Anální kuličky pro muže posunou vaše prostatické orgasmy o 10 levelů výše. Jak je používat?

Sex už dávno není jen o tom – šup sem, šup tam. Už je to mnohem více o prožitcích, pocitech, emocích a rozkoši. A tu by si měly dopřávat nejen ženy, ale také muži.

Možná si teď říkáte, co víc byste mohl chtít, než sex se svou milovanou partnerkou. Možná právě speciální erotickou pomůcku, kterou vám popíši v následujících řádcích.

anální kuličky pro muže

 

2 bezpečné a orgasmické anální kuličky pro pány 

<strong>Anální venušiny kuličky FunFactory B BALLS</strong>

Anální venušiny kuličky FunFactory B BALLS

 

Jako první zde mám Anální venušiny kuličky FunFactory B BALLS. Jedná se o dvě malé kuličky o průměru 3,2 až 3,7 cm na tyčince.

Vrchní kulička má kapkovitý tvar pro příjemné zasunutí, díky čemuž je tato pomůcka vhodná i pro začátečníky. Kuličku si můžete na poprvé zasunout do zadečku třeba jen jednu a až si na kuličky zvyknete, můžete zasunout i tu druhou.

Tyto kuličky jsou vyrobené z lékařského silikonu, což je vysoce kvalitní materiál, na který prakticky nebývají alergie.

 • snadno se používají a udržují
 • vhodné i pro naprosté začátečníky
 • bezpečné použití
 • diskrétní
 • zintenzivní prožitky

 

Výrobce: Fun Factory
Rozměry:
 • celková délka: 12,6 cmm
 • menší kulička: Ø3,2 – 3,3 cm
 • větší kulička: Ø 3,6 – 3,7 cm
 • základna: 5 x 2,2 cm
Hmotnost: 87 g
Barva: Fialovo-bílá; Černo-růžová; Černo-šedá
Materiál: 100% hypoalergenní lékařský silikon (vnější povrch), ABS plast (vnitřní kuličky), 100% vodotěsné

 

 

 

<strong>Anální venušiny kuličky FunFactory B BALL UNO</strong>

Anální venušiny kuličky B BALL UNO

 

Druhý typ venušiných kuliček, který zde zmíním, je vhodný pro pány, kteří se masáže prostaty obávají a předchozí pomůcka je trochu vyděsila. V takovém případě sáhněte po Anální venušiny kulička FunFactory B BALL UNO.

Na tyčince zde najdete pouze jednu jedinou kuličku, a to o průměru 1,8 až 3,2 cm. Je tedy o poznání menší než ty předchozí. Kulička má kapkovitý tvar, díky čemuž se velice snadno zavádí. Určitě se nemusíte bát bolesti nebo nepříjemných pocitů při zavádění s touto kuličkou.

Na konci má kulička držátko, díky kterému se nemůže stát, že by se vám kulička zatoulala v zadečku. Navíc si tak budete moct kuličku velice snadno vyndat.

 • ergonomický tvar – dobré zavádění
 • vyrobeno z lékařského silikonu – příjemný a bezpečný materiál
 • voděodolné
 • patka – pohodlné vytažení
 • ideální pro začátečníky
 • univerzální

 

Výrobce: Fun Factory
Rozměry:
 • celková délka: 17,3 cm
 • kulička: Ø 1,8 – 3,2 cm
Hmotnost: 52 g
Barva: Černo-růžová; Černo-šedá
Materiál: 100% hypoalergenní lékařský silikon (vnější povrch), ABS plast (vnitřní kuličky), 100% vodotěsné

 

 

 

<strong>Toyfluid - Lubrikační gel FunFactory </strong>

Toyfluid FunFactory lubrikační gel

 

Aby to krásně klouzalo a nestala se nějaká nepříjemná nehoda, je potřeba anální kuličky řádně lubrikovat. Čím více lubrikantu, tím snazší bude zavádění. Proto zvolte lubrikant, který je přímo určený pro erotické hračky.

A tím je jednoznačně Toyfluid – Lubrikační gel FunFactory – 100 ml. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších lubrikantů na trhu. Je to lubrikant na vodní bázi, takže nijak neponičí ani neznehodnotí vaše erotické pomůcky.

Můžete jej používat klidně každý den, je totiž antialergenní. Výborně klouže, zasychá podstatně méně než levnější gely, dlouho vydrží, nedělá fleky a velmi dobře se umývá.

 • Skvěle klouže
 • Prémiová kvalita
 • Nelepí
 • Nezasychá
 • Antialergenní
 • Vhodné k použití s erotickými hračkami z lékařského silikonu

 

Velikost balení: 100 ml
Počet dávek: cca 20 dávek v lahvičce
Barva: čirá
Aroma: ne
Složení: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

 

 

 

<strong>Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory - 75 ml</strong>

Čistič na hračky Cleaner FunFactory

 

Abyste udrželi své anální kuličky stále perfektně čisté, je nutné je po každém použití pořádně vydezinfikovat. K tomu vám pomůže Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Jedná se o vysoce kvalitní účinný dezinfekční prostředek vhodný k použití prakticky se všemi erotickými hračkami, včetně venušiných a análních kuliček.

Tento čistič připraví vaše erotické pomůcky k bezproblémovému použití. Sprej Cleaner FunFactory zničí veškeré bakterie, které se mohou nacházet na vaší erotické pomůcce. Balení 75 ml v praktické hliníkové lahvičce s rozprašovačem vám vydrží hodně dlouho.

 • Bez obsahu alkoholu
 • Praktické balení
 • Odstraňuje všechny typy nečistot
 • Rychlé a snadné použití

 

Velikost balení: 75 ml
Počet dávek: cca 30 dávek v balení
Barva: čirá
Bez alkoholu: ano
Aroma: ne

 

 

 

Anální kuličky – co to je?

Anální kuličky. Drobná erotická pomůcka, kterou si zřejmě asi běžně nevyberete, když přijdete do sex-shopu. Většinou nám padne zrak na velké vibrátory, umělé panny nebo erotické prádélko, ale análních kuliček si člověk ani nevšimne. Přitom pro vás může skrývat doslova moře erotické rozkoše.

Anální kuličky pro muže jsou drobné kuličky o průměru od 2 do 4 cm, které se zavádí během sexu do zadečku partnera. Skládají se z jednotlivých kuliček spojených pevnou stopkou. Kuličky zůstávají po vložení na místě a stimulují konečník zevnitř.

Bývalá přítelkyně měla ve zvyku mi do zadku vsunout venušiny kuličky, zatímco mě orálně uspokojovala.

Vždycky se smála, že vypadám jako při vymítání ďábla, když jsem měl orgasmus. Bylo to něco neuvěřitelného. Necítil jsem ho jen v rozkroku, pulzoval celým mým tělem, asi hodně podobný zážitek, jako mají ženy.

Milovník Ota se dělí o zkušenost
Milovník Ota se dělí o zkušenost

 

Sex s anální kuličkou

Každá sexuální praktika má své příznivce i odpůrce. Ne jinak je tomu i v tomto případě. Najde se určitě spousta lidí, kteří tyto praktiky odsuzují jako něco nenormálního a zvráceného. Jiní si je na druhou stranu rádi dopřávají.

Rozhodně není vhodné se do něčeho nutit a přemlouvat. Pokud sex s anální kuličkou v zadečku nechcete zkoušet, samozřejmě nemusíte.

Hledáte argumenty, proč byste to měl zkusit? Pánové, kteří sex s análními kuličkami vyzkoušeli, shodně říkají, že prožili mnohem bouřlivější a silnější orgasmus.

Když jsem řekl kamarádům, co nechám svou přítelkyni dělat, tak byli v šoku a tvrdili, že by nikdy nenechali nikoho přiblížit se k jejich zadku.

Možná jsem blázen, ale já během sexu udělám cokoli, co zintenzivní můj zážitek. Když mi během sexu partnerka vloží do zadku anální kuličky, jsem úplně hotový a moje orgasmy jsou stokrát intenzivnější.

Milovník Radek z Prahy, 32 let
Milovník Radek z Prahy, 32 let

 

Malá odbočka k mužské anální anatomii

Proč jsou pánové z análních kuliček tak odvaření? V čem tkví jejich kouzlo? Za vše může prostata, respektive masáž prostaty.

K prostatě se dostanete pouze análním otvorem. Proto se také vyšetření prostaty u lékaře provádí přes zadeček. Mužská prostata je protkaná nervy a nervovými zakončeními. Právě ta vám umožní dosáhnout takového orgasmu, kterého byste těžko dosáhli jinou praktikou. Někdy se proto prostata nazývá mužským bodem G.

I samotná oblast konečníku je bohatá na nervová zakončení, a proto přináší pánům tak silné prožitky.

Na druhou stranu ale nečekejte, že byste dosáhl při stimulaci prostaty vyvrcholení bez jakýchkoliv dalších podnětů a bez předcházejícího vzrušení. Tak to nefunguje. Anální kuličky nebo jakákoliv jiná stimulace konečníku a prostaty jsou tedy jen doplňkem.

Dráždění řitního otvoru je jednou ze součástí sexu.

Neznamená to, že ho musím mít pokaždé, mám rád i běžný sex a nevyžaduju po partnerkách, aby mi to dělaly, pokud nechtějí.

Mám rád, když mohu svou partnerku přivést k orgasmu, ale myslím si, že experimentovat v této oblasti je přirozené. Rozhodně nejsem jediný muž, který si to takto někdy rád užije.

Libor, milovník masáže prostaty
Libor, milovník masáže prostaty

ČTĚTE TAKÉ, jak masírovat prostatu a jaké to má pro vás výhody.

masáž prostaty

 

 

Jak se používají anální kuličky?

Anální, nebo jinak řečeno venušiny, kuličky jsou k masáži mužské prostaty přímo určené. Jak je správně používat?

Nejprve je nutné si tuto pomůcku pořádně navlhčit pomocí kvalitního lubrikantu, speciálně určeného k análnímu sexu. Jelikož jsou anální kuličky nejčastěji vyrobené z lékařského silikonu, musí být lubrikant na vodní bázi. Jinak by vám hračku poškodil. Pořádně tedy nejprve kuličky zvlhčete.

Následně můžete kuličky opatrně vložit do konečníku. Je nutné ale být extrémně opatrný. Zejména, pokud tuto praktiku zkoušíte poprvé. Nespěchejte, zbytečně netlačte, nebuďte nervózní, pokud to hned nepůjde. Zkoušejte to pomaličku, milimetr po milimetru a uvidíte, že se vám to nakonec podaří.

Jakmile budou kuličky na místě, můžete si s nimi užít klasický sex, orálek nebo análek (do partnerčina zadečku) tak, jak obvykle. Ničím nejste limitován. Pokud vám to nebude příjemné, můžete kuličky samozřejmě vyjmout. Pokud se vám to ale bude líbit, můžete je zde nechat až do úplného konce.

 

Video o análních kuličkách pro muže

 

Je nutný klystýr před použitím análních kuliček?

Klystýr je velice diskutovanou oblastí. Někdo říká, že by měl proběhnout před jakýmikoliv análními hrátkami, jiní si jej dopřávají jen před samotným análním sexem. Asi to v tomto případě záleží hlavně na vás.

Pokud si chcete být jistý, že nedojde k žádné havárii, můžete si klystýr před sexem udělat. Jestliže ale na to vlítnete zcela neplánovitě a budete si chtít užít sex se vším všudy, tedy i s kuličkami v zadečku, pak nemusíte klystýr hrotit.

Největší rozdíl v orgasmech bez anální stimulace a s ní je v intenzitě orgasmů.

Dosahuji celotělního orgasmu a mnohdy i několikanásobného. Poslední bývá většinou velmi emotivní. Lidé se potřebují uvolnit od předsudků a genderových stereotypů, musí se uvolnit a prostě si to užít, rozhodně nebudou litovat.

Milovník Michal popisuje pocity během použití análních kuliček
Milovník Michal popisuje pocity během použití análních kuliček

anální klystýr black

 

Jak byste se měl starat o anální kuličky?

Stejně, jako je potřeba kuličky na sex připravit s pomocí lubrikačního gelu, je nutné se o ně postarat i po samotném aktu. Sex máte za sebou, kuličky jsou z dupky zase venku, a co teď?

Jako první přijde na řadu pořádná dezinfekce. A to nejen venušiných kuliček, ale také vašich rukou, případně dalších erotických pomůcek, které jste během sexu použili. Hygiena je v tomto případě na prvním místě.

Kuličky ale bohužel nestačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou. Tím by se nesmyly všechny bakterie a do příště by na vás čekal hodně nepěkný zánět. Proto je nutné k jejich omytí použít speciální dezinfekční přípravek. Skvělou volbou je například Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Jakmile kuličky pořádně omyjete, schovejte je někam na nějaké čisté místo. Vhodný je například šuplík od nočního stolku, nebo skříňka v koupelně. Rozhodně nepokládejte kuličky do chuchvalců prachu nebo hromady drobností. V šuplíku na vás kuličky počkají zase do příště.

Pokud si chcete být při každém použití 100% jistý, můžete kuličky takto omýt i před každým použitím. Rozhodně tím nic nezkazíte a kuličky takto nijak nepoškodíte.

erekce_cz na facebooku

 

Ženské vs. mužské venušiny kuličky – existuje rozdíl?

Dozajista vám neuniklo, že se na trhu můžete setkat i s ženskými venušinými kuličkami. Ty si ženy zavádí nejčastěji do pochvy. Díky stimulaci používají tuto pomůcku buď k erotickým hrátkám, anebo jako prevenci oslabení svalů pánevního dna a inkontinence.

Takových benefitů bohužel chlap využít nemůže. I kdybyste si kuličky zasunul do zadečku a zde je nechal po celý den, příliš se vám svaly pánevního dna nezpevní. Svaly pánevního dna se nachází v okolí močového měchýře, což určitě sám uznáte, že je úplně jinde než konečník.

TIP: Vaše mužské svaly pánevního dna skvěle procvičíte díky Kegelovo cvikům. Klikněte a naučte se je

Na druhou stranu často uváděný benefit v podobě zlepšení sexuálního zážitku mohu jednoznačně podpořit a také zmínit. Ten platí na 100 %. Muži, kteří používají během sexu anální kuličky, shodně přiznávají, že prožili velice silný, bouřlivý a vášnivý orgasmus. Takový, jaký nikdy předtím nezažili.

Osobně praktikuji masáž prostaty (za účelem orgasmu) již několik let, a to jsem striktně hetero muž, který si opravdu nedovede představit sex s jiným mužem, a to ani v jakémkoliv náznaku.

Je tedy opravdu mýtus to, že tuto činnost vykonávají pouze gay a bisex muži. Tento orgasmus je opravdu kvalitnější a intenzivnější, delší a několikanásobný ve velmi rychlém sledu.

Pomůcky na tuto činnost si musí každý najít sám, protože každému vyhovuje něco jiného. Já sám používám anální kuličky. Pro začátečníky bych chtěl jen dodat, že to chce opravdu čas, klid, mír a pohodu a málokdy se to povede hned napoprvé, aby muž dosáhl orgasmu tímto způsobem. Chce to prostě trochu cvik.

Milovník Milan
Milovník Milan

 

TIP PRO DÁMY: Top 5 venušiných kuliček včetně návodu jak je vybrat, jak udržovat a jaké slastné stimuly vám přesně navodí.

jak vybrat venušiny kuličky?

 

 

Lze sdílení anální kuličky s partnerkou?

Ač existují kuličky pro ženy i pro muže a je to velice variabilní pomůcka, rozhodně za žádných okolností vám nedoporučuji sdílení kuliček s vaší partnerkou. Přirovnám to třeba k zubnímu kartáčku. Sdílíte se svou partnerkou zubní kartáček? Asi ne.

A stejně tak to platí i v případě análních či venušiných kuliček. Toto není pomůcka, kterou byste si mohli „sharovat”. A ani dokonalá dezinfekce vám v bezpečném sdílení této pomůcky nepomůže. Zkrátka jedny anální kuličky používejte vy a jedny ať používá vaše partnerka.

 

Masáž prostaty análními kuličkami je vhodná pro každého

Ať už jste zkušený milovník, anebo se sexem teprve začínáte, určitě se análních hrátek pomocí kuliček bát nemusíte. Rozhodně to neznamená, že když se vám to líbí, tak jste automaticky gay. Jak uvedli všichni naši respondenti, anální hrátky si užívají se svou partnerkou a nikdy by je ani ve snu nenapadlo, že by se milovali s jinými pány.

Jste tím, kým si dovolíte být. Pokud jste si tedy svou sexualitou jistý, rozhodně se ničeho nemusíte bát. Naopak se vám s análními kuličkami otevřou úplně nové dveře rozkoše a vášně. Vyzkoušejte a sami uvidíte.

NEZAPOMEŇTE na kvalitní lubrikanty,které jsou bezpečné pro kondici vašich pomůcek a také pro vaše citlivé intimní partie.

lubrikační gely na pomůcky

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

 

Leave a Reply