Prostituce má svá pravidla, která je třeba dodržovat anebo desatero bezpečnostních zásad bordelu

Ženy živící se nejstarším povoláním na světě, tedy prostitucí, musí být jistě opatrné, ale ještě o to opatrnější mají být jejich zákazníci.

Ženy pracující v sexuálním odvětví nejsou o nic méněcenné než ženy živící se běžnou prací, proto je třeba se k nim chovat s respektem a dodržovat určitá pravidla.

Pokud stále tápete, občanské sdružení Rozkoš bez rizika připravila desatero pravidel právě pro zákazníky sexuálních pracovnic.

pravidla prostituce

 

Desatero slušného zákazníka prostitutky

  1. Slušnost a respekt je zásada číslo jedna. Žena živící se sexem je žena jako každá jiná. Když se budete chovat s respektem a příjemně, jistě se takového chování dostane i vám.
  2. Alkohol vám sice může dodat sebevědomí, ale také snižuje potenci. Po pár skleničkách nejspíš budete více uvolnění. Někdy se můžete uvolnit až příliš a to nemusí být dobré pro pracovnici a ve výsledku ani pro vás. 
  3. Dopředu se dohodněte, jaké služby budete chtít a kolik za to zaplatíte. Dohodu samozřejmě dodržte. Předejdete tak nedorozumění. 
  4. Pokud už dojde k sexu, ztratíte možnost vrácení peněz. Jesli se vám nelíbí, jak s vámi pracovnice jedná, řešte to s ní ihned – dříve než dojde k poskytnutí dané sexuální služby.
  5. Nejsme roboti a tak se holt někdy může stát, že sex prostě neklapne. To je naprosto běžné. Zkuste se uvolnit, případně to můžete zkusit jindy a na jiném místě. Rozhodně si nevyžadujte zpět peníze.
  6. Vždy použijte ochranu v podobě kondomu. Sex bez kondomu je vždy velmi nebezpečný pro oba z vás.
  7. Ne skutečně znamená NE. Ať už se to týče líbání nebo osahávání na veřejnosti – nemusí to být pracovnici příjemné. Proto to respektujte, kupujete si sexuální službu a ne člověka. 
  8. Obchod nemá nic společného s láskou. Ačkoliv mohl být styk mezi vámi krásný, nepodléhejte pocitu, že jste se do ní zamilovali. Pracovnice potřebuje hlavně vaše peníze nikoliv váš soucit.
  9. Jak se zachovat při podezření na nucenou prostituci a násilí? Nejlépe ihned vyhledejte odbornou pomocroskosbezrizika.cz, strada.cz.
  10. Buďte ohleduplný k ostatním – nedělejte zbytečný hluk. Rušíte tím sousedy, kteří se chtějí vyspat, jelikož ráno musí vstávat.

TIP PRO VÁS: 

Jistě by vás mrzelo, pokud by vám během placeného sexu selhala erekce. 

Jako pojistku doporučujeme český nápoj Proerecta SHOT pro zrychlený nástup pevné erekce. 

Proerecta SHOT

 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Pokladniční účtenky mají obsahovat jed, který způsobuje impotenci.

účtenky a bisfenol A způsobují impotenci

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

/ZDROJ/

Leave a Reply