bohužel poručit nedá. Někdy zkrátka mají muži problém uhlídat svůj rozdivočelý poklopec. A lék na nechtěnou erekci neexistuje. Ovšem na druhou stranu zde není co léčit.

V některých chvílích je ale nemožné vyhnout se tomu, aby si vaší erekce někdo všimnul. Nedělejte si s tím ovšem starosti. Pokud někomu vaše situace bude připadat urážlivá, omluvte se a dál se k tomu nevyjadřujte.

Většina dospělých ví, že se to stává a nebude tomu věnovat pozornost. Je to sice nepříjemné, ale je to dobré znamení, že jste kdykoliv připraven k sexu a jste zcela zdráv.

Buďte tedy rád, že nemáte naopak problémy s dosažením pevné erekce. A když už se dostaví takováto nepříjemná situace a vy najednou máte generála v kalhotách připraveného v pozoru, vyzkoušejte jeden z výše zmíněných tipů.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply