Jak být jako muž přitažlivý? Tipy pro zvýšení chlapského šarmu platné pro každého.

Být přitažlivý je výhra, které se ale můžete cíleně přiblížit. Přitom nezáleží, zda jste právě single nebo ve vztahu. Být přitažlivý vám do života přivede nové ženy a ta, kterou již možná máte, si vás začne víc vážit. Být přitažlivější má smysl i ve vztahu k jiným mužům, protože vás budou více respektovat a vzhlížet k vám.

Pointou zde je, že když ženy uvidí, že se líbíte jiným ženám a jiní muži vás považují za osobnost, automaticky se zvedne zájem o vás. To je jistě vašim cílem 🙂

Více zájmu žen znamená více sexu. Zájem sice možná tajíte, ale jsme chlapi, takže tušíme, o co vám ve finále jde 🙂 Jsme na stejné lodi.

Nezapomeňte, že i pokud jste přitažlivý a šarmantní již dnes, vždy je prostor kam se posouvat. Přitažliví lidé to mají podle odborníků v životě obecně jednodušší, jsou úspěšnější, a dokonce vydělávají až o 5 % více peněz, než lidé, kteří až tak přitažliví nejsou. Přidejte se k nim a zlepšete svou veřejnou image i stav bankovního konta.

Jak tedy být přitažlivý, respektive ještě přitažlivější? Tyto obecné rady platné pro každého se snažte zapojit co nejdříve, ideálně hned dnes.

jak být jako muž přitažlivý

UPOZORNĚNÍ: Tento návod nevnímejte jako nějakou módní policii či nákupního rádce. Přitažlivý muž dobře vypadá, pečuje o sebe a hezky se obléká, avšak v článku píši o zlepšení přitažlivosti svého charakteru, a tedy chování a osobnosti.

Věřte, že přitažlivý muž vzbuzuje zájem i pokud by na ulici vyšel pouze ve starých keckách a domácích teplákách nebo nebyl dokonale oholený. Chceme zde posílit kouzlo osobnosti a ne se pouze producírovat v drahém oblečení a předvádět svůj majetek.

 

Buďte pozorný k lidem

Znáte to trapné ticho, které nastane při setkání s neznámým člověkem? Nezáleží, zda jste na prvním rande nebo mluvíte s prodavačkou v trafice. Všichni lidé vás nějak vnímají, a pokud chcete, aby vás vnímali jako přitažlivého, musíte tak začít působit na všechny.

Zapomeňte na zažité small talky o počasí nebo stěžování si, že ten autobus zase jede pozdě. Pozornost zaměřte na člověka, se kterým mluvíte. Vyvoláte v něm pocit vašeho upřímného zájmu a to i pokud vás daná věc právě nezajímá.

  • Prodavačce v trafice pochvalte oblečení nebo účes: „Kde jste sehnala tu krásnou bundu? Chtěl bych se tam taky podívat,“ nebo „Nosíte ráda právě tento vzor? Já ho mám taky moc rád!“ Projevil jste zájem o člověka a pokračujete v debatě o něm a jeho vkusu. Dokazujete mu, že vám není lhostejný.
  • Rozveselte ji sdělením, že u ní rád nakupujete a vždy vás potěší její úsměv. Zde si nepleťte drobnou pochvalu s flirtováním. Svá slova podejte s úsměvem a klidem v hlase. Nejde zde o nic sexuálního, pokud o to sám nestojíte.
  • Stejně to dělejte v práci, mezi kamarády a kdekoliv budete chtít vypadat přitažlivěji.

Důležité je, aby se ve vaší blízkosti člověk cítil akceptovaný, tolerovaný a se zájmem z vaší strany. Pokud lidem svým chováním dokazujete, že vám na nich nezáleží, budou se k vám chovat naprosto stejně.

A pokud pro ně budete přitažlivý, stejně vám o tom nedají vědět. Spíše vás označí za namyšleného sobce, který ani nechce mluvit. Své mylné dohady si navíc často nenechají jenom pro sebe a pomluva je na světě.

 

Respektujte lidi ve svém okolí

Toto přitažlivé pravidlo platí při setkání s kýmkoliv od číšníka přes vrátní až po taxikáře. Obzvlášť pozorní buďte na prvních schůzkách s novou ženou. To, jak se chováte k lidem v okolí, v mnohem vypovídá o vaší osobnosti. Na rande budete určitě mluvit s číšníky a servírkami či pokladní v kině. Vaše nová známost to všechno sleduje a snaží se udělat si o vás obraz.

Pokud se rozčílíte kvůli studené polévce nebo podmíráku a začnete řvát či jinak osočovat personál, vyvoláte emoci strachu, hněvu a celou snahu o budování přitažlivosti pohřbíte.

Ta žena začne podvědomě očekávat, že pokud tak jednoduše vyjedete na kohokoliv, vyjel byste i na ni, pokud by udělala menší chybku. Věřte, že ženy jsou si dobře vědomy svých chyb a ideálně nechtějí, aby na ně vůbec někdo poukazoval.

Sice projevíte jakousi úroveň moci a prosadíte svůj zájmem, resp. nespokojenost, ale pro vaši osobnost to nebude dobrá vizitka. Navíc se oberete i o přitažlivost personálu, protože vás bude mít za nabručeného a určitě ne přitažlivého hosta.

 

Vždy dodržujte pravidla slušného chování

Věřím, že vás rodiče naučili dobrým způsobům. Používejte slova prosím a děkuji, prosím. Pochvalte lidi, pokud si pochvalu zaslouží.

Buďte vděční všem, kteří usilují o vaše pohodlí ať už je to rodina či zcela neznámí lidé. Oceňte jejich snahu a pracovitost. Obvykle platí, že když se budete chovat hezky a podle (i když nepsaných) pravidel, lidé se k vám začnou chovat stejně, i pokud to tak dnes nemusí vypadat a něco to potrvá.

 

Nestyďte se navazovat oční kontakt

Je rozdíl mluvit s někým a koukat stranou nebo se mu postavit tváří v tvář, hledět mu do očí, sledovat jeho reakce a adekvátně na ně reagovat. Druhé straně tím vyjadřujete, že ji plně vnímáte a posloucháte. Muž, který neposlouchá a ani nevypadá, že jej debata zajímá, automaticky klesá na řebříčku přitažlivých.

I vědecká studie potvrdila, že člověk mnohem rychleji a silněji důvěřuje člověku, který jej plně poslouchá a udržuje oční kontakt. Díky němu zapůsobíte mnohem důvtipněji a empatičtěji. To jsou základní podmínky úspěšného prvotního okouzlení, které se může stát až klasickou láskou na první pohled. Koukejte koukat lidem do očí! 🙂

 

Milý úsměv je tajnou zbraní přitažlivých mužů

Úsměvem prokazujete, že máte dobrou náladu a neztrácíte se pouze v temných myšlenkách a trápeních. Úsměvem vlastně dokazujete, že je vám fajn a že jste se sebou spokojený. To je přitažlivé.

Váš úsměv ostatním říká „Ahoj! Vidím tě a věřím, že máš taky hezký den. Já totiž mám, tak doufám, že je takový i ten tvůj„. Když ještě připojíte vlídný pozdrav a přání hezkého dne, máte pro dnešek vyhráno 🙂 Pokračujte dál!

 

Soustavné koukání do telefonu je nepřitažlivé tabu

Zde se mnou možná nebudou souhlasit mladší čtenáři, kteří své životy přesunuli na sociální sítě a neustále je monitorují kvůli komentářům.

Cílem každého by mělo zajistit si přitažlivost při živých setkáních. Každý ví, že lidé se na internetu profilují jinak, přičemž realita je vlastně jiná. Váš život je přeci zajímavý i mimo sítě, tak se mimo sítě také někdy ukažte.

Víte, co si osobně myslím? Pokud někdo přidá za den 5 selfies a potřebuje sdílet každou hloupost ze svého života, prokazuje tím, že asi nebude až tak zajímavý a spíše žebrá o pozornost, než aby si zasloužil být reálně přitažlivý.

Myslete na to. Reálný lidský čin je milionkrát více, než načančaná fotka na instagramu. A ne, žádný boomer vážně nejsem 🙂 Naopak vám chci pomoct.

 

Snažte se pokaždé najít společnou řeč

Je pravda, že co vyzařujeme, to se nám bude (aspoň částečně) vracet, ale každý je jiný a někdy narazíte na člověka jakoby z kamene. Prostě s ním nelze hnout a obvykle se chce pouze hádat (ten je ale nepřitažlivý, že ano?).

Kdykoliv a s kýmkoliv se dostanete do napjaté situace, nadechněte se, udělejte krok zpět a s reakcí chvilku vydržte. Zde určitě neradím nechat si „skákat po hlavě“ a bez připomínek přijmout všechna tvrzení druhé strany. To byste šel sám proti sobě a své přitažlivosti.

Udržujte klid, rozvahu a přívětivý tón řeči. Klidně se i usmějte, aby ten druhý chápal, že jste v pohodě a nepředstavujete nebezpečí.

  • Dále doporučuji najít s tím druhým nějakou společnou řeč. Proberte případné kompromisy a druhá strana zjistí, že vám věc není lhostejná a hledáte možnosti vzájemné domluvy a spokojenosti.
  • Pokud se situace jeví nevyřešitelná, s klidným hlasem navrhněte, že se zeptáte třetí strany, která vás může rozsoudit.
  • A pokud ani to nepomůže, odkloňte celou debatu někam jinam, třeba slovy: „Co děláte večer? Nepokecáme si o tom u kávy/pivka? Určitě se domluvíme, hlavně vše řešme s chladnými hlavami.

I vědci doložili, že příjemní, shovívaví a klidní lidé jsou mnohem přitažlivější, než ti, co se hádají a šíří kolem sebe špatnou náladu. Tito rozumní lidé si v očích druhých zachovali vysokou úroveň.

 

Přitažlivé je poslouchat víc, než mluvit

Tento krok u protějšku vyvolá přesvědčení, že chlubit se vlastními úspěchy a názory je pro vás méně důležité, než vyslechnout si ty jeho. Další zářez do pažby vaší empatie a sounáležitosti.

  • Jak dobře víme, ženy velmi rády mluví, tak proč toho nevyužívat pro zlepšení své image? Až se otevře a rozmluví, hleďte jí do očí, poslouchejte, místy monolog přerušte otázkou nebo uznale pokývejte hlavou.
  • Vzbuďte pocit, že je pro vás rozhovor přínosný a vážíte si jej.
  • Pokud se to hodí, zeptejte se na cokoliv k tématu, určitě ale nepřerušujte ani neskákejte do řeči, abyste neurazil. Podstatné je, aby protějšek viděl, že jej posloucháte a přemýšlíte nad jeho řečmi.

Vědci doložili, že lidé, kteří druhé poslouchají, dovedou lehce získat i různé citlivé informace. Určitě toho nikdy nezneužijte. Gentleman umí tajemství udržet a vy přeci chcete být přitažlivým gentlemanem 🙂

 

Pamatujte si všechna jména

Lidé si při seznámení cizí jména nezapamatují, zvlášť pokud se seznámí s více lidmi najednou. Je to normální, ale pro náš cíl vypadat přitažlivěji zcela nevhodné.

Nic neznevažuje protějšek víc, než když zapomenete jeho jméno. Pomyslí si: „To jsem vážně neviditelná, že si po půl hodině nepamatuje, jak se jmenuji? Myslí jenom na hlouposti, když si nezapamatuje důležitý údaj? Povyšuje se nade mě nebo o co mu jde?

Nastartujte proto mozkové buňky a příště zkuste malý trik. Hned jak se vám osoba představí, její jméno nahlas zopakujte a poté si jej zopakujte v hlavě několikrát pro sebe. Uděláte dobře, pokud zopakujete ještě jednou i svoje jméno. Druhá strana velmi pravděpodobně řeší stejný problém 🙂

Nebo si vymyslete nějaký krátký rým, který na daného člověka sedí: „Jmenuje se Vlasta, je hezká a basta. Jmenuje se Monika, snad i ráda polyká. Jmenuje se Vlastík, velký byl jak parník,“ a tak dále. Tyto rýmovačky si samozřejmě nechte raději pro sebe 🙂

 

Ukažte, že i vy jste zranitelný

Pokud chcete vypadat přitažlivě, neznamená to, že máte působit jako nesmrtelný a zaručeně neomylný Terminátor bez citů a jakékoliv lítosti. Naopak. Ukažte svou lidskou tvář a své lidské vlastnosti. Přiznat si upřímně vlastní omylnost a zranitelnost je lidské. Tím se s vámi lidé lépe propojí a co vznikne, když vám lidé důvěřují a více se vám otevřou? Ano, je to přitažlivost.

Někteří muži se totiž snaží vypadat tak strašně drsně, že nakonec vyvolávají strach a lidé, kterých se podvědomě bojíme, přitažliví obvykle nejsou. Ženy mají rády pocit, že je někdo chrání, ale nesmí se bát, že jim může ublížit. Platí to i pro muže a kvůli vašemu vražednému pohledu vás začnou vnímat jako rizikovou konkurenci a ne jako přitažlivého muže (pro jiné ženy, samozřejmě).

Věci proto berte s nadhledem a tak, jako by o nic strašného nešlo. Buďte v klidu a dokažte, že vás jen tak nějaká malichernost nerozhodí. Až rozlijete kávu, usmějte se, ukliďte po sobě s úsměvem „To jsem ale nešika, žejo.

Určitě se nerozčilujte a nenadávejte, i kdyby to nebyla vaše chyba. Hněv, stres a nervozita jsou sice přirozené reakce, na přitažlivosti vám ale nepřidají. Ukažte, že nejste bez chyby a jste zranitelný, ale ukažte i to, že se za tyto drobnosti nestydíte, umíte si je přiznat a neděláte si z nich příliš hlavu.

 

Chyby přiznejte a nestyďte se za ně

Pamatujte, že lži a mlžení o pravdě vás obírají o přitažlivost. Přitom je to tak jednoduché – mluvte pouze pravdu. Pokud nedejbože děláte něco nezákonného nebo nevhodného, doporučuj vám od těchto činností upustit. Proč je vlastně dělat, když je to problém, který ústí pouze v další problém?

Každá chyba a neúspěch je pouze krokem na vaší cestě k úspěchům. Neexistuje úspěšný člověk, který by nějakou chybu neudělal. Je potřeba poučit se ze svých chyb a neopakovat je. Tehdy budete v očích okolí stoupat a můžete je dokonce motivovat dělat něco s jejich vlastními životy. A to je, prosím pěkně, přitažlivé a nápomocné.

 

Partnerku vždy respektujte a tolerujte

Uznávám, že se ženami to není vždy jednoduché, zvlášť pokud mají právě své dny. Platí ale, že přitažlivost vaší partnerky k vám poroste, pokud s ní začnete jednat jinak. Pokud vás jako pár bude sledovat jiný člověk, budete za přitažlivého partnera a v očích své vyvolené vyrostete ještě výš.

Zde chcete, aby si vás partnerka vážila a měla vás za milého a přátelského partnera. Neignorujte její řeči, ale s ní o jejich problémech i úspěších mluvte. Ptejte se jí, jak se měla a zda se cítí v pořádku. Pokud má nějaké chybky, zamyslete se, zda jde o nepřekonatelné rozdíly mezi vámi nebo jenom prostě neuvařila skvělou večeři nebo ji právě dnes bolí hlava.

Jak jsem radil výše, nedělejte si z malicherností těžkou hlavu a prokažte lidskost, toleranci a pochopení. Takového muže chce každá 🙂

 

Dbejte o sebe a vypadejte přitažlivě

Ano, psal jsem že nejsem módní guru ani žádný model, takže oblečení ani figuru nehodnotím. Nicméně to, jak se oblékáte a vypadáte o vás vždy něco sděluje.

Dbejte na detaily a budete vypadat profesionálněji či dokonce tajemněji. „Proč si dal takové boty? Kde je sehnal? A odkud má ten kabát? Jakto, že mu tak skvěle padne? Zajímá a přitahuje mě!“ řekne si náhodná dívka na ulici.

Nevýrazné, nekvalitní, staré či poškozené oblečení naopak říká: „Toho bych si v té černé vyšisované mikině ani nevšimla. Vypadá, jako by ani nechtěl být nikým viděn. Nemá on náhodou nízké ego? Ne, ten mě nezaujal. Ten mě určitě nepřitahuje„.

 

Buďte šťastný

Poslední krok se vám může jevit jako náročný a dobře vím proč. „Jak mohu být šťastný, když jsem sám a bez ženy? Jak být šťastný, když si mě lidé ani nevšímají? Dyť já už se nedovedu usmívat a ani nemám proč!“ zaznělo vám možná hlavou.

Samota a nezájem jsou jistě příčina vaší nešťastné nálady. Od toho je zde ale milion jiných věcí, které vás udělají šťastným a nabijí vás pozitivní energií, kterou chcete jako přitažlivý muž konečně začít rozsévat.

Dnes možná ještě neznáte tu věc, která vás naplní štěstím. Proto je potřeba začít hledat. Až ji najdete, doslova rozsvítíte každou místnost, do které vejdete.

Lidé se obvykle snaží  obklopovat v první řadě lidmi, kteří již šťastní, optimističtí a pozitivní jsou. Pokud takové máte ve své blízkosti, travte s nimi víc času. Zapomeňte na ty kyselé obličeje z hospod. Máte zájmy? Věnujte se jim a sežeňte si nové známé se stejnými zájmy.

Zde logicky neporadím, co vás udělá šťastným. Pokud ale máte zájmy a lidi, kteří vás zajímají, věnujte se jim a otevřete se jim dokořán. Přitažliví lidé mají často silné koníčky a i to je důvodem jejich přitažlivosti. Působí aktivně a s jasnou představou, kam směrují. Přeji to i vám, vážení čtenáři.

V komentářích pod článkem se nám můžete svěřit, zda si o sobě myslíte, že jste přitažlivý nebo spíše ne. Zároveň vám rádi poradíme s čímkoliv jiným ze světa vztahů nebo intimního zdraví.

Za celou redakci Erekce.cz vám přeji hodně úspěchů a hlavně přitažlivosti, nyní už přitažliví čtenáři 🙂

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply