10 tipů, jak si užít anální sex co nejuspokojivěji, bez překážek, a hlavně bezpečně

Anální sex je rozporuplné téma. Někteří ignorují jeho existenci. Jiní ho milují, nebo nenávidí.

Hrátky se zadními vrátky tu jsou pro zpestření sexuálního života. Kdo alespoň jednou zkusí, může se zařadit mezi zkušenější část sexuznalé populace. Objevte s námi 10 tipů, jak zvládnout anální sex s přehledem.

anální sex bezpečně a uspokojivě

 

Tohle dělejte, abyste maximalizovali prožitek análního sexu a neublížili sobě ani partnerce

Co jíte a pijete

Uvažujte v širších souvislostech. Mexické ostré jídlo není před análním sexem ten nejlepší nápad. Trapas je v tu chvíli na cestě.

Jednoduše se vyhněte všemu, co podporuje snadnější uvolňování stolice nebo plynatost. Zejména tedy ostrému a dráždivému jídlu.

Také velké porce nedělají dobrotu. Obecně žádné jídlo neudělá moc dobrou službu přímo před sexem. Jedno zda je vaginální, nebo anální.

Vhodná je hydratace vodou. Pokud jste v roli toho, kdo bude strkat penis do míst předtím neprouzkoumaných, vyhněte se alkoholu. Mohli byste být až příliš hrrr. Přijímající naopak malé množství alkoholu ocení kvůli lepší relaxaci. Každopádně všeho s mírou!

ZDŮRAZŇUJI, že zejména pro anální sex je nevyhnutná pořádně pevná erekce.

Její síla věkem klesá, ale vždy existuje bezpečná metoda zlepšení. 

České tablety Proerecta pro okamžitou podporu jsou vám po ruce vždy, když potřebujete. Mrkněte na podrobnou recenzi po 12ti dávkách

proerecta sleva

 

Hygiena před akcí

Není třeba žádné extrémy. Sprcha a větší důraz na oblast kolem análního otvorou bohatě stačí. Navzdory obecnému názoru obsahuje rektum jen minimum stolice. Stačí proto důslednější hygiena.

TIP: Pokud máte pochybnosti a chcete mít análek naprosto čistý, objednejte si anální sprchu – klystýr. 

anální klystýr black

 

Kondom je základ a nepsané pravidlo

I když žijete v monogamním soužití, použití kondomu je na místě. Zejména z hlediska prevence infekce bakteriemi ze střev a přenosu sexuálních chorob. Lubrikovaný kondom navíc usnadňuje lehčí vstup.

Zvolte správný lubrikant

Silikonový lubrikant je nejlepší volba, když přijde na anální sex. Dobře se snáší s kondomem a je perfektní vůči sliznici uvnitř análu.

Gely na vodní bázi snadno vyschnou a mohou být anální stěnou lehce absorbovány. Přípravky na olejové bázi naopak snadno poruší obal kondomu.

Nejlepší na silikonu je, že ho můžete použít spolu s kondomem a tvoří silnou vrstvu. Tím pádem je penetrace mnohem pohodlnější. V anální sexu lubrikantem určitě nešetřete!

anální gel

 

S hračkou nebo bez?

Tohle je dobrá otázka. Je to zcela na vás. Hračky jsou výborné, když chcete otvor připravit a dráždit před vstupem samotného penisu. Určitě můžete použít i ruce, ale s hračkou je to o poznání zábavnější.

 

Komunikace a upřímnost

Je důležitější než veškeré jiné přípravy. Schopnost vyjádřit vaše pocity, přání, obavy a dokonce očekávání, je klíčová. Jen tak si oba užijete prožitek naplno.

Příjemce musí být ve stavu dokonalého klidu. Hlavně zpočátku. Nedostatek zpětné vazby může způsobit nepříjemné pocity a napětí. Čím intenzivnější komunikace, tím lépe. To platí zejména pro váš první anální sex.

 

Lubrikace

Opravdu klíčová věc během análního sexu. Vaginální sex je rozdílný, protože žena přirozeně vylučuje během sexu poševní sekret, který má vynikající skluz.

Situace kolem análního otvoru je jiná. Cena za lubrikant je směšná v porovnání s potenciálem, který přináší. Najít správný lubrikant je někdy alchymie. Zainvestujte do 2 až 3 značek a vyzkoušejte, která vám nejvíce sedí.

Relaxace a uvolnění

Především osoba přijímající by měla být před análním sexem v dokonalém klidu. Ze zenového klidu budou těžit oba aktéři.

Nejlepším způsobem je cesta pomalého rozehřátí. Pak pokračujte až do takové míry vzrušení, odkud není návratu. Na tomto musí pracovat oba partneři. Pro detailnější postup se inspirujte v našem rozsáhlém návodu na anální sex.

 

Volba vhodné polohy

Upřímně není zas takový rozdíl mezi TOP pozicemi pro anální, nebo vaginální styk. Jde jen o to najít polohou, která vám oběma přinese maximální potěšení. Zde jsou 4 doporučené polohy:

  • misionář – skvělá komunikace, ideální pro start
  • psí poloha – na všech 4, nejzákladnější poloha pro anál
  • kovbojka – žena nahoře, má největší kontrolu
  • lžičky – líná a mazlivá poloha

TIP: Nejenom pro análek se vám zcela jistě hodí podrobný seznam 51 lehce zvládnutelných poloh pro oba.

 

Co dělat po úspěšné akci?

Těsně po akci je ideální utíkat do koupelny. Přijímající osoba bude mít pravděpodobně pocit, že potřebuje na velkou. Použitý kondom vyhoďte do koše.

Skočte do sprchy a oba si dopřejte příjemnou koupel pod teplou vodou. Na mazlení si počkejte až po akci.

Pokud ale zvládáte, můžete si dopřát další kolo ve sprše nebo ve vaně. A pokud by po análku „zlobila“ erekce, opět doporučuji českou Proerectu s nástupem do 45 minut

proerecta

 

Hodně štěstí při hrátkách, nejenom těch análních

Jako přídavek k tomu, co zde bylo napsáno, vám celá naše redakce přeje šťastné a veselé hrátky se zadními vrátky. Hledáte – li asistenci, zkuste se podívat po nějakých šikovncýh hračkách. Prozkoumejte lidmi oblíbenou kvalitní lubrikaci, anální kolíky, anální vibrátory a další. Přejeme příjemnou zábavu.

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

 

Leave a Reply