Anální sex – 18 tipů pro uspokojení obou stran

Anální sex často uvádí lidi do rozpaků. Nikdy předtím ho nedělali. Zvlášť pro úplné začátečníky představuje pole neorané a vyvstává spousta otázek. Na ty vám odpoví náš článek. Pomůžeme vám zodpovědět základní otázky a odstraníme některé zbytečné obavy.

dívka ve vodě

Pozor na studenou vodu, která zužuje svěrače. Před analním sexem je vhodná uvolňující masáž s teplou vodou

 

Anální sex – mužský sen, noční můra žen?

Téměř každý ve svém životě někdy zauvažoval o “zaklepání na zadní vrátka“ partnerky. Jen málo pánů ale skutečně stiskne spoušť a vrhne se do akce. Je to tím, že kolem análního sexu je stále mnoho mýtů a nejasností. Lidé mají strach ho vyzkoušet.

Přitom je to skvělý způsob, jak okořenit sexuální vztah. Kdo hledá nové podněty pro své sexuální hry, dost možná ho najde v análním sexu. Za předpokladu, že druhá polovička je ochotna zkoušet nové věci.

Existují určitá ANO a NE. Ta je třeba bezpodmínečně dodržet pro hladký průběh. Tento návod vám poskytne veškeré potřebné informace. Pojďme se tedy podívat, jak na anál.

NEZAPOMEŇTE, že i pro anální sex existují desítky různých vibrátorů, špuntů a kolíků

 

 

 

Tip #1 – Příprava na anální sex – sólová expedice

Chystáte se na první anální sex. Vaše partnerka má strach. Proč tedy nejprve nezkusit svůj vlastní průzkum? Kdo by kupoval auto bez testovací jízdy?

Navrhněte partnerce, aby nejprve prozkoumala sama své tělo. První průzkum je nejlepší začít pomocí silikonového lubrikantu a vlastních prstů. Prst v zadku je nejlepší průzkumník. Tělo si tak nejlépe navykne na pocit průniku.

Během testování doporučuji použít chirurgické rukavice pro lepší hygienu. Po průzkumné akci je okamžitě vyhodťe do koše a umyjte si ruce.Pavel, 29, odborník na anální potěšení

Hračky jsou další skvělou pomůckou při objevování. Pokud cítí žena nervozitu, erotická hračka ji pomůže seznámit se pocitem průniku lépe, než prsty. Rozhodně je dobré vybrat pomůcku s rozšířeným koncem. Tak budete mít jistou, že neskončí v análu celá.

ABYSTE POCHOPIL, jak takový průnik do análu cítit, zkuste to sám. Navíc můžete dráždit prstem prostatu, co je skvělý druh mužské stimulace. Klikněte a naučte se masáž prostaty. 

 

 Tip #2 – Sex zezadu a kondom

Nezáleží na tom, zda anální sex provozuje náhodný nebo stálý pár. Kondom by při análním sexu neměl chybět nikdy. Je užitečný hned z několika důvodů:

Při použití kondomu lze bez problému navázat na vaginální sex. Bez kondomu je to velmi rizikové. Bakterie a viry z končečníku velmi snadno projdou do vagíny partnerky s hrozbou infekce a zánětu.

Pravidlo kondomu platí i pro hračky. Jejich používání je více hygienické. A nehrozí přenos nežádoucích parazitů. To platí jak pro partnerku samotnou, tak i další případné uživatele.

Doporučuje se také používat hygienické ubrousky. Použitý kondom do nich lze hned po akci zabalit.

 

VIDEO: Sex-koučka Gaia doporučuje přípravu na anální sex.

 

 

Tip #3 – Sex do zadku až po jejím svolení?

Tuto radu je dobré si zapamatovat. Nikdy se nesnažte nacpat do jejího zadečku bez jejího svolení. Takhle se prostě gentleman nechová. Akt bude bolestivý a jen zhorší její náladu. Na velmi dlouho dobu!

Základem je komunikace. Dejte najevo svůj zájem o anální sex. Potřebujete mít 100% jistotu, že ji to nevadí. Někdy může chvíli trvat, než ji přesvědčíte. Každopádně nikdy netlačte na pilu!

Než nakousnete téma anální sex mějte na paměti, že vždy musíte mít její souhlas. Nehrajte si na průzkumníka o síle jednoho muže. Sex je, byl a bude týmový sport.

Možná nebude chtít hned. Dejte jí čas. Počítejte také s variantou, že nebude chtít nikdy. S tím nic neuděláte a je třeba s touto variantou počítat.

TIP: Pokud se ženě nechce do sexu vůbec, naučte se, jak zlepšit její libido. 

 

Tip #4 – Sprcha je absolutní nutnost

Z jasných důvodů musí být vše předem domluveno. Vyjasněte si situaci tak, aby nezůstaly žádné otázky. Pak můžete hupsnout rovnou do sprchy. Dopřejte si dlouhou a osvěžující koupel. Oba jí jistě oceníte.

Někdo dokonce volí speciální sprchu na hygienickou očistu před samotným aktem. Slouží jako klystýr na výplach střevní dutiny. Ve většině případů není nutná.

Mnoho lidí má strach ze zbytků stolice. Tento strach je neopodstatněný. I bez výplachu střev je totiž možné prožít anální sex bez jakýchkoliv stop. Nechtěný materiál se nachází přibližně až 15 cm od vchodu. Během styku tedy nepřijde s penisem příliš často do kontatku. Nezapomeňte na kondom.

Komu tato představa nelichotí, má několik možností. Těmi jsou právě anální sprcha, nebo klystýr. Sehrané páry zvyklé na vzájemnou intimitu tento problém neřeší zpravidla vůbec.

AŽ BUDETE VE SPRŠE, zkuste i polohy do vany a sprchy. Koupelna je skvělý prostor na sex, i když je malá. 

 

Tip #5 – Důležitá je také klidná předehra

Hrátky se zadními vrátky jdou ruku v ruce se splněnými sny a fantaziemi. Proto  by měli být oba účastníci dostatečně dopředu nažhaveni.

Nechcete jen použít tuny lubrikantu. Důležitá je i kvalitní předehra zajišťující tu správnou náladu.

Začněte typickým rozehříváním, tak jak jste oba zvyklí. Zapojte i triky z tohoto našeho návodu a po čase nastartujte masáž jejího zadečku. Zpočátku jen prsty. Později použijte vibrátor, nebo hračku.

TIP: Nebojte se být postupem času v masáži trochu odvažnější. Předehra před análním sexem by měla vytvořit emoční, vášnivé a energické propojení obou partnerů.

 

Tip #6 – Mluvte spolu i během soulože

Komunikace je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Zejména při prvním análním sexu. Partnerka by měla poskytovat non-stop zpětnou vazbu o svých pocitech.

Jako přijímající musí být partnerka dostatečně sebevědomá a být schopna vyjádřit druhé straně své potřeby.

Partner napoak musí poslouchat a uvědomit si co dělá. A přizpůsobit své akce tak, aby byla osoba na druhém konci v pořádku.

I když nejste typický milovníci špinavých řečiček, je dobré volit jasnou a čistou komunikaci. Oba musíte být s celou situací na 100% v pohodě.

Spousta lidí má z análního sexu strach. Předčasně a mnohdy i zbytečně!

Strach je způsoben mnoha mýty a omyly. Lidé se bojí bolesti, špíny a hygieny. Muži mají strach, aby to snad nebylo projevem jejich hluboko skryté homosexuality.

Doslova ani jeden strach není reálný, pokud budete postupovat správně. Je důležité naladění obou partnerů na stejnou vlnu. Pak lze bez obav začít.

 

Tip #7 – Lubrikant zabrání poškození análu a jemných tkání

Když vám říkáme, abyste použili láhev lubrikantu velikosti XXL, neděláme si legraci.

Bavíme se tu o extrémně úzkém otvoru, který nemá na rozdíl od vaginy vlastní přírodní lubrikaci. Nechcete tedy utvářet žádné tření navíc. Každý další odpor je pouze na škodu.

Potřebujete eliminovat jakoukoliv hrozbu bolesti při vstupu. Při postupu dále dovnitř přidávejte další dávky lubrikantu. Vždy zvolte gel na bázi silikonu. Gely s vodním základem a olejové nedokážou dlouhodobě zajistit potřebný skluz.

ČTĚTE TAKÉ o gelech, které slibují lepší erekci i větší penis. Jde však pouze o nesplnitelné sliby. 

 

Tip #8 – Pro anál sex zvolte tmavá prostěradla

Nejde o pravidlo, ale občas může dojít k úniku přebytku lubrikantu nebo i jiného nechtěného materiálu na matrace. Dokonce i krev, pokud nedodržíte bezpečnostní zásady. Je lepší se situací počítat.

Vybavte proto své lůžko jednorázovými a velkými osuškami. Pak stačí vzít špinavý kus prádla a hodit jej přímo do pračky.

POZOR! Co prozrazuje krev tekoucí z penisu nebo vaginy po souloži? 

 

Tip #9 – Masturbace během análního sexu povolena

Anální sex může být pro ženu velmi příjemný. Lze jej ještě vylepšit o masturbaci. Stimulace klitorisu během pronikání zmate receptory bolesti a rozkoše v nervovém systému. Tím pádem žena vnímá spíše jen příjemné pocity. Uvolní se a celkově si ještě více užije.

TIP: Připravili jsme také rozsáhlý návod „Jak na dokonalý ženský orgasmus“. 

 

Tip #10 – Hluboké a klidné dýchání

Správné dýchání redukuje stres, napomáhá krevnímu oběhu a uvolňuje svěrače konečníku. Tyto charakteristiky jsou klíčové pro pohodový anál.

Při každém nádechu partner tlačí penis o něco hlouběji. Při výdechu povytáhne o trochu zpět. Opět je klíčová komunikace. Partnerka by měla být ve vedoucí pozici. Klíčem je naznačit partnerovi, kam až může zajít.

 

VIDEO: Zdraví prospěšný TIP – ohebnost těla vaše žena získá pomocí jógy. Ta ji naučí také správně dýchat, takže partnerka si sex užije uvolněná a v té nejlepší pozici. 

 

Tip #11 – Mentální příprava je stejně důležitá, jako fyzická

Vaše mysl má neobyčejnou sílu. Zejména u věcí, o kterých jste negativně přesvědčeni. Nerovozita a nekomfort má neblahý vliv na vaše tělo. Jste v křeči a cítíte úzkost. Daleko od pocitu uvolnění.

Tím pádem nebudeme vnímat rozkoš. Mentální příprava vám pomůže uklidnit mysl. Výbornou cestou jsou i různé mediatace nebo jóga. Stačí 10 minut denně.

Pomoci může i alkohol, ale nepřehánějte to. Nezajděte pak příliš daleko, protože i alkohol erekci oslabí.

CO EREKCI SKUTEČNĚ POMÁHÁ, jsou tyhle ověřené doplňky pro podporu prokrvení penisu. V redakci je sami zkoušíme a podrobně hodnotíme. 

 

Tip #12 – První anální sex a záchranné slovo „NE“.

Dokonce lidé mající s análním sexem zkušenosti mají dny, kdy nemají náladu. Poslouchejte své tělo. Stres, vztek únava rozhodně žádné výhody nepřinesou. Tělo nebude dobře připravené a ani jeden si sex neužijete.

Komunikací lze vymezit i vzájemná očekávání. Můžete uzavřít vzájemnou dohodu: “Zkusíme to, ale pokud se mi to nebude líbit, uděláme z toho jen jednorázovou záležitost.“ Může nastat i rozpor. Pak je lepší zvážit, zda jste v tom správném vztahu.

 

Tip #13 – Sex zezadu a vhodná strava

Buďme k sobě upřímní. Všichni víme, co vychází z análního otvoru. Je to taky důvod mnoha lidí k obavám během anální soulože. Bojí se, aby během procesu neuteklo ven něco navíc.

Obavy nejsou vůbec na místě. Stačí dodržovat určité zásady. Základem je mít přehled o svě stravě, zejména před akcí. Nekonzumujte jídla vyvolávající plynatost. Těmi jsou třeba:

  • cibule
  • lušteniny
  • brokolice
  • květák
  • mastná jídla

Někdo by mohl namítnout: “Proč kontrolovat svůj jídelníček? Nebudu se přeci omezovat!“ V pořádku. Nemusíte. Jen dejte pozor, aby vaše povlečení večer nebylo bílé barvy.

Finální volba je vždy na vás. Pokud máte dobré trávení, najezte se do sytosti. V opačném případě na anální sex alespoň na chvilku zapomeňte.

TIP PRO PODPORU EREKCE: Jaké běžné potraviny vybrat pro lepší prokrvení penisu? 

 

Tip #14 – Vždy začínejte nejmenšími prsty a hračkami

Pomalé tempo a vytrvalost vám pomohou vyhrát závod. V análním sexu je tento výrok jedním z nejdůležitějších poznatků.

Je třeba její anální otvor připravit. K tomu poslouží dobře vaše prsty, nebo různé anální hračky. V průběhu chcete mít od ní zpětnou vazbu. Musí se cítit pohodlně. Ať už se děje cokoliv.

Bavte se tím a udělejte z análního sexu zábavnou kratochvíli pro oba. Pořád jde přece o sex. Komunikujte otevřeně. Používejte tuny a tuny lubrikantu. Postupujte pomalu, vytrvale a budete v pohodě.

PAMATUJTE: Věřte nám v jedné věci. Nechcete na to vlítnout jako supermani a vzápětí jí natrhnout zadnici. Zapomeňte na scény z pornofilmů. Po jejím zranění velmi pravděpodobně druhou šanci nedostanete.

 

Tip #15 – Anální sex – první průnik

Po úspěšné předehře je čas na samotný průnik. Opravdu není kam spěchat. Nejde o olympijský sprint. Dejte si na čas a používejte podobné techniky, jako při použití hraček a rukou. Jemně tlačte směrem dovnitř po přibližně 2mm. Vždy chvíli počkejte a po čase pokračujte dále.

Přestávka mezi zásuny umožní přijímající partnerce navyknout si na penis předtím, než se posune dále. To může chvilku trvat. Doba se odvíjí od anatomického tvaru a velikosti penisu.

Jakmile jste celý uvnitř, začněte pomalými pohyby. Dovnitř a ven. Velmi velmi pomalu.

 

VIDEO: Sexi čokoládka předvádí nejlepší sexuální polohy pro anál

 

Tip #16 – Začněte v pohodlných a nenáročných polohách

Výborná poloha pro začátky je psí poloha na všech čtyřech. Žena se neopírá o dlaně rukou, ale je na loktech a kolenou. Tak dostane boky výše než ramena a průnik bude snažší.

Další vhodnou pozicí je stojící žena ohnutá ve stoje a opírající se třeba o stůl, nebo postel.

Jedna z nejsnazších poloh na vyzkoušení je žena nahoře. Pokud je velmi vystresována, dává smysl ji dát absolutní kontrolu. V této poloze může sama regulovat hloubku zasunutí i tempo.

Je třeba dát pozor aby, nedošlo ke zlomení penisu. Ano i takové nehody se občas stanou a není to nic příjemného. Prevenci zajistí opatrnost a dostatečné pevná erekce.

TIP: Vše o zlomenině penisu, léčbě, prevenci a pozdějších komplikacích. 

Něžná a neohružující. To je poloha lžiček. Skvělá proto, že průnik je mělčí a zamezuje hlubokému přirážení.

V poloze na zádech je dobré dát pod sebe polštář. Boky budou nadzvednuté a přístup je snažší. Páteř je více narovnána. To přináší parnerce mnohem větší komfort.

Také polohy s koleny přitaženými k hrudníku jsou příjemné. Hlavně proto, že anální ovtvor je v těchto polohách roztáhnutý a průnik komfortní.

BUDE SE VÁM LÍBIT: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

Tip #17 – Anální orgasmus

Orgasmus během aktu je reálný. Během průniků dochází ke stimulaci G-bodu skrze stěnu konečníku. Hodně záleží na anatomii každé ženy. Některé dosáhnou takto orgasmu snadno, jiné vůbec.

V začátcích ani ženy dobře anatomicky vybavené orgasmu nedosáhnou. Na vině je jejich strnulost a obavy. Ty časem opadnou a orgasmus pak snadno přijde.

 

Tip #18 – Soulož do zadku je zábava

Hrátky se zadními vrátky nikdy neberte jako dřinu a rutinu, i když se to tak může zdát.

Přípravy určité úsilí vyžadují. Ale mělo by to být spíše tak, že obě strany si celou záležitost užijí.

Stejně jako vaginální sex ani ten anální nebude vždy na 100% příjemný. Občas bude nepohodlný. A někdy zkrátka partnerka nebude mít náladu mít ve svém zadečku cokoliv. A to je v pořádku.

Na druhou stranu konečník obsahuje spousty nervových zakončení. Anální sex tak může být fantastický zážitek!

Klíčem je nespěchat. Dát všemu dostatek času. Zkusit různé pozice. Následně se odrazit od toho, co je pro vás funkční. Časem objevíte, co je pro vás dva nejlepší.

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

Leave a Reply