Proč musí muž mít skálopevnou erekci po celý život? Žena promluvila.

Pánové, proč je důležité, abyste měli pevnou erekci? Proč já, jako žena, vlastně chci, aby můj partner měl pevnou erekci?

Jasně, pro sex. To dá rozum. Ovšem věřte mi, když vám řeknu, že za erekcí toho stojí z mého pohledu mnohem, mnohem víc než jen sex. Jak vlastně erekci vnímáme my ženy?

proč musí muž mít pevnou erekci?

 

První milování, první očekávání silné erekce

Představte si situaci. Potkáte v baru nádhernou ženu. Slovo dá slovo a vy si ji najednou vedete k sobě domů. Oba se už těšíte na to, co přijde. Oba si v hlavě představujete, jak si to společně užijete a jak prožijete vášnivou, bezesnou noc.

Jenže teď najednou se vám nechce postavit. Vy víte, že je to těmi deseti drinky, které jste ještě před chvílí do sebe obrátil, jenže vaše partnerka to vnímá jinak.

Řeknu to asi takhle, je to hrozně nešťastné, když muž má charisma a mezi oběma vzplane chemie.

Je fakt smutné, když to celé končí pouze pokusy o vyvrcholení.

Mirka, 32 let
Mirka, 32 let

SPOLEHLIVÁ POMOC: Ať už na začátku vztahu nebo po letech v manželství, pevnou erekci rychle navodíte díky českým tabletám Proerecta, nyní v akci 2+1 balení ZDARMA za 999,- Kč.

proerecta

 

 

Trochu vhledu do ženské duše

Já jako žena na sobě vidím spoustu nedokonalostí. Špíček tam, pupínek tady, celulitida tam, trčící chlup tady. Vím, že jako muž to asi příliš neřešíte, jenže já, jako žena, pro svého chci být partnera naprosto dokonalá. Ač je to prakticky nesplnitelný úkol.

Když mi bylo 15 let, musela jsem jít na operaci kvůli vbočeným palcům na noze, dodnes nenávidím slovo „vbočené”.

Výsledek byl takový, že jsem na každé straně palců měla dlouhé jizvy, jeden zůstal trochu křivý a druhý byl o centimetr kratší. Věděla jsem, že kvůli palcům si žádného kluka nenajdu. Nohy jsem všemožně schovávala a radši se s nikým nedávala do řeči.

A teď? Je mi 28 let a jsem vdaná. Když se muže zeptám, co ho na mně upoutalo jako první, řekl, že mi ofina neposedně sklouzávala do očí. Vtipné je, že těch křivých palců a jizev si během třech let vztahu vlastně vůbec nevšiml.

Dita, 28 let
Dita, 28 let

 

Pokud se vám pak v takovou chvíli nepostaví, a to ještě navíc hned při první příležitosti, je to pro mě vlastně splnění těch nejhorších představ. „Určitě se mu nelíbím,” projede mi v tu chvíli hlavou. Můžete to pak vysvětlovat sebelíp, stejně už budu mít v hlavě jen tuto myšlenku.

Znali jsme se čtrnáct dní, když jsme to zkusili poprvé. Nepovedlo se nám to. Ke styku nedošlo, protože – jak to kulantně popsat – nepostavil se mu.

Oba jsme byli tehdy trochu v náladě, takže jsem jeho selhání nepřikládala zvláštní význam.

Irma, 40 let
Irma, 40 let

ČTĚTE TAKÉ: Erekce a alkohol – pivko a panáček denně a s erekcí se můžete rozloučit.

alkohol a erekce

 

Ženy mají obrovskou výhodu. Jim stačí jen trocha lubrikantu a jsou na sex připravené de facto v každé situaci.

Muž podlehne stresu, a už si ani nevrzne.

Aleš, 42 let
Aleš, 42 let

VÍTE, ŽE: Největší problém s erekcí a impotencí mají třicetiletí muži. Na vině je stres, přepracování a alkohol.

erekce u třicátníků

 

Volání přírody

Druhým důvodem, proč je pro ženu na první schůzce důležitá pevná erekce, je „plození dětí”. Než začnete zavírat tento článek, hned vysvětlím, jak to myslím.

Všichni jsme byli od přírody vybaveni sexualitou a nutkáním rozmnožovat se. To bylo do vínku dáno každému z nás, a to jak mně, tak i vám.

Pokud máte tedy pevnou erekci hned na první schůzce, žena z toho podvědomě vyčte, že jste vhodný partner k rozmnožování. Ona si to ani nemusí uvědomovat a ani s vámi nemusí reálně plánovat žádnou rodinu ani společnou budoucnost. Zkrátka jí to její vnitřní hlas našeptá.

ČTĚTE TAKÉ: Erekce a cyklistika – dlouhé hodiny v sedle erekci rozhodně uškodí.

erekce a cyklistika

 

Potřeba pevné erekce v dlouhodobém vztahu

Pokud se přesuneme o pár měsíců nebo i let ve vašem vztahu do budoucnosti, stále je pro ženu vaše pevná erekce velmi důležitá. Je to pro ni totiž nevyřčený důkaz, že se vám stále líbí.

Že i po měsících nebo třeba i letech společného soužití po ní stále toužíte, že vám pořád přijde sexy, i když už třeba není tak „šlank” jako dřív, a že vás to s ní zkrátka pořád baví.

Vaše erekce jí dokazuje, že jste ji nebral jen pro zábavu na jednu noc, ale že jste s ní skutečně rád.

Moc jsme to nepřeháněli ani na začátku, ale tehdy mi bylo dvacet. Nechybělo mi to, což se po narození dcery změnilo.

Máme se rádi a jinak si rozumíme perfektně, takže jsem logicky hledala způsob, jak manžela rozhýbat. „Pomiluje vás hned v předsíni,“ slibovali v článku na internetu, který byl zároveň návodem, jak manžela svést hned po návratu z práce. Jenže to neznali toho mého.

Udělala jsem všechno podle instrukcí. Odvezla dceru k rodičům, zašla ke kadeřnici, změnila barvu i účes, cestou zakoupila dráždivé prádlo i drahou voňavku. Jakmile zachrastily klíče v zámku, vyběhla jsem z ložnice v modelu, za který by se nemusela stydět ani luxusní profesionálka.

„Ježišmarjá,“ uhasil manžel vášeň hned v zárodku: „Co to máš na sobě?“ Naštěstí jsem měla navařeno, takže na sex tehdy doopravdy došlo, ale pochopila jsem, že u nás láska prochází výhradně žaludkem.

Helena, 30 let
Helena, 30 let

 

Plánování rodiny

A v tu chvíli přichází na řadu ono zmíněné plánování rodiny. Žena samozřejmě přirozeně v jistém okamžiku v dlouhodobém vztahu začne myslet na miminko. K tomu je vaše pevná a kvalitní erekce více než důležitá.

Žena si je toho moc dobře vědoma. Opět je to pro ni podvědomý důkaz, že zplození potomka bude jednodušší a s největší pravděpodobností méně rizikové.

 

Sex v důchodu

Posuneme se časem ještě dále, a to až do chvíle, kdy už jsou vaše děti dávno dospělé, zakládají své vlastní rodiny a vy už jste v důchodu. Mnozí lidé mají pocit, že staří lidé vůbec nesexují. Že s tím přestávají, jakmile se přehoupnou přes padesátku. Přitom je to právě naopak.

I v tomto věku si žena chce pořádně užít, a to bez vaší erekce jaksi nepůjde. Už máte sice oba vrásky, ale stále vás miluje. A když vidí erekci ve vašich kalhotách, je to pro ni opět signál, že ani vy jste o ni po těch letech neztratil zájem.

Pravděpodobně už jste si za ty roky našli svoje oblíbené polohy a postupy a na nějaké experimenty vás už příliš neužije, přitom si stále chcete užívat jeden druhého.

Pro každého muže je nejdůležitější, aby uspokojil ženu. Muž si totiž nedokazuje, jak je schopný ani tak počtem souloží nebo počtem partnerek, ale právě tím, zda dokáže svou partnerku sexuálně uspokojit.

Mužům záleží na tom, jak v očích své partnerky vypadají a bytostně touží po tom, aby jejich partnerky byly s milováním spokojené. Zvláště úspěšní muži se těžko smiřují s tím, že v ostatních oblastech se jim daří, ale v intimním životě selhávají, což je trýzní.

O to důležitější je vždycky odhadnout moment, kdy už je třeba určitou sexuální poruchu řešit.

Sexuolog Zlatko Pastor, zlatkopastor.cz
Sexuolog Zlatko Pastor

 

Erekce a věk

Samozřejmě jako ženy chápeme, že nebudete mít erekci jako z oceli po celý život. Během přibývajících let totiž erekce přirozeně slábne. Může za to mužský pohlavní hormon testosteron, jehož množství v těle po třicítce začne postupně klesat. Ale nebojte. Jako ženy jsme chápavé a dokážeme se do vás vcítit. Však ani my nebudeme křepčit věčně.

Jen je pak pro nás těžko pochopitelné, když se začnete sám ukájet u porna a o nás neopřete ani kolo. To pak opět začneme pochybovat o vlastní přitažlivosti a celkově našem vztahu. „Nemá někoho jiného? Líbím se mu? Líbí se mu to se mnou?

NAUČTE SE: Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do „vítězného“ orgasmu ženy?

jak udržet erekci?

 

Selhání erekce neberte smrtelně vážně

Erekce je pro ženu důležitá. Ale nepůjde za ní přes mrtvoly. Tím chci říct, že je samozřejmě důležité, aby se vám postavil, ale rozhodně si nemusíte dělat těžkou hlavu, pokud se to jednou za čas nepovede.

Samozřejmě by k takovému selhání nemělo docházet pokaždé, ale když k tomu dojde jednou za čas, je to naprosto v pohodě a přirozené. Žena vás za to neukamenuje. Naopak, pokud si o tom společně popovídáte, můžete díky tomu stmelit váš vztah.

Rozhodně svou partnerku ani váš vztah nezanedbávejte. Pokud tam jakási erekce ještě je, snažte se z ní vykřesat maximum. Navíc nemáte pouze penis. Obšťastnit svou partnerku můžete i rukou, jazykem, anebo třeba erotickými pomůckami a hračkami. Jen prostě hned neházejte flintu do žita.

NAUČTE SE: 

 

Snažte se oslabení řešit s lékařem

Máte-li problém s erekcí dlouhodobě a na pravidelné bázi, pak by možná stálo za to zajít za vaším praktickým lékařem nebo sexuologem. Přece jen mohou za vašimi problémy stát závažnější příčiny, které není radno podceňovat.

Vaše partnerka vám bude v takovou chvíli oporou a podpoří vás. I tím dáte ženě najevo, že vám na tom záleží, že s ní stále plánujete udržovat váš vztah a že jste to ještě všechno úplně nevzdal.

Lidé nejsou stroje a ani počítače nefungují stoprocentně, takže selhávání k životu patří a občas se to v sexuálním životě může stát.

Pokud se ale porucha vyskytuje s určitou pravidelností, třeba u každého třetího sexuálního styku, pak nazrál čas k jejímu řešení.

Například u předčasné ejakulace je to možné i změřit: obvykle se uvádí, že předčasná ejakulace je stav, při němž dochází od jedné do dvou minut od začátku styku k mužskému vyvrcholení.

Sexuolog Zlatko Pastor , zlatkopastor.cz
Sexuolog Zlatko Pastor

 

TIP: Zejména pánove po 40. roku potřebují dodat sílu a zpevnit erekci. 

Doporučujeme české bylinné tablety Proerecta

proerecta

 

 

Pár slov závěrem

Pevná, tvrdá, kvalitní, dlouhá. Erekce je pro ženu důležitá. Když to neklape v posteli, většinou to po čase přestane klapat i v jiných oblastech. Ač si můžete sedět sebevíc, stále je sex pro vztah velmi důležitý a ženy si jsou toho velmi dobře vědomy.

Pokud tedy máte s erekcí problém, nebojte se vyhledat odborníka. Uvidíte, že vám s tím pomůže a vy opět zažijete erekci pevnou jako skála.

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

Sexuologické a urologické ambulance Praha, Brno, Ostrava a Olomouc

PhDr. Jana MüllerováNádražní 19, Praha 5, 150 00, Smíchovterapieplagyn@seznam.cz
+420 602889892
MUDr. Lukáš Bittner
Jankovcova 1569/2c, Praha800 203 233
Email: iscare@iscare.cz
MUDr. Luděk FialaPoliklinika Mazurská, Praha 8283 024 316
775 534 470
MUDr. Ondřej TrojanKartouzská 204/6, Prahasexuologie@centrum.cz
+420 222 363 555
MUDr. Hana FifkováU Rajské zahrady 12
Praha 3
130 00
hana@fifkova.cz
+420 222 317 185
Sexuologická ambulance - Fakultní nemocnice Ostrava17. listopadu 1790/5, 70800 Ostrava, Poruba597 373 209
PhDr. Jarmila MayzlíkováRepinova 16, Ostrava724 242 423
mayzlikova@centrum.cz
MUDr. Helena ReguliViniční 235, Brno533 306 206
773 649 411
SEXUOLOGIE - BRNO.czSovova 7, 616 00, Brno731 031 627
Centrum MediolNa Šibeníku 26
779 00 Olomouc
607 633 611
centrummediol@seznam.cz

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply