Jak si nejlépe okořenit a vychutnat rychlý sex?

Rychlý sex je moderní, oblíbený a praktický. Není kvůli němu potřeba zdlouhavé předehry ani žádný úklid, svíčky ani romantiku. Američtí sexuologové uvedli, že za ideální sex si většina lidí představí sex kratší než 15minut. Důvodem je údajně zrychlená doba a touha získat toho druhého ihned a bez zdržování.

Rychlý a krátký sex ale neznamená, že se máte o něco ochuzovat. Naopak, i dobrá rychlovka může v obou partnerech vyvolat silné vzrušení a uspokojení.

jak okořenit rychlý sex?

 

Líbejte se

Líbání, vášnivé doteky, mazlení a dráždění vás v okamžiku dokonale vzruší. Líbání totiž stimuluje nervový a endokrinní systém. To umožní rychlejší a intenzivnější vyplavování hormonů potřebných pro skvělý sex. I kratičká předehra může posilnit vzájemnou intimitu a prožitky z rychlovky.

 

Nesvlékejte se

Rychlovka má být rychlá. Není čas ztrácet čas! Stejně byste se za chvilku znovu oblékali 🙂 Poodhalte pouze důležitá místa. Sex bude živější a temperamentnější. Další krok k peprnému zážitku.

 

Nefixujte se pořád pouze na postel

Sex v posteli je obvykle vždy ten samý misionář. Najděte si nové netradiční místo a klidně i takové, kde vás může někdo nachytat. I mírný stres podněcuje adrenalin a ten udělá sex zajímavějším. Vyzkoušejte sprchu, auto, kuchyni nebo i vlastní dvorek.

 

Více vymýšlejte

Tělo vždy reaguje na podněty mozku. Pokud se v mysli uklidníte, uvolníte a zahodíte zábrany, sex bude mnohem animálnější. Nebudete myslet na to, kdo vás vidí nebo zda právě dnes neselžete. Sex bude takový, jak si ho sami vyfantazírujete, takže se nebraňte žádným myšlenkám.

 

Mluvte spolu

Mluvte o čemkoliv. Díky komunikaci budete mít oba pocit, že je mezi vámi pouto a „nebušíte pouze do pytle“, ale do milovaného partnera.

DÁLE ČTĚTE: Nízké libido u žen – všechny příčiny a instantní rady, jak ženské libido zvýšit pro záchranu milostného vztahu.

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply