Sex zezadu – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

Zdá se vám váš sex monotónní?

 • Pořád je to to samé dokola?
 • Nic nového, nic převratného, nic zvláštního?
 • Doslova už víte, co bude následovat?
 • Dokážete předpovídat každý pohyb?
 • I největší vědmy na světě by vám mohly závidět?

Pak se určitě začtěte do následujících řádků.

Lidé si přeci neužívají sexu a společných milostných hrátek jen „z povinnosti” nebo „z dlouhé chvíle”. Sex by vás měl bavit, měl by pro vás být zpestřením vztahu, ale i uvolněním. Objevte proto nové, neotřelé a naprosto originální polohy zezadu. Garantujeme, že tyto polohy vnesou žár do vaší ložnice.

sex zezadu polohy

 

8 poloh zezadu pro maximální dosah na prsa, klitoris i análek

Milování zezadu – klasika

Když se řekne „poloha zezadu”, asi každého z nás okamžitě napadne klasická poloha, kdy žena klečí na všech čtyřech a muž zezadu přiráží. Tato poloha je velice, velice oblíbená, a to zejména u mužského pohlaví.

A důvod je velice prostý. Muž právě v této poloze má nad ženou naprostou 100% kontrolu. Může si s ní v tu chvíli dělat prakticky cokoliv jej napadne. Může libovolně zrychlovat nebo zpomalovat, může si ženu správně natočit, může do ní proniknout velice hluboko. A jako bonus má vše jako na dlani. Krásně vidí na celou svou partnerku, jak na něj špulí zadeček.

Milování v polohách, při nichž muž proniká do ženy zezadu, může představovat pro páry, jež se milují během týdne několikrát, osvěžující změnu. Může dodat jejich sexuálnímu životu zdání rozmanitosti.
Sexuolog Glenn Wilson, wikipedia.org
Sexuolog Glenn Wilson

sex ze zadu na pejska

 

Soulož zezadu pro zkušenější

Ovšem taková „klasika” jako je milování zezadu může člověka brzy omrzet. V takovou chvíli přichází na scénu celá plejáda dalších variací na sex zezadu.

A začneme hned ostrým kalibrem. Tato poloha rozhodně není pro někoho, kdo se sexem teprve začíná.

Žena si sedne na svého partnera. Ten vezme její nožky do svých rukou a zvedne je do vzduchu. Krásně se tak dostane nejen k její vagíně, ale i k jejímu zadečku. Ovšem pozor, tato poloha je poměrně náročná na partnerovy ruce. Mohou jej totiž brzy začít bolet. Ale jako zpestření tato poloha funguje dokonale.

sex ze zadu na lžičky

 

Sex zezadu pro „unavené”

Jako další velice oblíbenou a pohodlnou polohu zde mám polohu, kterou jsem nazvala jako Sex zezadu pro „unavené”. Je totiž velice příjemná a pohodlná a pokud jste unavení po dlouhém dni v práci a nemáte energii na náročné postelové akrobacie, je vám tato poloha šitá přímo na míru.

O co jde? Žena si lehne obličejem na polštář nebo na peřinu. Uvolní se a pouze si užívá přítomnosti svého milovaného. O vše ostatní se postará muž. I když, i v tomto případě může žena trochu zaúřadovat, a to když začne hýbat a kroužit pánví. Pak je to naprosto jiná písnička.

sex ze zadu pro lenochy

 

Milování zezadu ideální pro análek

Spousta poloh zezadu svádí k análnímu sexu. Partner má totiž perfektní přístup jak k vagíně své partnerky, tak i jejímu zadečku. Proto, pokud se toho nebojíte, můžete v této pozici vyzkoušet i anální sex.

Skvělou volbou je například poloha, kdy si žena přidřepne na svého partnera, který si jí přidrží rukama. V této poloze můžete samozřejmě provádět klasický sex, ale perfektní volbou je právě i k análku.

Muž může volnýma rukama masírovat ňadra ženy, anebo jí stimulovat klitoris. Navíc má tato poloha obrovskou výhodu oproti ostatním v tom, že si žena může určovat hloubku a rychlost průniku. Pokud jí tedy bude análek nepříjemný, může si jej přizpůsobit.

sex ze zadu do análku

 

Trochu sado-maso příchuti

Máte to rádi trochu drsné? Běžně při sexu používáte pouta nebo bandáže? Pak se vám bude tato variace sexu zezadu náramně líbit.

Základ je opět stejný – žena si klekne na všechny čtyři a vyšpulí se svého partnera zadeček. Ten jí ovšem chytí ruku nebo obě ruce za jejími zády. Ruce si může buď pouze přichytit anebo spoutat právě nějakými provazy či pouty.

Partnerka se tak stane prakticky 100% nehybná. Budete jí mít plně ve své moci. Nebude moct nic dělat, nebude se moc pořádně hýbat. Jedinou částí těla, kterou bude moci pohnout, bude její pánev. Během milování můžete partnerku také jemně zatahat za vlasy.

sex ze zadu sado maso

 

Sex zezadu se stimulací klitorisu

Stimulace klitorisu je u sexu zezadu snad nejsnazší ze všech sexuálních poloh. Partnerku máte krásně pod kontrolou a můžete se věnovat nejen jejím prsům, ale právě i klitorisu. Ovšem existuje poloha, při které bude stimulovat partnerčin klitoris přímo váš penis.

Partnerka si opět lehne na břicho, zvedne pánev a nohama obtočí partnerovo tělo. Muž následně proniká do pochvy zespodu, čímž během přirážení stimuluje také ženin klitoris. Pokud se toho nebojíte, můžete prstíkem stimulovat i partnerčin zadeček, který při této poloze máte krásně na očích.

V této poloze ovšem musí žena již trochu více asistovat a hýbat se, neboť muž ze své pozice nemá moc prostoru k přirážení. Uvidíte ale, že v této poloze bude vaše milovaná vrnět blahem.

sex ze zadu klitoris

 

Milování zezadu pro řádně obdařené

Jste řádně obdařen? Můžete se pochlubit pořádným nádobíčkem? Máte v kalhotách více než je klasický středoevropský průměr? Pak rozhodně vyzkoušejte tuto další zajímavou polohu. Neříkám, že tato poloha není vhodná pro všechny, ale přece jen se bude obdařenějším pánům provádět snáze.

Žena opět zaujme polohu na bříšku, vyšpulí na partnera zadeček a muž si nad ní přidřepne. V této poloze se snažte penis nasměrovat dolů, do partnerčiny vagíny. Není to vůbec jednoduché, jak se na první pohled může zdát, ale rozhodně je to něco neobvyklého, netradičního a neohraného.

sex ze zadu pro velký penis

 

Soulož zezadu ve dřepu

Když už jsme u toho podřepu, můžete vyzkoušet i klasický sex zezadu v podřepu. Stačí, když si oba dva čupnete.

Tato poloha se dá provádět úplně všude, neboť k ní prakticky nic nepotřebujete a tím, že si oba k této poloze přičupnete, ji klidně můžete provozovat i někde venku.

sex ze zadu v podřepu

 

 

Výhody sexu zezadu

Sex zezadu má desítky podob. Stačí trochu jinak našpulit zadeček, anebo se s partnerkou jinak natočit a okamžitě prožíváte něco nového. Skvělou volbou je i pro úplně začátečníky, neboť vás nestojí příliš mnoho úsilí a zkušeností. Zvládne jej každý.

Při milování zezadu můžete svou partnerku krásně stimulovat na klitorisu, masírovat jí prsa, anebo se věnovat jejímu zadečku. Je to velice variabilní poloha, při které toto všechno zvládnete.

Stačí se trochu jinak natočit, stačí, aby žena trochu jinak našpulila zadeček a okamžitě bude průnik penisu mnohem hlubší a intenzivnější. I to je soulož zezadu.

Navíc se takto dle odborníků lépe dostanete k jejímu bodu G. „V souvislosti s tím vědci připomínají, že milování zezadu by mělo ve skutečnosti být pro ženy lepší, popisuje Glenn Wilson ve své knize Vynalézavá láska.

Nemáte sice v této poloze tak silný oční kontakt, to však nemusí být na škodu. Pokud se budete milovat u nějakého velkého zrcadla, může vás pohled na vaše obnažená těla rozpálit do běla.

Ať jsou tělesné a citové výhody a nevýhody polohy zezadu jakékoli, dvojice, které se tímto způsobem milují, při nich objeví řadu praktických výhod.

Při polohách zezadu se žena cítí neobyčejně zranitelná. Některým ženám to připadá dráždivé. Představa, že do nich muž pronikne a zmocní se jich jako zvíře, je značně rozpaluje.

Sexuolog Glenn Wilson ve své knize Vynalézavá láska, wikipedia.org
Sexuolog Glenn Wilson ve své knize Vynalézavá láska

Perfektní je také milování zezadu pro těhulky. S velkým bříškem totiž klasický sex prakticky nepřichází v úvahu. Ovšem i těhotné ženy mají své chutě a chtějí si užít společných intimních chvil s partnerem.

Právě v tom momentě přichází na scénu soulož zezadu, která je perfektní volbou. Pro těhotnou ženu je pohodlná, příjemná a sexy.

I během sexu zezadu potřebujete skálopevnou erekci.

Pokud pokulhává erekce, spolehněte se na Proerecta SHOT – drink s nástupem erekce do 30 minut.

Proerecta SHOT

 

Experimenty v ložnici se vyplatí

Nebojte se toho a určitě vyzkoušejte alespoň jednu výše zmíněnou polohu. Jistě, každý máme rádi to své pohodlí, ale jednou za čas je fajn vystoupit ze své komfortní zóny a zkusit něco nového. Třeba najednou zjistíte, že vám nějaká poloha vyhovuje mnohem více než ty, které jste praktikovali doposud.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

erekce_cz na facebooku

4 Comments

 1. Ondřej Havelka 9.10.2023
  • Redakce Erekce.cz 10.10.2023
 2. Ondřej Havelka 9.10.2023
  • Redakce Erekce.cz 10.10.2023

Leave a Reply