Vánoce jsou tady! Uspokojte své erotické choutky hračkami BOOM. Vyberete si oba.

Vánoce přicházejí a to je nejlepší čas nakoupit sobě a partnerce erotické hračky. Jednak si během svátků krásně užijete, sblížíte se, popracujete na společné intimitě, a navíc budete mít něco nového, co vás bude těšit ještě dlouhou dobu i po Vánocích. Dilda a vibrátory mají nespornou výhodu, že se nimi můžete obšťastňovat i bez partnerky po vánočním volnu.

Kolem Vánoc je na postelové hrátky více času. Byla by škoda tento čas nevyužít na experimentování a poznávání nových stimulů. Pokud nemáte žádné zkušenosti s pomůckami, nevadí. Vysvětlíme, jak tyto výrobky fungují a co od nich očekávat. Věřte, že až je jednou vyzkoušíte, už více nebudete chtít souložit bez nich. A tak je to správně. Sex nesmí být nuda ani stereotyp, jinak může ve vztahu dojít ke „skřípání“.

Doporučíme českou značku BOOM, což je kvalitní a oblíbený výrobce. Pokud pro partnery zatím nemáte dárek, zde jsou 2 tipy pro muže a ženu. Tak šťastné a veselé!

erotické vánoční dárky pro něj a pro ni

 

Vibrační masturbátor BOOM Sabrina pro něj

Pokud váš partner celý rok poslouchal a nezlobil, zaslouží si dáreček, který může použít i sám bez vás. Nebo se odměňte sám, pokud přítelkyni právě nemáte.

Vibrační masturbátory pro pány jsou prodejným hitem a věřte, že mnozí vaší přátelé již svou hračičku mají doma v šuplíku. Jen se vám s tím možná zapomněli pochlubit 🙂

vibrační masturbátor BOOM Sabrina

Proklikněte se do eshopu na masturbátor BOOM Sabrina

 

Co masturbátor Sabrina dovede?

Primárně jde o pomůcku, která vás uspokojí i bez partnerky. Oceníte jej, když žena právě nebude doma a zrovna vás popadne chuť užít si víc než pouhou masturbací.

  • Materiál napodobuje skutečnou pokožku, takže když zavřete oči, budete mít pocit reálné soulože do vagíny. Přesně proto jsou masturbátory tak oblíbené. Suplují „žhavou jeskynku“ 🙂
  • Materiál je elastický a naváže na sebe vaši vlastní teplotu. Žádné studené plasty a nepříjemné pocity tření či dráždění. Úzký vnitřní průměr penis obklopí, ale nepřiškrtí. Vnitřek je nepravidelně vroubkovaný pro lepší stimulaci penisu.
  • Vnější plášť z odolného plastu má pohyblivé části, které lze dle potřeby stisknout nebo uvolnit. Sám si tak budete regulovat tlak na penis, díky čemu získáte sílu stimulace přesně podle svých představ. Sabrina je díky tomu vhodná i pro užší penisy, které se v něm nebudou cítil „volně“ se slabou stimulací.
  • Sabrina je vibrační a vibrace můžete regulovat podle chuti. Díky 10 režimům vibrací dokonce nemusíte dělat vůbec nic, pouze ležet, relaxovat a nechat si penis hezky „protřepat“, což je vhodné i pro prokrvení penisu a navození pevné erekce.
  • Sabrina má dálkové ovládání, které pohodlně schováte v dlani. Vibrační patronu lze vyjmout a použít jako malý vibrátor „na cesty“ nebo pro potěšení partnerky. Výrobce vždy myslí na maximální možnou variabilitu pomůcek. Vždy najdete nové možnosti využití, díky čemu podpoříte vzájemnou sexuální kreativitu. Sabrina je sice pro muže, „obhospodaří“ ale oba partnery.
Minimální / maximální průměr: 1,5 / 6 cm – i pro úzké a menší penisy
Nastavitelný průměr: ano, díky stlačitelným panelům
Použitelná délka: 19 cm – vejdou se do ní i nadprůměrně dlouhé penisy
Materiál: imitace lidské kůže, která se ohřívá od teploty penisu (Nature skin)
Vibrace: ano, 10 vibračních režimů
Dálkové ovládání: ano
Užije si i partnerka? ano, vibrační patronu lze použít jako malý vibrátor
Použití s lubrikantem: ano, na bázi vody
Nabíjení: akumulátor přes USB nabíjení, bez vibrací lze použít i vybitý
Vyjímatelný měkký vnitřek: ano, viz obrázek

vibrační masturbátor Sabrina BOOM

Proklikněte se do eshopu na masturbátor BOOM Sabrina

 

Nebo klikněte a podívejte se na kompletní nabídku masturbátorů (cca 200+ produktů)

 

Masážní hlavice BOOM Twinhead 2v1 pro ni

Jistě vám záleží na tom, aby erotický dáreček zaručeně potěšil, nezklamal a dokonale uspokojil. Tato masážní hlavice je oboustranná. Z jedné strany je nepohyblivý vibrátor s užší špičkou (anál + vagína), z druhé strany pohyblivá vibrační hlavice (klitoris, vagína).

masážní hlavice BOOM Twinhead

Proklikněte se do eshopu na masažer BOOM Twinhead

 

Co hlavice Twinhead dovede?

Twinhead má 7 vibračních módů a 3  rychlosti, což je dohromady 21 druhů intenzity a stimulace. Pokud partnerka celý rok poslouchala, zaslouží si přesně tuto hlavici. A až jednou nebude doma, hlavici můžete vyzkoušet i sám ke stimulaci análu, prostaty nebo hráze, pokud jste odvážný 🙂

  • Jemně prohnutá konstrukce masážní hlavice dosáhne až na bod G, takže lze prožít i mokrý orgasmus. Pohyblivou hlavicí si můžete masírovat i namožený krk, záda a jakoukoliv jinou bolavou nebo zatuhlou část těla. Nejde pouze o erotiku.
  • Materiál je příjemný silikon. Obě strany mají vlastní ovládání, ale vibrovat může vždy pouze jedna strana. Chod této mašinky je maximálně tichý i přes 2 silné motory.
Maximální průměr: 4,2 cm
Celková délka: 24 cm
Materiál: velice příjemný silikon
Vibrace: ano, 7 vibračních módů + 3 rychlosti
Užije si i partner? ano, může stimulovat anál, prostatu i hráz
Použití s lubrikantem: ano, na bázi vody nebo silikonu
Nabíjení: akumulátor přes USB nabíjení, bez vibrací a rotace lze použít i vybitý
Výdrž na 1 nabití: 2 hodiny rozkoše
Dárek ZDARMA: minivibrátor BASIC X Aida

masážní hlavice Twinhead BOOM

Proklikněte se do eshopu na masažer BOOM Twinhead

 

Nebo klikněte a podívejte se na kompletní nabídku masážních hlavic (cca 60+ produktů)

 

Veselé Vánoce a hodně sexu do Nového roku přeje redakce Erekce.cz a Sexshop.cz ? ?

Tyto 2 hračky jsou pouze malé doporučení, se kterými se krásně pobavíte oba. Pamatujte, že doba nám nepřeje, lockdowny střídají jiná omezení. Proč tento čas doma nevyužít na experimentování a příjemné aktivity?

Věříme, že se nám povedlo namotivovat vás. A pokud jste nenašli přesně to, co by vám vyhovovalo, vyberte si z kategorií níže.

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply