Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy

Slavný G bod je jedním z nejžhavějších sexuálních témat vyhledávaných na internetu. Své jméno dostal do německém gynekologovi Ernstu Gräfenbergovi, který v roce 1950 jako první přišel s myšlenkou o existenci tohoto zajímavého místa.

Tento bod je tak populární právě díky své jedinečné vlastnosti – dosažení intenzivnějšího a uspokojivějšího orgasmu. Právě toto místo stojí za ženskou ejakulací a přitahuje pozornost mužů i žen. O stimulaci G bodu hovoří spousta knih a článků na internetu. Dráždění G bodu je prostě IN a je příjemným bonusem sexuálních hrátek.

Může být také řešením pro muže, kteří ve své snaze uspokojit partnerku prozatím selhávají. Aby předešli nespokojenému výrazu ve tváři partnerky, měli by studovat, jak bod G správně dráždit, a rozhodně pracovat na své výdrži. Ke stimulaci tohoto bodu nestačí 15 vteřinový sprint. Ve většině případů je třeba spíše běh na střední vzdálenost, někdy i maratón.

vrcholek hory

Správný gentleman G bod hýčká a pečuje o něho

 

Bod G jako vysoce citlivá oblast

Někteří experti věří, že G bod je místo, skrze které vedou nervy od klitorisu směrem k páteři. Jiní tvrdí, že G bod stvořila příroda coby místo spouštějící finální fázi porodu.

Dítě procházející vagínou se dotkne G bodu a spustí mnohem silnější kontrakce, aby vyšlo rychleji ven. Právě citlivost tohoto bodu je motivem, který žene mnoho párů po celém světě na dlouhou cestu za jeho nalezením. Představa orgasmu za limity běžných hranic je lákavá. Stačí jen najít a otevřít dveře.

“Sexuální experti doporučují dráždění G-bodu spokojeným párům pro zpestření a méně šikovným milencům pro lepší uspokojení ženy.“

PRO DOSAŽENÍ BODU G potřebujete pevnou a spolehlivou erekci.

Spolehnout se můžete na okamžitý nápoj Proerecta SHOT se zrychleným nástupem účinku.

Proerecta SHOT

 

Jak najít bod G?

Nyní k praktické části. Určitě jste nedočkaví, až se ponoříte do akce a zapojíte své ruce (nebo minimálně prsty). Mnoho mužů vnímá hledání bodu G jako výzvu. Jiní to berou jako povinnost.

Musejí přeci své dámě poskytnout maximální možnou rozkoš, což sebou přináší i jistou míru úsilí. Cesta k ženské rozkoši je občas dřina, ale stojí za to. Jak bájný G bod najít?

 • Pokud je to vaše první průzkumná mise za bodem G, uložte přítelkyni na záda.
 • Ideálním nástrojem pro první průzkum jsou nepochybně ruce a prsty.
 • Po ruce mějte dostatek lubrikačního gelu, aby bylo hledání pro partnerku příjemné.
 • Pak rukou obrácenou dlaní nahoru do ní vstupte ukazováčkem. Ten následně ohněte, abyste více působili na horní stěnu. Takhle nejsnáze najdete G bod a můžete ho stimulovat.
 • G bod se nachází na vnitřní stěně vagíny ženy. Konkrétně na straně blíže ke klitorisu a břichu.
 • Je od vstupu do vagíny obvykle vzdálen 3 až 8 cm. Každopádně ženy jsou unikát a vzdálenost je u každé jiná.
 • Pak prstem pohybujte tam a zpět i do stran a v kruzích. Věnujte pozornost vrchní vnitřní struktuře vagíny. A také tomu, jak reaguje partnerka.
 • Pokud prstem nahmatáte vroubkovaný, nebo tvrdší povrch jste pravděpodobně blízko, nebo na MÍSTĚ! 

U žen ve věku kolem 30 let dochází k poklesu hladiny hormonu oestrogenu. A tím pádem k výrazným změnám v tkání kolem bodu G. Je pak snadnější jej nalézt. A také dráždit, protože toto místo se stává v tomto věku citlivějším. To nahrává tvrzení, že ženy kolem 30 jsou na svém sexuálním vrcholu.

TIP PRO MÉNĚ ZKUŠENÉ: Jak ženě dopřát mokrý orgasmus a uspokojit jí tak, aby žebrala o další číslo? 

 

VIDEONÁVOD pro dosažení G bodu

 

Stimulace G bodu

Prsty jsou nejlepší sázkou při prvním průzkumu, ale existují také speciálně navržené vibrátory, které lze úspěšně použít. Hračky jsou vůbec super věc pro zpestření zážitku. Třeba speciálně navržené vibrátory se zahnutím nahoru, nebo tvrdším povrchem speciálně určeným pro oblast G bodu. Stejně tak jsou užitečná flexibilní dráždila, která lze ohnout a nasměrovat do správného směru.

Každopádně hračky nejsou tak přizpůsobivé, jako prsty. Rozhodně nezkoušejte s hračkou krouživé pohyby. Netrefíte se. Mnohem lepší je pohyb dovnitř a ven s tlakem na daný bod. Pokud to budete dělat správně, poznáte to.

VELIKÝ PŘEHLED sexuálních hraček a pomůcek pro ozvláštnění sexu najdete zde. 

Než ale skočíte na hračky, určitě se s místečkem důvěrně seznamte pomocí prstů. Vždy sledujte reakce své partnerky. Napoví HODNĚ. Čím více budete blíž k bodu, tím spíše bude mít tendenci se odtáhnout. Bod je totiž, stejně jako klitoris, velmi citlivý. Odtáhnutí vás může dostat mimo kurs a skončíte na nesprávném místě.

Dráždit G bod také chcete až ve chvíli, kdy je partnerka dostatečně vzrušená. Ideálně pokud si prošla orgasmem. Mnoho žen na fórech potvrdilo, že po delší stimulaci nebo orgasmu snáze rozpoznají svůj G bod. Jsou tak schopny svého partnera lépe navést k úžasnému orgasmu.

Pánům přijde během stimulace vhod pořádná výdrž. Žena zkrátka většinou potřebuje čas na zahřátí do provozní teploty. Do tohoto bodu ji lze navést nejen rukou a hračkami ale také delší souloží.

 

VIDEO: O vaginální simulaci a bodu G mluví sex koučka Gaia

 

Co se nejvíce líbí ženám?

Ženy potvrdily, že některé při dráždění rukou preferují po čase přidání dalšího prstu. Případně i více. Cítí se pak více vyplněné a zmizí pocit prázdnoty. Mnoho z nich má rádo při dostatečném vzrušení i tvrdší zacházení a tlak.

Také uvádějí, že jim moc dobře dělá pomyslné poklepávání v oblasti G bodu. Mají rády, pokud jim druhou ruku přiložíte z druhé strany na hranici mezi břichem a oblastí ochlupení.

Tento trik lze použít i při souloži. Ženy ocení v průběhu stimulace také jazyk. Zejména na klitorisu, kam nedomyslitelně patří. Některé více divoké i prst druhé ruky v análním otvoru. Zde už ale pozor, protože některé ženy jsou na tuto oblast háklivé. Raději se zeptejte. Komunikace je vždy klíčem k dobrému sexu.

 

Vhodné polohy pro dráždění G bodu

Když přijde na věc, použijte techniky. Při sexu a stimulaci penisem je situace obtížnější. Je mnohem těžší daný bod trefit. Při sexu je fajn, pokud žena mužovo přirážení doplní vlastní stimulací klitorisu rukou nebo hračkou.

Dosáhnout G bodu penisem není tak úplně jednoduché. Vy a vaše paní musíte vyzkoušet několik poloh a zjistit, které dráždění vyhovuje. Obecně jsou skvělé tyto polohy:

 • Psí poloha – penis se tře o G bod při zasunutí i při pohybu ven
 • Žena nahoře – žena sama reguluje úhel a intenzitu působení na bod.
 • Misionář s polštářem – polštář pod zadečkem ženy nadzdvihne pánev a vystaví její G bod intenzivnějšímu dráždění.

MÁTE MENŠÍ PENIS? Mrkněte i na polohy pro muže s kratším penisem. 

Při sexu by muž měl svůj penis směrovat tak, aby dráždil právě G-bod. Muži mající od přírody penis zahnutý směrem nahoru mají výhodu například v misionářské poloze, kde špička penisu dráždí právě to správné místo. Naopak ti se zahnutím dolů mají výhodu zezadu. Každý je zkrátka vybaven jiným tvarem a zakřivením. Lze toho využít k vzájemné větší rozkoši.

Nejlepší je cesta objevování a experimentování. Najít polohy, které udělají dobře oběma. Není lepšího orgasmu pro ženu, než když se spojí klitorální a G bod orgasmus v jeden. Přejeme hodně štěstí v experimentování a hodně slasti ve tváři vaší uspokojené partnerky.

POJISTKA PRO VAŠI EREKCI – český Proerecta SHOT s okamžitým nástupem.

Proerecta SHOT

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply