Můj partner trpí erektilní dysfunkcí a teď nechce mít sex. Co mám dělat?

Otázka od čtenářky:Můj partner ztratil jednou nebo dvakrát erekci, a teď odmítá sex. Nevím, co mám dělat. Chci mu být nablízku, ale je hrozně odtažitý.“

Existuje pojmenování pro věci, které se pokazí během sexu – nahý trapný moment. To je tehdy, když se něco nestane podle plánu, a nikdo neví, co má dělat nebo co říci, takže se nic nestane.

Všichni bychom se shodli, že každý z nás jeden z těchto okamžiků prožil. Výsledkem ovšem je, že mnoho lidí se vyhýbá mluvit o problémech se sexem. Nedělat to je jistě jeden ze způsobů, jak se vyhnout trapnému momentu, ale není to nijak zvlášť užitečné – zvláště když váš partner nemusí pochopit, co se děje.

partner trpí erektilní dysfunkcí

 

Erektilní dysfunkce je dnes běžná

Není neobvyklé, že muži zažívají erektilní dysfunkci v určitém okamžiku svého života. I když je častější u starších mužů, může ovlivnit i mladší chlapce.

Alkohol, únava a úzkost mohou ovlivnit schopnost nástupu nebo udržení erekce, čili může být ovlivněna každou chvíli. Pokud se to však děje často, stojí za to navštívit vašeho praktického lékaře, aby mohli vyloučit případné zdravotní problémy.

Je to také něco, o čem byste měli mluvit se svým partnerem. Díky tomu pak pro vás tohle téma už nebude tabu. Protože pokud nemluvíme s partnerem o sexu, a necháme ho hádat, co se děje, často se nenaladí na skutečný problém a hledá ho jinde.

 

Sex není jenom pohlavní styk

Úzkost nastane pravděpodobněji, když se lidé domnívají, že penis ve vagíně nebo penis v análním otvoru je jediný druh sexu.

Pokud myslíte, že sex je jen o pohlavním styku, zhorší se erektilní problémy, a dokonce může způsobit řadu dalších problémů. Když budete trávit více času starostí o erekci, než o poskytování a přijímání potěšení, vytrhne vás to i ze spojení s partnerem.

Náhle je to všechno o výkonu. Ústředním bodem se stává dostatečná tvrdost a výdrž, až odpadne veškerá zábava. To často vede k tomu, že lidé zapomínají věnovat pozornost potřebám svého partnera, protože jsou sžíráni myšlenkami na erektilní obtíže.

Sex je tvořen všemi různými druhy sexuálních aktivit, nejen stykem. A komunikace je základ pro spokojenější partnerský sex i vztah.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Startup Numan si klade za cíl poprat se s velkým problémem – erektilní dysfunkcí.

numan

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply