První anál – co dělat, jak si neublížit a jaké hračky si koupit?

Anální sex je pro mnohé lidi stále ještě neprobádanou oblastí. Co vlastně doporučit lidem, kteří se do něj chtějí pustit, ale pořádně nevědí jak na to?

V prvé řadě je určitě dobré si uvědomit, že na anální sex se musí pomalu. Ať už na něj jdete klasicky, nebo za pomocí hračky.

Při výběru pomůcek nejdříve sáhněte po něčem menším. Zejména je důležitý průměr nástroje, nikoliv celý rozměr. Hračka může být klidně delší, ale na průměr se zaměřte jako na první.

Delší pomůcka jistě může působit na první pohled děsivě, ale s malým průměrem vklouzne do zadečku ženy bez problému.

první anální sex

 

Jak na první anální sex? Hlavně řádně mazat!

Toto je zlaté pravidlo análního sexu. Pokud žena či dívka není fanynkou bolestivého, středověkého análního sexu ve stylu Markýza de Sade, lubrikant je naprosto zásadní záležitostí! Správné mazání zajistí bezbolestný a komfortní prožitek z prvního análního sexu.

Možná sice ne na poprvé, ale konečník a svěrač jsou u některých žen nefalšovanou cestou k orgasmu. Je proto škoda to alespoň nezkusit.

POZOR: Obzvlášť při análním sexu potřebujete pevnou erekci. 

Svěrač může být těsný a pouze s pevnou erekcí se do análu dostanete. Pomůže česká Proerecta s účinkem do hodiny

proerecta

 

Jak na analní hygienu?

Mnoho žen má obavu z hygienických podmínek. Ať už pro první experiment volí hračku, nebo penis muže, mají strach z případné nehody. Především z toho, aby nechtěný obsah análu v podobě exkrementu nezůstal na hračce, nebo nedejbože na partnerovi.

Na trhu existují různé modely klystýrů. Existují i složité a dražší varianty, ale účel splní bohatě i menší varianta klystýru. Tu lze pohodlně použít ve sprše těsně před análním sexem. Vše pro lepší pocit hygieny. Stačí do balonku nabrat trochu vody a několikrát provést výplach pro maximální komfort.

anální sprcha

 

Jaké jsou druhy pomůcek pro stimulaci análu?

Druhů pomůcek na anální hrátky existuje mnoho. Výrobci přichází na trh s různými druhy kolíků, kuliček, vibrátorů, nebo pomůckami s kuličkami uvnitř. Tyto kuličkové hračky mají podobnou funkci, jako klasické venušiny kuličky, akorát jsou určeny pro jiný otvor.

Anální kolíky jsou často nejen funkční, ale i esteticky laděné. Takové pomůcky jsou hlavně pro páry, které chtějí působit vizuálně dobře na kameře, nebo fotkách. Pro ně jsou určeny třeba anální kolík s diamantem, nebo s přidanou zvířecí oháňkou. Tyto jsou vhodné při výměně rolí partnerů.

Zatímco obyčejné kolíky a kuličky jsou základní pomůcky, na trhu dostanete i exkluzivnější hračky. Těmi jsou anální vibrátory. Jsou tenčí než klasické vibrátory a přímo uzpůsobené k análnímu sexu.

anální kolík s diamantem

 

Tip pro extrémisty

Pro extrémní a pokročilé harcovníky v oblasti análního sexu lze doporučit i extrémně velká dilda. Ta si velikostí nezadají s buldozerem a jsou určena zejména pokročilejším uživatelům.

Jsou dostupná v obřích rozměrech. Nafukovací kolíky pak lze dofouknout dle potřeby.

Dá se říct, že pokud vás bude experimentování s análními hrátkami bavit dlouhodobě, do této úrovně se jednou dostanete.

XXL dildo

 

Bezpečnostní pojistka

Každá správná anální hračka je na konci opatřena dostatečným rozšířením. To je zde proto, aby pomůcka při dovádění neskončila v análu celá. Jsou známy případy, kdy lidé museli kvůli takto uvíznuté hračce navštívit lékařskou pohotovost. Určitě si dovedete představit ten trapas.

Stimulace análu je klíčem ke slasti. Neberte to však úplně doslovně. 

 

Další tipy pro vaše anální poprvé

Na tohle se soustřeďte při vašem první análním dobrodružství a vše proběhne v pořádku.

 

Nevěnujte pozornost jen dírce

Je to sice váš ultimátní cíl, ale věnujte pozornost celému pozadí. Partnerku lze rozehřát před akcí jemnou masáží celého zadečku.

Začněte třeba mezi jejími stehny a pokračujte nahoru. Nevynechejte ani samotný zadeček, který přímo vybízí ke smyslné masáži.

 

Nesmí vás to bolet

Důležité pravidlo. Anální sex nikdy nesmí jít přes bolest. Od toho máte lubrikant. Také spolu stále komunikujte a na nic nespěchejte.

Nic neuspěchejte a do análu necpěte víc, než snese

 

Ideální místo pro start je koupelna

Pro normální sex to není vždy to nejlepší místo. Pro první anál naopak ideální. Ve vodní lázni se uvolníte a zklidníte.

Navíc páry, které mají obavu z hygieny, což není v reálu tak horké, zde budou o něco klidnější. Strčit něco na místo, kde už je to čisté, jde o poznání snadněji.

 

Postup po krocích

Víte, jak sníst slona? Vždy po kouskách. To samé platí pro anální sex. Začněte masáží, pak vsuňte prst, případně malou sexuální hračku.

 

Citlivý je hlavně začátek

Kolem svěrače je nejvíce nervových zakončení. Cokoliv, co jde příliš hluboko může na první pokus bolet a způsobovat nepříjemné pocity. Je to jako basketbalový míč na obroučce. Ideální je, když krouží po ní a nespadne nikdy do koše.

 

Žádné prudké pohyby

Vše hlavně pomalu! Rychlé a zmatené pohyby jsou rychlou cestou ke zranění.

 

Dejte šanci různým polohám

Anální sex nemusíte provozovat jen v pozici psa. Partnerka může ležet na břiše s vystrčeným zadečkem, na boku, nebo na zádech. Lze vyzkoušet i jiné polohy. Ti, kteří se nebojí, mohou vyzkoušet i lízání análu takzvaný rimming.

TIP: Sepsali jsme 51 poloh kámasútry, které zvládnete oba a nemusíte být právě jogíni.

 

Přidaná stimulace vítána

Během análního sexu nezapomínejte ani na další body. Vagínu, klitoris, bradavky – cokoliv upoutá vaši pozronost a zvýší celkovou rozkoš.

POKUD NEVÍTE, kam sáhnout, mrkněte na 12 ženských erotogenních zón

ženské erotogenní zóny

 

Použijte kondom

Při análním sexu doporučuji použít kondom. Anál obsahuje více nebezpečných bakterií, které mohou způsobit nepříjemné komplikace. Chraňte zdraví své i vaší partnerky.

TIP: Pomůcky jsou leckdy drahé a je potřeba řádně se o ně starat. 

Natálie vybrala kvalitní lubrikační gely bezpečné jak pro vás, tak pro vaše hračky. Klikněte a vyberte si.

lubrikační gely na pomůcky

 

Závěrem

Anální sex je rozhodně zpestřením klasických sexuálních hrátek a stojí minimálně za vyzkoušení. Pamatujte, že není pro každého. Pokud to tedy není nic pro vás, nebojte se příště odmítnout. Není to nutnost. Jiných rozkoší existuje celá řada. Můžete se inspirovat na našem webu.

 

F.A.Q. – často kladené otázky o anální stimulaci

Jak může být anální sex více uspokojivý pro muže?

Anální svěrač je o mnoho užší, než vaginální vchod. Někteří muži tento styl sexu preferují, protože při análním sexu je penis ve větším sevření a dráždění je tak mnohem intenzivnější. Navíc máte při tom pocit, že jde o něco zakázaného a po určitém času si můžete tento způsob sexu velmi oblíbit.

 

Jak to cítí žena?

To je různé. Vybavuji se ženy, které si anální sex velmi užívaly a dokázaly se při něm odvázat jako snad nikdy předtím. Naopak je spousta žen a holek, které anální sex nevyhledávají a nic moc jim neříká. Přijde jim nechutný a proti přírodě, nebo je může bolet.

 

Jaký trapas se vám může stát?

Nejvíce se lidí bojí, že se nechtěně někde objeví kousek stolice. Toto je situace, která nastává velmi zřídka. Při použití klystýru a řádné hygieně je šance téměř nulová.

 

Lze při análním sexu otěhotnět?

Při použití kondomu je to téměř nemožné. Pokud nebudete používat kondom, což nedoporučuji je šance o něco větší. Při ejakulaci do análu je to ovšem málo pravděpodobné.

Pokud byste penis vytáhli a ejakulovali na vagínu, je situace jiná. Šance na otěhotnění jsou v tomto případě o mnoho vyšší. Takže opatrně.

 

Jaká hrozí zranění?

Při hrubém a neopatrném zacházení a vynechání lubrikačního gelu, může dojít k různým tržným zraněním uvnitř análu, v oblasti svěrače i na samotném penisu. Při příliš divokém sexu může dojít ke zlomení penisu.

TIP PRO DÁMY: Top 5 venušiných kuliček včetně návodu jak je vybrat, jak udržovat a jaké slastné stimuly vám přesně navodí.

jak vybrat venušiny kuličky?

 

 

Zkušenosti s análním sexem a diskuze

anální sex zkušenosti

anální sex názory

anální sex forum

anální sex diskuze

anální sex diskuze

 

Ani během análního sexu nezapomínejte na pevnou erekci pro dobrý průnik bez problémů.

proerecta

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

 

erekce_cz na facebooku

 

 

Leave a Reply