Přítelův penis se mi nevejde do úst! Co mám dělat? Jak mu mám teď vykouřit?

Penis mého nového kluka je příliš veliký a nevejde se mi do úst! Jak ho mám teš vykouřit?„, křičela již nejedna zklamaná dívka.

Když jsem ho chtěla kouřit naposledy, málem jsem se udusila. Jak mu dám orálek bez toho, abych se dávila?„, prosila nás o radu i nejedna čtenářka.

Sepsala jsem několik tipů i zkušeností jiných žen, abyste dokázala vykouřit partnera, i pokud je nadměrně vyvinutý. Hlavně se nenuťte do ničeho, co vám není příjemné nebo to prostě kvůli malým ústům nedovedete.

jak vykouřit partnera s příliš velikým penisem?

 

Jak vlastně vykouřit tak veliký penis?

Je pochopitelné, že pokud je partnerův penis příliš dlouhý a natlačí vám ho až do hrdla, automaticky se u vás spustí dávící reflex. Tuto přirozenou reakci můžete ovládat tím, že se naplno uvolníte a začnete se soustředit na svůj plynulý dech. Technice kouření s hlubokým zásunem penisu až do hrdla se v porno-kruzích říká Deep throat (česky Hluboké hrdlo).

Až budete chtít partnera hezky vykouřit, začněte pomalu kroužením špičky jazyku kolem jeho uzdičky. Je to tenký proužek kůže naspodu mezi žaludem a tělem penisu. Toto místečko patří mezi ta nejcitlivější a právem se řadí mezi žhavé mužské erotogenní zóny.

Jak bude partnerovo vzrušení růst, začněte olizovat penis po celé jeho délce. Nezapomeňte jazýčkem občasně polaskat i varlata nebo si s nimi hrajte rukou, ale velmi něžně. Příliš silné pohyby by mohly partnera bolet. Neignorujte ani vnitřní strany stehen ani velmi citlivou hráz, kterých dráždění muži milují. Ruky ale ovšem nemusíte používat vůbec, pokud se o vše postaráte svými ústy.

Až budete připravená vzít penis do úst, obtočte dlaň, přiložte si ji k ústům a začněte penis pomalu sunout dovnitř. Možná zjistíte, že pro vás bude lepší penis nejdříve pořádně naslinit, případně použijete lubrikační gel (největší výběr lubrikantů na bázi vody vhodných i pro orální sex najdete pod tímto odkazem na eshopu RůžovýSlon.cz se vždy výhodnou cenou a rychlým, diskrétním doručením).

Snažte se zůstat klidná a nijak se nestresujte, protože by se vám opět sevřelo hrdlo, které jste předtím uvolnila. Snažte se, abyste se zuby nedotkla ani penisu ani žaludu. Pokud byste partnera pokousala či poškrábala, ihned by mu opadla erekce, s ní i erotické vzrušení a případný sex by nebyl možný, což jistě nechcete ani jeden.

Upozorňuji, že kouření tak velikého penisu může být zpočátku složité, namáhavé, a taky únavné.

Nezapomeňte, že pokud partnerovi předvedete, co dovedete dělat svými rty a jazykem, ani jej nebude zajímat, že se vám penis nevejde do úst celý. A to je přesně způsob, jak se sama vypořádáte s tím, že se tam celý nevejde 🙂 Nestyďte se učit a cvičit. Nikdo není sexuálním expertem hned napoprvé. Až partner vyvrcholí, zeptejte se ho, jak se mu to líbilo, případně co můžete zlepšit příště.

NAUČTE SE: Kouření penisu: 10+6 tipů pro nejlepší holky!

Jak veliký penis se vejde do úst při technice Deep throat?

Prohledala jsem několik diskuzních fór na internetu, kde se ženy radily, jak dlouhý penis se jim vlastně může vejít do úst, respektive až hluboko do hrdla. Odpovídaly zkušenější ženy.

Holky, jde to až tak daleko, kolik zvládnete. Já osobně to umím až docela hluboko. Někdy penis pustím až do hrdla, jindy se s ním pouze hraji v ústech. Dávící reflex jsem zažívala, po čase jsem si ale zvykla a dnes již ho nemám.

Penis průměrně měří něco kolem 15 cm v erekci a to zatím není délka, která by sahala až příliš hluboko. Ale ano, měla jsem i chlapy s delším penisem a tam už to šlo těžce. Nevejde se mi tam zase všechno 😀 směje se Jana, 27 let z Brna

Z nějakého důvodu nemám dávící reflex, takže penis polykám tak hluboko, jak to jenom jde. Můj přítel má fakt veliký penis, a když mi ho tam zarazí celý, někdy mě to i zabolí.

Když pak ale vidím, jak sténá a užívá si to, ta chvilka nepohodlí vážně stojí za to. Pokud chcete vědět, jaký je to pocit, kupte si salátovou okurku nebo menší cuketu a vyzkoušejte si to. Je to ten nejlepší trénink, holky.vysvětluje Petra, 30 let z Prostějova

Vždy záleží na délce penisu a na tom, kam až ho ta holka dovede pustit.A nejde pouze o cucání penisu v ústech. O Deep throat jde až pokud holka uvolní a roztáhne hrdlo a penis do něj vpustí v co největší míře. Která to umí, ta má u mužů úspěch zaručený.doplňuje Marek, 29 let z Prahy
Viděl jsem holky, které bez problémů do hrdla zasunuly klidně 25centimetrové dildo. Je to vždy o cviku, trpělivosti, a možná i troše talentu.vysvětluje své zkušenosti Pavel, 36 let z Kladna

TIP PROTI DÁVÍCÍMU REFLEXU: Pokud vám cokoliv hlouběji v hrdle vyvolává dávivý reflex, naučte se malý trik. Použijte zadní část jazyka a jeho kořenem „utěsněte“ vstup dále do hrdla.

Partnerův penis bude sevřen v oblasti vašich krčních mandlí, ale dál se nedostane, takže dávivý reflex nebude tak silný, nebo se ani neobjeví. O dávícím reflexu vám doporučuji informovat partnera, aby se do vás nesnažil vsunout penis na sílu a nezažili jste nepříjemné nechtěné překvapení.

 

Jak veliký penis se vejde holce do úst?

Zde nelze nic předpovědět. Jedna žena má ústa malá, jiná veliká. Stejně tak každý muž má jinak veliký penis. Vše záleží na tom, zda si spolu „proporčně“ sednete nebo ne.

Druhou věcí je zmíněný dávící reflex, který zatím nezkušená dívka obvykle nedovede ovládnout. Toto nepohodlí lze překonat ještě doma v rámci výcviku s dildem nebo i obyčejným banánem, tak se před svými prvními pokusy vždy snažte připravit ještě doma.

Hlavně se nesmíte sama do ničeho nutit, zároveň vás do ničeho nesmí nutit váš přítel. Dělejte spolu pouze to, co je vám oběma příjemné a o oba zvládáte bez problémů. Věřte, že si kvůli penisu můžete dokonce vykloubit čelist a složitě ji „nahazovat“ zpátky.

Pokud máte jakékoliv dotazy na techniku Depp throat nebo máte s vaším nadprůměrně vybaveným partnerem jiné sexuální komplikace, napište nám do komentářů pod článkem.

Stejně tak oceníme i vaše zkušenosti a tipy, jak s tak velkým penisem „pracovat“, pokud máte malá ústa, pochvu nebo anální otvor.

Ve jménu celé redakce Erekce.cz a našich čtenářů vám děkuji 🙂

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply