Návlek prodlouží penis, udrží erekci a oddálí ejakulaci. Jak si správně vybrat?

Návlek na penis je erotická a zdravotní pomůcka.

 • Muži návleky používají pro rozšíření obvodu a prodloužení penisu.
 • Užitečný je pro pacienty s erektilní dysfunkcí, kterým penis nahrazuje a dovedou tak uspokojit ženu.
 • Muži s předčasnou ejakulací ocení, že po svém vyvrcholení mohou partnerku obšťastňovat déle.

V článku poradíme, jak návleky používat a co od nich očekávat, včetně několika nákupních tipů.

návleky na penis

 

Co je to návlek na penis?

Muž si návlek navlékají na penis v erekci před sexem. Existují návleky, které zakryjí pouze část penisu, ale i takové, do kterých se penis zasune celý a není vidět.

Některé návleky lze připnout pomocí řemenů. Muž je může používat i pokud nemá erekci. Návlek si může připnout i žena a stimulovat partnera nebo partnerku jako se živým penisem.

Existují různé druhy a v sex-shopech je z čeho vybírat. Před nákupem proto popřemýšlejte nad svými preferencemi.

JINÉ NÁZVY: rozšiřovač penisu, prodlužovač penisu, nástavec na penis, posilovač penisu, kryt na penis, vnější penilní protéza.

Pokud již víte, co s návlekem dělat a jaký hledáte, klikněte a vyberte si z desítek druhů otevřených i uzavřených návleků ze SexShop.cz.

 

Jak vybrat návlek přesně pro mně?

VELIKOST, MATERIÁL, POVRCHOVÁ TEXTURA:

Návleky se vyrábí v malých i XXL rozměrech. Nejprve si svůj penis řádně změřte, abyste věděl, jaký rozměr hledáte. Neriskujte a zeptejte se i své partnerky, co by se jí líbilo. Přehnaně obrovský návlek s výčnělkami ji může dráždit a vadit, nepříjemný materiál nebude chtít ani vidět.

Materiálem je nejčastěji silikon nebo guma. Návleky se prodávají od 300 až do 3 000 Kč (níže najdete návleky od 200 do 699 Kč), takže věnujte čas rozhovoru, ať jej nemusíte rozbalený a použitý vracet.

 

KONKRÉTNÍ TYP:

Některé rukávy penis celkem zakryjí, jiné fungují pouze jako podpůrný rukáv, ze kterého trčí žalud. Rukáv nakupují muži, kteří jsou spokojení se svou délkou, případně potřebují větší obvod.

Muži, kteří by přijali pár cm navíc, kupují podlužovací návlek nebo ty s různými stimulačními výčnělkami.

 

DŮLEŽITÉ: VYBÍREJTE PODLE CITLIVOSTI PENISU:

Návleky mohou být zevnitř zcela duté, takže penis dodatečně nedráždí a před stimulací jej spíše chrání. Některé druhy ale mají zevnitř členitý povrch a různé textury, které mohou penis sexuálně dráždit a o to rychleji vyvrcholí.

 • Pokud tedy máte až příliš citlivý penis a ejakulujete dřív, než potřebujete, nakupujte návleky s hladkým vnitřkem.
 • Pokud naopak vydržíte dlouho a penis nemáte tak citlivý, vhodnější bude pro vás texturovaný vnitřek a otevřený rukáv. Stimulováno bude tělo penisu i žalud.

 

Účel a cíl návleků na penis

Muži návleky používají nejčastěji pro rozšíření a prodloužení penisu, ale jsou i jiné důvody. Muži s erektilní dysfunkcí nedovedou erekci dosáhnout ani udržet, a tedy nemohou normálně souložit.

Jelikož jim na uspokojení partnerky záleží, uzavřenými návleky nahrazují penis. Je to stejné, jako by používali dildo, pouze jej mají připnuté na tělo a ruce volné pro ženské vnady.

Muži s krátkou výdrží (*o předčasné ejakulaci mluvíme, pokud muž ejakuluje do několika málo sekund od vniknutí do vagíny) používají uzavřené návleky pro snížení erotické stimulace. To jim pomůže souložit o něco déle. Navíc když jim po orgasmu erekce opadne, dále mohou ženu uspokojovat pomocí návleku.

 

Účinnost návleků

Účinnost nelze přesně definovat. Muži je používají různě, různé druhy v různých sexuálních polohách. Nelze přesně měřit, o kolik se prodlouží sex a oddálí ejakulace, nebo jak dlouho zůstane erekce pevná.

Je ale jasné, že pokud je penis zakrytý a je mnohem méně stimulován, vydrží souložit déle. Je ale pravda, že některým mužům kvůli tomu erekce opadne. Je potřeba zkoušet a najít si svůj model. Lékař pacientům s erektilní dysfunkcí může rukáv doporučit jako vodnou pomůcku, společně s vakuovými pumpami, extendery a penilními implantáty.

Je to tzv. nefarmakologická a nechirurgická strategie pro muže s ED. Navíc s použitím vnitřně texturovaného návleku lze penis dráždit a tak dosáhnout orgasmu i bez erekce.

 

Jak návleky používat?

V první řadě musí být návlek pro nositele vhodně zvolený a pohodlný. Věnujte pár desítek minut výběru a penis si řádně změřte. Stejně tak by ho mala schválit vaše partnerka podle svých představ a ochotny vpustit ho do sebe.

Muž, který je schopen erekce by měl mít návlek těsně přiléhající, ale penis nesmí příliš škrtit. To by znamenalo, že je návlek malý. Při výběru se vždy ujistěte, že znáte vnitřní a vnější rozměry návleku, aby se vám do něj penis vešel.

Použití je jednoduché. Návlek navlečete na penis v poloviční erekci, tedy ve stavu, když není v maximální erekci. Pevnou erekci by měl penis dosáhnout až v návleku a hezky jej vyplnit. Penis v návleku vás nesmí škrtit, pnout a neměl by být ani volný s nevyplněnými místy.

Muž s velmi slabou erekcí nebo přímo erektilní dysfunkcí se musí spolehnout na návlek s řemínky nebo jiným připínáním na varlata a pas.

Vřele doporučujeme používat lubrikační gely na báze vody a to uvnitř návleku i na něj. Zabráníte tak podráždění pokožky penisu a návlek různých tvarů lépe vnikne do vagíny nebo zadečku.

 

Rizika použití návleků

Jako u každé sexuální aktivity může i při nesprávné manipulaci s návlekem dojít k úrazu či nehodě. Pokud si muž koupí příliš malý a těsný návlek, gumový materiál může třít pokožku penisu, žalud a podráždit je nebo způsobit oděrky a trhlinky. Používejte lubrikant.

Pokud by byl návlek příliš volný, žena by mohla na penis nesprávně dosednout a zlomit ho (fraktura penisu, vzniká kvůli ní Peyronieho choroba – zjizvení penilní tkáně). Vybírejte správné velikosti.

 

Nákupní tipy

Široký výběr uzavřených i otevřených návleků různých materiálů, textur a barev najdete na e-shopu SexShop.cz za výborné ceny a s rychlým doručením do 48 hodin. Nejvíce nás zaujaly tyto:

Transparentní prodlužující návlek na penis

Penis bude krásně vidět

 • prodloužení penisu o 5 cm
 • mohutný žalud
 • realistický žilnatý povrch potěší vagínu
 • pevně drží díky očku na varlata
 • pro penisy do 15,9 cm v erekci

 

transparentní návlek na penis

Po kliknutí se dostanete k návleku na SexShop.cz a nejlevnějšímu nákupu. 

 

Otevřený návlek na penis PIPEDREAM MAGIC PLEASURE

Rozšíří penis a zvýrazní žalud

 • pro větší penisy do průměru 4,5 cm
 • zpevnění erekce
 • délka 14 cm
 • lze otočit naruby a výčnělky stimulovat penis
 • flexibilní materiál výborně přilne k penisu
 • členitá textura potěší vagínu
 • lubrikant a čistidlo v balení

návlek na penis pipedream magic pleasure černý

 

EXTRA dráždivý prodlužující návlek THRILLING PENIS EXTENSION BLACK

Pro extra intenzivní zážitek pro ženu

 • celková délka 13,5 cm
 • prodlužuje výdrž
 • pevné, dominantní provedení

návlek na penis thrilling extension

 

Otevřené tenké návleky na penis TOKIO, 3 kusy

Nenápadně udržují erekcí a dráždí vagínu

 • neruší, ale udržují krev v penisu
 • pro menší penisy
 • tenounké návleky
 • 3 různé stimulační textury
 • použití bez lubrikantu

návleky na enis tokio, 3 kusy

 

Co jsme zjistili?

Návlek na penis je vítaná sexuální pomůcka pro rozšíření obvodu a prodloužení penisu, lepší stimulaci ženy i muže, případně pro muže s citlivým penisem a předčasnou ejakulací.

U mužů s erektilní dysfunkcí pomáhá dosáhnout orgasmus. Nezapomeňte si jeden objednat a vyzkoušet v posteli něco nového 🙂

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply