Sex ve stoje – naučte se „ustát“ doboru soulož, má pro vás několik benefitů

Občas se i milostný život může stát nudným a začíná být ryze stereotypním. Pro zpestření partnerského styku však můžete zkusit i jiné neokoukané cesty.

Co třeba takový sex ve stoje? Pojďme se podívat na ty nejlepší polohy, které zaručí delší výdrž, větší uspokojení pro oba partnery a zároveň si oba i více fyzicky zamakáte.

sex ve stoje

 

Sex ve stoje – polohy

Sex na stojáka zezadu

Tohle je asi největší klasika, která napadne každého z nás jako první, když se řekne sex ve stoje. Partnerka se může opřít o stěnu lokty a pozadí mírně “vyšpulit”, nohy může mít více u sebe nebo i od sebe, to je variabilní.

Vy do ní pak můžete zezadu zajíždět. V této poloze, pokud to umožní flexibilita partnerky můžete také chytnout jednu partnerčinu nohu a obmotat si ji kolem trupu.

sex ve stoje zezadu

„Baletní noha“ není podmínkou, ale jistě bude spestřením

 

Podobnou variantu můžete využít i máte-li při ruce pohovku nebo stůl. Při praktikování této polohy o gauč se navíc partnerka může předklonit a pohodlně opřít hrudníkem a lokty.

U stolu bude situace velice podobná. Při souložení u stolu může partnerka jednu nohu pokrčit a ohnout v koleni a část stehna a holeň si pak položit na stůl.

A teď něco pro fajnšmekry. Pokud je vaše partnerka extrémně flexibilní a hypermobilní, například pokud dělala balet nebo gymnastiku, můžete si troufnout i na balerínu zezadu o zeď.

sex ve stoje, poloha balerína

Pokud není tak ohebná, ale dělá třeba jógu, může udělat něco podobné pozici psa z jógy, tedy její tělo jakoby vytvoří “střechu” – předkloní se a nohy i ruce má na zemi a vy do ní můžete ze stoje pronikat.

sex ve stoje zezadu, poloha pes

 

Čím pevnější erekce, tím hlubší zásun a o to lepší uspokojení ženy

Neriskujte chvilkové oslabení erekce a pro nové výzvy mějte v zásobě českou Proerectu s bylinným složením. 

Tribulus a Ženšen ve složení rozširuje cévy, díky čemu do penisu vtéká více krve a erekce je pevnější. 

proerecta

„Do zásoby“ stačí 1 balení, 3 ale vycházejí velice výhodně. Navíc stíháte akci 2+1 balení ZDARMA.

V objednávce nezapomeňte ani na slevový kód PROERECTAX10.

 

 

 

 

Sex ve stoje zepředu

U tohoto typu sexu můžete opět skvěle využít zeď, gauč, stůl anebo se vlastně obejdete i bez nich. Záleží, co vám bude příjemné, a v jaké jste fyzické kondici.

Jednou z opět nejvíce praktikovaných poloh ve stoje tváří v tvář je poloha při které si partnerka kolem vás omotá stehna, chytí se vás kolem krku a vy ji podepíráte, a přitom do ní pronikáte.

Tato pozice může být vykonávána ve sprše, nebo můžete partnerku opřít o zeď, případně nejtěžší verze pro opravdové siláky – partnerku jen držíte a nepoužíváte žádnou zeď jako oporu.

sex ve stoje zepředu

Další možnou polohou je, opět si můžete vypomoct zdí, ale jde to i bez ní, že partnerka zvedne jednu nohu.

Opět záleží na flexibilitě nohou a hypermobilitě partnerčiných kyčlí, nicméně u této polohy vám může nohu pokrčenou dát až na rameno případně i ji i dopnout. Tuto pozici také můžete hojně zkoušet ve sprše.

sex ve stoje ve sprše

Hodně příjemná poloha je ovšem i pokud si partnerka lehne na stůl a nohy buď nechá viset dolů, případně si je opře o kraj stolu, nebo je dá od sebe (zde opět hraje určitou roli flexibilita), případně jí je můžete chytnout nebo si je dát až na vaše ramena.

U této polohy můžete stát tělem rovně nebo se k partnerce naklonit a být si tak blíže. Nejen tedy, že je tato poloha velice příjemná, ale zároveň si u ní přímo můžete hledět do očí blízka. Tuto polohu můžete vyzkoušet i na pračce.

Jako další možná pozice je, že oba dva jen prostě stojíte. Vyžaduje však trpělivost a soustředění, nemusí se vám ze začátku dařit, záleží na zahnutí penisu i anatomii partnerčiny pochvy.

Partnerka dá jen nohy od sebe, důležité je, abyste oba dva stáli pevně. Ideální je, pokud jste oba podobně vysocí, ale i to se dá vyřešit, když lehce pokrčíte nohy, je-li partnerka menší než vy. I tuto pozici je možné praktikovat ve sprše.

sex ve stoje zepředu

 

Ve stoje máte navíc lepší přístup ke klitorisu a bodu G

Sex ve stoje navíc může přinést řadu benefitů. Takřka při všech pozicích ve stoje můžete ženě lépe dráždit klitoris, bude tak přijímat rovnou dvojí potěšení.

Zároveň se i dostanete svým penisem až k bodu G. Další výhodou je i neporně to, že je lze praktikovat takřka kdekoliv, nepotřebujete žádné vybavení. Takže i v lese opřeni o strom, či pokud jste exhibicionisti, můžete si ve městě zalézt do nějaké temné uličky a využít jen stěnu domu či nějakou zídku.

To už je jen na vás. Jen si dejte pozor, ať vás nenatáčí kamery či kolemjdoucí vojeři.

Pravděpodobnost početí (otěhotnění) při souloži ve stoje je stejná jako při ostatních polohách.

Nezapomínejte však vždy na ochranu v podobě kondomu, zvláště pokud se jedná o novou známost a také pokud partnerka nebere hormonální antikoncepci. Nespoléhejte se na přerušovanou soulož. Volte sex vždy příjemný, etický a bezpečný pro oba partnery.

 

Nebojte se, když to napoprvé nedopadne

Existuje široké spekrum pozic ve stoje. Sami se můžete nechat inspirovat i videem níže. Pozice ve stoje často nebývají tak pohodlné, avšak oproti klasickému sexu v leže se zase jedná o něco zcela nového.

Navíc tak při nich spálíte více kalorií, pokud tedy nemáte se svojí milou zrovna čas sportovat, můžete tak spojit příjemné s užitečným.

Nebojte se tedy experimentovat a pokud něco nevyjde podle představ, jelikož na to nebudete mít dostatek fyzických sil nebo podmínek, nelamte si s tím hlavu. Každá nová aktivita, stejně tak i zkoušení nových pozic, chce jenom cvik.

Top 8 Standing Sex Positions.

 

NEZAPOMEŇTE! Čím pevnější erekce, tím hlubší zásun a o to lepší uspokojení ženy

proerecta

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

Leave a Reply