Tantra masáž – tohle doma nezažijete!

Proerecta SHOT

Tantra je starobylý systém meditací a rituálů, jejichž vznik se datuje před páté století našeho letopočtu. Nabízí ucelený systém k dosažení vyššího vědomí. U nás na západě se ale především proslavila jedna její odnož zvaná váma márga, která má navodit vyšší vědomí skrze lepší sexuální prožitek.

Techniky této větve slouží k lepšímu sexuálnímu prožitku párů, jednotlivce, zvýšení sexuálního libida a také ke zlepšení a prodloužení mužské erekce.

Rozhodl jsem se proto tuto techniku vyzkoušet na vlastní kůži a dozvědět se jak mocná tantra opravdu je.

tantra intimní masáž

Intimním partiím se masérka pověnuje až po vašem svolení

 

Tantra – markantní pomoc při poruše erekce

Přiznám se, že už mne mnohokrát napadlo zkusit tantru. Co se týče mého problému s erekcí, experimentoval jsem již opravdu mnoho. Proto mne zaujala možnost, dojít k lepší a pevnější erekci a lepšímu sexuálnímu životu právě za pomocí mýty opředenému rituálu.

Vlastně jsem se o ní dozvěděl náhodou od kamarádky, která se osobně tantra masážím věnovala. Bavili jsme se o účincích této masáže a vylíčila mi, jak dokáže tantra masáž neuvěřitelným způsobem umocnit sexuální energii. Což se ve výsledku projeví nejen v lepší erekci a kvalitě sexuálního, ale i v dalších oblastech lidského života.

Vyprávěla mi, jak díky těmto technikám mohou muži dosáhnout lepší a kvalitnější erekce. A to i v případě, kdy ji zcela ztratili. Že to sice nemusí být hned, ale že tantra v tomto skutečně dokáže pomoci. Vysvětlila mi princip rozvedení sexuální energie do celého těla, která dokáže neuvěřitelně nabít, tak abychom nejen přežívali, ale skutečně žili.

Výpověď kamarádky o účincích tantry na mne velmi zapůsobila. Lákalo mě vyzkoušet masáž pod jejíma rukama. Ona mi však vzhledem k nedostatku vlastních zkušeností doporučila navštívit profesionální masérku.

DOMÁCÍ TANTRA MASÁŽ OBVYKLE KONČÍ SEXEM. 

Abyste si pojistil pevnou erekci a nepřerušil soulož kvůli selhávání, mějte po ruce energy drink pro penis Proerecta SHOT

Tekutá forma zaručuje extra rychlé vstřebání i nástup účinku.

Proerecta SHOT

 

VIDEO: Krátký dokument o tantrické masáži. 

 

Tantrická masáž – výběr salónu a masérky

Po mém rozhodnutí zkusit masáž u profesionálky jsem řešil problém, jak vybrat kvalitní službu. Od kamarádky jsem věděl, že ceny se mohou výrazně lišit a stejně tak i kvalita služeb. Správná tantra masáž by totiž neměla být jen o fyzickém prožitku, ale celkovém propojení duševna právě s fyzickým prožitkem, aby byl zajištěn kýžený efekt a muž získal zpět svou ztracenou sexuální a energii.

Bohužel na trhu existuje stále mnoho salónů, které nabízejí jen předraženou masturbaci. Takové jsem nalézal na slevomatech, kde byly ceny občas až podezřele nízké. Musel jsem tedy hledat a ověřit si důkladně kvalitu daného místa.

Nejlepší jsou rozohodně reference od známých, kteří už masáž absolvovali. Ty jsem ale neměl, a tak jsem si vytipoval několik salónů a krátce v každém z nich s masérkou pohovořil.

Tantra je nejen fyzickou, ale i spirituální záležitostí. Propojení na duchovní úrovni masírovaného s masírujícím je tedy nesmírně důležité. Chtěl jsem výběru věnovat dostatek času neboť jsem věděl, že v tomto ohledu se má časová investice rozhodně vyplatí. redaktor Jakub

 

Poprvé na tantra masáži

Ve chvíli, kdy jsem věděl, že jsem připraven na masáž, domluvil jsem si termín. Krom své osoby jsem už nemusel brát na masáž nic. Správný salón je vybaven vším potřebným. Je také potřeba počítat s jistou časovou rezervou.

Samotná masáž pro muže zabere minimálně půl druhé hodiny, ale před samotnou masáží zejména pokud jdete poprvé, ještě probíhá malé posezení u čaje. To aby roztály ledy a vytvořila se správná atmosféra před samotnou masáží.

Z předchozí konzultace už jsem věděl, na jaké místo jdu. Přesto i podruhé na mne dojem ze salónu zapůsobil. Z rušné ulice jsem se náhle ocitl v jiném světě. Dveře mi otevřela étericky nabitá masérka a místnost byla nabita pozitivní energií.

Jakoby jste se náhle přenesli daleko na dálný východ do jiného světa. Vše ještě doplňovala příjemná relaxační hudba a omamné vůně. Jakub

Samozřejmě jsem měl také strach. Styděl jsem se a nevěděl co čekat. Moje obavy ale rozptýlila má masérka hned vzápětí. Vysvětlila mi, že při tantra masáži je nutná především otevřenost a nic předem neočekávat.

Také mi naznačila, že je možné se dohodnout na tom, že k masáži Lingamu (penisu) nemusí vůbec dojít, pokud si to nebudu vysloveně přát. Dle filosofie tantry je to ale škoda, neboť vnímá tělo jako celek a neměla by se tedy vynechat žádná část. Má masérka byla profesionálka, dokázala mne uklidnit a vyvolat ve mně pocit bezpečí.

 

Tantrická masáž – průběh rituálu

Samotný rituál začal ve stoje. Byl jsem zabalen do takzvaného lungi“ (velkého šátku), který slouží k tomu, aby zabránil studu z vlastní nahoty. K odhalování těla dochází postupně. Poté masáž pokračovala na masážním lůžku, nejprve na břiše a poté na zádech.

Během masáže jsem zažil nepřebernou škálou doteků rukama, teplými žínkami, kožešinkami, peříčky. Masérka se dotýkala celého mého těla s maximální láskou a pozorností.

NAUČTE PARTNERKU nejlepší masáže pro dobrou erekci a zdravou prostatu!

Za chvíli jsem byl v jiné dimenzi a strach ze mne absolutně opadl. Vnímal jsem jen svůj dech, který je důležitou součástí masáže. Vnímal jsem doteky masérky. Cítil jsem příjemný, až neuvěřitelný přísun energie a mužné síly. Byl to přesně ten typický aha moment, kdy zažíváte něco úžasného poprvé a víte, že už se pak nikdy nepodíváte na svět stejně.

Ani mi ve finále nevadilo, že má první masáž nebyla tantrická masáž s vyvrcholením. To ostatně ani nebylo cílem. Sexuální energie byla rozvedena do celého mého těla.

TIP: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

VIDEO: Na masáž vezměte i partnerku, ale počítejte, že se orgasmu „od cizího“ neubrání. 

 

Tantra jako podpora erekce a překvapivé výsledky

Už po první návštěvě jsem cítil, že se něco změnilo. Byl jsem sebevědomější, jistější. Zkrátka více chlap. Kouzlo tantrické masáže tkví v tom, že mě dokázala vnitřně odblokovat. Jak říkají tantričtí guru: „Energie začala opět volně proudit.“

Navštívil jsem pak svou masérku ještě dvakrát a můj sexuální život se opravdu změnil k nepoznání. Problémy s erekcí prakticky zmizely a sex si nyní mohu mnohem více užít. S partnerkou si teď v posteli mnohem více věřím a jsem daleko otevřenější k ní i k ostatním. To mi ve finále pomáhá i v běžném životě. Být více přítomen, být více mužem.

Pár zajímavsotí na závěr:

 • Salóny často navštěvují byznysmeni, kteří kvůli hektickému způsobu života nejsou schopni dobře fungovat v posteli.
 • Častými návštěvníky jsou také muži s příliš dominantními partnerkami, které jim nedovolují „být mužem.“
 • Na penisu se dle učení nachází všech 7 čaker
 • Během masáže lidé zažívají širokou škálu pocitů: smějí se, brečí, může dojít i k uvolnění potlačeného vzteku, ale pokud všechny pocity přijmou, dochází k pročištění a uvolnění a ve finále se všichni cítí příjemně a vyrovnaně.
 • Tantra znamená v překladu: „Dostat se za.“ (za běžné hranice našeho prožívání, za ego…)
 • Tantra masáž lze absolvovat i s partnerkou, kdy se masáže účastní dva další maséři (muž a žena nebo dvě ženy)
 • I muž může během masáže zažít celotělový orgasmus.

5 komentářů

 1. Lenka 7.9.2017
 2. Lenka 7.9.2017
 3. Honza 8.9.2017
 4. petrsss7 12.11.2018
  • Honza Málek 12.11.2018

Leave a Reply