Feminus – účinky, složení a představení nového produktu pro zdraví ženy, nejlevnější nákup

FEMINUS - užitečné informace

CENA:569,- Kč na měsíc (KOUPIT)
CENA 1 DÁVKY:18,- Kč (KOUPIT)
UŽÍVÁNÍ: 2 tablety denně
SLOŽENÍ:výtažky z bylin, vitamíny a zinek
BALENÍ: 60 tablet na 2 měsíce v 1 balení
FORMA:tvrdé tablety
TYP:doplněk stravy pro intimní zdraví ženy
LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS:ne
DOSUPNOST:přes e-shop (KOUPIT)
DOSTUPNOST V LÉKÁRNĚ:ne
NEVHODNÉ PRO:těhotné a kojící ženy, nezletilé ženy
VHODNÉ PRO:ženy v menopauze, ženy s kolísavou hladinou hormonů
PRODEJCE PRO ČR:Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d
709 00 Ostrava, Mariánské Hory
info@feminus.cz

feminus koupit

Každá žena na světě by si přála být neustále krásná, mladistvá, energická a vášnivá. Každá si přejeme vypadat minimálně jako hollywoodská hvězda a mít energie na rozdávání pro celou rodinu a desítky přátel.

Bohužel je k nám ale čas neúprosný. Každým rokem toto všechno pomalu ztrácíme. A když se pak v padesáti ohlédneme za našim životem, zjistíme, že už nejsme ani zdaleka tak energické a vášnivé, jako jsme byly třeba ve dvaceti. Takový je zkrátka život.

Na druhou stranu tomu ale takto být nemusí. Dnes už není padesátiletá paní stařenkou o berličce. Dnes už i padesátileté ženy mohou být energické a aktivní, stejně jako dvacítky. A pomoci by s tím měl i nejnovější doplněk stravy s názvem FEMINUS.

recenze feminus

 

Co je FEMINUS?

FEMINUS je přírodní potravinový doplněk s obsahem extraktů z tradičních rostlin a bylin, který:

 • udržuje optimální rovnováhu ženských hormonů,
 • pomáhá zvýšit energii, vitalitu a libido u žen (nejen) v období přechodu – menopauzy,
 • posiluje imunitu a celkově zralým ženám přidává vášeň.

Měl by představovat dokonalého pomocníka pro ženy, které se ještě nechtějí rozloučit s mládím, elánem a jiskrou.

feminus pro ženy

 

Pro koho je FEMINUS určen?

FEMINUS je určen zejména pro ženy ve věku od 35 do 50 a více let. Horní hranice užívání tohoto doplňku stravy není omezená. FEMINUS mohou užívat zkrátka všechny ženy, které již na sobě cítí zub času, ale nechtějí se s tím smířit.

Tento doplněk stravy snižuje míru únavy a vyčerpání, pozitivně ovlivňuje fungování nervové soustavy a posiluje koncentraci. Žena s FEMINEM znovu získá ztracenou vitalitu a temperament a najednou se opět bude cítit jako před dvaceti lety. Navíc jí může tento doplněk stravy vypomoci v těžkém období menopauzy.

etapy menopauzy

 

Složení přípravku FEMINUS

Jak už jsem zmínila, FEMINUS je bylinný potravinový doplněk s obsahem extraktů z tradičních rostlin a bylin. Obsahuje tedy pouze přírodní složky a látky.

Konkrétně obsahuje extrakt z macy peruánské, ashwagandy, výtažek z kakaa, kotvičník zemní, muira puama, vitamin C, anděliku čínskou, damiánu pravou, zinek, vitamín E, vitamín B6, vitamín D3 a vitamín B12.

Všechny tyto složky a extrakty by měly společně posílit ženu, přidat jí energii a zvýšit její chuť na erotické hrátky. FEMINUS je tedy multivitamínový doplněk stravy určený primárně pro ženy vyrobený v České republice.

FEMINUS - podrobné složení

Hodnoty zodpovídají denní dávce FEMINUSU, což jsou 2 tablety.
Maca peruánská (Řeřicha peruánská)200 mg
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná)150 mg
Kakao – extrakt100 mg
Kotvičník zemní100 mg
Muira puama (Voňatec vejčitý)100 mg
Andělika čínská (Dong Quai)60 mg
Damiána pravá (Pastala roztroušená)50 mg
Vitamin C80 mg
Vitamin E2,5 mg
Vitamin B61,2 mg
Vitamin D325 μg
Vitamin B1210 μg
Zinek22 mg

 

Účinky FEMINUS

Některé z těchto účinků byly již dokonce potvrzené vědci. Například studie z roku 2008 s názvem „Beneficial effects of Lepidium meyenii (Maca) on psychological symptoms and measures of sexual dysfunction in postmenopausal women are not related to estrogen or androgen content” sledovala účinky macy peruánské na sexuální touhu u dospělých žen po menopauze.

Celkem ženy během této studie dostávaly každý den 3,5 gramů macy po dobu 6 týdnů. Po skončení studie vědci zjistili, že všechny ženy vykazovaly výrazné zlepšení jejich nálady, zvýšení chuti na sex a celkově lepšího zdravotního stavu.

Další bylinkou, které již vědci věnovali řádnou pozornost, je kotvičník zemní. I ten testovali. Během studie „Efficacy of the Hydroalcoholic Extract of Tribulus terrestris on the Serum Glucose and Lipid Profile of Women With Diabetes Mellitus: A Double-Blind Randomized Placebo-Controlled Clinical Trial” vědci sledovali účinky užívání 1 000 mg kotvičníku zemního denně u 98 žen s diabetem druhého typu.

Po třech měsících zaznamenaly ženy užívající přípravek nižší hladinu cukru v krvi a nižší hladinu cholesterolu než ty, které užívaly pouze placebo.

Dále vědci Vladimir Neychev, MD, PhD. z University of Central Florida a Prof. Vanio Mitev, MD, PhD. z Molecular Medicine Center zjistili, že ženy užívající 750 až 1 500 mg kotvičníku zemního denně po dobu minimálně dvou měsíců mají zvýšenou sexuální touhu.

Konkrétně se jednalo až o 67 % žen s velmi nízkým libidem, které zaznamenaly zvýšenou sexuální touhu poté, co užívaly po dobu 90 dnů doplňky stravy s extraktem z této byliny.

Výzkumy také ukázaly, že kotvičník zemní má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Podle studie z roku 2000 by měl pomoci lidem právě s vysokým krevním tlakem.

Výše uvedené pozitivní účinky doplňku stravy FEMINUS tedy rozhodně nejsou jen pohádkou nebo bujnou fantazií.

hladina estrogenu u žen vzhledem k věku

Takto statisticky klesá hladina estrogenu u žen vzhledem k věku

 

Výhody FEMINUS

Co všechno doplněk stravy FEMINUS dokáže?

 • Zvyšuje energii,
 • posiluje libido,
 • zmírňuje příznaky únavy,
 • udržuje správnou hladinu ženských hormonů,
 • posiluje imunitní systém,
 • nemá žádné nežádoucí účinky,
 • podporuje správné fungování močové soustavy,
 • pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu,
 • posiluje koncentraci,
 • 100% přírodní složení,
 • vyrobeno v ČR.
Feminus tablety I Recenze

 

Správné dávkování FEMINUS

FEMINUS se prodává v balení po 60 tabletách. Správně by se měly užívat dvě tablety denně, a to jedna ráno a jedna večer. Cena jednoho balení činí 569 Kč, tudíž vás užívání doplňku stravy FEMINUS vyjde na 18 Kč na den.

Poštovné a balné je u tohoto doplňku stravy již zcela zdarma, takže je tato částka konečná.

Žena může užívat FEMINUS na denní bázi, a to klidně i dlouhodobě. Nejedná se totiž o lék, nýbrž o doplněk stravy.

 

Kde koupíte originální a nejlevnější FEMINUS?

FEMINUS si můžete zakoupit na oficiálních stránkách výrobce. Zatím FEMINUS nenajdete v lékárnách, ale to může být pouze otázkou času.

Jelikož se jedná o certifikovaný doplněk stravy, který prakticky nemá žádné vedlejší účinky, můžete jej užívat zcela volně, bez nutnosti lékařského povolení nebo předpisu. Můžete si jej tedy naprosto bez obav objednat na internetu a začít jej užívat.

Pouze v případě alergie na některou z jeho složek je vhodná porada s vaším alergologem.

Vždy ale pamatujte na to, že se nejedná o lék, pouze o doplněk stravy. To znamená, že vám nedokáže vyléčit žádnou nemoc ani žádný zdravotní problém, pouze s ním posílíte některou část svého života a tonizujete svůj sexuální život.

koupit Feminus

 

 

Nezapomeňte, po menopauze život nekončí

Mnoho žen má menopauzu spojenou se stářím, důchodem a třeba i koncem svého života. Tak tomu ale rozhodně není.

Nemusíte se loučit se svými koníčky, přáteli ani radostmi. Nemusíte se loučit se svým milostným životem nebo svou láskou. To všechno si můžete naplno užít i po menopauze. Nechejte si pomoci přírodním doplňkem stravy FEMINUS a budete se cítit zase, jakoby vám bylo náct.

VÍTE, že výrobce FEMINUSu již léta vyrábí i doplněk pro intimní kondici mužů? 

Pokud máte pocit, že se z vašeho partnera vytrácí mladický elán, v posteli ztrácí sílu a veškerá intimita mezi vámi slábne, doporučte mu český doplněk PRIMULUS

primulus

 

 

účinky feminus

Leave a Reply