Tantra masáž – tohle doma nezažijete!

Tantra masáž a učení tantra je starobylý systém meditací a rituálů, jejichž vznik se datuje před páté století našeho letopočtu. Nabízí ucelený systém k dosažení vyššího vědomí včetné pozdvižení erotických vjemů a prožitků. U nás na západě se ale především proslavila jedna její odnož zvaná váma márga, která má navodit vyšší vědomí skrze lepší sexuální prožitek.

Techniky této větve tantrických masáží slouží k lepšímu sexuálnímu prožitku párů, jednotlivce, zvýšení sexuálního libida a také ke zlepšení a prodloužení mužské erekce.

Rozhodl jsem se proto tuto techniku vyzkoušet na vlastní kůži a dozvědět se jak mocná tantra opravdu je.

tantra erotická masáž

 

Tantra masáž – markantní pomoc při poruše erekce

Přiznám se, že už mne mnohokrát napadlo zkusit tantrické milování i masáž. Co se týče mého problému s erekcí, experimentoval jsem již opravdu mnoho. Proto mne zaujala možnost dojít k lepší a pevnější erekci a lepšímu sexuálnímu životu právě za pomocí mýty opředené tantry.

Vlastně jsem se o ní dozvěděl náhodou od kamarádky, která se osobně tantra masážím věnovala. Bavili jsme se o účincích a vylíčila mi, jak dokáže tantra masáž neuvěřitelným způsobem umocnit sexuální energii. Což se ve výsledku projeví nejen v lepší erekci a kvalitě sexuálního, ale i v dalších oblastech lidského života.

Vyprávěla mi, jak díky těmto technikám mohou muži dosáhnout lepší a kvalitnější erekce. A to i v případě, kdy ji zcela ztratili. Že to sice nemusí být hned, ale že tantra v tomto skutečně dokáže pomoci. Vysvětlila mi princip rozvedení sexuální energie do celého těla, která dokáže neuvěřitelně nabít, tak abychom nejen přežívali, ale skutečně žili.

Výpověď kamarádky o účincích tantry na mne velmi zapůsobila. Lákalo mě vyzkoušet masáž pod jejíma rukama. Ona mi však vzhledem k nedostatku vlastních zkušeností doporučila navštívit profesionální masérku.

tantra intimní erotická masáž

Intimním partiím se masérka pověnuje až po vašem svolení

 

Účinky tantrické masáže

Tyto účinky nejsou potvrzené lékaři, ale to vás nemusí vůbec odradit. Zkušenosti dokazují, jak se lidé cítí lépe, jak si mnohem intenzivněji uvědomují svou sexualitu a nalézají novou intimní sílu. Tyto benefity nelze řádně měřit. To ale neznamená, že neexistují.

V první řadě jde o hlubokou meditaci a relaxaci. Tantra masáž vás nabije sexuální energií, ale i novou energií do života. Budete mít více sil zvládat běžné denní problémy a povinnosti. S tím se také spojuje snížení stresu.

Uvádí se i zlepšení problémů s prostatou (bolestivé, nevydatné a časté močení), zmírnění problematické erekce a předčasné ejakulace. Pokud se naučíte uklidnit, vydržíte déle a s pevnější erekcí.

Tantra pomůže i s psychikou. Zmírňuje deprese a vrací chuť do života a radost z něj. Může pomoct i s partnerskými neshodami. Odbourává negativní zkušenosti se sexem a vrací libido lidem bez zájmu o sex.

PŘIPRAVTE SE, ŽE DOMÁCÍ TANTRA MASÁŽ OBVYKLE KONČÍ SEXEM. 

Je vhodné pojistit si erekci. Podívejte se, jak pevné erekci pomohou rostlinné doplňky stravy.

doplňky stravy pro muže

 

Poprvé na tantra masáži

Ve chvíli, kdy jsem věděl, že jsem připraven na masáž, domluvil jsem si termín. Krom své osoby jsem už nemusel brát na masáž nic. Správný salón je vybaven vším potřebným. Je také potřeba počítat s jistou časovou rezervou.

Samotná masáž pro muže zabere minimálně půl druhé hodiny, ale před samotnou masáží zejména pokud jdete poprvé, ještě probíhá malé posezení u čaje. To aby roztály ledy a vytvořila se správná atmosféra před samotnou masáží.

Z předchozí konzultace už jsem věděl, na jaké místo jdu. Přesto i podruhé na mne dojem ze salónu zapůsobil. Z rušné ulice jsem se náhle ocitl v jiném světě. Dveře mi otevřela étericky nabitá masérka a místnost byla nabita pozitivní energií.

Jakoby jste se náhle přenesli daleko na dálný východ do jiného světa. Vše ještě doplňovala příjemná relaxační hudba a omamné vůně. <span class="su-quote-cite">Jakub </span>

Samozřejmě jsem měl také strach. Styděl jsem se a nevěděl co čekat. Moje obavy ale rozptýlila má masérka hned vzápětí. Vysvětlila mi, že při tantra masáži je nutná především otevřenost a nic předem neočekávat.

Také mi naznačila, že je možné se dohodnout na tom, že k tantrické masáži Lingamu (penisu) nemusí vůbec dojít, pokud si to nebudu vysloveně přát. Dle filosofie tantry je to ale škoda, neboť vnímá tělo jako celek a neměla by se tedy vynechat žádná část. Má masérka byla profesionálka, dokázala mne uklidnit a vyvolat ve mně pocit bezpečí.

Nebojte se, i tantrická masáž může být s happy endem, a tedy s vaším orgasmem. Nestyďte se. Jde o dokonalé uvolnění, při kterém se orgasmu jistě neubráníte, a pravděpodobně ani sám nechcete.

VIDEO: Krátký dokument o tantrické masáži. 

 

Tantrická masáž – průběh rituálu

Samotný rituál začal ve stoje. Byl jsem zabalen do takzvaného lungi“ (velkého šátku), který slouží k tomu, aby zabránil studu z vlastní nahoty. K odhalování těla dochází postupně. Poté masáž pokračovala na masážním lůžku, nejprve na břiše a poté na zádech.

Během masáže jsem zažil nepřebernou škálou doteků rukama, teplými žínkami, kožešinkami, peříčky. Masérka se dotýkala celého mého těla s maximální láskou a pozorností.

Za chvíli jsem byl v jiné dimenzi a strach ze mne absolutně opadl. Vnímal jsem jen svůj dech, který je důležitou součástí masáže. Vnímal jsem doteky masérky. Cítil jsem příjemný, až neuvěřitelný přísun energie a mužné síly. Byl to přesně ten typický aha moment, kdy zažíváte něco úžasného poprvé a víte, že už se pak nikdy nepodíváte na svět stejně.

Ani mi ve finále nevadilo, že má první masáž nebyla tantrická masáž s vyvrcholením. To ostatně ani nebylo cílem. Sexuální energie byla rozvedena do celého mého těla.

TIP: Tantra masáže mají velice blízko ke kultuře a polohám Kámasútry. Zde je 51 poloh, které zvládnete oba dva.

 

Tantrická masáž – výběr salónu a masérky

Po mém rozhodnutí zkusit masáž u profesionálky jsem řešil problém, jak vybrat kvalitní službu. Od kamarádky jsem věděl, že ceny se mohou výrazně lišit a stejně tak i kvalita služeb. Správná tantra masáž by totiž neměla být jen o fyzickém prožitku, ale celkovém propojení duševna právě s fyzickým prožitkem, aby byl zajištěn kýžený efekt a muž získal zpět svou ztracenou sexuální a energii.

Bohužel na trhu existuje stále mnoho salónů, které nabízejí jen předraženou masturbaci. Takové jsem nalézal na slevomatech, kde byly ceny občas až podezřele nízké. Musel jsem tedy hledat a ověřit si důkladně kvalitu daného místa.

Nejlepší jsou rozohodně reference od známých, kteří už masáž absolvovali. Ty jsem ale neměl, a tak jsem si vytipoval několik salónů a krátce v každém z nich s masérkou pohovořil.

Tantra je nejen fyzickou, ale i spirituální záležitostí. Propojení na duchovní úrovni masírovaného s masírujícím je tedy nesmírně důležité. Chtěl jsem výběru věnovat dostatek času neboť jsem věděl, že v tomto ohledu se má časová investice rozhodně vyplatí. <span class="su-quote-cite">redaktor Jakub </span>

 

Tantra jako podpora erekce a překvapivé výsledky

Už po první návštěvě jsem cítil, že se něco změnilo. Byl jsem sebevědomější, jistější. Zkrátka více chlap. Kouzlo tantrické masáže tkví v tom, že mě dokázala vnitřně odblokovat. Jak říkají tantričtí guru: „Energie začala opět volně proudit.“

Navštívil jsem pak svou masérku ještě dvakrát a můj sexuální život se opravdu změnil k nepoznání. Problémy s erekcí prakticky zmizely a sex si nyní mohu mnohem více užít. S partnerkou si teď v posteli mnohem více věřím a jsem daleko otevřenější k ní i k ostatním. To mi ve finále pomáhá i v běžném životě. Být více přítomen, být více mužem.

 

Tanra masáž – často kladené otázky FAQ

<strong>Co přesně se děje na tantrické masáži?</strong>
Je to spirituální druh masáže, která podle filosofie uvolňuje čakry. Uvolňuje tělo i mysl. Cílem není orgasmus (i když jeho dosažení je jistě žádoucí), ale fyzická i mentální vzpruha a zlepšení sexuální, fyzické i psychické kondice.

Dochází k intenzivní stimulaci nervů pohlavních orgánů a odstranění energetických bloků.

<strong>Jak se mám na tantra masáž připravit?</strong>
Dodržte základní hygienu (sprcha, čisté prádlo). Důležité je připravit se psychicky.

Dýchejte zhluboka a to 15 až 30 minut před masáží (takže doma nebo v čekárně). Vdechujte až hluboko do břicha a dolní páteře, poté dlouze vydechujte.

<strong>Co všechno zahrnuje tantrická masáž?</strong>
Masáž zahrnuje různé techniky masírování, prvky jógy a sexuální terapie.
<strong>Co je to tantrické líbání?</strong>
Jde o dlouhý kontakt rtů. S protějškem zůstanete ve spojení rtů, uvolníte se a budete vnímat jeden druhého, Jde o hluboké emocionální propojení.
<strong>Skutečně tantra účinkuje?</strong>
Nejde o lékařsky uznanou léčebnou ani preventivní terapii. Lidé, kteří tantru provozují, ale žijí šťastnější a plnohodnotnější sexuální život v utuženém páru.
<strong>Co je principem tantra masáže?</strong>
 • nalézt a pozvednout vlastní sexuální energii
 • prohloubit intimitu a souznění ve vztahu
 • naučit se správné dýchat, vnímat a prožívat
<strong>Co je to white (bílá) tantra?</strong>
Bílá tantra se provádí ve dvojicích za účasti dalších párů. Sedí se v dlouhých řadách proti sobě. Cílem je vytvořit energetickou vazbu.
<strong>Kolik druhů tantry existuje?</strong>
Dva. Agama a Nigama.
<strong>Co je tantrická intimita?</strong>
Sex zaměřený na pomalý styk s důrazem na synchronizaci dechu, doteky, oční kontakt a vzájemnou intimitu. Na rozdíl od běžného sexu není cílem orgasmus, ale cesta, která k němu vede.

 

Zajímavosti o tantrické masáži na závěr:

 • Salóny často navštěvují byznysmeni, kteří kvůli hektickému způsobu života nejsou schopni dobře fungovat v posteli.
 • Častými návštěvníky jsou také muži s příliš dominantními partnerkami, které jim nedovolují „být mužem“ (tzv. kastrační partnerky).
 • Na penisu se dle učení nachází všech 7 čaker.
 • Během masáže lidé zažívají širokou škálu pocitů: smějí se, brečí, může dojít i k uvolnění potlačeného vzteku, ale pokud všechny pocity přijmou, dochází k pročištění a uvolnění a ve finále se všichni cítí příjemně a vyrovnaně.
 • Tantra znamená v překladu „Dostat se za(za běžné hranice našeho prožívání, za ego…).
 • Tantra masáž lze absolvovat i s partnerkou, kdy se masáže účastní dva další maséři (muž a žena nebo dvě ženy).
 • I muž může během masáže zažít celotělový orgasmus.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Rozhovor s majitelkou erotického masážního salonu Rabbit Hall

Rabbit Hall, erotický masážní salon

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

erekce_cz na facebooku

11 Comments

 1. Lenka 7.9.2017
 2. Lenka 7.9.2017
 3. Honza 8.9.2017
 4. petrsss7 12.11.2018
  • Honza Málek 12.11.2018
 5. Olesja 22.12.2020
  • Redakce Erekce.cz 31.12.2020
 6. Evíčka 23.11.2022
  • Redakce Erekce.cz 24.11.2022
 7. Derek 17.2.2023
  • Redakce Erekce.cz 20.2.2023

Leave a Reply