Jak zvýšit citlivost penisu, abyste si sex pořádně užil a udržel erekci?

Přečetl jste si 1. část o citlivosti penisu, ale vůbec jste se v tom nenašel? Trápí vás pravý opak popsaného problému, tedy snížená citlivost vašeho penisu? Hledáte rady, tipy, návody, zkrátka nějaké řešení, jak zvýšit citlivost penisu?

Pak jste tady naprosto správně. Ve druhé části o citlivosti penisu se totiž budu věnovat právě snížené citlivosti mužského přirození a jejímu řešení.

jak zvýšit citlivost penisu?

 

Potřeboval bych poradit v záležitosti snížené citlivosti penisu. Během pohlavního styku mám problém s tím, že i při dlouhé době sexuální aktivity neejakuluji.

Na více místech jsem se dočetl, že může jít o sníženou citlivost penisu s tím, že tento nedostatek jde relativně snadno napravit. Bohužel nikde nebyla rada o tom, jak to provést.

Mohl bych poprosit o konkrétní radu, jak si citlivost opět zvýšit?

Jan, který se potýká se sníženou citlivostí penisu
Jan, který se potýká se sníženou citlivostí penisu

 

Jak zvýšit citlivost penisu?

Není to sice tak běžné, jako právě zvýšená citlivost penisu, ale na druhou stranu se i se sníženou citlivostí můžete setkat. Snížená citlivost penisu je stejně nepříjemná jako kupříkladu erektilní dysfunkce.

Ač dosahujete pevné erekce, stále si sex se svou partnerkou příliš neužíváte. Jednoduše proto, že prakticky nic necítíte. Jak tedy můžete citlivost svého penisu zvýšit?

 

Gel ke zvýšení citlivosti penisu

V prvé řadě můžete vyzkoušet speciální gel či krém určený právě ke zvýšení citlivosti penisu. Jedná se o stimulující gel pro muže, který zvyšuje citlivost pyje.

Gel prokrvuje penis a tím zvyšuje jeho citlivost. Poskytne vám intenzivnější vnímání intimních chvil.

 

Obřízka

Pamatujete si ještě, jak jsem vás v minulém dílu o citlivosti penisu od obřízky důrazně odrazovala? Pak v tomto případě vám ji přímo doporučím.

Jak jsem totiž ve svém předchozím článku uvedla, obřízka odhalí doposud zakrytý velice citlivý žalud penisu, díky čemuž je tato část následně mnohem citlivější.

Proto je obřízka dalším možným řešením vašich potíží. Obřízka vám v tomto případě může pomoci. Ještě než se ale pro ni rozhodnete, poraďte se se svým lékařem.

obřízka

PODROBNÝ ČLÁNEK: Obřízka je hezká a prodlouží sex. Má i nevýhody?

Fakultní nemocnice Ostrava +420 597 371 111, +420 738 141 111, ON-LINE OBJEDNÁVKA 17. listopadu 1790/5, 708 52 Ostrava-Poruba
MEDICOM Clinic +420 800 254 642 Praha, BrnoÚstí nad Labem
Andrologická klinika – 13 000 Kč + 420 725 438 540 Jankovcova 1569/2c, 170 04 Praha 7
Plastická chirurgie MUDr. David Štěpán – 9 000 Kč +420 734 253 557 Podpěrova 6, 621 00 Brno
+420 775 122 031 Velká Hradební 3385 / 9, 400 01 Ústí nad Labem
Klinika LaserPlastic – 14 000 Kč +420 724 860 082 Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město, 110 00
UroKlinikum Praha  +420 608 827 761, ON-LINE OBJEDNÁVKA Sokolská 35, Praha 2
Klinika GHC Praha – 9 000 Kč +420 222 211 206 Krakovská 8/581, 110 00 Praha 1
Urologická Klinika FN Plzeň +420 377 401 111 Edvarda Beneše 1128/13, 305 99 Plzeň-Bory
GIA clinic, s.r.o. – 16 000 Kč +420 588 008 282 Karlov 1, 79601 Prostějov

DŮLEŽITÝ ROZHOVOR: „Snížení či zvýšení citlivosti penisu po obřízce je spíše mýtus,“ vysvětluje androlog MUDr. Tomáš Hradec.

obřízka a citlivost penisu, rozhovor s MUDr. Hradcem

 

Strukturované kondomy

Máte necitlivý celý penis, anebo jen některé části? Pokud jsou necitlivé pouze některé části vašeho přirození, můžete se snažit správně stimulovat právě ty citlivé části, například pomocí strukturovaných kondomů.

Skvělou volbou jsou Durex Intense Orgasmic, což jsou kondomy s dráždivými vroubky a výstupky.

Jedná se o speciální kondomy, které na sobě mají různé drážky a výstupky, kterými dráždí nejen vaši partnerku, ale i váš penis.

Chce to ale vyzkoušet. Každý člověk je unikátní, a tak jsou unikátní i vaše problémy. Někomu budou více vyhovovat kondomy s výstupky, jiný zase spíše ocení kondomy s drážkami. Je potřeba to vyzkoušet.

Durex Intense Orgasmic 16 ks, kondomy

 

Vibrační kroužky

Skvělou možností pro vás jsou také nejrůznější vibrační kroužky. Kroužek si jednoduše nasadíte na penis do míst, kde vám to bude příjemné a kde vás bude stimulovat.

Následně spustíte vibrace a klasicky se začnete milovat se svou partnerkou. Vibrace nejenže zvýší erotickou stimulaci, ale také se penis díky nim více prokrví a bude díky tomu více citlivější.

erekční kroužek mio

 

Erekční kroužky

Podobně jako vibrační kroužky fungují i nevibrační erekční kroužky. Jediný rozdíl mezi nimi je v tom, že klasické erekční kroužky nedisponují vibracemi.

Ovšem výsledek by měl být i v tomto případě stejný – zvýšení erotické stimulace, větší prokrvení penisu, podpora citlivosti přirození a zlepšení vaší sexuality.

erekční kroužek funfactory

 

Tenčí kondomy

Věřím, že to není váš případ, ale stejně to zde zmíním. Mnozí pánové si stěžují na sníženou citlivost svého penisu a když se jich pak odborník ptá na detaily jejich milostného života, přijdou na to, že doposud používali hrubé kondomy, které naopak citlivost pyje snižují.

Proto na chvíli vyzkoušejte používat kondomy tenčí. Skvělou volbou jsou buď Durex Feel Ultra Thin pro co největší citlivost, o 20 % tenčí než standardní Durex prezervativy, anebo Durex Invisible Extra Sensitive jen 0,045 mm tenké pro dokonale přirozený pocit.

Durex Feel Extra Thin kondomy pro zvýšení citlivosti penisu

 

Mám problémy se sníženou citlivostí penisu. Teda vlastně téměř žádnou citlivostí. Když si sahám dolů na svoje nádobíčko, tak to prostě nějak necítím.

Cítím dotyk ruky stejně tak, jako na jiné části těla, ale vůbec mě to nevzrušuje. Když mě přítelkyně orálně uspokojuje, tak je to to samé jako dotyk, ale nic víc.

Masturbací i pohlavním stykem sice dojdu k ejakulaci, ale pouze při ní vystříknu, orgasmus necítím.

Nikdy jsem ho nezažil, ani nevím, jaké to je. Přítelkyně říká, jaká je to slast, a já můžu jen tiše závidět. Chci vyhledat urologa, ale mám příšerný strach. Vždy jsem byl hrozný stydlín a plašan. Nevím, co mu mám říct. Bojím se, že se mi vysměje.

Karel, který se potýká se sníženou citlivostí penisu
Karel, který se potýká se sníženou citlivostí penisu

Durex Extra Sensitive, kondomy pro zvýšení citlivosti penisu

 

Příčiny snížené citlivosti penisu

Kromě řešení snížené citlivosti penisu je ale nutné pamatovat i na příčiny tohoto problému. Mnohdy vyřešení samotných příčin může přinést i celkové řešení vašich potíží.

Za sníženou citlivostí vašeho penisu může stát:

 • příliš častá masturbace,
 • nošení nevhodného a nadměrně upnutého spodního prádla,
 • používání hrubších kondomů,
 • nezdravý životní styl,
 • obezita,
 • prodělané operace,
 • cukrovka,
 • a další.

Proto se kromě účinného řešení snažte najít i příčinu vašich potíží. Možná právě najití pravé příčiny vám pomůže k vyřešení vašich problémů jednou provždy.

AKTUALITA: Jste muž a bylo vám 25 let? Právě začínáte ztrácet citlivost v penisu.

ztráta citlivosti penisu kvůli věku a masturbaci

 

Když to nejde předem, zkuste to zadem…

Mnozí pánové o tom nechtějí ani slyšet. Jejich anální otvor je svatý a nesmí se na něj ani sáhnout. Ale zkuste se otevřít této nové možnosti. Možná zjistíte, že právě stimulace vašeho konečníku spolu se sexem nebo masturbací vás konečně přivede do orgasmického nebe.

Bývalá přítelkyně měla ve zvyku mi do zadku vsunout venušiny kuličky, zatímco mě orálně uspokojovala. Vždycky se smála, že vypadám jako při vymítání ďábla, když jsem měl orgasmus. Bylo to něco neuvěřitelného. Necítil jsem ho jen v rozkroku, pulzoval celým mým tělem, asi hodně podobný zážitek, jako mají ženy.
Se svou zkušeností se s námi podělil Ota
Se svou zkušeností se s námi podělil Ota

Zprvu stačí třeba jen prstík. Postupem času můžete zkoušet i některé speciální hračky, jako například anální kolíky. S análními pomůckami nemusíte složitě manipulovat, stačí je vložit do zadečku a nechat je na svém místě. Mnohým pánům přináší právě stimulace prostaty přes konečník tu pravou míru rozkoše.

Když jsem řekl kamarádům, co nechám svou přítelkyni dělat, tak byli v šoku a tvrdili, že by nikdy nenechali nikoho přiblížit se k jejich zadku. Možná jsem blázen, ale já během sexu udělám cokoli, co zintenzivní můj zážitek. Když mi během sexu partnerka vloží do zadku anální kuličky, jsem úplně hotový a moje orgasmy jsou stokrát intenzivnější.
S tím naprosto souhlasí i pan Radek, 32 let, z Prah
S tím naprosto souhlasí i pan Radek, 32 let, z Prah

 

Proč je snížená citlivost penisu výhoda?

Jeden ve svých problémech vidí nevýhodu, druhý by za to dal vše. Aneb jak se říká „Sto lidí, sto chutí”.

Váš problém je sice velice nepříjemný a určitě jste kvůli němu probděl spoustu nocí, na druhou stranu má ale řadu výhod, které vám mohou ostatní muži jen závidět.

Díky snížené citlivosti penisu:

 • vydržíte u sexu mnohem déle,
 • dokážete uspokojovat partnerku i několik dlouhých desítek minut,
 • jste schopen během sexu prostřídat nespočet poloh,
 • netrápí vás problém zvaný „předčasná ejakulace”,
 • a rozhodně nikdy nezískáte přezdívku „Rychlík”.

 

SLOVO AUTORA:

Natálie Markovská

Ano, vím, že je to jen chabá útěcha, ale nemusíte hned věšet hlavu a házet flintu do žita. Vaše problémy jsou řešitelné, chce to jen zkoušet a najít ten správný způsob pro vás.

Každý člověk je totiž unikátní, a tak to, co bude fungovat u vás, nemusí fungovat u někoho jiného. Proto je potřeba to zkoušet.

Pokud vám žádný z výše zmíněných způsobů nepomůže, obraťte se na svého lékaře.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

11 Comments

 1. gin 2.2.2020
  • Redakce Erekce.cz 13.2.2020
   • gin 16.2.2020
 2. gin 13.2.2020
  • Redakce Erekce.cz 14.2.2020
 3. gin 14.2.2020
 4. gin 15.2.2020
 5. gin 17.2.2020
 6. Martin Brůna 22.7.2020
  • Redakce Erekce.cz 23.7.2020

Leave a Reply