Skutečně záleží na velikosti penisu nebo se vás všechny ty zprávy snaží vystrašit?

Záleží vlastně na velikosti penisu? NE. Muži mají zkreslené představy kvůli obdařeným hercům z pornofilmů, ale na velikosti skutečně nezáleží, pokud nemluvíme o reálném problému v podobě mikropenisu.

Velikost penisu nemá vliv ani na jeho funkce. Ty může ovlivnit pouze slabá erekce, kvůli které je penis problém dostat do vagíny, nebo předčasná ejakulace, kvůli které muž nedovede partnerku obšťastňovat dostatečně dlouho.

Pokud je penis zdravý, velikost nijak neomezuje jeho schopnost rozdávat ani přijímat potěšení. Penis jakékoliv délky a tloušťky zvládne dělat to, co dělat má.

Samozřejmě ženy mají své preference. Jedna ráda dlouhý a tenký, druhá krátký a široký. Pokud vám aktuální partnerka naznačila, že s vaším penisem není spokojená, není to vaše vina. Pouze má jiné preference, než jí se svým penisem dovedete dopřát. Ale to vůbec není vaše vina.

Je to stejný případ jako když vám chutná guláš a partnerce ne. Nebude jej chtít sníst a pokud ano, nebude spokojená. Když si ale najdete ženu která gulášek miluje, bude na něj s vámi nadšeně chodit kdykoliv, bude se těšit a pokaždé si jej krásně vychutná. No a tak je to i s penisem 🙂 Není vaše vina, že má někdo jiné choutky. Vy jste v pořádku a nikomu nic nedlužíte.

Věřte, že jiné ženě můžete vyhovovat dokonale a pokud ji najdete, už nikdy se vašeho penisu nebude chtít vzdát. I proto je vhodné hledat déle a neupínat se na první holku, která si vás chce v posteli otestovat. Někde tam ve světě je holka, do které zapadnete jako klíč do zámku.

záleží na velikosti penisu?

 

Velký penis neznamená, že je zaručeně lepší

Velký penis může vypadat hezky, pokud ale začnete randit s ženou s malou úzkou vagínkou, bude vám na obtíž. Muži touží po velkých penisech právě kvůli pornu, kde figurují výhradně herci s nadlidskou „šaltrpákou“. Průměrný český penis ale měří v erekci mezi 12 – 15 cm, takže je naprosto zbytečné trápit se kvůli tomu, co se ukazuje ve filmech.

Kluci tak mají zkreslené představy o realitě již od mladého věku a je jasné, že se začínají porovnávat ve škole. Kvůli tomu mylné představy o „normách a průměrech“ vydrží až do dospělosti, nahlodávají mužovo ego a nutí ho dělat různé experimenty v podobě snahy o zvětšení penisu nebo operaci.

Ty jsou rizikové, zvětšení je ve většině případů pouze dočasné nebo optické, muži si trvale zmrzačují penisy a obírají se o erekci. Vše pouze kvůli nevědomosti a mylným představám o tom, jak má penis vypadat.

Větší penis se lehce zraní. Pokud se budete snažit dostat do úzké vagíny, můžete si způsobit oděrky nebo natrhnout předkožku.

Mnohé polohy jsou s velkým penisem nerealizovatelné. Sex se tak může stát rychle stereotypní, protože můžete dělat pouze to, co vám délka dovolí. Žádné další experimenty. Každopádně to hrozí párům dlouhý penis a malá holka s úzkou vagínou.

Veliké penisy ohrožuje vyšší riziko infekcí.

Můžete s ním také natropit škody ve vagíně, protože ta těsná se může natrhnout a ženu bude sex bolet. Muži s velkým penisem mohou obvykle zapomenout na anální sex. Nevycvičené anály jsou těsné a penis do nich jednoduše nedostanete. Pokud ano, tak pouze „na špičku“. Víc se tam nevejde.

S velkým penisem lze čekat, že partnerka vám nebude chtít ani vykouřit. Pokud se pokusí, může dojít k dávivému reflexu, natržení rtů nebo dokonce udušení.

S trochou cviku lze tato rizika snížit, ale sám uznejte, že pokud jste pro ženu příliš obdařený, již nebude chtít zcela logicky experimentovat. Jedna špatná zkušenost jí může znechutit velké klády navždy.

Navíc neexistuje nic jako zmenšovač penisu, které by nadměrně obdařeným penis upravil do potřebného tvaru a délky. V tom mají výhodu právě menší penisy, které lze pomocí různých návleků na penis, připínacích penisů a erotických pomůcek prodloužit a rozšířit aspoň opticky.

 

Malý penis neznamená, že je zaručeně horší

Malé penisy obvykle nevadí ani drobounké vagíně. Vejdou se do análu i do úst. Nezpůsobují bolest, díky čemu se pár může věnovat vzájemnému potěšení a soustředit se na výkon. Mohou více zkoušet a zkoumat své možnosti. Malý penis je flexibilnější a zvládne různé polohy.

 

Průměrný český penis je menší, než jste si doposud myslel

Pokud o sobě máte pochybnosti, pravděpodobně jste se styděl zeptat kamarádů nebo jste se dobře nekoukal ve společných sprchách. Jinak byste viděl přibližně podobné penisy, jako máte sám (pokud mluvíme o průměrných číslech).

Až 85% dotázaných mužů svůj penis podceňuje a podhodnocuje jeho rozměry. Ti samí muži zároveň předpokládají, že zbytek mužů má penisy větší, hezčí, silnější, zkušenější a podobně. Jednoduše si myslí, že mají malý penis a jsou v tom sami. Opět nesprávná dedukce. Podívejte se na statistická data na obrázku:

průměrná délka penisů v Česku

Statistika velikostí českých penisů v erekci.

průměrná délka penisu v Evropě

Průměrné délky penisů v erekci v evropských státech. Jak vidíte, jsme hned na druhém místě za Maďary.

 

Velikost penisu nemá vliv na výkon a výdrž

Neexistuje žádná souvislost ani žádná přímá úměra, podle které by měl delší penis zvládat souložit déle než ten krátký.

I dlouhý penis může ejakulovat předčasně nebo trpět nedostatečným prokrvením, které způsobí problémy s erekcí nebo erektilní dysfunkci. Tyto hrozby samozřejmé hrozí i mužům s průměrnými penisy.

Vždy záleží na kvalitě prokrvení, která ovlivňuje sílu a výdrž erekce, a zároveň na citlivosti penisu. Pokud je citlivější, muž rychleji vyvrcholí. Pokud je méně citlivý, může mu trvat až příliš dlouho, než dosáhne orgasmu. Velikost zde nehraje žádnou roli.

 

Velikost penisu nijak neovlivňuje plodnost

Plodnost závisí na stavu varlat, která produkují spermie a také testosteron, který je pro plodnost nezbytný. Varlatům je ukradeno, zda máte 10 nebo 20 cm. Vyrábějí spermie, které se mají přes penis dostat do vagíny a oplodnit vajíčko.

Opět – menší penis se bezpečněji dostane do většiny vagín. Široký a dlouhý penis s tím mlže mít větší problém.

Plodnosti škodí dlouhodobý stres, takže pokud vás stresují obavy ze své velikosti, zažeňte je a nemyslete na stresující faktory. Své plodnosti tak pouze prospějete. Stres také oslabuje erekci, snižuje potěšení ze sexu a má špatný vliv na celkové fyzické i duševní zdraví.

ČTĚTE TAKÉ: Velikost penisu nemá vliv na mužskou plodnost, shodují se vědci. Dítě spolehlivě zplodíte i s malým penisem.

velikost penisu a plodnost

 

Spíše než na centimetry se soustřeďte na to, co s penisem děláte a naučte se dělat to správně

Bohužel si pánové s velikým penisem často myslí, že velikost je to jediné, o co zde jde a dále se nesnaží. Nevědí, co ženám dělá dobře, zda jim vlastně neubližují a nezpůsobují utrpení. Často se kvůli vlastní pýše nesnaží na sobě pracovat, nezkoušejí nové polohy, nevědí pracovat s prsty, hračkami ani jazykem a ve všem se tak nějak spoléhají pouze na svůj nabušený klacek. To je chyba. Sex není pouze o penisu.

Samozřejmě netvrdíme, že muži s průměrným penisem automaticky zvládají všechny polohy Kámasútry a jsou v posteli bohy. To vůbec. I oni by se měli snažit pořád zdokonalovat a zkoušet nové věci.

Proto doporučujeme vnímat ženské potřeby, ptát se na její zájmy a choutky, snažit se je pochopit a učit se je naplnit. Vždy bez ohledu na rozměry penisu.

 

Jak co nejlépe využit toho, co vám nadělila příroda?

Nezapomínejte, že kromě penisu, ať už je jakýkoliv, máte také ústa, jazyk a sex-shopy. Klikněte na odkazy a naučte se proto, jak ženě dopřát orgasmus nebo i mokrý orgasmus (squirting), dále pak jak vagínu správně lízat a jak holku dobře vyprstit, aby štěkala blahem.

Zcela určitě penis udržujte čistý, řádně si ho myjte, aby nezapáchal a pravidelně holte, protože ženy nemají rády zarostlé pralesy v trenýrkách.

V sex-shopu si nezapomeňte nakoupit:

ZCELA NEVYHNUTELNÁ je pevná erekce a dostatek krve v penisu. Pouze když je kompletně naplněný krví, vypadá největší, jak může. 

Erekce je potřebná pro to, aby se i menší penis dostal do vagíny a dokázal jí dráždit. 

Doporučujeme český nápoj Proerecta SHOT, který navodí spolehlivou a vydatnou erekci do 30 minut.

Proerecta SHOT

Klikněte a podívejte se na všechny účinky přímo na stránce. Případná objednávka bude do 48 hodin diskrétně u vás.

 

Sex s nadprůměrně velkým penisem

Zde je nutná opatrnost a trpělivost, abyste do ženy nezajel příliš rychle a silně. Určitě se aspoň ze začátku zásobte lubrikačními gely.

Vždy se ujistěte, že je partnerka dostatečně vzrušená, vlhká a připravená přijmout vás v sobě. Nepodceňujte předehru a pořádně holku nažhavte. Použijte jazyk a ústa, prsty, stimulujte všechny její erotogenní zóny.

Souložte v polohách, kdy si žena sama může kontrolovat hloubku zásunu. Ideální jsou proto polohy, kdy je ona na vás a přiráží si dle libosti. Hodně se jí ptejte, zda je vše příjemné a nic nepřekáží. Nechte se od ní navést správným směrem.

 

Sex s průměrným penisem

Opakujeme, že za průměr v Česku považujeme 12 až 15 cm v erekci. Tento rozměr je velice flexibilní a obvykle vyhovuje většině vagín. Můžete proto experimentovat dle libosti, zkoušet různé i krkolomné polohy, naučit se nové a zlepšit výdrž v těch oblíbených.

Vyzkoušejte i trošku přitvrdit a zaexperimentovat. Souložte na různých místech, třeba v autě, v přírodě nebo v bytě v koupelně či obýváku. Zlatá střední cesta je ta nejlepší i v případě velikostí penisů. Nemusíte se obávat.

 

Sex s menším penisem

Zde je nutno přemýšlet nad vhodnými pozicemi, třeba na pejska. Penis by měl do vagíny vejít co nejhlouběji. Aby vás žena dobře cítila, vhodné polohy jsou ty, kdy má žena nohy co nejtěsněji u sebe a tak je i vagína zúžená a těsnější.

Určitě klasické polohy obohaťte o dostatek análku a orálku, do kterých se s kratším penisem pohodlně vejdete. Zároveň se zásobte erotickými pomůckami, které váš penis rozšíří (návleky na penis).

Každopádně buďte klidný, protože i s menším penisem lze žít naprosto uspokojivý sexuální život. Stačí zjistit, co žena potřebuje a šikovně jí to dopřát. Dobrý sex a milostný život není o penisech, ale o vzájemné přitažlivosti a kompatibilitě.

 

Další články o zvětšování penisu - pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Zvětšit lze pouze OBJEM penisu, ne délku. Jak na to?
Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?
Chirurg zvětší penis pouze opticky, opravdové centimetry nepřidá
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců doplňků a tablet
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců gelů, krémů a mastí
O nesplnitelném prodloužení penisu
Velký penis – ujistíme vás, že je váš penis dostatečný a naprosto v pořádku

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply