Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

Pánové, vrháte do tajů orálního sexu? Nechcete ale udělat nějakou chybu a přejete si, aby si to vaše partnerka skutečně pořádně užila? Pak jste tady naprosto správně. Ze svého ženského pohledu vám popíšu, jak na to.

Orální sex není nic nového. Praktikovali ho lidé už ve starověkých civilizacích, včetně Egypta. Polibky partnerčiny vagíny jsou to nejintimnější, co žena může zažít.

Pro každou ženu je to projev toho, že se vám skutečně líbí a pro vás není problém líbat jí i na těch nejintimnějších místech. Podle sociologických výzkumů se téměř 70 % obyvatel ČR dotkne ústy genitálu alespoň občas.

jak správně lízat holku?

 

Jak lízat vagínu správně?

  1. Nespěchejte – klitoris a ženská vagína je sice to hlavní, oč tu běží, ale nesnažte se okamžitě vystřílet všechny ostré na tuto oblast. Věnujte se polibky také jejím stehnům, podbřišku, zadečku či bříšku. Mrkněte i na seznam 12 ženských erotogenních zón.
  2. Jazykem jí laskejte – stejně jako vy nechcete, aby vám vaše partnerka přirození jen rychle přejela jazykem a bylo po všem, nechce ani vaše přítelkyně, abyste jí jazykem rychle přejel po klitorisu a hurá na další techniku. Hezky si s ní pohrajte. Jazykem jí dlouze stimulujte. Můžete klidně na pár sekund jazyk jen volně položit na její mušličku. Už jen to jí rozpálí do běla.
  3. Důležitá je oblast kolem vstupu do vagíny – muži často dělají tu chybu, že se jazykem věnují pouze klitorisu. Ovšem ženské přirození není pouze klitoris, neboli lidově řečeno poštěváček. Důležitá je také oblast kolem vstupu do vagíny, tedy „kolem dírky”. Tato oblast je bohatě protkaná nervovými zakončeními, proto se jazykem věnujte i jí. Jazykem částečně vstupte i do samotné vagíny.

ženské pohlaví orgány, anatomie ženské pánve

 

Jak dobře lízat – rytmus a síla

S lízáním vagíny začínejte pozvolna, jemně a pomalu. Nikam nespěchejte a i vy sám si užívejte tohoto momentu, a toho, kde se zrovna se svým jazykem nacházíte. Vychutnávejte si to, jak se partnerka pod vašimi polibky roztéká, jak vlhne, jak je čím dál tím vzrušenější.

Rychlost přidávejte postupně. Stejně tak i sílu svým polibkům a stimulaci jazykem. Nejprve jí líbejte něžně, skoro necitelně a až postupem času a vzrušení sílu gradujte.

Orální sex může nepochybně obohatit sexuální život partnerů a přispět třeba k tomu, aby ženy měly častěji orgasmus.

Dráždění klitorisu ústy je určitě velmi účinnou technikou. Stejně jako podobná stimulace žaludu na penisu.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina, zverina.cz
Sexuolog Jaroslav Zvěřina

 

VIDEO: Jak lízat vagínu?

Oralni sex na žene - Julie Gaia Poupětová

 

Pomůcky k lízání vagíny

Perfektní pomůckou k orálnímu sexu je v prvé řadě vaše ruka. Rukou můžete partnerku hladit po prsou, bříšku, nohách, zadečku, můžete jí stimulovat klitoris, anebo naopak bod G uvnitř vagíny. Fantazii a vaší inovativnosti se meze nekladou.

Pro zkušené milence pak mohu doporučit vibrátory určené ke stimulaci klitorisu. Jedná se o erotické pomůcky, které se nevkládají dovnitř do vagíny, ale pouze se přikládají zvenku na klitoris, který stimulují. Skvělou volbou je například Satisfyer Luxury High Fashion.

>> KLIKNĚTE a čtěte o všech rozdílech mezi Womanizery a Satisfyery – cena, materiál, výdrž, funkce a užitečné informace před nákupem.

Lubrikační gely pro zlepšení prožitků při orálním sexu logicky neexistují, neboť si můžete partnerku zvlhčit sám slinami.

Co ale existuje, tak jsou nejrůznější lubrikanty s ovocnou příchutí, díky kterým bude vaše partnerka sladká jako jahůdka.

Pomůcky nebo stimulace rukou ale během orálního sexu rozhodně nejsou nutností. Už jen váš jazyk dokáže partnerku pořádně rozparádit. Pomůcky jsou jen možným zpestřením.

ČTENÁŘ Z PRAHY NELÍZAL, A SKORO JEJ TO STÁLO VZTAH. PARTNERKA MU MÁLEM UTEKLA. ČTĚTE JEHO PŘÍBĚH:

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

Jak dlouho lízat vagínu?

Další častou otázkou je délka takové orální stimulace. Je to jednoduché – můžete partnerku lízat tak dlouho, dokud se neudělá. Pokud jí chcete pouze nažhavit, ale dodělat si jí až během sexu, sledujte míru jejího vzrušení.

A chcete-li přesný časový údaj, pak se dle průzkumů udává, že ženě trvá průměrně 20 minut erotické stimulace k dosažení orgasmu.

Dráždění pohlavních orgánů ústy bývá obvykle příjemným zpestřením sexuálních hrátek a jejich doplňkem. Někdy se stane součástí předehry, jindy třeba praktickým způsobem, jak přivést ženu k orgasmu, když muž již vyvrcholil a nedokáže hned dosáhnout další erekce.

Ale určitě není technikou nepostradatelnou. A pokud k ní partnera dotlačíme, i když se mu nechce, může se cítit ponížený. To není situace, která by přispívala ke zdravému sexuálnímu životu. Když se opakuje, hrozí vážnými konflikty a narušením intimního soužití.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina, zverina.cz
Sexuolog Jaroslav Zvěřina

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

 

Jak lízat zadek?

Ti, kteří se toho opravdu nebojí, jsou schopni zavítat jazykem i trochu níže a chvíli se věnovat také partnerčinu zadečku. V tomto případě to ale nechávám čistě na vás. Rozhodně to není nutnost, kterou by vyžadovala každá žena. Na druhou stranu přivodíte partnerce zcela nové a neokoukané sexuální prožitky.

Stačí jemně kroužit jazykem kolem análního otvoru. Lehoučce jí zadeček líbejte a stimulujte. Jazykem dělejte krouživé pohyby. Společně s jazykem můžete zadeček opět stimulovat také ručně. A aby ženina vagína nezůstala na ocet, můžete i jí věnovat ruční pozornost.

Asi nejslavnějším případem orálního sexu v historii se stala aféra amerického prezidenta Billa Clintona a stážistky Moniky Lewinské, takzvaná Monicagate. K praktice došlo přímo v Bílém domě.
Sexuolog Jaroslav Zvěřina, zverina.cz
Sexuolog Jaroslav Zvěřina

Může vás zajímat: Klitoris při vzrušení dosahuje erekci. Čtěte, jak a proč vlastně klitorální erekce vzniká.

erekce klitorisu

 

FAQ – Nejčastější otázky o lízání vagíny

Mohu partnerku po orálu líbat?

Pokud s tím vaše partnerka nemá problém, pak určitě ano. Některým ženám to nevadí. Stačí se jí tedy zeptat, co na to říká. A jestliže jí to bude vadit, není přeci problém si odskočit, vypláchnout si pusu a pokračovat v milostných hrátkách dál.

Kdy není vhodné partnerku orálně uspokojovat?

Partnerku nedoporučuji orálně uspokojovat v období její menstruace a v případě jakýchkoliv vaginálních potíží. Jinak se ale můžete oddávat ústním hrátkám kdykoliv.

Líbí se orální sex všem ženám?

Odpověď je bohužel ne. Ne všechny ženy jsou spokojené samy se sebou a dokáží vás tedy pustit s vaším jazykem do svým nejintimnějších částí. Některým ženám je dokonce tato praktika fyzicky nepříjemná. Opět si o tom tedy otevřeně promluvte, ať víte, na čem jste.

Partnerka mi nevoní, ale přesto jí to chci udělat pusou. Existuje nějaké řešení?

V takovém případě vyzkoušejte lubrikanty s příchutí. Na trhu je jich celá řada, například Durex Saucy Strawberry s příchutí šťavnatých jahod. Dnes už prakticky neexistuje ovocná příchuť, kterou by lubrikant neměl.

Stačí nanést malé množství do intimních partií vaší partnerky a okamžitě bude vonět a chutnat jako sladké ovoce. A dále je také důležitá dostatečná a kvalitní hygiena. Klidně se nejprve společně vykoupejte a pak jí dopřejte pořádný jazykový orgasmus.

Existuje nějaký „kondom” pro orální sex?

Ano, existují. Jedná se o kondomy s příchutí, opět většinou ovoce. Tento kondom si vložíte do úst, protáhnete do něj svůj jazyk a orální sex může začít. Je to sice trochu neohrabané, ale funguje to.

Mohou se z orálního sexu přenést nějaké pohlavní nemoci?

Bohužel mohou, a velice jednoduše. Kapavka, syfilis nebo chlamydie všechny tyto nemoci se při orální praktice mohou přenést velmi snadno. Nákaza hrozí dokonce i v případě AIDS, zvlášť když člověka trápí zánět a krvácení dásní.

A bohužel si nestačí po skončení vypláchnout ústa, a to ani třeba nějakou dezinfekcí. Proto orální sex neprovádějte s někým, koho skutečně neznáte a komu 100% nedůvěřujete.

Pohlavně přenosné infekce jsou stále aktuální problematikou, je to trend v poslední době.

Nejčastěji to bývají genitální bradavice a chlamydie, ale také kapavka, syfilis a v poslední době také častěji odhalujeme i HIV infekci, kdy potom pacienty odesíláme k další péči na infekční kliniku.

Kateřina Jůzlová, dermatoveneroložka z Nemocnice na Bulovce, která patří mezi 4 nejčastější pracoviště, kde končí pacienti s těmito infekcemi, bulovka.cz
Kateřina Jůzlová, dermatoveneroložka z Nemocnice na Bulovce, která patří mezi 4 nejčastější pracoviště, kde končí pacienti s těmito infekcemi

 

Pánové, ničeho se nebojte a vzhůru do toho. První krok je základem úspěchu. Orální sex se prakticky nedá zkazit a pokud se ještě k tomu necháte vést vaší partnerkou, úspěch bude zaručen.

doplňky stravy pro muže

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply