Clerex pro ženy – 5 bouřlivých orgasmů a silné libido

 

Cena 359,- Kč za 10 dávek (KOUPIT)
Doporučené užívání  2 tobolky 60 minut před sexem
Posílení libida ano, silně
Prokrvení intimní oblasti ano, znatelně
Dostupnost v lékárně ano
Vhodné pro  ženy od 18ti let bez zdravotních potíží
Nevhodné pro ženy s poruchami srce a cév, těhotné a kojící
Lékařský předpis ne
Složení Bylinné s vitamíny a minerály
Diskrétní doručení ano
Slevový kód/kupón CLEREX10

clerex pro ženy recenze

 

Na trhu najdeme spousty přípravků na zvýšení libida muže. Výrobci se předhánějí v nabídkách a výhodný parametrech. V tom všem shonu jsou ženy opomíjenou skupinou. Přitom u některých z nich je touha po sexu stejná, ne – li vyšší, než u mužů.

Co mají dělat, pokud touží po sexu, ale jejich tělo je proti? Když chuť na sex prostě nepřichází a prožitek není takový, jaký by měl být? Clerex jako jeden z mála myslí i na ženy a přichází se svým přípravkem, zaměřeným výhradně na ženskou klientelu.

ženský clerex

 

Clerex pro ženy zapálí ztracenou jiskru 

Clerex pro ženy má za úkol zvýšit sexuální prožitek ženy. Je také tajnou přísadou při cestě za ženským orgasmem. Výrobce pochopil, že u žen hraje hormonální rovnováha ještě větší roli, než v případě muže. Ženská hormonální rovnováha je jiná v období menstruace a při menopauze. Výrobce tomuto faktu přizpůsobil celkové složení doplňku.

 

Účinky ženského Clerexu

Přírodní a kvalitní složení je základem úspěch všech doplňků stravy. Clerex 465mg pro ženy obsahuje 7 klíčových látek. Tyto složky jsou poskládané tak, aby lépe prokrvily pochvu a stabilizovaly hormony při menstruaci a klimakteriu. Výsledkem je mnohem větší sexuální libido. Přípravek může hrát roli i při léčbě neplodnosti a povzbuzení životního elánu každé ženy.

Látky obsažené v Clerexu pro ženy zajišťují:

 • roztažení cév a přívod krve do pohlavního ústrojí ženy
 • vyšší kapacita přenosu kyslíku – pochva je mnohem citlivější na stimulaci
 • specifické látky zvyšují libido a sexuální touhou ženy i psychickou pohodu
 • stabilizaci hormonální rovnováhy = spokojená žena

Přípravek dále obsahuje vitamín B6. Ten hraje klíčovou roli v transformaci cukrů na energii. Je tedy důležitý pro správný buněčný růst. Stejně tak je důležitý u žen, které berou antikoncepci. Dále u žen s celiakií, případně trpícími chronickým onemocněním. Ve vyšších dávkách má vitamín B6 význam při chudokrevnosti a nervové labilitě.

clerex pro ženy

Nezapomeňte uplatnit slevový kód. Je platný i pro mužskou verzi. 

 

Přínosy Clerexu pro ženy

Clerex pro ženy má výhodu v tom, že zvyšuje libido a psychickou uvolněnost ženy. Napomáhá větší vzrušivosti ženy, prokrvuje pochvu a oblast pánve. Zintenzivňuje touhu po sexu. Žena tedy snadněji dosahuje orgasmu, protože její hormonální rovnováha je stabilnější.

Žena dříve chladnější může opět pocítit touhu po milování. Přípravek je schopen z velké části odstranit nechuť k sexu a neurotičnost ženy v určitých fázích měsíce.

Mnoho žen také uvádí, že po užívání začaly mnohem častěji dosahovat orgasmu, případně ho s přípravkem dosáhly zcela poprvé. Také intenzita a prožitek ze samotného orgasmu dosahuje jiných dimenzí. Potvrzuje to mnoho žen v internetových diskuzích.

Pro mnoho mužů tento přípravek znamená návrat do mladých let. V ložnici mohou znovu objevit svoji sexuální bohyni.

POZOR: Ke správnému efektu je potřeba sexuální stimulace ženy, takže se o ní náležitě postarejte.

 

Nežádoucí účinky ženského Clerexu

Nežádoucí účinky tohoto přípravku jsou velmi vzácné. Je to tím, že doplněk je bylinný a navíc je jeho složení ověřováno v laboratořích za přísných bezpečnostních podmínek.

Velmi zřídka mohou nastat komplikace, pokud je žena alergická na některou složku přípravku. Pak se mohou vyskytovat typické projevy jako kožní vyrážka, nevolnost a další typické projevy alergie.

Přípravek zvyšuje prokrvení a tak vedlejšími projevy mohou být i pocit mírného tlaku v hlavě a dalších částech těla, bušení srdce, pocit horkosti. Tyto projevy jsou ale poměrně vzácné.

Přípravek by neměl být užíván po infarktu myokardu, nebo pokud osoba trpí jakýmkoliv srdečním onemocněním. V případě pochybností doporučuji vždy kontaktovat svého lékaře.

VÍTE, že Clerex se vyrábí i ve verzi pro muže? Pro slevu zadejte stejný kód clerex10.

clerex pro muže a ženu

 

Balení ženského Clerexu – VIDEO rozbalování

Balíček jsme objednali z e-shopu. 10 tobolek vyšlo na 359 Kč, poštovné činí 52 Kč. V balíčku byl pouze doklad o zaplacení. Příbalový leták je v krabičce s tobolkami.

Clerex pro ženy rozbalení a recenze

 

Příbalový leták

clerex příbalový leták

 

Složení Clerexu pro ženy

Celkem Clerex obsahuje 7 účinných látek. Ty jsou výrobcem poskládány tak, aby je ženské tělo co nejlépe přijalo. Rovněž byl brán maximální zřetel na efektivnost přípravku. Clerex pro ženy obsahuje tyto složky:

 • Pepřovnik černý – Doplněk obsahuje 30mg, jde o 95% výtažek. Jeho úkolem je zajistit lepší vstřebání látek a živin. Dále stimuluje krevní oběh a zlepšuje prokrvení orgánů, včetně pohlavních. Tím pádem roste citlivost na sexuální stimulaci a celkový prožitek ze sexu stoupá.
 • Schizandra čínská – Extrakt 140mg vytažený z 4% plodů Schizandrínu. Látka vhodná pro celkové posílení nervové soustavy a odstranění únavy.
 • Maca – Extrakt z kořene Maca v množství 220mg. Peruánci tuto rostlinu dobře znají a používají ji místo viagry. Jde o účinné afrodiziakum, které odbourává frigiditu a srovnává nepravidelnou menstruaci.
 • Damiána – extrakt v množství 190mg. Jde o tradiční ženské afrodiziakum.
 • Kotvičník zemní – Extrakt z rostliny v dávce 100mg. Tato rostlina podporuje hormonální aktivitu v ženském těle v období menstruace i menopauzy. Upravuje také svalové napětí.
 • L-Arginin – V tabletě je obsaženo 266mg. Tato aminokyselina posiluje libido nejen u mužů, ale svůj účinek má i na ženské tělo a svalový tonus ženy.
 • Vitamín B6 – obsažen v množství 2,8mg.

tobolka clerex

Obsah jedné tobolky Clerexu. Polyká se celá. Obal je ze stravitelné želatiny.

 

HYGIENICKÉ A EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ MENSTRUACE: Menstruační kalíšky

menstruační kalíšek

 

Užívání a dávkování

Přípravek je určen k jednorázovému užití. Konkrétně se užívají 2 kapsle před pohlavním stykem v čase 30 až 60 minut před souloží. Některé citlivější ženy mohou užívat i 1 kapsli. Přípravek je vhodný pro ženy od 18 let. Těhotné a kojící ženy by neměly přípravek užívat. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle a toto množství by nemělo být překročeno. Balení vydrží na 5 silných souloží. 

clerex dávkování

Jednorazová dávka Clerexu jsou 2 tobolky 30 minut před sexem.

 

Zkušenost mé partnerky

Moje partnerka čas od času vypomáhá s testováním ženských přípravků. Když jsem ji požádal o testování Clerexu, neváhala a s radostí se pustila do experimentů. Už po první dávce pociťovala příjemné šimrání v oblasti břicha.

Tento efekt přišel zhruba 40 minut po polknutí tablety. Samotný sex byl opravdu jiný. Nabitý specifickým nábojem. Byl živočišný a bez zábran. Vagína mnohem šťavnatější a pysky naplněné krví. Měla opravdu silný orgasmus a po sexu se mi svěřila, že cítila neuvěřitelný pocit vzájemného propojení. Sex jsme si oba užili na maximum.

 

Výhody a nevýhody ženského Clerexu

Výhody:

 • zvýšená citlivost intimních partií a lepší prožitek
 • silné prokrvení pysků a intenzivní orgasmus
 • neutišitelná chuť na sex
 • prohloubení intimity
 • sleva 10 % na nákup s kódem clerex10
 • verze i pro partnera
 Nevýhody:

 • malý počet tablet – pouze 5 dávek

 

 

Cena a dostupné balení

K zakoupení Clerexu pro ženy není třeba lékařský předpis. Klasicky je v nabídce 1 balení, které obsahuje 10 tobolek za cenu 359 Kč.   

 

Zkušenosti ostatních

Komentáře a hodnocení mluví jasně a s Clerexem jsou ženy nadmíru spokojené.

clerex pro ženy zkušenosti

 

Clerex pro ženy – často kladené otázky

#1 Jak se ženský Clerex užívá a mohu jej užívat pravidelně?

Clerex pro ženy se užívá přibližně 60 minut před sexem. Nejlépe je užít 2 kapsle v čase mezí jídly. V případě, že je žena velmi citlivá, stačí pouze 1 kapsle.

#2 Je Clerex bezpečný?

Výroba podléhá certifikované kontrole kvality a doplněk je vyráběn z velmi kvalitních surovin. Samotná výroba probíhá pouze na území České republiky pod dohledem přísných norem. Clerex je vyráběn v laboratoři, která se drží standardů HACCP (přísná kontrola kritických bodů výroby).

#3 Mohou muži užívat Clerex pro ženy?

Ne. Doplněk je určen výhradně ženám. Pro muže clerex vyrábí druhou verzi – čtěte recenzi Clerexu

#4 Je možné užívat Clerex po srdeční chorobě?

Zde je na místě opatrnost. V takovém případě je nejlepší konzultovat situaci se svým lékařem. Bez toho užívání nedoporučuji. 

#5 Má Clerex nějaké vedlejší účinky?

Ojediněle a pouze minimální. Nejčastějším vedlejším účinkem je pocit většího tepla v důsledku prokrvení.

#6 Lze pít alkoholické nápoje zároveň s doplňkem?

1 až 2 skleničky vína uvolní mysl a navodí atmosféru. Větší množství alkoholu je na spíše na škodu.

# 7 Je možné užívat doplněk v těhotenství?

Není možné užívat Clerex v těhotenství. Stejně tak není vhodný ani pro kojící ženy.

# 8 Jak doplněk užívat při vysokém tlaku?

Zde je vhodné poradit se svým lékařem.

#9 Je doručení diskrétní?

Ano. Zásilka přijde v neprůhledné krabičce. Na obale nebudou žádné údaje o firmě nebo loga.

# 10 Koupím Clerex i v lékárnách?

Ano. Clerex je k dostání i v kamenných lékárnách. Ceny jsou různé. Jejich výše je odlišná nejen v klasických lékárnách, ale také na e-shopech. Obecně jsou lékárny dražší, takže objednejte přes e-shop.

 

Další alternativy k ženskému Clerexu 

Jako vhodná alternativa ke Clerexu pro ženy existuje několik druhů doplňků:

 

ArginMax Forte pro ženy

Unikátní přípravek obsahující látky, které zvyšují prokrvení a sexuální touhu. Výrobek volně navazuje na úspěch svého předchůdce na podporu erekce u mužů ArginMax. Ženy si jeho účinek chválí. Ženská verze dokáže zajistit ztracenou chuť na sex a obnovit ženské libido.

Složení:

 • L-Arginin
 • L-Citrulin
 • Kotvičník zemní
 • vitamín E
 • Schizandra
 • a další prokrvující složky

arginmax forte pro ženy

 

VALAVANI Femm Passion libido

Doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy a jejich vyšší libido a rozkoš při sexu. Podporuje také vyšší hladinu energie a snadnější cestu k dosažení orgasmu.

Složení:

 • kořen MACA – sexualita, zdraví, plodnost
 • Turnera difusa – duševní pohoda
 • Muira puama – hormonální balanc
 • L-Arginin – normální činnost svalů
 • a další látky

valavani femm passion

 

Aphrodisia V pro ženy

Další z řady doplňků stravy pro lepší prožitek ženy při sexu. K tomuto produktu existuje také krém Aphrodisia G. Tento produkt zaručí muži náruživější ženu, než na jakou byl dosud zvyklý.

Složení:

 

aphrodisia v pro ženy

 

Závěr

Je skvělou zprávou, že na trhu je čím dál více produktů pro ženy. Je jasné, že frigidita už zničila nejeden slibný vztah. Upřímně řečeno, který muž by chtěl doma ledovou královnu.

Produkty jako Clerex a jemu podobné zachraňují situaci. Očividně to nejsou jen muži, kteří občas potřebují pomoci se svou erekcí, ale také jejich partnerky. Dle mého názoru je tato drobná investice do oživení vztahu tím nejlepším rozhodnutím, jaké může pár učinit.

 

clerex pro ženy

 

Clerex pro ženy
 • Nástup účinku
 • Trvání účinku
 • Dlouhodobá podpora
 • Složení
 • Cena
 • Dostupnost
4.2

Hančino spokojené hodnocení

Ohnivé libido, plně prokrvené a pulzující pysky, neskutečně vlhká vagína a bouřlivé orgasmy. 5 jednorazových dávek za slušnou cenu a divoký vítr do jinak rutinního sexu s manželem.

Pros

 • zvýšená citlivost intimních partií a lepší prožitek
 • silné prokrvení pysků a intenzivní orgasmus
 • neutišitelná chuť na sex
 • prohloubení intimity
 • sleva 10 % s kódem clerex10

Cons

 • malý počet tablet – pouze 5 dávek

 

Leave a Reply