Sex v obýváku – 5 poloh pro píchačku u televize

V domě najdete spoustu skvělých míst pro vychutnání si slastných chvilek a sexuálního vzrušení. Na co zůstávat na věky pod dekou v ložnici, když si můžete vychutnat sex na kuchyňské lince, ve sprchovém koutě nebo třeba v obýváku?

Místnost, která je běžnou součástí každé domácnosti. Odtud sledujeme zápasy hokejové reprezentace, slavíme narozeniny, nebo jíme. Důležitý fakt ovšem je, že obývák je i skvělým místem pro spontánní soulož.

Kdo by taky odolal ženě, která jen v županu posedává naproti vám a nenápadným roztažením nohou vám posílá pozvánku na další radovánky? Jako správný samec takovou nabídku nemůžete odmítnout. Vezměte tedy situaci do svých rukou a nechte se inspirovat několika polohami pro živočišný a energií nabitý sex v pohodlí obýváku. 

sex v obýváku

V obýváku můžete simulovat scény z pornofilmů na černém gauči

 

5 poloh a zajímavých inovací pro spokojenou píchačku v obýváku

#1 Konferenční stolek snese hodně

Vezměte ji pod zadkem do náruče a nechte ji obejmout vás kolem krku. Chvíli ji nechte hádat, kam ji odnesete. Bude vás za to milovat. Ženy mají rády emoce a nečekaná překvapení.

V případě, že máte bytelný stolek, položte ji na něj. Hlavně se ujistěte, že stolek není ze skla, nebo jiného křehkého materiálu.

Až bude ležet na desce stolu a bude chtít už jen vás v sobě, dejte si jednu její nohu na rameno a vstupte do ní. Klidně cestou poházejte na zem časopisy a další věci. Celé věci to jen prospěje. Jen neshazujte vázy a drahý čínský porcelán po babičce. Asi by se obracela v hrobě.

Technická: Pozice je velmi živočišná a průnik hluboký. Pocit dominance k nezaplacení. Když na vás shlíží nahoru a čeká, jak ji ještě více naložíte. Poloha vyžaduje trochu větší rozsah v nohou a kondici. V zápalu to ani nebudete vnímat. Ve finále z toho bude ještě skvělá posilovna a zážitek.

 

#2 Opři se o gauč, zlato

Představte si situaci. Vracíte se z večírku a ona má na sobě nádherné, černé plesové šaty. Zrovna stojí u gauče a sundavá si náušnice na konferenční stolek, který byl ještě před týdnem svědkem vám velmi známé události.

Přistupte k ní zezadu a polibte ji z krkem. V této situaci budete opět více dominantní. Sjeďte rukou po její paži a chytněte ji za zápěstí. Jemně, ale zároveň nekompromisně. V tuto chvíli už i ona tuší, co bude následovat.

Ruku položte na opěradlo pohovky. To samé zopakujte s druhou rukou. V krásných šatech tu teď před vámi stojí předkloněná a čeká na pokračování. Nechte ji trochu vycukat. Drážděte ji rukama mezi stehny a nechte napětí vygradovat. Pak ji strhněte kalhotky a vstupte do ní zezadu. Garantuji vám, že dlouho nevydržíte. Leda byste brali dlouhodobě Vimax, nebo si předtím šlehli Proerectu.

Technická: Smyslná poloha, která svou živočišností strhává oba aktéry do víru nespoutaného sexuálního zážitku.

TIP: Pokud se blíží vytoužená chvilka, hodinku před ní užijte tabletku Proerecty pro okamžitou podporu. Čtěte podrobnou recenzi.

proerecta

 

 

#3 Ranní sex na gauči

Jiná situace a stejná místnost. Je ráno. Vstáváte dříve než ona. Dnes je snídaně na vás. Vaříte svoje mistrovské dílo. Vajíčka na tvrdo s cibulí, což vyžaduje absolutní focus.

Rozespalou ženu přiláká náhlé dění v kuchyni. Dá vám letmou pusu na tvář a lehne si na gauč, aby vás mohla pozorovat ve vašem počínání. V tu chvíli je celé soustředění v trapu, ale jste v pohodě. Tohle jídlo jste přece dělali už milionkrát. Dovaříte snídani, naskládáte na tác a těšíte se na jídlo.

Otočíte se a vidíte…. překvapení. Vaši ženu rozhycovalo vaše umění v kuchyni natolik, že dostala chuť na sex. V současné situaci jste na to neměli ani pomyšlení, ale roztažené nohy a partnerka ležící na gauči jsou silné argumenty.

Předsnídaňové menu bude tvořeno misionářskou polohou na polovrzajícím gauči, protože tahle situace už tu párkrát byla. Stejně jako se stolkem, který je rád, že má dneska volno.

Technická: Poloha je velmi příjemná a intimní. Můžete si jet svoje tempo a vzájemně se dívat do očí. Ideální pro líný ranní sex i nečekané rychlovky.

 

#4 Půlnoční tango na kuchyňské lince

Další skvělý večer s vaší partnerkou. Tentokrát jste byli tančit. Na sobě má tu taneční sukni, která je tak krátká, že kdyby byla ještě kratší, bude to podprsenka. Celý večer jste jako oba jako v ohni. Po taneční lekci tanga to ani nejde moc jinak. Celou cestu domů na ni máte chuť.

Ve chvíli, kdy za vám zapadnou dveře bytu ji začnete vášnivě líbat. Berete ji za ruku a táhnete do kuchyně. Tam ji posadíte na linku. Sáhnete ji mezi stehna a zjistíte, že už dávno nemá kalhotky. Jen se na vás usmívá. Cítíte to i přes přítmí v kuchyni. Cítíte její vůni. Kalhoty si ani pořádně nesundáte. Chcete být v ní.

Partnerka je v jiné dimenzi. V extázi z vás strhává košili a cupuje ji na kusy. Knoflíčky lítaj po celé místnosti a budete je nacházet za pohovkou minimálně ještě půl roku. Cítíte jak se její poševní svaly stahují kolem penisu. Necháte ji vychutnat si její orgasmus a zanedlouho ji následujete.

Technická: Pokud nemáte obývací kuchyní, vezměte ji klidně do té standardní, nebo zvolte jinou plochu, kam ji posadit.

POKUD ALE v tanečních zlobila a koukala po jiných, musíte ji vytrestat. Nandejte jí to bičem z býčí kůže, aby si pamatovala, kde je její místo.

skleněný bič pipedream icicles

 

 

#5 Podlahové rodeo

“Vezmi mě na zem”. Zrovna jste se chystali ji z linky přenést do ložnice na druhé kolo. Předtím jste si ještě skočili do tajné skrýše pro Proerectu, aby byl nástup do druhého kola co nejrychlejší.

V tom vás překvapila touto nečekanou prosbou. Podlaha obýváku je často podceňovaná část. Přitom sex na ní má spoustu výhod. Kromě odřených kloubů a otlačeného pozadí nemusíte druhý den uklízet. Podlahu vytřete sami sebou a navíc ani nebudete vnímat to, že vlastně uklízíte. Vaše vědomí a i tělo bude zaměstnávat jiná, ale stejně bohulibá činnost.

Technická: Sex na podlaze může být trochu náročnější a někdy bolet. Na druhou stranu je úklid občas potřeba.

Mimochodem věděli jste, že pokud máte sex:

  • máte méně depresí
  • vaše srdce bude zdravější
  • budete vypadat atraktivnější
  • lépe snášíte bolest
  • budete ještě více sexy

facebook erekce.cz

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply