7 velikostí penisů a nejvhodnější polohy pro ně

Každá žena je trochu jiná. Stejně tak každý muž je anatomicky vybaven jiným typem “nářadí“ tam dole. Otázkou je jak moc ovlivňuje tvar penisu a vagíny vzájemné vzrušení? Pověra, že ve tmě je každá stejná rozhodně neplatí. Rozdíl v anatomii je znát!

druhy_bananu

Ženy to mají skutečně lehké a na výběr mají z desítek různých velikostí a typů penisů

 

Jaký penis mají ženy nejraději?

Potkáte ženy, které mají lasturku pro váš penis jako ulitou a jim stejně tak dobře sedí tvar vašeho penisu. Na druhé straně jsou partnerky, s kterými souhra bude trvat déle vzhledem k anatomii obou pohlaví.

Ženy se tam uvnitř od sebe anatomicky liší, ale přeci jen muži jsou anatomicky vybaveni více variabilně. Podstatné je znát výhody a slabiny tvaru svého penisu. Můžete pak uspokojit partnerku lépe, než obdařený porno herec. Jaký jsou tvary penisu a jejich výhody? Jaké těžkosti mojou nastat? Čtěte dál.

ČTĚTE TAKÉ: Výsledky studie z roku 2017, která prokazuje, že hladina testosteronu má důležitý vliv na velikost penisu

testosteron a velikost penisu

 

1. Cigárko

Důvodem, proč si ženy užívají průniku je jejich pocit vyplnění. Pokud má muž tenčí nástroj, ne vždy dosáhne vhodného tření o vaginální stěny. Platí to hlavně pro ženy po porodu a silnější samičky, jejichž stěny bývají přirozeně volnější.

Plán akce:

Pokud vám příroda nadělila tenčí penis, je výhodné pokud vaše partnerka stiskne stehna k sobě. Dojde tak k lepšímu tření o poševní stěnu.

Výtečná je taky psí poloha. Ta skvěle dráždí partnerku, navíc jí můžete pohodlně stimulovat klitoris. Zhruba 70 až 80% žen je klitorálně orgastických, tak by byla škoda toho nevyužít.

Další super poloha je, když si žena lehne na záda. Vy jdete na kolena a vstoupíte do její svatyně. Žena si opře kolena o váš hrudník a zajistí tím opravdu intenzivní úzký průnik. V této pozici si může sama regulovat intenzitu dráždění stěny tak i hloubku průniku. Moc hluboký průnik bývá totiž často nepříjemný, protože penis naráží na děložní krček.

TIP: Jak si užít sex s malým penisem? Klikněte a zjistíte, že ještě není vše ztracené. 

 

2. Vysočina

Přesně ten typ, který vzbuzuje závist v pánských šatnách. Dlouhý a tlustý. Tento penis má ale i své nevýhody. Během soulože musí být jeho nositel opatrný. Divočejší sex může způsobit zranění a partnerku vyděsit natolik, že další sex už nebude chtít.

A všichni muži vědí, jak je těžké udržet vášně na uzdě, když jsou v nejlepším. Na druhou stranu tento druh penis má skvělý potenciál na dráždění klitorisu.

stangle_salamu

Pokud máte pořádnou „štangli“, na ženu příliš nepospíchejte

 

Plán akce:

Podstatou je nechat ženu vždy kontrolovat hloubku, úhel a tempo průniku. Tedy aby byla nahoře klečící nebo v podřepu. Jen tak se může svobodně rozhodnout, jak hluboko půjde. U muže beztak nezáleží tolik na hloubce průniku, protože nejcitlivější je žalud.

Další dobrou volba je poloha lžiček. Průnik není tak hluboký plus je možné se věnovat jejím ňadrům a klitorisu, zatímco si zvyká na vaši velikost.

 

3. Okurka

Průměrná délka i šířka a rozměry se od kořene po žalud dramaticky nemění. To je okurka.  Jestli jste hrdým majitelem, můžete si pískat. Tento penis se přizpůsobí jakékoliv poloze a situaci. Je univerzální. ,

okurka

Pevný a rovnoměrný penis s výrazným žílováním je pro ženu zárukou uspokojení

 

Plán akce:

Prolistujte kámasútru a vyberte si cokoliv, co vás s partnerkou láká. Anatomie vám zde nestojí v cestě.  Snad jen jedna psychologická finta jako dobrá rada. Muže vzrušují vizuální sexuální stimuly.

Takže jakákoliv poloha, kde má ženu jako na dlani, udělá jeho penis tvrdší a delší. To znamená lepší sex pro oba. Pro inspiraci je super třeba psí poloha ve stoje + zrcadlo. Pohled na zadeček a zároveň její prsa je k nezaplacení.

TIP: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

4. Okurčička

Tenhle typ penisu se týká jen malého procenta mužů. Odborníci jej nazývají mikropenis a je dlouhý do 7,5 centimetrů v erekci. Pravděpodobně je tato mini verze způsobena menším množství testosteronu během vývojové fáze.  Ani zde není třeba si zoufat. I s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo.

 

Plán akce:

Chtějte vždy dosáhnout pozice, která umožní hluboký průnik. Dobrý tip, je dát jí polštář pod zadeček a její nohy zvednout nahoru do výšky přes vaše ramena. Dosáhnete tak hluboko penetračního misionáře.

Jiná skvělá poloha je ona na všech čtyřech a vy stojící nad ní, kdy si můžete přitáhnout její boky blíže k vám. Dalo by se říci, že jde o modifikaci polohy pluhu z kámasútry.

 

Další super tvary penisu a jejich výhody

  • Raketa – silná základna a úzká špička – vhodná je pozice na pejska
  • Klobáska – silná a krátká – účinná, neboť dráždí hlavně šířka penisu, délka až tolik ne
  • Banán – mírně ohnutý penis – při správné poloze dráždí skvěle bod G

 

Co pokud penis nestačí nebo nestojí dostatečně?

Může se stát, že vaší partnerce malý penis k stimulaci nestačí.  Zde si buďte jistí, že jde spíše o psychologický klam u ženy. Podívejte se na následující fakta:

  • Nervová zakončení se nacházejí pouze v první třetině vagíny. Drážděte ženu více hluboko a nic neucítí
  • Průměrná vagína je pouze 7 až 10 cm hluboká
  • Průměrná šířka se pohybuje kolem 2 až 3 cm
  • Nejvíce nervových zakončení je v klitorisu
  • G – bod se nachází 5 až 7 cm hluboko
  • Vagína se stává během vzrušení širší a delší? Nikoliv! Jde pouze o mýtus
druhy_vagin

Každá žena má jinou vaginu. Vždy se dá najít ta, které váš penis „sedne“. Důležité je hledat a nevzdávat se

 

Ruční a orální stimulace

Pokud má partnerka problém s velikostí, případně vy s erekcí, asi už tušíte, že jsou i jiné možnosti. Ručně i orálně lze partnerku k orgasmu dovést lze. Pak ji bude celkem jedno, jak jste ho dosáhli. Možností je také přivést ji na hranici blaha tímto způsobem a načaté dílo dokončit pomocí penisu. To je vhodné zejména pokud máte problém s předčasnou ejakulací.

TIP: 6 nejčastějších poruch ejakulace. Trpíte některou z nich? 

 

Sexuální hračky v akci

Chlapům s malým penisem mohou umělé vibrátory zvýšit sebevědomí a odstranit úzkost z nedostatečné penetrace. Využijí je každopádně i ostatní.

Běžně se stává, že úzkost ať už z malého penisu nebo selhání znemožní erekci. Krom předchozích způsobů, si lze pomoci i jinak.

Super novinkou v poslední době jsou vibrátory, které si žena zavede do vagíny před souloží. Ty pak vibracemi dráždí jak klitoris, tak i vagínu zevnitř. Soulož je pak mnohem intenzivnější pro oba.

 

TOP 5 oblíbených sexuálních poloh dle žen

Vyzpovídali jsme ženy, aby nám k polohám řekly své. Výsledkem bylo nejlepších pět poloh z ženského pohledu.

Číslo 5 – Poloha lžiček

Pohodlná poloha na boku a přístup k těm správným částem těla. Jak nám prozradila Petra: „Není krásnější způsob probuzení, než v této poloze“.

Číslo 4 – Misionář

Tahle poloha snad nikdy nezklame. S oblibou se umísťuje na předních pozicích pro svou jednoduchost. A mezi námi jde o nejčastější polohu, když je to poprvé.

Číslo 3 – Magické číslo 69

„Jak ty mě, tak já tobě“ platí v této poloze dvojnásob. Ženy milují, pokud je tam dole lížete. A za odměnu vám rády poskytnou stejnou rozkoš. Přečtěte si i článek o vlivu orálního sexu na velikost penisu. 

Číslo 2 – Na koníčka

Když je žena nahoře, má to spoustu výhod. Za prvé se moc nenadřete a můžete se kochat skvělým výhledem. Za další si partnerka sama diktuje tempo, úhel a hloubku průniku i dráždění klitorisu. Je to jednoznačně nejlepší poloha, pokud chce dosáhnout orgasmu.

 

Číslo 1 – VÍTĚZNÁ POLOHA – Na pejska

Jednoznačný vítěz mezi polohami je poloha zezadu. Tato fantazii nahrávající poloha to zkrátka vyhrála. Je jedno, zda je žena na všech čtyřech, leží při tom na břiše s nohama u sebe nebo si to dáte ne sprše na stojáka. S touto polohou pravděpodobně nemůžete šlápnout vedle.

Především ale každá žena ocení, pokud je vidět, že vás sex s ní baví, že ji vnímáte a že jste v daný moment s ní. To předčí i tu nejlepší polohu.

TIP DO AUTA: Nejlepší sexuální polohy do auta. 

 

Leave a Reply