Rychlý sex – 6 tipů pro nažhavení a 8 TOP míst

Rychlovka je TOP v oblíbenosti oblasti sexuálních praktik. Jedinou nevýhodou je, že mnoho lidí neví, jak si ji užít na maximum. Intenzivní rozkoš v 5 minutách může být pro muže i partnerku. Není tedy nutná dlouhá předehra. Intenzita a rychlé tempo napumpují do žil tu správnou dávku adrenalinu a sexuální atmosféru bude možné krájet.   

Sex by neměl být komplikovaný. Žádné zbytečné poučky navíc. Určitá znalost a zkušenost se ale hodí. Je pak větší šance, že sex proběhne hladce a s maximální vášní.

Ať už jde o náhodnou známost z baru, nebo životní lásku, musíte vědět, jak si rychlovku maximálně užít. Přichystal jsem pro vás 6 tipů a 8 míst pro ten nejlepší zážitek. Následujte tyto tipy a možná budete více než příjemně překvapeni výsledkem.

rychlý sex

 

Jak holku navadit na rychlovku? 

Provokujte ji po celý den

Sexting je zajímavým trendem moderní doby. Je vaše partnerka na pracovním pohovoru? Ideální stav. Stačí poslat pár peprných zpráv do jejího mobilu. Ideální příprava na večerní pokračování.

Možná nebude třeba žádná předehra. Bude tak nažhavená, že na vás skočí sama. Jde tak trochu o manipulaci. Na druhou stranu jde o win to win situaci. Těžit z ní budete oba.

Další metodou jsou špinavé řečičky. Ty fungují výborně. Pozvěte ji na krátký oběd. Během jídla jí pošeptejte do ucha, co s ní máte v plánu večer provádět.

Veřejná místa ještě zvyšují celkový erotický náboj. Každé slovo může slyšet třetí osoba. Vy ale mluvíte tak potichu, že to nikdo jiný neuslyší. Faktor vzrušení je pak na zcela jiné úrovni.

šeptání do ouška

 

Noste volné kalhoty & sukně

Chcete na to vlítnout v autě, nebo v přírodě? Rychlovka vyžaduje bleskovou akci. Rychle dovnitř a rychle ven. Zaseknutý knoflík u těsných džín, nebo příliš těsná minisukně můžou celou akci snadno překazit.

Správný chlap se na podobnou situaci vybaví volnějšími džínami bez pásku, které jdou snadno stáhnout. Dobře poslouží i volné sportovní oblečení. Když to na vás přijde, jde dolů do pár sekund. Při vší volnosti nezapomeňte na styl. Nechcete před svoji holkou vypadat jako strašák.

Partnerka by se měla vybavit sukní, případně šaty, které lze rychle odepnout, nebo prostě vyhrnout.

TIP: Další možností je nenosit žádné spodní prádlo. Není to ale volba pro každého. Kdo si potrpí na hygienu, pro toho tato možnost příliš nepřichází v úvahu.

rychlé svlékání

 

Nechte ji zvlhnout. Super rychle!

Není to pravidlem a pokud použijete tipy výše, je možné že vaše partnerka už bude dostatečně vlhká. Vše záleží na typu ženy. Některé mají jinou fyziologii a je třeba je trochu nažhavit. Jak zařídit, aby rychle zvlhla a byla připravena k akci?

Základem je znalost ženské anatomie a erotogenních zón:

 • líbejte ji na krku a šíji
 • rukama ji drážděte oblast vnitřních stehen
 • masírujte ji mezi nohama
 • nebojte se vypustit pár špinavých řečiček

PRO RYCHLÝ SEX POTŘEBUJETE OKAMŽITOU EREKCI. 

Pokud je problém navodit ji, spolehněte se na českou Proerectu s okamžitým nástupem do 45 minut.

proerecta

 

 

Nechte si alespoň nějaké šaty

Nechat si na sobě alespoň část šatů je absolutně nezbytné. Tady nejde o klasický sex, ale o vášnivou rychlovku.

Sundat jen nezbytnou část oblečení dělá z této rychlojízdy neobyčejný zážitek. Nechte na sobě tričko, boty či část kalhot. Partnerka si může ponechat podprsenku, sukni a jiné části oblečení. Pocit urgence a rychlé akce se tím ještě znásobí.

TIP: Volné oblečení je daleko snazší stáhnout jednoduše na stranu. K sexu tak může dojít v řádu vteřin. Navíc to bude opravdová zábava.

svlékání sukně

 

Dráždit všechny její smysly najednou

Ženy jsou velmi vnímavá stvoření. Registrují všemi svými smysly, včetně toho šestého. Čím více zaměstnáte její vnímání, tím pro ni bude sex intezivnější. Přeci jen chcete v rychlovce maximální vášeň a ne jen obyčejný sex.

 1. Zrak – Krásný výhled na zapadající slunce v autě. Vaše svalnaté tělo, nebo peprné video navodí erotickou atmosféru.
 2. Sluch – Muzika, špinavé řečičky, něžná slovíčka.
 3. Chuť – Nechte ji ochutnat vaše tělo. Před sexem ji dejte čokoládu, nebo jinou pochutinu.
 4. Doteky – Týkají se jejich erotogenních zón. Každý dotek je nabitý elektrickým nábojem.
 5. Vůně – Vynikající parfém poslouží jako skvělý stimul pro její smysly.

TIP: Neřiďte se jen těmito radami. Jste to vy, kdo zná svoji partnerku nejlépe. Berte proto tyto rady jako odrazový můstek. Na další skvělé finty přijdete brzy sami.

pátý smysl

 

Klíčový je výběr místa

Na závěr zbývá vybrat to správné místo. Nepodceňte váš výběr. Ve finále to může znamenat rozdíl mezi skvělou rychlovkou a totálním fiaskem .Následuje výčet několika lokací, které vás zaručeně nezklamou:

 • zadní sedadlo auta
 • skoro veřejná část vaší zahrady
 • kino
 • park
 • stůl, nebo kuchyňská linka

Fantazii se meze nekladou: Některé páry zvolí pro rychlovku kuchyňskou linku, stůl, nebo postel v domácím prostředí. Jiní se rádi více odvážou a zkusí kino, nebo střechu supermarketu.

Extrémisté se nebojí veřejných toalet, nebo záchodu v letadle ve výšce 10 000 metrů nad mořem. Čtěte dále a dozvíte se další skvělá místa pro tu nejlepší rychlovku.

 

8 skvělých míst pro perfektní rychlovku

Převlékací kabinka

Máte náladu vyrazit z nudného prostředí ložnice a dát si rychlý sex mimo stěny vašeho hnízdečka? Není žádný problém. V případě, že nejste zrovna fanouškem do nákupů, což je většina mužů, existuje řešení. Dnešní obchodní domy jsou plné krámů s šaty a doplňky. Místa, kde vaše partnerka jistě ráda nakupuje. Tentokrát bude nakupování o mnoho zábavnější. Pro vás oba.

Na provedení je toto místo poněkud náročnější. Jde o destinaci  s vysokou koncentrací lidí. Pro exhbicionisty ideální stav.

Pro správný průběh je potřeba jistá míra diskrétnosti. Lepší je vždy nechat vklouznout partnerku do pánské převlékárny, než naopak. Muže kradoucího se do dámského oddělení si lidé všimnou snadněji.

Tipy na polohy: Volba polohy je často klíčová. V takto úzkém prostoru je třeba přemýšlet o volbě té správné. Ideální je v tomto případě poloha zezadu. Pokud je k dispozici křeslo, pak může partnerka nasednout na vás.

 

Pracovní stůl

Už vás nebaví věčné řešení pracovních záležitostí? Potřebujete si oddechnout a zrelaxovat? Pozvěte si partnerku k sobě do kanceláře a zavřete za sebou dveře. Stačí pak sházet všechny zbytečnosti ze stolu a položit na něj vaši partnerku. Pracovní jednání se sice možná trochu protáhne, ale budete při něm v mnohem lepší náladě.

Pro pracovní stůl doporučuji následující polohy:

 • Poloha zezadu
 • Nohy na ramena – Položte ji na desku stolu. Její nohy umístěte na svoje ramena. Takto je zajištěna maximální rozkoš pro oba. Klitoris je v této poloze stimulován na maximum a partnerka vás mnohem více ucítí v sobě.
 • Nohy kolem pasu – Partnerka sedí na hraně stolu a omotá nohy kolem vás.
 • Na pohodu – Nechte ji sednout si na hranu stolu a nohy svěsit volně dolů.

TIP: Chcete – li být extra rychlí, pak nejrychlejší přístup umožňuje poloha zezadu a poloha na pohodu.

 

Šatna

Místo, které je jako stvořené pro rychlovku. Můžete zkusit místo v práci, nebo klidně u vás doma. Sex mezi regály dokáže být velmi intenzivní a vzrušující. Pokud jste u vás doma, nechte partnerku vytáhnout z regálu její oblíbené lodičky, ohněte ji a rozdejte si to v poloze zezadu.

TIP: Dejte pozor na kamerové systémy. Ty jsou na veřejných místech čím dál častěji a mohou vám zkomplikovat situaci v práci.

bezpečnostní kamery

V šatně se fantazii meze nekladou a můžete zkusit různé variace poloh. Pokud místnost dobře izoluje zvuk, nebojte se být hlasití. Pozice které musíte v šatně zkusit jsou:

Inspirujte se: Inspirujte se i v článku o 51 zvládnutelných polohách z Kámasútry.

 

Pláž & oceán

Letní čas a teplo přímo láká k dovolenkovému tempu. Ideálním místem na rychlovku tak je písečná pláž. Šumící moře výborně zamaskuje vzdechy vaší partnerky a chladivý vítr vás bude ochlazovat poté, co skončíte s akcí.

Pokud nechcete, aby vás chytili, mějte na paměti následující:

 • Zvolte čas, kdy je pláž téměř prázdná. Ideálně brzy ráno, nebo večer.
 • Ujistěte se, že máte vhodné oblečení. Plavky umožňují rychlý přístup. Pokud nemáte tuto možnost, minisukně poslouží jako substitut.
 • Přibalte si velkou osušku. S tou se můžete v případě nouze rychle zakrýt.

TIP: Počkáte – li do setmění, je daleko menší šance na odhalení.  Nejlepší je, pokud vám sedí partnerka v klíně. Pak je odhalení pro náhodného kolemjdoucího téměř nemožné.

sex na pláži

 

Auto

Sex  v autě je vynikající příležitostí na rychlovku. Když to na vás přijde uprostřed cesty, stačí jen zajet s vozem na vhodné místo a uvolnit napětí.

Výběr místa je klíčový. Ideální jsou méně frekventovaná a tichá místa. Louka s výhledem na obzor je ideálním bonusem navíc. Hlavně nezapomeňte zatáhnout ruční brzdu a zařadit pro případ, že by louka byla trochu z kopce.

Uměním je i volba té správné polohy a místa v autě. Pro sex dobře poslouží přední i zadní sedadla. V teplých dnech kapota. Šťastný vlastník pick-upu si dopřeje i sex na korbě.

Nejčastější polohou v autě je pravděpodobně partnerka nahoře. Je nenáročná na místo a snadno se realizuje.

sex v autě

 

Sprcha

Sex ve sprše je ideálním místem. Platí to nejen pro rychlý sex. Horká voda, parné prostředí. Vnady vaší partnerky přitisknuté na mokré dlaždičky vaší koupelny a horký proud vody na záda. Ideální místo pro sexuální radovánky.

Není třeba se krotit. Sex v tomto prostředí vybízí k divoké akci a nespoutanosti. Je pouze třeba, aby partnerka byla dostatečně vlhká. Mokré prostředí totiž odplavuje přirozenou lubrikaci.

Ideálními polohami pro sex ve sprše je poloha zezadu, na stojáka, případně anální sex.

sex ve sprše

 

Veřejné záchody

Nutno podotknout, že musí být čisté. Rychlovka v takto veřejném prostoru může být výzvou i pro otrlejší páry. Partnerka se za vámi může stavit na pánech. Stačí pak už jen zapadnout do volné kabinky. Atmosféra je trochu podobná té v převlékacích kabinkách, ale trochu intimnější.

Nezapomeňte, že pokud lidé uvidí vaše nohy, jste jasní. Počítejte s možným prozrazením. V případě, že chcete zažít ještě trochu více adrenalinu, zkuste se vplížit za vaší partnerkou na dámské toalety.

POZOR: Hygiena je vždy prvořadá. Jinak hrozí riziko přenosu pohlavních nemocí. Podrobně o nich se dočtete zde. 

 

Vaše kancelář

Podobně jako pracovní stůl. Neexistuje lepší místo pro zlepšení pracovní produktivity. Zde se navíc nemusíte omezovat jen pracovní deskou. Možností na polohy a variace nabízí celá kancelář neskutečné množství. Pouze nezapomeňte být diskrétní. Sexy skvělá rychlovka za ještě rychlejšího padáka nestojí.

facebook erekce.cz

 

Rychlý závěr

Rychlovka patří neodmyslitelně k sexuálním radovánkám. Bez ní by byl sex více nudný s šedý. Pamatujte, že cvičení dělá mistra a spolu s přípravou a našimi tipy budete mistry světa v rychlovce za pár chvil.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply