Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 5. DÍL – Příprava romantického erotického večera

Každá žena na světě si přeje, aby byl její vyvolený spokojený. A nejedná se samozřejmě pouze o spokojenost s jejím kuchařským umem, ale také o spokojenost sexuální. K partnerskému životu patří sex co je lidstvo lidstvem.

Ovšem až v moderní době jsme se začali více zamýšlet nad tím, jak tuto partnerskou kratochvíli nějak ozvláštnit, zpestřit a zlepšit. A proto jsme tu dnes i my. Připravit totiž nezapomenutelný erotický večer není jen tak.

Je potřeba spousta plánování a rozmýšlení. Proto si celou přípravu v tomto článku popíšeme od A do Z. Dámy, pokud chcete být i vy femme fatale, rozhodně si přečtěte následující rady.

dokonalá partnerka 5

 

Nezapomenutelný erotický večer není jen klišé

V pravidelném seriálu s názvem „Jak být dokonalá partnerka?“ se snažím ženám poradit, jak se stát dokonalou přítelkyní. Tento pojem není jen klišé z romantických filmů, ale je to skutečný stav, kterého i vy můžete dosáhnout. Jen je potřeba vědět, jak na to.

Někdy jsou to doslova drobnosti, které ovšem dohromady tvoří mozaiku dokonalého vztahu. A k tomuto stavu dokonalosti se v tomto seriálu snažíme přiblížit.

V minulém díle jsme si popsali nejčastější dámské prohřešky, které jako ženy děláme, protože si myslíme, že se opačnému pohlaví líbí, ale pánové je na nás ženách vyloženě nesnáší. V tomto článku se zaměříme na trochu praktičtější téma, a to, jak partnerovi připravit nezapomenutelný erotický večer.

 

Erotický večer je důležitým prvkem partnerského života

Říkáte si, proč byste se snažila? Myslíte si, že jsou erotické večery jen překonaným klišé z hollywoodských filmů? Opak je pravdou!

Sexuolog a předseda Sexuologické společnosti České lékařské společnosti Jaroslav Zvěřina uvádí:

Ve své praxi se často setkávám s muži, ženami, ale i páry, jejichž soužití je stabilní a spokojené, přitom četnost milostných kontaktů bývá u nich více či méně podprůměrná. Někdy není snadné dobrat se příčiny snížené sexuální aktivity. Hlavně proto, že partneři mají ve zvyku označovat jako hlavního viníka zlenivění toho druhého. Jindy zase vysvětlují nedostatek sexu zdánlivě objektivními příčinami: nezbývá nám na něj mnoho času, jsme oba velmi zaměstnaní a velmi unavení z celodenní dřiny, máme hodně starostí s dětmi a podobně.

Chcete, aby i váš sexuální život upadl v zapomnění jen proto, že jste na něj neměli čas? Chcete, aby si váš partner našel jinou jen proto, že ta mu dopřála více erotiky než vy? Chcete se rozloučit s něhou, vášní a touhou? Pak nehledejte výmluvy, ale najděte řešení. A právě jedním z nich může být i erotický večer.

 

Na prvním místě je plán

Zdá se to možná jako banalita. Vždyť erotický večer dokáže připravit každý. Nebo ne? Ono se to možná zdá jako jednoduchý úkol, ovšem až když se do něj pustíte, zjistíte, že to tak jednoduché zase není. Přece jen, kdyby to bylo tak jednoduché, tak by erotický večer chystaly ženy pro své muže každý den, ne?! Ale nebojte, společně to zvládneme!

Na začátku je důležitý plán. Vytvořte si plán nejen celého večera, ale i jeho příprav. Budete na sobě chtít mít dokonalé erotické prádélko? Budete chtít připravit vynikající večeři? Budete si chtít před tím zajít ke kadeřnici? Budete chtít byt vyzdobit netradiční výzdobou? Budete chtít postel zahalit do zbrusu nového povlečení? To všechno je důležité naplánovat krok za krokem. A už jen tyto kroky vám zaberou spoustu času.

Například vaření vám může trvat dvě hodiny, návštěva kadeřníka další dvě hodiny a zkrášlovací procedury mohou zabrat další hodinu či dvě. Abyste proto nebyla ve stresu, že něco nestihnete, anebo že partner váš plán odhalí, naplánujte si erotický večer krok za krokem na nějaký volnější den, kdy budete moct v práci skončit dříve, anebo na den úplného volna, kdy si v práci vezmete dovolenou. Pak vše v klidu stihnete a nebude ve zbytečném stresu.

TIP: Zde jsem vám radila, jak vybrat to nejlépe padnoucí spodní prádlo

dokonalá partnerka 2

 

Rozmyslete si scénář

Úplně na začátku si rozmyslete scénář, jak bude celý večer probíhat. Ke každému bodu vám uvedu ilustrační příklad, a tak i v tomto případě vám nastíním, jak takový scénář může vypadat.

Řekněme, že budete chtít vašeho partnera překvapit ihned po jeho příchodu z práce. Snažte se tedy vše připravit ještě před jeho příchodem z práce domů. Přichází váš partner z práce domů zhruba okolo 18. hodiny? Pak se vše snažte připravit právě na tuto hodinu.

Promyslete si výzdobu, jakou budete chtít zvolit – zda to budou pouze svíčky, anebo i nějaké svítící lampiony; dále promyslete večeři, své oblečení, svůj vzhled, apod. Vše si nachystejte a můžete čekat na svého milého.

Vždy plánujte s nejlepší možnou variantou, jak takový večer může vypadat.

Řekněme tedy, že váš partner dorazí domů přesně v 18:00. Vy jej už ve dveřích přivítáte jen v průsvitné košilce, nádherně nalíčená a krásně učesaná od kadeřníka. Pomůžete mu odložit po dlouhém dni v práci a odvedete si jej do jídelny.

Zde společně povečeříte a buď se můžete věnovat tomu, jak se měl dnes v práci, anebo tomu, co budete společně provádět po večeři. Po večeři se můžete okamžitě přesunout do čerstvě povlečené postele, kolem které rozložíte spoustu svíček a třeba také okvětní lístky růží.

Pro navození správné atmosféry můžete pustit vaše oblíbené písničky, nebo jen romantické melodie, které vás nebudou rušit. Než se vrhnete na věc, můžete mu ještě udělat krátkou masáž, během které se dokonale uvolní. Samotný akt už pak necháme na vás…

Zkusit můžete buď klasické milování, jako jste zvyklí, anebo nové, neotřelé techniky, které jste ještě nikdy nezkusili. Možností, jak okořenit vztah, je mnoho. Můžete sáhnout například po kámasútře, po erotických hračkách, nebo po rozličných pomůckách do ložnice. Skvělou volbou je ale také tantrický sex, při kterém můžete zažít hodiny kosmické rozkoše. Je to technika, při které nejde jen o sex, ale o celkový stav vědomí.

Ložnice ovšem nemusí být jediné místo, kde se svým partnerem skončíte. Pokud nebydlíte v garsonce, můžete vyzkoušet také například sex v obývacím pokoji. 5 poloh a zajímavých inovací pro spokojený sex v obýváku najdete v tomto článku.

A rozhodně se nemusíte držet pouze u nich. V bytě přeci máte ještě i koupelnu a kuchyň. Popusťte proto uzdu fantazii a zkuste vymyslet erotické hrátky třeba po celém bytě. Uvidíte, že váš partner určitě nebude proti.

 

Erotický večer není jen o sexu, dámy

Vidíte, že erotický večer není vůbec jen o sexu jako takovém. Je to o celkové atmosféře, o správných vibracích a o představivosti. Nejen dámy jsou duší snílci a romantici, ale i pánové jsou občas rádi opečovávaní.

Každý chlap má rád, když jej jeho partnerka jednou za čas takto překvapí a zahrne něhou, pozorností a erotikou. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by se vám partner vysmál, anebo by toto vaše gesto neocenil. Právě naopak.

KAŽDOPÁDNĚ SE NAUČTE UMĚNÍ:

 

Splňte vašemu partnerovi erotické sny a touhy

Erotický večer je ideální chvílí pro splnění jeho nejtajnějších tužeb a přání. Splňte mu proto jedno z nich.

Chtěl by váš partner vyzkoušet nějakou speciální polohu? Připravte se na ni a během erotického večera ji vyzkoušejte. Snažte se co nejvíce večer uzpůsobit vám a především vašemu partnerovi. Můžete se inspirovat v kámasútře. Proto si jeden výtisk obstarejte ještě před samotnými přípravami.

Možnou variantou erotického večera je také švédská trojka. Už dlouho váš partner o podobné zkušenosti sní? Možná je právě teď ideální čas připravit mu obrovské překvapení. Co byste si měla na švédskou trojku připravit, s kým byste ji měla domluvit a jak s ní příjemně překvapit vašeho partnera? Na to všechno najdete odpovědi ve 3. díle seriálu.

Zapomeňte na pornosnímky a na to, co možná měli rádi vaši předchozí partneři, a připravte erotický večer na míru vašemu milovanému. Má rád, když jste dokonale vyholená? Pak mu jeho přání splňte.

Miluje naopak v intimních místech chloupky? Pak při holení tato místa vynechte. Snažte se při plánování myslet hlavně na vašeho partnera, ne na to, jak to bývá ve filmech, v pornu, co vypráví vaše kamarádky, anebo co měli rádi vaši bývalí partneři. Tento večer bude jen o vás dvou, proto jej tak naplánujte.

Důležité jsou také detaily. Právě ony stojí za dokonalostí onoho večera. Miluje váš partner modrou barvu? Pak si pořiďte erotické prádélko právě v tomto odstínu. Nemůže se váš muž nabažit pohledu na vaše nožky v podvazcích? Potom rozhodně nezapomeňte na tento kus spodního prádla. Má občas váš partner problém s erekcí? Pořiďte mu účinný přípravek na podporu erekce. Všechno to jsou drobnosti, které ovšem ve výsledku rozhodnou o tom, že bude váš partner nadšený.

proerecta

 

Vzhůru do obchodů!

Jakmile máte scénář v hlavě, můžeme přejít na praktickou stránku věci, a to jsou nákupy. Ty by měly proběhnout pár dnů či alespoň den před plánovaným večerem, neboť vám taktéž zaberou celkem hodně času.

Důležitou položkou na vašem nákupním seznamu by mělo být dokonalé erotické prádlo. Tomu, jak vybrat to nejvíc sexy spodní prádlo, jsme se věnovali již ve 2. díle našeho seriálu, proto si ještě před návštěvou specializovaných obchodů tento článek pročtěte.

Zároveň nakupte veškeré potřebné suroviny na večeři, kterou budete vařit, na výzdobu, kterou jste si vymyslela, a případně další věci, které ještě budete potřebovat. Koupit si můžete třeba nové povlečení, masážní olejíček pro jeho masáž, kámasútru, nové doplňky do bytu či nový make-up, kterým se ten večer nalíčíte.

Pokud budete chtít mít krásný nový účes, objednejte se také včas ke kadeřnici, a stejně tak to platí i o manikúře, pedikúře, voskové depilaci či o umělých řasách. Objednejte se zkrátka všude tam, kde budete chtít ještě před daným večerem podstoupit zkrášlovací procedury.

 

Ukázkový plán celého dne

Vše máte nakoupeno, ke kadeřnici jste objednaná, jak tedy celý den bude vypadat? Opět si uvedeme ukázkový příklad:

 • 8:00 – Budíček
 • 8:30 – Snídaně
 • 9:00 – Úklid bytu
 • 10:00 – Manikúra, pedikúra
 • 12:00 – Oběd
 • 13:00 – Kadeřnice
 • 15:00 – Poklizení bytu, odpolední kávička, zkrášlovací procedury
 • 16:00 – Příprava večeře
 • 16:30 – Výzdoba bytu
 • 17:00 – Make-up, líčení
 • 17:30 – Dokončení večeře
 • 17:45 – Zapálení svíček, převlečení do erotického prádélka
 • 18:00 – Příchod partnera z práce

 

Nemusíte se samozřejmě striktně držet tohoto rozvrhu. Záleží pouze na vás, i na tom, kolik úkonů vlastně budete během dne mít. Takto to ale krásně stihnete a budete připravená na příchod vašeho partnera.

Pro jednodušší plánování vám jednoznačně doporučujeme si takovýto plán udělat, abyste na nic nezapomněla, anebo lépe viděla, na co budete mít dostatek času a na co už tolik času mít nebudete.

Zároveň se nemusíte bát, kdyby se náhodou váš partner vrátil z práce domů dřív. Některé věci jde udělat až v průběhu večera – například zapálení svíček či dokončení večeře. Takže není nutné mít 100% vše připravené na jeho příchod.

Avšak některé úkony rozhodně nenechávejte na poslední chvíli – kupříkladu zkrášlovací procedury, poklizení bytu či převlečení postele. Tyto úkony musí být již při příchodu vašeho partnera hotové.

 

Jak rozproudit erotické vibrace?

Erotika vázne? Partner zrovna nemá chuť na sex? Dámy, to ještě neznamená, že z vašeho dlouho plánovaného erotického večera sejde. Pouze je nutné navodit tu správnou atmosféru. A jak?

Máme pro vás 33+5 sexuálních her, které rozžhaví vaši vzájemnou přitažlivost. Hry jsou totiž skvělý nástroj pro dosažení sexuální spokojenosti a pevné kondice. Soustředí se na cestu k cíli. Aktéři na konci hry netouží po ničem jiném, než na sebe rychle skočit. Vybrali jsme proto pro vás hry, které stojí za vyzkoušení. Pročtěte se i tímto článkem a ani taková situace, kdy by váš partner neměl na sex chuť, vás nepřekvapí.

erekce_cz na facebooku

 

Příprava je základ úspěchu a to i v posteli

Základem celého úspěchu a dokonalého večera je vždy příprava. Vše si proto dokonale promyslete a vše si dopředu, alespoň ilustračně naplánujte. Nevadí, že potom plán na 100% nesplníte. Hlavní je, že všechny úkony a body budete mít někde sepsané, takže na ně nezapomenete a celý večer budete mít krásně pod kontrolou.

Útěchou pro vás může být fakt, že i kdyby se vám něco během večera nepovedlo nebo nevyvedlo přesně podle vašich představ, vašemu partnerovi to určitě vadit nebude. Už jen tím, že jste se celý den takto snažila, že jste pro něj připravovala takové velké překvapení a že jste mu připravila takovýto erotický večer, bude dozajista unešený a nadšený. Malých kiksů si ani nevšimne anebo je přejde mávnutím ruky.

Proerecta WOMEN účinky

Leave a Reply