9 největších zabijáků sexu, se kterými se „tak nějak“ potýkáme všichni

Lidské libido je poměrně křehké a proměnlivé. Ovlivňují ho emocionální, mentální a fyzické aspekty, které spolu musí harmonizovat.

Kromě toho existují i další faktory, jež mohou chuť na sex snižovat.

zabijáci sexu

 

  1. Stres je jedním z největším zabijáků sexu vůbec. Zvláště dlouhodobý stres v práci nebo ve vztazích neblaze ovlivňuje sexuální život. Je zásadní naučit se zvládat stresové situace, a také odpočívat a relaxovat. Zde jsme psali o vlivu stresu na erekci.
  2. Alkohol sice boří zábrany, ale jen ve velmi malém množství. Pokud ho požijete příliš, doslova zabije váš sexuální apetit. Zejména muži pak mají problém mít erekci.
  3. Nedostatek spánku. Pokud dlouhodobě nemáte dostatečný spánek, váš organismus nemá čas se dostatečně regenerovat, cítíte se unaveně a na sex vám nezbývá žádná energie a to ani na erekci.
  4. Děti v domě. Jakmile je jednou máte, dost často nemáte moc příležitostí k sexu. Zvláště malé děti jsou všude a rodiče musí být neustále v pozoru. Podle odborníků se vyplatí investovat do hlídání, než později do vztahových poradců. 
  5. Obezita. Neplatí, že pokud jste obézní, automaticky nemůžete mít uspokojující sex. Ovšem existují zdravotní faktory, které vás mohou limitovat. Omezená pohyblivost, větší záběr pro srdce, potažmo oběhový systém, nižší sebevědomí a u mužů častější erektilní dysfunkce právě kvůli obezitě.
  6. Potíže s erekcí. Pokud se problémy staly denním chlebem, měl by muž vyhledat lékaře. Předejde tak mnohem závažnějším problémům a lékař mu pomůže najít vhodnou léčbu. 
  7. Deprese způsobuje ztrátu radosti ze života i sexu, navíc oslabuje erekci. Některá antidepresiva však mohou také snižovat libido. Pokud dobře fungují, obvykle pociťujete větší chuť na sex, někdy však ne. Ideálně zkonzultujte situaci s lékařem.
  8. Menopauza mnoha ženám snižuje libido. Někdy je i ovlivněno vaginální suchostí a bolestí během aktu, což jsou příznaky menopauzy. Je třeba promluvit si s gynekologem, který vám doporučí vhodné řešení.
  9. Chybějící intimita ve vztahu. Pokud si nejste s partnerem dostatečně blízcí, ovlivňuje to i váš sex. Naučte se spolu trávit více času – povídejte si, mazlete se spolu či relaxujte. Můžete vedle sebe jen tak ležet nazí, aniž by došlo k sexu. Naučte se, že intimita neznamená jen sex.

PÁNOVÉ, mějte rychlou pomoc vždy po ruce. 

Z redakční zkušenosti doporučujeme české tobolky Proerecta KLASIK s nástupem do 45 minut.

proerecta

 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Kardiologové doporučují milovat se alespoň dvakrát týdně.

milování dvakrát týdně

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply