Vzájemná masturbace – vysoká škola uspokojování

Autoerotika, společná masturbace nebo vzájemná onanie je nejpřirozenější formou rozvíjení vlastní i vzájemné sexuality. Pro hodně lidí je to dodnes tabu a stydí se o ní mluvit. Poučení dětí o masturbaci od rodičů je ojedinělé a často se o masturbaci bojí mluvit i partneři mezi sebou.

O sexuálních potřebách a touhách je ale třeba mezi partnery otevřeně mluvit, jinak totiž nikdy nezjistíte, po čem ten druhý vlastně touží a sní. Možná, že člověk poprvé začal chodit vzpřímeně v momentě, kdy si potřeboval uvolnit ruce právě pro masturbaci. Párová masturbace může být velmi silný erotický zážitek.

sexi dvojice

Pokud se naučíte správně ženu uspokojit a vždy ji překvapovat, nikdy vás neopustí a leccos vám odpustí

 

Vzájemná masturbace prohlubuje souznění a důvěru

Navození sexuálního uvolnění formou společné masturbace je nejlepší způsob, jak se naučit co je vlastně orgasmus. Obecně i lékařsky je už konečně považována masturbace ženy i masturbace muže za zdraví prospěšnou, nikoliv škodlivou.

Praktika pomáhá s vývojem sexuality, touhy a zkušeností. Lze díky ní perfektně trénovat i oddálení ejakulace. Jde o nejlepší způsob, jak uvolnit sexuální napětí, které naprosto přirozeně vzniká zejména v období dospívání.

Ono pověstné „honění péra nebo kundy“ zabírá velmi dobře, stejně jako občasné vulgarismy, které sex pořádně okoření. Užijte si to, uvolněte napětí a ať je ta vaše společná onanie prováděná s nadšením a konečně bez předsudků. Informace o vzájemné autoerotice a honění samotné vás dokáže zbavit pocitů viny i depresí.

 

Společná onanie vyhání i jinak stereotypní postupy nebo polohy

Vzájemná onanie má velmi rajcovní podtext. Už jen dívat se na partnera či partnerku, jak si to dělá, je skutečně velmi vzrušující. Masturbace ženy je pro muže obrovský zážitek stejně jako pro ženu masturbace muže.

Ruku na srdce a bez předsudků – koho z vás to nenažhaví? Poznáním vlastní sexuality a prozkoumáním svého těla získáme potřebné zkušenosti o anatomii svého i partnerčinho pohlavního orgánu.

Ostatně zejména vaginální mapování je nutnost. Musí vás to oba bavit. Při vzájemné masturbaci si dotyky, laskáním, hlazením či mechanickým drážděním prožijeme fantastické pocity vzrušení a dojdete k zatraceně silnému orgasmu.

Při vzájemném mechanickém dráždění pohlavních orgánů zapojte orální sex a jazyk, ruce, nohy i erotické pomůcky. Se zapojením fantazie a erotických představ použijte všechno, co je po ruce. Zabere banán nebo okurka, ale v tom případě doporučujeme použít prezervativ, neboť ženská vagína je citlivá na zanesení možných bakterií.

ZDOKONALTE SE A ODROVNEJTE JI!

 

Vzájemná onanie – dokažte, že vám na partnerce záleží

Vzájemná onanie vám pomůže ujasnit, co vás zaručeně dostane do varu. Poznáte, jaké doteky vám přinášejí největší rozkoš a které jsou naopak nepříjemné. Vzájemnou stimulací pohlavního orgánu dojdete až k vyvrcholení.

Vlastní zkušenost je mnohem lepší než stovky knih. Bez vlastních zkušeností s masturbací je zahájení párové sexuální aktivity vstupem do neznáma. Ostatně ještě v 19. století byla masturbace nemoc, ve 20. století je to lék téměř na všechno, dokonce i na ženskou hysterii.

Masturbace má pozitivní vliv na snížení sexuální tenze, která vede k projevům nervozity, neklidu, nesoustředění a zdravotních potíží. Uvolnění autoerotikou navíc umožňuje překonat období bez sexuálního života a životního partnera. Jde o plnohodnotný prožitek. Ženská masturbace či honění penisu je velmi prospěšná záležitost.

 

Masturbace je nejběžnější sexuální praktika a to už od útlého dětství

Masturbace není náhražkou sexu, neboť s jídlem roste chuť. Zlepšuje výkon, pevnost erekce, výdrž a prohlubuje prožití orgasmu. Je dokázáno, že ti, co masturbují pravidelně a často, sex nezanedbávají a naopak se mu oddávají mnohem častěji, než lidé bez pravidelného sexu.

Stimulace erotogenních zón přináší prožití orgasmu naplno a bez zábran. Při masturbaci není nic zakázáno a můžete používat i sexuální pomůcky. Vibrátory, masturbátory či dilda – hodí se úplně všechno.

TIP: Klikněte a kupte některé z TOP 10 dild a získáte tak „další pomocnou ruku“ do postele. Partnerka bude ječet blahem. Za to ručím!

 

 

Kdo trénuje, má lepší výsledky. V taoismu a tantře je zvyšování sexuálního vzrušení bez závěrečného vyvrcholení cestou ke zlepšení sexuální výdrže mužů. Masturbační techniky slouží jako nácvik pro oddalování ejakulace při sexu nebo právě pro sex bez závěrečného vyvrcholení.

 

Mužská masturbace

Masturbace muže a vzájemná onanie spočívá v ruční masturbaci pyje a orální dráždění jazykem a ústy, tzv. felace. Pro muže má obrovský význam. Může se tak plně oddat slasti prožívat reakce na dotyk na penisu, poznávat jaké pohyby a doteky ho vzruší a jaká intenzita pohybu je právě ta nejlepší.

Dokáže lépe rozeznat nástup vyvrcholení a mít silný prožitek z ejakulace. Vzájemná masturbace vám pomůže získat zkušenost, jak dlouho je třeba penis dráždit, rozezná sklony k předčasné ejakulaci a může trénovat a začít s nápravou, je-li to třeba.

Prostě i obyčejné honění péra dokáže být zatraceně prospěšné. Klidně použijte kroužky i masturbátory pro muže a experimentujte s prostatou. Kdo zažil masáž prostaty ví, že to je fenomenální zážitek. Jen dejte pozor, ať to nepřeženete. Natržená uzdička pěkně bolí a rozdrážděná a poškozená kůže na žaludu taky. Když potřebujete přitvrdit, tak s citem a bez zubů a nehtů.

 

Mužské erotogenní zóny:

 • penis a okolí
 • místo za kořenem penisu
 • žalud a předkožka
 • šourek a varlata
 • perineum neboli hráz, tedy místo mezi penisem a konečníkem
 • hýždě
 • spodní část páteře

ŽENY, ČTĚTE! Jak vzrušit chlapa, když mu nestojí a odmítá sex? 

 

Masturbace ženy

Masturbace ženy a vzájemná masturbace je zejména ruční a orální stimulace poštěváčku, tzv. cunnilingus – klitoris, na zavádění různých pomůcek podobných mužskému penisu s vylepšenými funkcemi, jako je vibrátor, masturbátor, dilda anální i vaginální.

U ženy je vaginální mapování, hledání pověstného bodu G a zjišťování reakcí na dotyky velmi důležité a je tomu třeba občas věnovat více času. Naštěstí to muže dost baví a nikdo je nemusí nutit si hrát.

Pokud bude žena prožívat reakce na dotyk na genitálu, především na poštěváčku a pozná jaké pohyby, doteky, intenzita a rychlost pohybu je pro ni nejlepší, udělá to samé i pro vás. Žena, kterou dokážete uspokojit, pro vás udělá prakticky cokoliv, co si řeknete, takže vyrazte na cestu za poznáním, ať dokážete rozeznat nástup a průběh vyvrcholení. Pokud žena může klidně i při masturbaci naplno prožívat vzrušení a orgasmus, máte vyhráno.

Ženské erotogenní zóny:

 • pohlavní orgány a okolí
 • stydký pahorek
 • klitoris neboli poštěváček
 • grafenbergův bod, tedy bod G
 • perineum neboli hráz
 • hýždě
 • uši a ušní lalůčky
 • prsa a bradavky

PÁNOVÉ, NIC NENECHTE NA NÁHODU! Pokud si myslíte, že žena je po letech znuděná potřebuje v posteli nové stimuly, kupte hračku. Jedním rychlým nákupem smáznete její nespokojenost a opět uvidíte, jak si sex skutečně užívá. 

 

 

 

Párová masturbace

Nejčastěji má podobu neckingu, tedy laskání na hrudi a krku, mazlení pouze od pasu nahoru nebo pettingu, tedy laskání ve spodních partiích těla, tedy hlazení nebo dotýkání se rukou či ústy partnerových erotogenních zón.

Žena vzrušuje rukou penis partnera a muž laská vulvu a především klitoris partnerky, případně její pochvu. Ani masturbace nemusí vždy končit orgasmem. Společný orgasmus partnerů je i při masturbaci velmi málo pravděpodobný. Navíc se při společném orgasmu každý soustředí především sám na sebe, kdežto při vzájemné masturbaci máte konečně čas na pocity partnera.

Žena muži ukáže, že preferuje jemné doteky, mazlení, hlazení, laskání nebo právě naopak razantní a nekompromisní dráždění od počátku až do úspěšného konce. Pro muže je to v každém případě velmi silný erotický zážitek.

TIP: Zde si přečtěte, že společný orgasmus je spíše mýtu z pornofilmů, než běžná postelová praxe. 

 

Nepenetrační sexuální techniky bez pohlavního styku – výkladový slovník

 

Masturbace Stimulační činnost pomocí rukou, nohou, prsou nebo pomůcek.
Petting Věnuje se erotogenním zónám od pasu dolů.
Necking Věnuje se erotogenním zónám od pasu nahoru.
Erotická masážMasáž penisu, šourku, varlat i prostaty. U žen masáž prsou, klitorisu i pochvy.
Femorální pohlavní stykTření penisu o stehna, velké stydké pysky a klitoris. Stimuluje se tak mužský i ženský genitál.
Sumata Žena tře stydké pysky a klitoris o penis pod.
Footjob Stimulace pohlavních orgánů nohou nebo prsty na nohou a zde doporučujeme kromě hygieny i pořádně ostříhat nehty.
Intercruralní sex Soulož "před branami", kdy partner umístí penis mezi lýtka či stehna druhého partnera či partnerky a souloží.
Axilární styk Muž vloží penis do podpaží partnerky.
Interglutealní sexTření penisu mezi půlkami zadečku a stimulace penisu mezi hýžděmi, kdy nedochází k análnímu sexu a penetraci konečníku.
Stimulace bradavekOrální nebo manuální.
Španělský sex Soulož mezi prsy, kdy partner tře penis mezi prsy partnerky.
Frot Tření penisu o penis a jde o homosexuální praktiku.
Tribadismus Tření vulvy o vulvu u leseb.

 

Částečně nepenetrační sexuální techniky

 

Stimulace vagínyPrstění.
Orální sexStimulace pohlavních orgánů použitím úst, rtů, jazyka, jemně i zubů a různá intenzita sání.
Felace Uspokojování muže ústy.
Autofelace Vlastní uspokojování muže ústy, což je fyzicky náročná a málo častá technika.
Cunnilingus Uspokojování ženy ústy.
Autocunnilingus Vlastní uspokojování ženy, ústy což je fyzicky náročná a málo častá technika.
Anilingus - rimmingUspokojování anální oblasti jazykem.
Stimulace genitáliíPomocí vibrátoru a s erotickými pomůckami.

 

ABYSTE NESELHAL: Na všechny masturbační techniky nevyhnutně potřebujete pevnou erekci. Objednejte kanadský VIMAX pro erekci jako skála. Denní dávka pouze za 36 Kč.

 

 

 

Sexuální dráždění

Sexuální dráždění a stimulace pro vyvolání sexuálního vzrušení je plnohodnotný druh sexu, který označuje sexuální vzrušování pohlavních orgánů muže a ženy. Označují se tak i jiné formy nepenetračního pohlavního styku.

Cílem masturbace je prožívat příjemné pocity nabuzení a vzrušení, které lze završit uvolněním sexuálního napětí vyvrcholením – orgasmem. Sexuální dráždění je základ milostné předehry a připravuje partnery na pohlavní styk.

Odhaduje se, že tuto sexuální zkušenost prožilo 80 – 90 % lidí. Muži i ženy začínají masturbovat kolem 14. let. Ženy sice masturbují méně často než muži, zato ale do vyššího věku.

S věkem potřeba a frekvence masturbace pomalu klesá a u mužů mnohem rychleji. Sexuální spokojenost masturbujících žen je v manželství dokonce mnohem vyšší. Dokonale vždy zabírá i staré dobré porno pro podpoření atmosféry, anebo si o honění pokecat na nějakém eroticky žhavém chatu.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ doboru soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply