Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)

Uspokojit dívku či ženu můžete nejrůznějšími způsoby. Jazykem, svým penisem, erotickými hračkami. Ovšem s čím se seznámil určitě každý z nás, a to už v raných začátcích objevování vlastní sexuality, tak jsou „ruční práce”, neboli prstění.

Jenže… Teď vám odhalím děsivou novinku. Možná to neděláte správně. Není to totiž tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Vaše partnerka vás sice možná pokaždé pochválí, jaký jste kanec, ale já vám tady přesně popíšu, jak to dělat správně, aby si to vaše přítelkyně, manželka či milenka pořádně užila.

jak správně prstit holku?

 

Jak spravně prstit holku?

Pravidlo č. 1

Zcela zásadním pravidlem č. 1 je netlačte příliš. Ano, po chvíli stimulace, kdy bude vaše partnerka pořádně nažhavená, samozřejmě můžete svůj stisk zesílit, ale když začínáte, tak začněte hezky jemně, něžně a lehce.

A tím tuplem, pokud vaše partnerka ještě není dostatečně vlhká. Příliš silným tlačením na její klitoris či vagínu byste jí totiž mohl přivodit zranění, a to nechcete.

 

Pravidlo č. 2

Zadruhé, nezapomeňte, že ženské přirození není jenom vagína, tedy lidově řečeno „dírka”.

Ženské přirození je mnohem komplexnější a je proto nutné stimulovat více částí. Druhým pravidlem je tedy stimulace postupně celého ženského přirození.

Začít můžete něžnými doteky na ženském zadečku a ženských stehnech. Hezky ji hlaďte a pomalu se přibližujte k jejímu přirození. Zprvu jí přes její pipinku třeba jen letmo jemně přejeďte. Následně jí začněte stimulovat na klitorisu a na pyscích. Vrcholem celého vašeho snažení může být zásun prstů do vagíny. Ve vagíně jí pak můžete stimulovat na bodu G. Ale rozhodně by to nemělo být tak, že okamžitě zasunete a tím to hasne.

ženské pohlaví orgány, anatomie ženské pánve

 

Pravidlo č. 3

A nakonec dbejte o dostatečnou hygienu. Pánové to mnohdy nechtějí slyšet, ale je velice důležité, abyste si to uvědomil. Ženské přirození je silně náchylné na nejrůznější záněty, infekce a jiné problémy. Proto je důležité, než tam své partnerce „hrábnete”, umýt si pořádně ruce. A to i mýdlem.

Dále se před prstěním mrkněte na své prsty. Máte dokonale zastřižené nehty? Nemáte někde záděr? Netrčí vám někde nehet? To všechno je taky hodně důležité. Nedokonalou manikúrou totiž můžete partnerce způsobit nepříjemná zranění.

POKUD MÁTE POCIT, ŽE SE VÁM BORTÍ SEXUÁLNÍ ŽIVOT A OVLIVŇUJE VZTAH, PŘEČTĚTE SI SKUTEČNÝ PŘÍBĚH NÍŽE.

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

Jak správně prstit vagínu – rytmus, síla, délka

Takže si to zopakujeme:

  • Síla vašeho stisku bude na počátku malá. Zprvu ji budete jen něžně hladit a laskat. Až se zvyšujícím se vzrušením můžete stupňovat i sílu svého stisku.
  • Stejně tak rytmus bude v počátcích mírný a pomalý, až po čase budete rychlost svých pohybů stupňovat.
  • Začnete jí něžně hladit nejprve v okolí jejího přirození. Během toho jakože náhodou občas pohladíte i její mušličku. Následně se začnete věnovat i přímo její pipince, až nakonec dokončíte své dílo stimulací bodu G přímo v její vagíně.
  • Dejte si na čas. Nikam nespěchejte a rozhodně žádnou část neodbývejte. Partnerka vám bude pomalu pod rukama roztávat. Podle průzkumů se udává, že ženě trvá průměrně 20 minut erotické stimulace k dosažení orgasmu. Takže si dejte na čas.

VÍTE, ŽE žena dovede dosáhnout až 11 druhů orgasmu? Klikněte a poznejte je všechny.

druhy orgasmu u žen

 

VIDEO: Jak vyprstit ženu?

Jak vyprstit meloun

 

Pomůcky k ruční stimulaci vagíny

Ke své práci si samozřejmě můžete přibrat i nejrůznější erotické hračky a pomůcky. Některé jsou více než důležité, jiné jsou jen doporučené.

Jako první tzv. „must-have” je lubrikant. Kvalitním lubrikantem zajistíte dokonalé zvlhčení partnerčina klínu a vyhnete se nepříjemnostem. Doporučit vám mohu Masážní lubrikační gel Allover broskvový. Tento lubrikant můžete použít na celé tělo, má lahodnou broskvovou vůni a můžete jej využít dokonce i ve spojení s latexem či erotickými hračkami.

Klikněte i na velký článek o lubrikačních gelech.

 

 

Druhé „must-have” jsou venušiny kuličky. Venušiny kuličky jsou velice zajímavým erotickým doplňkem. Nefungují jako klasické vibrátory, protože se nevkládají a nevysouvají tam a ven, ale pouze se vsunou do vagíny a zde se nechají.

Díky venušiným kuličkám prožije vaše partnerka ještě silnější a vášnivější orgasmus. Doporučit vám mohu venušiny kuličky FunFactory Smartballs.

Klikněte i na velký článek o venušiných kuličkách

 

Další pomůckou může být klasický vibrátor či dildo. S tím už jste se nejspíš někdy setkal. Využít je můžete jak k laskání vnějších částí partnerčina přirození, anebo také vagíny. S vibrátory či dildy zažijete hodiny zábavy a rozkoše.

NÁKUPNÍ TIP: Klikněte a vybírejte z TOP 10 dild – zástupců skutečných penisů

 

Moderní erotickou hračkou, kterou si již oblíbilo tisíce žen, jsou satisfyery. Jedná se o velice luxusní sexuální pomůcku, která stimuluje ženin klitoris. Satisfyer klitoris vaší partnerky jemně nasaje a pulzy jí dovede až k orgasmu. Skvělou volbou je například Satisfyer Luxury Pret a porter.

>> KLIKNĚTE a čtěte o všech rozdílech mezi Womanizery a Satisfyery – cena, materiál, výdrž, funkce a užitečné informace před nákupem.

 

Nakonec můžete vsadit na nejrůznější hravé erotické pomůcky, jako jsou pouta, bičíky, dráždící peříčka, lechtivé prádélko, atp. To už je ale čistě na vás a vašich preferencích.

NÁKUPNÍ TIP: Hledáte inspiraci pro všechny tyto doplňky? Pak mrkněte do e-shopu s erotickými pomůckami Intimity.cz.

 

FAQ – Nejčastější otázky ke správnému prstění vagíny

Stačí si ke zvlhčení partnerky naslinit prsty?

Pokud nemáte nic jiného po ruce, tak určitě ano. Ale pokud můžete, použijte k tomu raději lubrikant.

Zvlhčení bude díky němu intenzivnější a vydrží delší dobu.

 

Mohou se z prstění přenést nějaké pohlavní nemoci?

Pokud dodržujete dokonalou hygienu, perfektně si před tím umyjete ruce a nemáte na rukou žádné krvavé zranění, pak ne.

Pokud ovšem některou z těchto věcí podceníte, pak se může, ač s velmi malou pravděpodobností, pohlavní nemoc přenést. Zároveň si nezapomeňte pořádně umýt ruce i po aktu.

 

Líbí se prstění všem ženám?

Podle průzkumů ano. Dokonce některé průzkumy tvrdí, že se prstění líbí až 90 % ženám.

 

Může žena během ruční stimulace pociťovat nějaké nepříjemné pocity?

Ano, pokud budete na její přirození, klitoris či vagínu, příliš tlačit, pokud nebude dostatečně zvlhlá, nebo pokud budete mít příliš dlouhé nehty na rukou.

 

Pořád se mi jí nedaří dovést k orgasmu? Co dělám špatně? Jak to můžu napravit?

V tomto případě nehledejte odpověď na internetu, ale u vás a vaší partnerky. Zeptejte se jí na to, jak by to chtěla, co jí dělá dobře. Klidně se jí nechejte vést. Jen vy dva máte v rukou vaše sexuální prožitky.

Pánové, žádný učený z nebe nespadl, a to ani v případě prstění ženy. Proto to zkoušejte, zkoušejte a zase zkoušejte. Nenechte se odradit prvotními neúspěchy a snažte se své partnerce naslouchat. Uvidíte, že s tréninkem se z vás stane mistr této techniky.

doplňky stravy pro muže

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

 

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply