Vakuová pumpa – účinná a bezpečná podpora erekce

Vakuové pumpy na penis patří k známým a častým erotickým pomůckám určeným pro muže. Pumpa na penis je jak erotickou hračkou zpestřující váš sexuální život, tak účinným pomocníkem při poruchách erekce. Podíváme se na druhy pump, účinky a případná rizika. 

vakuová pumpa

Tenhle model pumpy patří mezi složitější. Má display s ukazatelem tlaku a další „zlepšováky“.

 

Účinky pumpy na penis vás příjemně překvapí! Co všechno umí?

Domníváte se, že je pumpa dobrá pouze na erekci? Pak vás vyvedeme z omylu. Její účinky jsou totiž širšího rozsahu. Dokáže také zvýšit citlivost vašeho penisu nebo vám napomůže vaši chloubu o něco zvětšit.

 

Vakuová pumpa a šetrné, ale omezené zvětšení penisu

Máte malý penis a nejste spokojen s jeho rozměry? Pak vám pomůže pumpa nejen s erekcí, ale rovněž se zvětšením vašeho penisu. Podle uživatelů dochází při dlouhodobém používání vakuové pumpy k prodloužení penisu i ke zvětšení jeho průměru.

Nejedná se o závratné změny rozměrů, ale přesto stojí pumpa na zvětšení penisu za vyzkoušení. Jde totiž o šetrný a bezpečný způsob zvětšení penisu oproti operativnímu zákroku. Nezapomeňte na dodržení správného použití.

TIP NA ČLÁNEK: Více se o operaci pro zvětšení penisu dočtete zde. 

 

Zvýšená citlivost a snazší dosažení orgasmu

Použijete-li vakuovou pumpu, zvýší se citlivost vašeho penisu na podněty. To vede k intenzivnějším sexuálním prožitkům a ke snazšímu dosažení orgasmu.

 

VIDEOTIP: Použití moderní elektronické vakuové pumpy s dráždivým efektem. 

TRAVEL PUMP PENIS PUMP DEMONSTRATION VIDEO

TIP: Trápi vás předčasná ejakulace? Zde zjistíte, jak příliš rychlou ejakulaci oodálit. 

 

Podpora erekce

Ztopoření penisu je při použití vakuové pumpy výraznější, než v případě, že ji nepoužijete. Kvalitnější erekci způsobuje podtlak, díky němuž se do penisu nahrne více krve než při oslabené erekci. S pumpou na penis proto dosáhnete mnohem pevnější a tvrdší erekci, což oceníte jak vy, tak i vaše partnerka.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Nejčastější příčiny oslabené erekce a tipy, jak ji zlepšit jednou provždy. 

 

Řešení citlivého problému

Pumpa na erekci je vhodná pro řešení jak občasných potíží se ztopořením, tak při dlouhodobých problémech s erekcí. Dokonce jde o pomůcku, kterou doporučují andrologové a urologové svým pacientům trpícím erektilní dysfunkcí.

Přečtěte si také, co je to erektilní dysfunkce a kdy vám ji lékař diagnostikuje. 

 

Druhy vakuových pumpa rozdíly mezi nima

Pumpy na penis lze rozdělit na dva základní typy – klasickou a vodní. Mají své klady i zápory. Oba druhy vakuových pump si blíže představíme.

Klasická vakuová pumpa

Jde o nejznámější druh vakuové pumpy pro muže, která funguje na bázi vzduchového podtlaku. Hodí se především v případech, kdy chcete zpestřit sexuální hrátky nebo zlepšit erekci. Na zvětšení penisu nemá tak výrazný efekt jako vodní pumpa.

vakuová pumpa na penis

Tohle je nejobyčejnější vakuová pumpa s manuálním tlakovačem.

 

Kvalitnější a dražší klasické pumpy na penis jsou vybaveny přetlakovým ventilkem. Podle potřeby regulujete podtlak ventilkem. U levnějších variant pump tento ventilek chybí. Podtlak regulujete pomocí otvoru, který během použití zakrýváte prstem.

Klasické pumpy jsou levnější než vodní pumpy. Dosáhnete s nimi podobně kvalitních účinků jako s vodními pumpami, ale mají řadu nevýhod. Rozhodně nejde jen o to, že klasickou pumpu
na erekci nemůžete používat při sprchování či koupání ve vaně.

KDYŽ ROZHODUJE CENA: Pokud hledáte účinnou, ale ne drahou pumpu, hledejte přes srovnávač cen Heuréka.  Nejlevnější varianty seženete už od 400 Kč. Za moderní a kvalitní kusy dáte i 10 000 Kč!

K aplikaci klasické pumpy potřebujete lubrikační gel, což vám její užívání prodraží. Navíc bývá nutné si před použitím vyholit kořen penisu, protože ochlupení může snížit těsnění pumpy.

Tím pádem dojde ke snížení žádoucích účinků. Problémem vzduchových vakuových pump bývá i občasný výskyt dočasných červených fleků nebo zčervenání kůže penisu.

 

VIDEO: Vakuová pumpa se často používá i jako součást léčby erektilní dysfunkce. Použití konzultujte s lékařem. 

Medical Vacuum Pump PRIMUSmed for Erectile Dysfunction Treatment

NEPŘEHLÉDNĚTE! Kupujete gel na podporu erekce? Čtěte tenhle článek dříve, než vyhodíte peníze za neúčinný výrobek!

 

Vodní vakuová pumpa

Méně známou variantou je hydro pumpa neboli vodní pumpa na penis. Funguje na bázi vodního tlaku. Používá se při koupání ve vaně nebo při sprchování.

Jde o mnohem dražší pomůcku, než je vzduchová pumpa. Investice se vám však mnohonásobně vyplatí. V prvé řadě ušetříte za lubrikant, protože místo něj vám poslouží voda.

Navíc dosáhnete erekci rychleji, než při aplikaci vzduchové pumpy. Vodní vakuová pumpa bývá doporučována zvláště vodomilům a těm, kteří chtějí dosáhnout zvětšení penisu.

 

VIDEOTIP: Jak funguje vodní vakuová pumpa na penis? 

The Mr. Fantastic Water Pump PENIS ENLARGEMENT PUMP www.themrfantasticpenisenlargement.com/

 

Jak vakuová pumpa na penis funguje?

Vzduchová pumpa na erekci funguje na bázi vzduchového podtlaku. Skládá se z průhledného podtlakového válce neboli cylindru zakončeného manžetou a odsávacího zařízení, kterým vyvoláte uvnitř válce podtlak. Vzduch odsajete pomocí balónku nebo pumpičky.

Právě vyvolání podtlaku způsobí prokrvení penisu a zvýšení jeho citlivosti. Některé varianty mají v cylindru dírku pro regulaci podtlaku, u dražších pump je k dispozici přetlakový ventilek na odsávacím zařízení.

Vodní pumpa na erekci využívá ke stimulaci penisu vodním tlakem. Svým vzhledem připomíná podtlakový válec vzduchové pumpy. Zakončení válce má mohutnější manžetu. Před použitím naplníte hydro pumpu teplou vodou, a pak do ní vsunete penis. Pumpujete stlačováním hydro pumpy směrem k sobě.

 

Způsob použití vakuové pumpy na penis

Obecným pravidlem je, že se vakuová pumpa aplikuje na ještě ochablý nebo jen mírně ztopořený penis. Z bezpečnostních důvodů nepoužívejte na plně ztopořený penis, mohl byste si způsobit zranění.

DODRŽUJTE SPRÁVNÉ POUŽITÍ! Pokud během aplikace vakuové pumpy na penis pocítíte bolest, ihned použití ukončete. Totéž platí i v případě, že penis nepřirozeně změní barvu. Vzduchovou vakuovou pumpu aplikujte maximálně 30 minut. Použití vodní pumpy by nemělo přesáhnout 20 minut. Jde o bezpečnostní doporučení.

Vzduchová pumpa vyžaduje aplikaci lubrikantu, který nanesete na kořen penisu a na manžetu. Bez použití lubrikačního gelu si můžete způsobit bolest či přivodit zranění. Používejte lubrikační gely na vodní bázi, protože jiné druhy by mohly časem narušit manžetu na cylindru.

Po nanesení lubrikantu vložíte penis do podtlakového válce a začněte pomalu pumpovat. Po dosažení požadované erekce ponechte chvíli penis pod tlakem. Následně podtlak uvolněte a penis vyjměte. K udržení erekce se někdy po aplikaci pumpy používá erekční kroužek. Vše o něm se dovíte zde.

 

VIDEO: Návod na použití vodní pumpy BathMate 

Vodní pumpu je nejvhodnější použít během koupání či sprchování. Před její aplikací si zrelaxujete ve vodě a uvolníte se. Pak naplníte vodní pumpu teplou vodou a vsunete penis. Pumpování provádíte stlačováním pumpy k sobě. Aplikujte maximálně 15–20 minut!

 

Jak vybrat nejvhodnější vakuovou pumpu?

Obecně platí, že vaše spokojenost úzce souvisí s výběrem kvalitního a rozměrově vhodného výrobku a jeho správném používání. Obvykle jsou kvalitní a bezpečné pumpy dražší. Zvolte si takovou vakuovou pumpu, která má dostatečně velký válec. Při aplikaci vakuové pumpy se penis zvětší cca. o 15 %, proto zvolte pumpu s válcem minimálně o 2 cm delším než je délka vašeho penisu při plné erekci.

Nikdy nezapomeňte řádně dodržovat doporučení na obalu! Pouze tak zajistíte, že váš penis zůstane v dobré kondici. Zlepšení erekce s pumpou by mělo doprovázet i užívání některého z doplňků pro posílení erekce. 

Ty totiž roztahují cévy, takže se do penisu dostane ještě více krve, než pouze s pumpou. Podrobné, ale nezávislé zkušenosti a recenze pro vás chystáme v sekci Recenze.

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

 

Leave a Reply