Instantní domácí rady na zlepšení mužské sexuální výkonnosti

Erektilní poruchy trápí téměř každého druhého muže, je tedy mnohem častější, než si myslíme. Netýká se však pouze jen starší generace.

Erektilní dysfunkce jde však léčit poměrně snadno.

jak zlepšit sexuální výkonnost

 

Na začátku připomeňme, že za erektilní dysfunkci (ED) se není třeba stydět. Jednou za čas potká každého, nejste tedy první ani poslední. Vaše partnerka či partner to jistě pochopí.

Často se ale kvůli ní trápí nejvíce ti, kteří jí trpí. Potíží k dosažení erekce je spoustu. Velkou část tvoří stres. Příčinou mohou být i různá léčiva nebo jiné zdravotní problémy. Každopádně je důležité se za problém nestydět a ihned vyhledat lékaře.

Na mužskou potenci pomáhá stará známá modrá pilulka, ovšem ta není vhodná pro každého. Proto existují i mnohem zdravější a léty prověřené způsoby, jak zlepšit svou potenci.

POTŘEBUJETE PEVNOU EREKCI: 

Pokud z jakéhokoliv důvodu selhává, mějte v zásobě želé bonbony Proerecta jako vzpruhu pro váš penis a sexuální výkonnost.

Proerecta Men sexual energy gummies

 

Potraviny a bylinky pro lepší sexuální výkon

Spousta bylin má afrodiziakální účinky, které vyvolávají podobný efekt jako viagra. Patří sem kardamom, skořice nebo vanilka, které navíc většinou máme ve spíži.

Na erekci pomáhají i vlašské ořechy a petržel, který lépe prokrvuje orgány, což je přesně to, co na ED potřebujete. Problém se někdy může skrývat i v nízké hladině testosteronu. Jeho hladinu pomůže zvýšit česnek.

Granátové jablko je výborné na zvýšení hladiny oxidu dusnatého, který je nezbytný pro dosažení a udržení erekce.

Na hormony je dobrý Ženšen pravý, který je vhodný i pro ženy. Kustovnice čínská má zase kupříkladu vysoké antioxidační účinky.

>> ZDE NAJDETE SEZNAM VHODNÝCH POTRAVIN PRO ZLEPŠENÍ EREKCE.

 

Zbavte se stresu

Stres bývá zabijákem sexu a někdy už je nezbytné vyhledat pomoc psychoterapeuta.

Můžete ale sáhnout i po třezalce, která je dobrá na úzkosti, depresivní stavy a dokonce je považována za přírodní antidepresivum. Můžete ji koupit jako tabletky v lékárně.

 

Afrodiziaka

Z přírodních afrodiziak jsou výborné chilli papričky. Díky své pálivosti vám patřičně prokrví celé tělo.

Další známým afrodiziakem, které máme každý doma, je čokoláda. Již naši předci pojídali čokoládu těsně před tím, než šli spát.

Zapoměňte ale na mléčnou a sáhněte po té hořké. Čím vyšší obsah kakaa, tím lépe. Dopřejte si pár čtverečků denně.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Nejčastější nemoci u mužů po padesátce.

nemoci mužů po 50

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply