Anální sex pro pokročilé – zlepšujte se a jděte zas o level dál. Co všechno se vám tam vejde?

Není to tak dávno, co jsme psali o prvním análním sexu. Dnes se zaměříme na pokročilejší publikum, které už má s análem jisté zkušenosti.  

Když si oblíbíte hrátky se zadními vrátky a máte určitou zkušenost, je čas na fajnovější techniky, intenzivnější prožitky a orgasmy.

anální sex pro pokročilé

 

Co všechno dělají zkušení jinak, než anální začátečníci? 

Pokročilá technika #1 – Zapojte klitoris

Většina poloh při análním sexu vynechává tuto rozbušku rozkoše netknutou. zbytečná škoda. Proto je skvělé pomoci si při análním sexu rukou svojí, partnerovo, nebo použít vibrátor.

TIP: Správný gentleman ví, jak dokonale dráždit klitoris. Naučte se to také.

 

Pokročilá technika #2 – Anální kolík během klasického sexu

Výhodou análního kolíku je, že po zastrčení drží pěkně na místě. Lze ho tedy zastrčit do análu a následně si užívat klasický sex. Kolík se už postará o všechno ostatní sám.

 

anální kolík s diamantem

 

Pokročilá technika #3 – Veliké anální dildo 

V momentě, kdy je anální otvor zvyklý na pravidelný příjem, dokáže pojmout i větší objekty. Pro mírně pokročilé a pokročilé anální hrátky, lze použít dilda a vibrátory středních rozměrů.

Tyto pomůcky nejsou tak veliké, jako největší modely pro vagínu, ale přitom příjemně vklouznou do otvoru a poskytnou výraznější stimulaci, než menší bratříčci. Podobnou explozi rozkoše představuje pro zkušenější uživatele i tento anální kolík ve tvaru granátu.

dildo huge zone

 

Pokročilá technika #4 – Anální klystýr pro zavedení lubrikantu

Jak jsme si vysvětlili v článku o análním sexu, lubrikant je velmi důležitý. Pokročilejší technikou je zavedení gelu do konečníku před samotným sexem. Toho dosáhnete pomocí análního klystýru.  

Stačí gel naplnit do zásobníku a vstříknout. Díky tomu se lubrikační gel dostane do větší hloubky a následný vstup většího objektu proběhne bez problému.

anální gel

 

Pokročilá technika #5 – Dvojitá penetrace

Pokročilým ženám většinou jednostranná akce nestačí. Postupem času vyhledávají stimulaci vagíny a análního otvoru v jednom.

Když zrovna není k dispozici penis partnera, je možné využít šikovnou pomůcku. Některé ženy fantazírují o průniku dvou penisů zároveň. Tato hračka jim pomůže fantazii přetavit v realitu.

Dvojité dildo 14cm

 

Pokročilá technika #6 – Hledání zázračného bodu

Při pravidelném análním sexu se svěrač přizpůsobuje penisu nebo pomůcce stále snadněji. Uvolnění tak přichází velmi rychle. Tehdy je čas na experimenty. Jaká poloha přináší největší uspokojení? Jaký bod v análu je nejcitlivější a přinese nejbouřlivější orgasmus?

Pro začátek experimentů je dobré zkusit mělčí přirážení a pohybovat se v různých úhlech poblíž vstupu do análu. Poté zvolit více invazivní přírazy. Většina párů nakonec objeví správný mix, kdy kombinují oba typy hloubek.

Další předmětem průzkumu jsou různé typy úhlů. To znamená zkusit různé polohy a rozmanité způsoby vstupu penisu do análního otvoru. Při pokusech vždy myslete na sebe a dejte pozor na zranění.

Dobrým způsobem, jak najít ještě větší potěšení, je výměna rolí. Ať už bude partner více dominantní, nebo bude dominovat přijímající strana. Obě varianty přináší nový prožitek a úhel pohledu.

 

Pokročilá technika #7 – Anální fisting

Metoda pro opravdové anální matadory. Vyžaduje doslova tuny kvalitního gelu a milimetrovou přesnost a opatrnost.

Sebemenší posunutí ruky způsobí velmi intenzivní stimulaci, proto je potřeba maximální opatrnosti. Postup je podobný vaginálnímu fistingu, ale musí být 100x pomalejší.

fisting

 

Pokročilá technika #8 – Anální elektrostimulace

Další technika pro velmi pokročilé uživatele. K jejímu provedení je třeba hlubokých znalostí o tom, co si lze dovolit a co už je příliš. Rozhodně se do ní nepouštějte bez zkušeností a rad od zkušenějších BDSM odborníků!

I při malém napětí může dojít k popálení kůže následkem špatného kontaktu, nebo pokud doléhá na kůži pouze malá část elektrody.

Vyhněte se také jakýmkoliv stejnosměrným zdrojům, které mají elektrolytický efekt a mohou rozkládat krev. Tedy žádné domácí a na koleně vyrobené stimulátory! Pouze profesionálně schválené výrobky s oficiálními certifikáty.

Preferujte raději pomůcky napájené pomocí baterií, před těmi napájenými ze sítě. Je to vynikající prevence proti nechtěnému úrazu.

Za bezpečných podmínek je elektrostimulace velmi intenzivním stylem stimulace, která může vést až k orgasmu. Nezapomeňte také na gel. Nejlepší je ten na vodní bázi. Snižuje riziko popálení a zároveň zvyšuje kvalitu dráždění.

elektrosex

 

Experimentujte, zlepšujte se a udržujte análek ve slasti

Doufám že náš průvodce pro pokročilé vám o něco více otevřel oči na poli análních hrátek. Experimentujte a zkoušejte. Objevte nové dimenze rozkoše, kterou anální sex přináší. Což už ostatně dobře víte.

Především myslete také na sebe a svoje zdraví a bezpečnost. Pak si užijete rozkoše a přešlapy z hlouposti se vám vyhnou velikým obloukem.

TIP: Pomůcky jsou leckdy drahé a je potřeba řádně se o ně starat. 

Natálie vybrala kvalitní lubrikační gely bezpečné jak pro vás, tak pro vaše hračky. Klikněte a vyberte si.

lubrikační gely na pomůcky

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

Leave a Reply