Jelqing na ruční domácí prodloužení penisu

Tato metoda je velmi uznávanou technikou na zvětšení délky a objemu mužského přirození. Její vznik se traduje do dávných dob.  Tehdy si prý tímto způsobem Arabové zvětšovali své penisy, aby mohli uspokojit zástupy žen ve svých harémech.

Tato technika je základem všech cvičení na zvětšování penisu současné doby. Na internetu existují desítky cviků na zvětšení penisu a každá z nich vždy obsahuje jelqing. Sexuální guru věří, že jde o jedinou spolehlivou metodu na rozšíření topořivých tkání v penisu.

jelqing

 

Jelqing na „ruční“ zvětšení penisu 

V zásadě funguje cvičení na principu zvyšování množství krve, takže se dutá topořivá tělesa v penisu roztahují. Po čase může do těchto těles natéct více krve a mužský pyj dosáhne větších rozměrů.

TIP: Pevnou erekci a silný přítok krve do penisu dosáhnete díky doplňkům pro podporu.

 

 

 

Opravdu jelqing funguje?

Dle některých názorů na internetu tato technika opravdu funguje. Pravidelné cvičení může teoreticky rozšířit topořivá tělesa. Výsledek závisí na mnoha faktorech. Šance na úspěch existuje, ale je třeba železná pravidelnost a správné provedení technik. I v případě správného provádění je výstup nejistý a přesná čísla nelze odhadovat.

Cvičení nabízí nesporně i jiné benefity. Pokud muž pravidelně procvičuje svůj penis, dosáhne lepšího prokrvení tkáně. Tím pádem zajistí své chloubě lepší kondici, lepší sexuální prožitek i průběh orgasmu.

Tělo penisu je tvořeno dvěma válci, které jsou složeny z houbovitých komor. Tyto komory obsáhnou 90% krve jdoucí do penisu při erekci. Po přítoku krve do těchto komor dochází k roztažení penisu do šířky i délky. Díky tomuto mechanizmu získá pyj velikost a tvrdost.

Jelqing představuje nejlepší manuální stimulaci na prokrvení  této tkáně. Při roztahování těles je tělo stimulováno k tvorbě nových buněk a dochází k pozvolnému nárůstu kapacity. Tělesa pak udrží větší množství krve.

 

Jak provádět jelqing správně?

V případě, že se muž do této techniky pustí, měl by ji provádět správně. Pouze tak zajistí správně prokrvení a vyhne se nežádoucím účinkům, případně poranění.

 

Lubrikant

Před začátkem je důležitá patřičná lubrikace penisu. Přednostně by se měl užít gel na vodní bázi. Toto pravidlo platí hlavně pro začátečníky.

 

Stupeň erekce

Erekce nesmí být 100%. Ideální stav je mezi 50 až 70% ztopoření. Penis musí být zčásti uvolněný, aby mohla krev proudit dovnitř těles.

 

Správný úhel

Pro maximální efektivitu cvičení by měl penis směřovat dolů k podlaze. Při typickém pohybu, který připomíná dojení, dochází v tomto směru k přítoku krve a také natahování vazů. Tím pádem má dle sexuálních guru penis potenciál vyrůst také do délky.

 

Doba cvičení

Jak často je třeba cvičit? Kolik by měla jednotlivá cvičení trvat?

Je třeba cvičit 2 až 5 krát týdně. Tedy vždy s jedním odpočinkovým dnem, aby se tkáň mohla obnovit. Optimální doba každého cvičení je mezi 20 až 30 minutami v závislosti na intenzitě cvičení.

Každý pohyb po penisu by měl trvat zpočátku 3 vteřiny. Když si muž na cvičení zvykne, může intervaly zvyšovat až k času kolem 10 sekund.

 

Úchop

Ke správnému provedení jelqingu se v základu používá OK úchop pomocí palce a ukazováku. Po nějakém čase by se muž neměl bát úchopy střídat. OK úchop je základ, ale lze použít i další druhy. Těmi jsou úchopy oběma rukama, V – úchop a další. Tyto variace jsou součástí pokročilých technik, které navazují na základní.

TIP: Klikněte pro nejpřesnější návod na jelqing + video. 

 

Tchniky jelqingu

Existují různé druhy této rutiny, které lze provádět.

 

Vlhký jelqing

Nejběžnější varianta cvičení. Je také doporučena pro začátečníky. Rutinu muž provádí pomocí lubrikantu. Tím snižuje tření mezi penisem a rukou. Není vhodné používat místo lubrikantu náhrady jako šampón, gel na vlasy a jiné pochybné náhražky. Nevhodná nátěrová hmota může poškodit kůži.

 

Suchý jelqing

Suchý jelqing probíhá bez lubrikantu. Jde o méně příjemnou variantu. Někteří muži ji shledávají více účinnou. Dle jejich názoru je snazší udržet v penisu krev, když je suchý. Další výhodou je, že technika na sucho není slyšet a je tedy více diskrétní.

 

Laterální jelqing

Představuje řešení pro zahnutý penis. Jelqing prováděný pravidelné proti zakřivení může pomoci narovnat neposlušné zakřivení. V tomto případě je doporučena vyšší míra erekce, zhruba kolem 75%.

 

V – jelqing

Technika je stejná a úchop jiný. Tento typ cvičení je prováděn tak, že muž uchopí penis ukazováčkem a prostředníčkem. Dlaň přitom směřuje k tělu. Úchop připomíná písmeno V.

 

Jelqing jednou rukou

Klasicky je cvik prováděn oběma rukama. V tomto případě jde o jednoduchou verzi.

 

Jelqing Maxout – tělové mléko pro zvětšení penisu (nepotvrzeno)

Jistý výrobce v USA našel díru na trhu a nabízí dokonce speciální mléko, které má pomoci urychlit růst penisu. Osobně tomuto produktu nevěřím. Nárůst pomocí jelqingu je už sám o sobě hodně individuální záležitost, která nemusí fungovat u všech.

Nevidím žádný dôkaz proč by mělo mléko jakýmkoliv způsobem pomoci. Je to asi jako s dalšími oleji a emulzemi, které slibují zvětšení penisu.

Věřím, že mléko dokáže pomoci s lepším prokrvením penisu. To umí i samotný jelqing, takže investice do mléka jsou vyhozené peníze.

ČTĚTE A NEVYHAZUJTE PENÍZE: Jak se vás šmejdi snaží obrat o peníze, když slibují zvětšení penisu s gely a krémy? 

 

Jaká jsou rizika jelqingu? 

Dá se říci, že při správném provedení žádné riziko nehrozí. Pokud se penis před cvičením dostatečně prohřeje a nepřetrénuje se, jde o velmi bezpečnou techniku.

Pokud muž získá více zkušeností, může si dovolit vynechat zahřívací fázi. V začátku je nutné dodržovat přesné postupy včetně zahřátí. Jen tak lze tak předejít zraněním.

 

Červené tečky a drobné jizvy na kůži

Při pravidelném cvičení se mohou objevit malé červené tečky a jizvy na kůži penisu. Jsou způsobeny natržením drobných kapilár při námaze. Nejde o nic vážného. Pro omezení jejich výskytu odborníci doporučují pozvolné navyšování dávek cvičení a používání dostatečného množství lubrikace.

 

Doplňující cvičení

Kegelovy cviky a jelqing

Kegelovy cviky jsou určeny k posílení svalů pánevního dna. Především pak PC svalu umístěného v oblasti hráze. Kontrakce v této oblasti pomáhají napumpovat více krve do penisu.

Jelqing a kegelovo posilování se skvěle doplňují. Před každým pohybem při jelqingu je doporučeno provést jednu kegelovu kontrakci, aby se do penisu dostalo více krve. Po kontrakci je tato krev zachycena OK úchopem a poslána tradičním pohybem směrem k žaludu.

 

Jelqing a natahování

Další dvě komplementární cvičení. Při jelqingu dochází zároveň k natahování vazů penisu. Sexuální guru doporučují zařadit někdy pouhé natahování penisu. Bez jelqingu. Tím dojde k dočasnému šoku a penis je stimulován k většímu potencionálnímu růstu.

 

Jelqujte denně a otestujte, jak na vás cvičení zapůsobí

Na fórech a různých internetových stránkách nedají někteří lidé a guru na jelqing dopustit. Přísahají na masivní zvětšení po několika měsících. Netvrdím, že musí jít nutně o falešné výroky. Určité argumenty znějí logicky a je možné, že po pravidelném cvičení může menší zlepšení přijít.

Výsledky těchto cviků nejsou dosud příliš vědecky prozkoumány a tak je na místě opatrnější postoj. Věřím jednoznačně v jejich prospěšnost na kondici a prokrvení penisu. Pokud někdo chce cviky vyzkoušet, pak směle do toho. Při správném provedení nehrozí žádné výrazné riziko.

 

České kliniky pro chirurgické zvětšení penisu:

Hlavní město Praha
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bolzanova 3, Praha 1 777 350 350
MUDr. Patrik Paulis Jindřišská 20, Praha 1 734 578 800
Plzeňský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Šolc Aestea – Sokolovská 82, Plzeň 736 449 446
MUDr. Jan Bouda Boettingerova 26, Plzeň 737 973 311
Karlovarský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bezručova 19, Karlovy Vary 777 350 350
MUDr. Pavel Giebel Sokolovská 112, Karlovy Vary 722 477 477
Ústecký kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Pavel Horyna Poliklinika Stříbrníky, Stříbrnická 10, Ústí nad Labem 800 254 642
MUDr. Blanka Vraspírová Velká Hradbení 9, Ústí nad Labem 775 122 031
Jihomoravský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Veselý Klinika plastické a estetické chirurgie, Berkova 34, Brno 543 185 611
MUDr. Šárka Stiborová Plastická chirurgie Brno, Bulharská 29 602 744 740
Moravskoslezský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Ladislav Petráš Centrum plastické chirurgie, 17.listopadu 1790, Ostrava 597 371 111
Zlínský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Blanka Vozárová Nemocnice Tomáše Bati – plastická chirurgie, Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín 577 551 111

 

Kliniky v České republice, kde vám prodlouží penis

Název klinikyAdresaTyp zákrokuKontakt
Klinické centrum ISCAREbudova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c
170 04 Praha 7
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
800 203 233
iscare@iscare.cz
FORMÉ clinicVáclavské náměstí 36
Praha 1 - 110 00
Augmentace penisu speciálním výplňovým materiálem+(420) 224 284 421
+(420) 776 553 244
recepce@formeclinic.cz
Centrum PreciziaKonstantinova 1479/1
149 00 Praha 4-Chodov
Augmentace penisu vlastním tukem+420 607 990 077
info@precizia.cz
Prague aesthetic ClinicVišnová 1957/25
Praha 4
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
+420 734 578 800
info@patrikpaulis.com
EsteticustiVelká Hradební 3385 / 9
Ústí nad Labem
Česká republika
Elongace penisuinfo@esteticusti.eu
+420 475 212 047
+420 775 122 031
Aesthevita s.r.o.Pomezní 1387/7, Praha 8, 182 00Augmentace penisu vlastním tukem+420 777 350 350

Další články o zvětšování penisu - pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Zvětšit lze pouze OBJEM penisu, ne délku. Jak na to?
Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?
Chirurg zvětší penis pouze opticky, opravdové centimetry nepřidá
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců doplňků a tablet
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců gelů, krémů a mastí
O nesplnitelném prodloužení penisu
Velký penis – ujistíme vás, že je váš penis dostatečný a naprosto v pořádku

 

Leave a Reply