Jak pomohou doplňky stravy zlepšit sexuální a intimní život? Které aspekty posilují?

Člověk lítá na měsíc, do těla si vpravuje nanočipy a pomalu přesouvá život do virtuální reality. Ano, doba je dnes rychlá, moderní a technologická modernizace se týká i vývoje nových doplňků stravy pro dosažení různých cílů.

Naše čtenáře (a tedy na 98 % muže) známe velice dobře. Díky tomu víme, co vás na naší stránce zajímá nejčastěji. Je to podpora erekce, podpora tvorby testosteronu a prodloužení sexuální výdrže (oddálení ejakulace).

Sepsali jsme proto 10 druhů moderních doplňků pro muže a 1 falešný, které pomohou zlepšit sexuální život v různých směrech.

Pamatujte, že pomoc vždy existuje. Teď možná ještě netušíte, s čím vším vám dnešní doplňky dovedou pomoct. Najděte problém, se kterým potřebujete pomoc a podívejte se, co pro vás trh nabízí.

doplňky pro mužské sexuální zdraví

 

Moderní doplňky stravy pro mužskou sexuální výkonnost a intimní kondici

Kvalitní sexuální život a dobrá kondice intimního zdraví jsou základem spokojené a silné mužské sexuality.

Existují různé příčiny, které obírají muže o pevnou a spolehlivou erekci, zkracují sexuální výkon a kradou bujaré orgasmy. Tyto příčiny ale v článku řešit nebudeme.

Zaměříme se pouze na konkrétní intimní problém a na to, jak přesně s ním pomohou moderní mužské doplňky stravy.

ÚČINEK: NEJČASTĚJŠÍ FORMA:
Podpora erekce: tobolky, tablety, nápoj (shot)
Podpora libida: tobolky, tablety, roztoky, kapky, spreje
Podpora tvorby vlastního testosteronu: tobolky, tablety, žvýkačky, náplasti, injekce
Podpora plodnosti a kvality spermií: tobolky, tablety
Podpora citlivosti penisu a intenzivního orgasmu: tobolky, tablety, gely, spreje, náplasti
Oddálení ejakulace a prodloužení výdrže: tobolky, tablety, gely, spreje, náplasti
Zmírnění příznaků andropauzy: tobolky, tablety
Zlepšení kondice prostaty: tobolky, tablety, nápoje
Pomoc s inkontinencí (únikem moči): tobolky, tablety
Zvětšení penisu? cokoliv, ale nic z toho NEFUNGUJE >> je to lež

UPOZORNĚNÍ:

Doplňky stravy nejsou léky, proto nemají léčivé účinky a z nemocí vás nevyléčí. Pomáhají pouze „překrýt“ hlavní příčinu problému. Proto pokud je jakýkoliv sexuální a intimní problém důsledkem nemoci, neváhejte s návštěvou lékaře.

Doplňky mají „stimulační, tonizační, optimalizující, případně preventivní“ účinky, co znamená, že upravují prostředí organismu do své nejlepší kondice a umožňují lépe sexuálně fungovat.

Pokud vám ale zmizí erekce kvůli úrazu, případně vás bolí prostata kvůli zánětu nebo zvětšení nebo vás deprese obere o libido, ani doplňky nepomohou. Navštivte lékaře. Doplňky nakupujte, pokud víte, že jsou vaše problémy pouze občasné, dočasné, nerizikové a víte, co je způsobilo.

Konkrétní rostliny a jejich účinky kontroluje a odsouhlasuje orgán – Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Všechna tvrzení si můžete ověřit v Tabulkách zdravotních a výživových tvrzení, odkud jsme seznamy rostlin čerpali i my.

 

Doplňky pro podporu erekce

doplňky pro podporu erekce

JAK TO FUNGUJE?

Erekce závisí od naplnění penisu krví. Kvůli stresu, únavě nebo nemocem mohou být cévy zúžené. Tehdy je erekce slabá. Může také dojít k úplnému zastavení průtoku krve (erektilní dysfunkce), která dosažení a udržení erekce znemožňuje.

Doplňky pro podporu erekce mají tzv. vazodilatační účinek. Působí na roztažení cév, podporují prokrvení a udržují normální stav srdce, cév a mikrocirkulaci krve.

Doplněk užijete, účinná látka roztáhne cévy do půl hodiny až hodiny. Výsledkem je erekce dostatečně pevná pro sexuální styk. Účinek doplňku mizí, když tělo účinné látky spotřebuje a vyloučí.

Tyto doplňky jsou bezpečné. Jde o rostlinné složky v různých kombinacích a různém množství. Hledejte výrobky, které obsahují následovné složky:

ROSTLINY, KTERÉ PODPORUJÍ ROZTAHOVÁNÍ CÉV, PROKRVENÍ (MIKROCIRKULACI KRVE) A UDRŽUJÍ NORMÁLNÍ STAV SRDCE A CÉV:

Čekanka obecná, Skořicovník cejlonský, Koriandr setý, Artyčok zeleninový, Kořen pampelišky, Tužebník, Hřebíčkovec vonný, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), Jablečník obecný, Borovice hvězdovitá, Rudé lapacho, Pepř černý, Pepř dlouhý, Rehmánie lepkavá, Listnatec bodlinatý, Šalvěj černokořenná, Bezinka, Šeřík obecný, Kopřiva dvoudomá, Jmelí bílé, Réva vinná, Kontryhel žlutozelený, Cibule obecná, Česnek setý, Kozinec blanitý, Kassie píšťalovitá, Pupečník asijský, Kafrovník lékařský, Líska obecná, Hloh jednosemenný, Rozchodnice růžová, Zelený čaj, Vilín viržínský, Ibišek rozella, Libeček lékařský, Komonice lékařská, Smuteň hořká, Borovice hvězdovitá, Topol černý.

 

NEJRYCHLEJŠÍ nástup pevné erekce do 30 minut zaručuje nápoj Proerecta SHOT.

Klikněte na obrázek a čtěte podrobně o všech prospěšných účincích. 

 

Doplňky pro podporu plodnosti a tvorby ejakulátu

doplňky pro podporu tvorby spermií

JAK TO FUNGUJE?

Mužská plodnost (fertilita) závisí od kvality spermií. Důležitá je jejich pohyblivost (motilita), tvar a kondice. Spermie se produkují ve varlatech a pro růst a správný vývoj potřebují výživu. Tvorba spermií částečně záleží i na hladině testosteronu, kterou doplňky pomáhají zvýšit také.

Doplňky pro podporu plodnosti obsahují rostlinné složky (a další prospěšné vitamíny a minerály), které vyživují varlata a stimulují produkci zdravých, kvalitních spermií.

Výsledkem je vyšší produkce kvalitnějších spermií, díky čemu se zvyšuje šance na oplodnění vajíčka a početí.

ROSTLINY, KTERÉ PŘISPÍVAJÍ PLODNOSTI (FERTILITĚ) A UDRŽUJÍ NORMÁLNÍ STAV NEBO ZLEPŠUJÍ KVALITU SPERMIÍ:

Maca peruánská, Mucuna pruriens, Vstavač mužský, Růže stolistá, Argyreia speciosa, Chřest hroznovitý, Šafrán setý, Kozinec blanitý, Bolševník. 

 

Doplňky pro zvýšení hladiny testosteronu

doplňky pro podporu testosteronu

JAK TO FUNGUJE?

Testosteron je hlavní mužský hormon (androgen), který stojí za tím, jak muž vypadá, jak je silný a jak se fyzicky a psychicky cítí. Testosteron ovlivňuje růst svalů, pevnost kostí, vlasy a ochlupení, plodnost, sílu erekce a další základní mužské charakteristiky. Nízká hladina znamená problém a muž ztrácí fyzickou i psychickou silu a schopnosti.

Testosteron produkují varlata a nadledvinky. Rostliny a další prospěšné složky tyto orgány kvalitně vyživují, díky čemu jsou v lepší kondici a lépe produkují optimální množství testosteronu.

Doplňky s následovným složením tedy dovedou stimulovat tvorbu testosteronu, udržet ji v optimální rovnováze a bránit před jejím snižováním.

ROSTLINY, KTERÉ PODPORUJÍ HORMONÁLNÍ AKTIVITU, TVORBU TESTOSTERONU A PŘISPÍVAJÍ HORMONÁLNÍ ROVNOVÁZE. 

Maca peruánská, Meduňka lékařská, Amazonská Viagra, Pyl a mateří kašička, Vrba bílá, Šalvěj lékařská, Kotvičník zemní, Oves setý, Pupalkový olej, Lněné semínko, Chaluha bublinkatá.

 

PRO DLOUHODOBOU PODPORU EREKCE A TESTOSTERONU DOPORUČUJEME ČESKOU PROERECTU LONG.

Klikněte na obrázek a čtěte o všech pozitivních účincích.

Proerecta LONG koupit

 

Doplňky pro podporu citlivosti penisu a zintenzivnění orgasmu

doplňky pro zvýšení citlivosti penisu

JAK TO FUNGUJE?

Zde je seznam účinných rostlin velice podobný jako u rostlin pro podporu erekce. Citlivost penisu totiž závisí od jeho prokrvení. „Studený“, nedostatečně prokrvený penis je méně citlivý, kvůli čemu jej nelze dobře stimulovat a muž tak necítí dostatečné uspokojení. Někdy nedovede dosáhnout orgasmu, protože penis doslova nic necítí.

I zde je proto vhodné prokrvení penisu zlepšit, přivést do něj dostatek krve a zvýšit jeho citlivost. Kromě různých tablet existují i gely, náplasti, kondomy a spreje s výtažky z rostlin, které působí na povrchu penisu a zintenzivňují sexuální prožitek.

 

Doplňky pro oddálení ejakulace a prodloužení výdrže

doplňky pro oddálení ejakulace

JAK TO FUNGUJE?

Dostáváme se k nerostlinné výjimce. Pokud má muž vysoce citlivý penis a žalud, potřebuje je chladit a znecitlivět. Cílem je „otupění“ smyslů, aby penis nebyl tak silně stimulován a muž vydržel souložit déle bez předčasné ejakulace.

Používají se chladivé gely, náplasti či kondomy se znecitlivujícími látkami (tzv. lokální anestetika). Ty jsou obvykle syntetického, ne rostlinného původu.

A rychlá pomoc? Ručník namočený ve studené vodě nebo kostky ledu. Snížit citlivost tedy můžete i bez nákupu speciálních doplňků.

 

Doplňky pro zpomalení nástupu a zmírnění příznaků andropauzy

doplňky pro zmírnění andropauzy

JAK TO FUNGUJE?

Andropauza je nedílnou součástí života muže a nastupuje obecně po cca 55. roce. Andropauza je důsledkem již hodně snížené hladiny testosteronu. Muž začne slábnout, ztrácí sexuální kondici i zájem o sex (libido), přibírá na váze, řídnou mu vlasy a kosti, vytrácí se mužská síla. Andropauza muže připravuje „na důchod“ a pomalu z něj dělá dědečka.

I zde je proto vhodné nakupovat doplňky s obsahem výše zmíněných rostlin pro zvýšení hladiny testosteronu.

NÁKUPNÍ TIP: 

Nástup andropauzy zrychluje kvůli ubývání testosteronu. Je vhodné testosteron přírodně zvýšit. 

Pro tento cíl doporučujeme rostlinnou Proerectu LONG

Proerecta LONG koupit

 

Doplňky pro zlepšení kondice prostaty a ochrany před zvětšováním

doplňky pro zdraví prostaty

JAK TO FUNGUJE?

Prostata je citlivý orgán náchylný na poranění, chlad nebo nesprávnou životosprávu. Má tendenci nezhoubně nebo zhoubně se zvětšovat, tlačit na močovou trubici, a tím pádem bolet. Přidávají se problémy s močením, bolestivé a přerušované močení, nutkavé močení a nenáviděné noční močení.

Prostatu je proto potřebné dobře živit, aby byla dostatečně prokrvená a nic jí nescházelo. Doplňky najdete nejčastěji ve formě bylinných tablet, tobolek nebo sirupů.

ROSTLINY, KTERÉ ULEVUJÍ BOLAVÉ A ZBYTNĚLÉ PROSTATĚ A UDRŽUJÍ FUNKCE MOČOVÉ SOUSTAVY:

Tykev obecná, Žito seté, Palma sabalová, Serenoa plazivá, Kopřiva dvoudomá, Řepeň trnitá, Vrbovka malokvětá, Hluchavka bílá, Měsíček lékařský, Borovice, Zlatobýl obecný, Přeslička rolní, Pelyněk černobýl, Zelený čaj, Ploštičník hroznatý, Kratevka nurvala, Máta peprná, Černý bez, Jehlice trnitá, Lékořice lysá, Rakytník řešetlákovitý, Len setý.

 

NÁKUPNÍ TIP: České tobolky Proerecta PROSTATE preventivně chrání prostatu před záněty a zvětšováním, díky čemu nevznikne problém s častým a přerušovaným močením.

Navíc za nejvýhodnější cenu na trhu (od 359 Kč za 2 měsíce cílené péče).

Proerecta PROSTATE balení

Klikněte na tlačítko a čtěte o všech prospěšných účincích. V případě objednávky je balík do 2 dnů u vás. 

 

Doplňky pro zdraví močové soustavy

doplňky pro zdraví močové soustavy

JAK TO FUNGUJE?

Cílem je správná funkce močového měchýře, močových cest, ledvin a také prostaty. Doplňky proto obsahují podobné složky, jako doplňky na prostatu. Lze se tak vyhnout nebo zmírnit časté močení, bolestivé močení a inkontinenci – samovolný únik moči a okapávání po močení.

Tyto doplňky působí jako prevence, ale mají také schopnost tlumit různé záněty, prokrvovat močové ústrojí, čistit moč a odstraňovat z nich škodliviny. Mívají i močopudné (diuretické) účinky pro rychlejší očistu močových cest.

NÁKUPNÍ TIP: Doplněk pro podporu správné činnosti prostaty s ulevujícím účinkem na bolestivé a nutkavé močení. 

Proerecta PROSTATE balení

Klikněte na tlačítko a čtěte o všech prospěšných účincích. V případě objednávky je balík do 2 dnů u vás. 

 

Doplňky pro celkové mužské sexuální zdraví

doplňky pro mužské sexuální zdraví

JAK TO FUNGUJE?

Pojem „celkové sexuální zdraví“ nemáme v redakci příliš v lásce. Proč? Protože je to nejednoznačné tvrzení a nepřesný popis účinků.

Někdo chápe sexuální zdraví jako pevnou erekci a silné libido, jiný jako zdravé spermie a bezproblémové močení.

Doplňky z této řady nejčastěji obsahují více složek, a tedy celé soubory rostlin s vlivem na různé vlastnosti mužské sexuality. Určitě vám nijak neuškodí, ale ze zkušenosti doporučujeme nakupovat výrobky, které slibují konkrétní účinek, a tedy například pouze „podporu erekce„, nebo „zvýšení testosteronu“ či „zvýšení libida“.

Jsou to výrobky zaměřené na konkrétní problém a neslibují „od každého něco“. Co se týče složení, najdete v nich obvykle různé poměry již jmenovaných rostlinných složek, vitamínů, minerálů, aminokyselin a podobně.

ROSTLINY, KTERÉ PODPORUJÍ MUŽSKÉ SEXUÁLNÍ ZDRAVÍ:

Damiána prává, Eklipta bílá, Kakost smrdutý, Maca, Tolice setá, Všehoj ženšenový.

 

Doplňky pro podporu slabého libida, afrodiziaka

doplňky pro zvýšení mužského libida

JAK TO FUNGUJE?

Libido (sexuální chtíč, sexuální apetit, apetence) je vlastně zájem o sex a dostatečná navnadění na něj. Sexuální libido závisí od dobré psychické kondice, dobrého prokrvení pohlavních orgánů a od dostatečné hladiny testosteronu, který muže žene za erotickými zážitky.

Doplňky pro podporu libida jsou tedy nejčastěji bylinné směsi rostlin pro podporu prokrvení penisu, podporu tvorby testosteronu a navození psychické pohody ze seznamů výše.

ROSTLINY, KTERÉ NAVOZUJÍ PSYCHICKOU POHODU A ZMÍRŇUJÍ STRES:

Třezalka tečkovaná, Bakopa drobnolistá (Brahmi), Guarana, Pepřovník opojný, Šanta kočičí, Tamaryšek francouzský, Damiána pravá, Česnek setý, Chřest hroznovitý, Vrbovka úzkolistá, Levandule lékařská, Jablečník obecný, Meduňka lékařská, Smuteň hořká, Čínský citroník, Kozlík lékařský, Indický ženšen. 

 

Doplňky pro zvětšení penisu

doplňky pro zvětšení penisu

PROČ TO ZCELA URČITĚ NEFUNGUJE?

Tyto lživé výrobky jsme si nechali nakonec, protože víme, že je muži často hledají, ale nakonec vyhodí peníze zbytečně a žádného zvětšení penisu se nedočkají. Ani o milimetr, pánové. Nic takového neexistuje.

Penis lze zvětšit POUZE A JENOM CHIRURGICKY a i tam jsou možnosti velice omezené. Ano, na internetu najdete stovky pilulek, krémů, gelů, sprejů a dalších klamavých produktů, které slibují zvětšení a prodloužení o 5, 7 a klidně i 10 cm. ALE TO JE LEŽ a upozorňujeme na ni po celou dobu fungování blogu.

Jaký penis vám příroda nadělila, takový prostě bude a nic se nezmění. Pomocí doplňků lze penis zvětšit pouze opticky a to podporou prokrvení. S doplňky pro podporu erekce do penisu vtéká více krve, takže se vyplňují i původně prázdné a málo naplněné komůrky v tkáni. Penis tak opticky zmohutní a nabyde na objemu, ale to je vše, co lze pro jeho velikost udělat.

Nikdy proto nenakupujte žádné doplňky, které slibují zvětšení penisu. Tyto výrobky porušují zákon, protože slibují účinek, který není možný. Vyhodíte stovky a tisíce korun úplně zbytečně.

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply