Amarex – podpora erekce do 45 minut v českých rostlinných kapslích

Amarex je český doplněk stravy pro podporu erekce s obsahem rostlin, aminokyselin a vitamínu C. V článku popisujeme vlastní zkušenost a podíváme se na slibované účinky, podrobné složení, názory dalších uživatelů, ceník a možnosti, jak Amarex koupit ještě levněji.

Upozornění: Stránka Erekce.cz není výrobcem ani prodejcem Amarexu. Těmi je firma Amarex distribuce, s.r.o. se sídlem v Praze. Doplněk seženete přes oficiální e-shop Amarex.cz.

amarex recenze

 

Co je to Amarex?

Amarex je český doplněk stravy pro podporu erekce v kapslích. Obsahuje vhodně namíchané, převážně bylinné složení obohacené dvěma aminokyselinami, jedním vitamínem a piperinem z černého pepře.

Amarex je doplněk pro občasné užívání v případě potřeby před sexem. Je nenávykový a jelikož nejde o lék, neobsahuje léčiva ani léčivé složky a pro muže od 18 let je volně dostupný bez lékařského předpisu.

Pro potřeby recenze jsme si Amarex objednali do redakce. Účinky jsme samozřejmě posuzovali a ověřovali až doma s partnerkami 🙂

amarex pro podporu erekce

Nejvýhodněji Amarex nakoupíte na oficiálním e-shopu

 

Jaké má Amarex účinky?

Hlavním účinkem, pro který jsme Amarex hodnotili, je rychlá a bezpečná podpora erekce díky rostlinným složkám, které podporují prokrvení organismu včetně penisu. Erekce závisí od naplnění penisu krví, přičemž Amarex pomáhá penis důkladně prokrvit.

K navození pevné erekce dochází do 45 minut až hodiny od užití. Účinek přetrvává přibližně 2 až 3 hodiny, než játra odbourají účinné látky z těla. Po užití máte tak přibližně 3 hodiny na sex se spolehlivou erekcí.

 

Jak se účinky Amarexu projevují?

Účinek poznáte na erekci pevnější, než jste zvyklý běžně a bez doplňku.

Upozorňujeme, že pro Amarex, ale také všechny další doplňky pro podporu erekce je nutné sexuální vzrušení. Pouze díky vzrušení a erotické stimulaci mozek vyšle do penisu signál pro navození erekce. Amarex ani jiné doplňky (a také ani léky na erekci na předpis) proto nelze užít někde osamotě a čekat na erekci zcela bez vzrušení. Tehdy by nemusely vůbec fungovat.

Ideální je Amarex užít již za přítomnosti přítelkyně, po půl hodince začít s předehrou, mazlením a vzájemnými doteky. Až na sobě pocítíte silnou erekci a vzrušení, které nedovedete dále odkládat, je vhodná doba začít se souloží.

Pokud vás zajímá, jaký je to pocit souložit s doplňkem, přibližně po 45 minutách pocítíte silné prokrvení penisu. To se vám může zdát mnohem vydatnější, než běžně. V penisu cítit zvýšenou teplotu, protože krev se dostává do všech míst a naplňuje i komůrky ve tkáni, kam se krev bez podpory jinak nedostane. Není to pocit „k prasknutí“, ale pociťovat můžete zvýšený tlak a pnutí v penisu. Tyto pocity jsou samozřejmě příjemné, zrušující a očekávané. Nejde o žádnou bolest nebo nepříjemné stavy.

Vše doprovází silná chuť na sex a chtíč, který vás nutí jednat ihned. Amarex sice neslibuje, že zvládnete souložit opakovaně několik kol, ale jelikož se v penisu krev zdržuje, pravděpodobně zůstane tvrdý i po vyvrcholení. Díky chtíči budete jistě chtít v sexu pokračovat a vaše partnerka také.

Amarex můžeme doporučit. Účinkuje a funguje velmi podobně, jako konkurenční výrobky s podobným složením.

TIP: Podívejte se i na ostatní hodnocené doplňky pro podporu erekce z našeho seznamu TOP 10.

 

Má Amarex negativní vedlejší účinky?

Prodejce sice vedlejší účinky neuvádí a žádné závažné komplikace jsme sami nezaznamenali.

Jelikož ale jde o směs výtažků z rostlin, u některých mužů mohou vyvolat žaludeční nevolnost nebo alergickou reakci. Tyto účinky jsou ojedinělé, a pokud jste jinak zdravý, nepředpokládáme, že by se u vás objevily. Nicméně v případě, že byste na sobě jakýkoliv vedlejší účinek pozoroval, doporučujeme Amarex přestat užívat. Prodejce umožňuje výrobek vrátit a na stránkách garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti či jiných komplikací.

Alternativa Amarexu: České tobolky Proerecta KLASIK v našem hodnocení obstály výborně.

Balení obsahuje 12 tobolek, užívají se v případě potřeby a stojí 499 Kč. Podrobnou recenzi a zkušenost s Proerecta KLASIK jsme sepsali ZDE.

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Klikněte na tlačítko a podívejte se na detail produktu Proerecta KLASIK přímo na Proerecta.cz. Případnou objednávku vám e-shop doručí diskrétně do 2 pracovních dnů.

 

Užívání a dávkování Amarexu

Zde jsme byli nejdříve v rozpacích, protože prodejce doporučuje užívat 1 až 3 kapsle cca 45 minut před sexem. Rozhodli jsme se užít 3 a tato dávka byla skutečně dostatečná. Baleni jsme doužívali tímto způsobem, takže vydrželo na 10 souloží.

Pouhou jednu kapsli jsme tak při testech neužívali, takže bohužel nemůžeme posoudit, jak vydatnou erekci dokáže jedna kapsle vyvolat.

Zde musíme zmínit jednu nevýhodu a to tu, že balení se 30 kapslemi vydrží při dávkování 3 kapslí pouze 10 souloží. Na trhu seženete konkurenční výrobky, kterých se užívá pouze 1 kapsle nebo obsahují kapslí víc a za své peníze si tak užijete déle.

Jinak si ale Amarex vysloužil pochvalu a svých peněz určitě nemusíte litovat. S erekcí určitě pomůže.

amarex pro podporu erekce

Nejvýhodněji Amarex nakoupíte na oficiálním e-shopu

 

Složení Amarexu

Složka: Množství v 1 kapsli: Množství v 1 dávce (3 kapsle):
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) 220 mg 660 mg
L-arginin (aminokyselina) 100 mg 300 mg
L-citrulin (aminokyselina) 75 mg 225 mg
Maca peruánská (Lepidium meyenii) 75 mg 225 mg
Piperin z černého pepře 5 mg 15 mg
Vitamín C 50 mg 150 mg
Voňatec vejčitý (Muira puama) 75 mg 225 mg

Pod prokliky najdete články s podrobnými účinky složek z naší stránky. V seznamu níže jsou odkazy na zahraniční studie a odborné články v angličtině.

 

Ne všechny složky mají vliv na prokrvení a pevnost erekce. Jejich směs ale pomáhá jako stimulant celkového sexuálního zdraví, výkonnosti, plodnosti a libida, což jsou účinky velmi prospěšné a žádoucí. Přesně z toho důvodu obsahuje většina doplňků směsi a ne pouze jednu složku. Kombinace složek působí efektivněji na různé faktory sexuality.

 

Hodnocení, zkušenosti a diskuze ostatních zákazníků

Prohledali jsme za vás diskusní fóra, abychom našli nezkreslené a objektivní hodnocení reálných zákazníků, kteří již s Amarexem mají své zkušenosti. Hodnocení přímo z e-shopů schválně nezveřejňujeme, protože u těch není nikdy jasné, kdo je vlastně napsal a zda produkt skutečně užíval.

Většina reakcí a názorů, které jsme našli, se ztotožňují s naším názorem. Amarex tak působí příznivě na většinu mužů a pravděpodobně bude i na vás.

hodnocení amarex

Zdroj hodnocení

amarex zkušenost

Zdroj hodnocení

hodnocení amarex

Zdroj hodnocení

amarex recenze

Zdroj hodnocení

diskuze amarex

Zdroj hodnocení

Našli jsme i několik málo recenzí, kde si muži stěžovali, že jim Amarex nezabral jak předpokládali.

Zde je nutno zmínit, že některé nemoci či přímo erektilní dysfunkce erekci brání a ne v každém případě ji lze podpořit doplňkem stravy. Nutná je také sexuální stimulace, protože bez ní doplňky nefungují. Pokud by vám Amarex nebo jiné doplňky nezabraly, neváhejte zajít za sexuologem. Zjistí, proč erekce selhává a zda není důvodem zhoršený zdravotní stav či přímo nemoc.

 

Výhody a nevýhody

Výhody Amarexu: Nevýhody Amarexu:
 

 • dobrá podpora erekce
 • rychlý nástup erekce a erotického chtíče do 45 minut
 • bezpečné a účinné bylinné složení
 • rozumná cena, která klesá s počtem balení
 • jedna dávka jsou až 3 kapsle – balení vystačí na 10 dávek a rychle jej spotřebujete

Alternativa Amarexu: České tobolky Proerecta KLASIK v našem hodnocení obstály výborně.

Balení obsahuje 12 tobolek, užívají se v případě potřeby a stojí 499 Kč. Podrobnou recenzi a zkušenost s Proerecta KLASIK jsme sepsali ZDE.

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Klikněte na tlačítko a podívejte se na detail produktu Proerecta KLASIK přímo na Proerecta.cz. Případnou objednávku vám e-shop doručí diskrétně do 2 pracovních dnů.

 

Ceník a dostupná balení Amarexu

V e-shopu si lze zvolit libovolné množství balení. Objednávka více balení najednou vychází výhodněji. V tabulce uvádíme ceník pro 1 až 5 balení, a tedy 30 až 150 kapslí.

Cena počtem balení klesá a již od 5 balení vychází jedno pouhých 674 Kč. Amarex je tak průměrně jedním z nejlevnějších doplňků na trhu za předpokladu, že najednou objednáte 5 nebo více balení. Zkuste se spojit s přáteli a nakoupit výhodněji.

Při nákupu nad 1400 korun (a tedy 2 a více balení) je doprava zcela zdarma a prodejce dokonce slibuje doručení již do 24 hodin.

Balení Amarexu: Cena: Cena za 1 balení:
1 899 Kč 899 Kč
2 1618 Kč 809 Kč
3 2292 Kč 764 Kč
4 2876 Kč 719 Kč
5 3370 Kč 674 Kč

Tento ceník je platný ke květnu 2022. Aktuální ceník najdete vždy přímo na Amarex.cz.

 

Existují nějaké slevy na Amarex?

Ano, Amarex můžete sehnat ještě levněji, případně s dopravou zdarma přes různé slevové a kupónové portály. Na internetu pohledejte výrazy „Amarex sleva, slevový kód, kupón„. Prodejce kódy, akce a kampaně pravidelně mění, takže konkrétní kód vám zde nesdělíme, ale určitě nějaký najdete.

TIP: Slevu 5 % na první nákup získáte, pokud se přes stránku přihlásíte k odběru newsletteru (informačních a reklamních mailů). Z newsletteru můžete kdykoliv odhlásit.

 

Amarex a často kladené otázky FAQ

Co jsou to kapsle Amarex?
Amarex je rostlinný doplněk stravy pro podporu erekce v kapslích.
Je Amarex lék na erekci a proti erektilní dysfunkci?
Ne, Amarex je doplněk stravy a nemá léčivé účinky. Neléčí tak erektilní dysfunkci ani nemoci, které dysfunkci způsobují. Amarex funguje pouze jako stimulant prokrvení penisu pro pevnější a vydatnější erekci.
Podporuje Amarex erekci?
Při našem testování Amarex navodil pevnou erekci do 45 minut.
Jak se Amarex užívá?
Užívá se 1 až 3 kapsle najednou 45 minut před sexem a to pouze v případě potřeby. Během testování jsme užívali 3 kapsle a s účinkem jsme byli spokojení. Amarex není určen pro dlouhodobé užívání.
Je Amarex volně dostupný nebo na lékařský předpis?
Amarex je doplněk stravy, takže patří do skupiny speciálních potravin. Neobsahuje léčivé láky a není lék, takže se na něj předpis ani recept nevztahuje a je volně dostupný.
Jaké je složení Amarexu?
Obsahuje byliny (kotvičník, maca, muira puama), aminokyselinu L-arginin a L-citrulin, piperin z černého pepře a vitamín C.
Kolik stojí Amarex?
Ke květnu 2022 stálo jedno balení 899 Kč. Cena se snižuje s počtem balení a při nákupu 5 nebo více balení vychází jedno balení slušných 674 Kč.
Má Amarex nějaký vliv na srdce?
Na stránkách jsme žádné upozornění pro muže s nemocným srdcem nenašli, zároveň jsme během užívání žádné komplikace se srdcem a tlakem neměli. Pokud byste pociťoval bušení srdce a nevolnost, Amarex pro jistotu přestaňte užívat.
Vyrábí Amarex pouze jeden produkt?
Pod značkou Amarex seženete ještě druhý produkt Amarex Men Complex. Užívá se dlouhodobě každý den a kromě erekce podporuje také libido, plodnost, sílu ejakulace a slibuje prodloužení sexuálního styku. Tento výrobek jsme zatím nezkoušeli.
Kde koupím Amarex?
Amarex se zatím prodává pouze na internetu a seženete ho v oficiálním e-shopu nebo přes jiné stránky. Pozor, cizí stránky si mohou účtovat provize, takže můžete za Amarex utratit víc, než na oficiálním e-shopu.
Seženu Amarex v lékárnách Dr. Max nebo jiných?
Prohledali jsme nabídku několika on-line lékáren a Amarex jsme v žádné nenašli. Amarex pravděpodobně neprodává ani žádná kamenná lékárna, a pokud ano, pravděpodobně by si účtovala marži a nákup prodražovala.
Poskytuje Amarex nějakou garanci?
Ano, prodejce garantuje vrácení peněz v případě, že s výrobkem nebudete spokojený.
Seženu nějakou slevu, kód či kupón pro levnější nákup?
Různé slevové portály na internetu nabízejí slevové kódy, takže věnujte chvilku hledání a nakoupit můžete levněji. Zároveň se zaregistrujte k odběru newsletteru na stránce Amarexu a získáte 5 % slevu navíc.
Existuje Amarex ve verzi pro ženy?
Neexistuje. Značka Amarex aktuálně žádný výrobek pro ženy nenabízí.

amarex pro podporu erekce

Nejvýhodněji Amarex nakoupíte na oficiálním e-shopu

TIP: Dále se podívejte na ostatní hodnocené doplňky pro podporu erekce z našeho seznamu TOP 10.

 

Hodnocení Amarexu
 • Účinek - uspokojivý - 75%
  75%
 • Trvání účinku - 2 až 3 hodiny - 85%
  85%
 • Rychlost nástupu - do 45 minut - 90%
  90%
 • Kvalita složení - bezpečná - 100%
  100%
 • Cena - mírný nadprůměr - 50%
  50%
 • Velikost a výdrž balení - 10 až 15 dávek - 50%
  50%
75%

Leave a Reply