Andrimax 120 kapslí: střízlivé zhodnocení předpokládaných účinků (ne recenze)

Andrimax jsou české, převážně rostlinné kapsle slibující několik prospěšných účinků na mužské sexuální zdraví a výkonnost. V článku se podíváme na předpokládané účinky Andrimaxu, kompletní složení a nezávislé zkušenosti uživatelů posbírané z internetových diskuzí a recenzí.

Upozorňujeme, že toto není klasická recenze po užívání výrobku, jak je u nás znáte běžně. Andrimax jsme si do redakce neobjednali. Stránka Erekce.cz zároveň není výrobcem ani prodejcem Andrimaxu. Těmi je ostravská firma VALAVANI, s.r.o. a výrobek nakoupíte přes oficiální e-shop IntimníNákupy.cz.

andrimax recenze

 

Proč píšeme o Andrimaxu, když jsme kapsle sami nezkoušeli?

Pro vaši lepší informovanost, milí čtenáři 🙂 Doplňků pro podporu erekce jsou dnes na trhu stovky, ne-li více. Ne všechny jsou účinné, kvalitní a bezpečné. Bohužel není fyzicky možné, abychom je sami na sobě vyzkoušeli všechny.

Podrobnému testování se ale věnujeme od roku 2015, takže máme podrobný přehled o tom, které složky v doplňcích fungují a které jsou spíše zbytečnou a neúčinnou výplní. Na základě této letité praxe posoudíme i pravděpodobné účinky složek v Andrimaxu.

Tip: Z doplňků, které jsme pečlivě odzkoušeli sami na vlastní erekci, jsme sestavili řebříček TOP 10 prášků pro podporu erekce.

Na prvním místě se dlouhodobě drží český bylinný nápoj pro okamžitou podporu erekce Proerecta SHOT s nástupem účinku do 30 minut. Ten díky skvělé vlastní zkušenosti doporučujeme jako alternativu ke kapslím, tabletkám a práškům pro podporu erekce.

proerecta shot

 

Co je Andrimax?

Hodnotíme pouze „základní“ Andrimax 120 kapslí. Na e-shopu najdete i další výrobky z řady Andrimax (Andrimax 24 a nápoj Andrimax Erecta).

Jde o kapsle s obsahem prášku s extrakty z různých rostlin s vitaminem E a koenzymem Q10 (antioxidant). Jedno balení obsahuje 120 kapslí a při doporučeném dávkování 4 kapsle denně je určeno na 30 dnů.

Andrimax je doplněk stravy. Neobsahuje žádné léčivé látky ani léčiva, takže je pro plnoleté muže dostupný volně bez lékařského předpisu. Je pravděpodobně bezpečný a neměl by mít negativní vedlejší účinky.

andrimax 120 kapslí

 

Složení a povolená zdravotní a výživová tvrzení složek Andrimaxu

Jelikož jsme výrobek nezkusili, opíráme se pouze o povolená tvrzení, které odsouhlasila Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI. Pod proklikem najdete tabulku s těmito vodítky ke stažení. SZPI je úřad, který drží dohled na doplňky stravy a jejich složením.

Doplňky stravy spadají mezi potraviny a ne léčiva, takže je nekontroluje Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Prodejce může o výrobku tvrdit pouze ty účinky, které mu povoluje používat SZPI.

 

Složení Andrimaxu

Pod prokliky najdete podrobné články z našeho blogu o účincích, rizicích a dávkování konkrétních složek. Pravý sloupec obsahuje povolená tvrzení, které povoluje používat inspekce SZPI. Tyto účinky tak můžete od Andrimaxu skutečně očekávat.

Složka: Množství ve 4 kapslích: Účinky podle SZPI:
L-arginin 640 mg normální činnost svalů
Maca peruánská (Lepidium meyenii) – extrakt z kořenu 480 mg plodnost, sexualita, hormonální systém, vytrvalost, vitalita
Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodu 152 mg normální funkce reprodukčního systému a prostaty
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – extrakt z plodu 150 mg normální činnost kardiovaskulárního systému, normální funkce reprodukčního systému, močové a nervové soustavy, pohlavní orgány, hormonální aktivita
Muira puama (Ptychopetalum olacoides) – extrakt ze dřeva 120 mg podpora fyzické kapacity, hormonální rovnováha, antioxidant
Brusinka (Vaccinium macrocarpon) – extrakt z plodů 80 mg normální činnost cévní soustavy
Ženšen pravý (Panax ginseng) – extrakt z kořenu 28 mg sexuální zdraví, krevní oběh, vitalita, únava
Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – extrakt z kořenu 20 mg krevní oběh, mikrocirkulace krve, normální činnost cévní soustavy, fyzické a duševní zdraví
Vitamin E 12 mg ochrana buněk před oxidativním stresem
Smilax lékařský (Smilax officinalis) – extrakt z kořenu 12 mg vylučování a pročištění organismu
Koenzym Q10 10 mg bez povolených tvrzení

Tabulka složení a povolených výživových a zdravotních tvrzení v denní dávce 4 kapslí Andrimaxu

 

Slíbené účinky z e-shopu Andrimaxu

Opakujeme, že jsme na sobě Andrimax nevyzkoušeli. Posoudíme zde to, zda je možné, aby obsažené složky naplnily slíbené účinky. Tyto účinky jsme odepsali přímo z oficiálního e-shopu intimninakupy.cz. Na fotkách obalu kapslí jsme žádné slíbené účinky nenašli.

 

„Produkt pro muže, které zajímá zvětšení penisu“

Zde nedovedeme posoudit, zda má Andrimax penis zvětšovat nebo se mají muži o zvětšení penisu pouze zajímat 🙂

Dobře ale víme, že žádné tablety ani prášky penis nedovedou zvětšit, prodloužit ani mu trvale přidat na objemu. Tématu jsme věnovali i velice podrobný článek, který si určitě pročtěte.

Jediné, co doplňky stravy dokáží, je podpořit prokrvení penisu a pevnost erekce. Vydatněji prokrvený penis se může na pohled jevit robustnější a pevnější, ale žádný růst penilní tkáně v žádném případě nečekejte.

 

„Podpora erekce“

Zde již můžeme souhlasit. Erekci podpoří silnější prokrvení penisu, které v Andrimaxu zabezpečuje kotvičník, ginkgo, ženšen a brusinka.

 

„Lepší sexuální výdrž“

I s tímto slibem můžeme souhlasit. Fyzickou zdatnost pomáhá zvýšit l-arginin, maca, muira puama, ženšen a ginkgo.

 

„Intimní zdraví muže“

Můžeme souhlasit, pokud budeme pod intimním zdravím rozumět plodnost, sexualitu a funkce močové a reprodukční soustavy. Tyto účinky má maca, serenoa a kotvičník.

 

„Tvorba spermatu a prostata“

Tyto účinky lze přiřadit mace, serenoe a kotvičníku, které podporují funkce reprodukčního systému a prostaty.

 

„Lepší výkon“

Podle povolených tvrzení může lepšímu fyzickému i mentálnímu výkonu prospívat l-arginin, maca, muira puama, ženšen a ginkgo.

Naše hodnocení předpokládaných účinků: Prodejce slibuje účinky, které až na zvětšení penisu mohou obsažené složky navodit. Ke složení ani účinkům (až na to prokleté zvětšení penisu 🙂 ) nemáme závažnější výtky.

Složení je velmi podobné konkurenčním doplňkům, takže Andrimax vyhodnocujeme jako bezpečný a pravděpodobně účinný.

 

Užívání a dávkování Andrimaxu

Andrimax se užívá každý den. Denní dávka jsou 4 kapsle, které je potřeba zapít čistou vodou. Dávku si můžete rozdělit na dvakrát, a tedy 2 kapsle ráno a 2 večer.

Pŕi tomto dávkování vydrží jedno balení 2 měsíc, resp. 30 dnů. Prodejce pro nejlepší výsledky doporučuje až 3 měsíce, takže 3 balení (využijte akci 2+1 balení na e-shopu intimninakupy.cz).

Ověřená alternativa: Pro dlouhodobou podporu erekce doporučujeme z vlastní zkušenosti české kapsle Proerecta LONG.

Kromě podpory erekce zvyšují produkci a hladinu vlastního testosteronu, zvyšují sexuální libido a zlepšují sexuální prožitek.

Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu

Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky na e-shopu Proerecta.cz. Případnou objednávku vám doručí diskrétně do 48 hodin.

 

Hodnocení, zkušenosti a diskuze reálných zákazníků

Podívali jsme se na několik stránek, kde jsme hledali nezaujaté, nezávislé a „střízlivé“ reakce mužů, kteří Andrimax užívali. Odkazy na zdroje hodnocení najdete v proklicích pod obrázky.

andrimax hodnocení

Recenze na Heuréce jsou vesměs pozitivní, většinu z nich ale psala jedna a ta samá osoba – neznámý Petr (zdroj)

andrimax zkušenosti

Jeden zákazník na Heuréce s Andrimaxem spokojený nebyl

andrimax hodnocení

Paní si nestěžuje, ale s manželem si nakonec vybrali jiný produkt (zdroj)

andrimax zkušenost

Hezký názor má Honza. Nic nezveličuje, ale s Andrimaxem byl spokojený (zdroj)

Náš názor: Našli jsme desítky hodnocení, většina z nich ale byla podezřele pozitivní a spokojená. Netvrdíme, že Andrimax není výborný produkt, ale ze zkušenosti víme, že výsledky těchto doplňků obvykle nebývají až tolik pozitivní.

Co se týče našeho názoru, Andrimax má pestré a účinné složení, takže podporu erekce a sexuální výkonnosti od něj můžete očekávat. Finální posudek si musíte nakonec stejně utvořit vy sám. Doplňky mají na každého muže jiné účinky, které závisí i od zdravotního stavu, věku, závažnosti problémů s erekcí a podobně. Nelze vyjádřit přesné procento účinnosti a to u žádného výrobku.

 

Výhody a nevýhody Andrimaxu

Výhody: Nevýhody:
 

 • bylinné složení s extrakty z rostlin s prokazatelnými účinky
 • jednoduché užívání
 • výhodná cena
 

 • nejednoznačné zkušenosti na internetu
 • sliby zvětšení penisu, které ale není možné
 • jedna dávka jsou až 4 kapsle
 • vyšší cena

Pokud máte vlastní zkušenost s Andrimaxem, zcela určitě se s námi podělte v komentářích pod článkem. Pomůžete tak všem zájemcům o produkt, kteří s nákupem váhají. Děkujeme 🙂

 

Ceník Andrimaxu

 • Ke květnu 2022 byla cena za jedno balení na oficiálním e-shopu intimninakupy.cz 1290 Kč. Tento e-shop nabízí i akci 2+1 balení zdarma, takže se na něj určitě podívejte. Za 3 balení v akci zaplatíte 2580 Kč. Na internetu můžete pohledat i slevové kódy a kupóny, které se pořád mění, ale je šance, že před nákupem nějaký najdete.
 • Přes Heuréku jsme dohledali e-shop Willi.cz, který Andrimax nabízí za výhodnějších 1190 Kč. Pokud chcete koupit jedno balení, určitě se tam podívejte.
 • Na ostatních e-shopech, které Andrimax nabízejí, byla cena pořád 1290 Kč.

Alternativa, kterou jsme sami zkoušeli: České kapsle Proerecta LONG.

Kromě podpory erekce zvyšují produkci a hladinu vlastního testosteronu, zvyšují sexuální libido a zlepšují sexuální prožitek.

Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu

Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky na e-shopu Proerecta.cz. Případnou objednávku vám doručí diskrétně do 48 hodin.

 

Andrimax a často kladené otázky FAQ

Co jsou kapsle Andrimax?
Andrimax je rostlinný doplněk stravy pro dlouhodobou podporu erekce, sexuální výkonnosti, podporu zdraví rozmnožovací soustavy a prostaty.
Je Andrimax lék proti erektilní dysfunkci?
Ne, Andrimax je doplněk stravy. Neobsahuje léčivé látky ani léčiva a patří mezi potraviny. Erektilní dysfunkci ani jiné nemoci nevyléčí, ani neslouží jako prevence před jejich vznikem.
Je Adrimax na předpis nebo je volně dostupný?
Nejde o lék, takže je volně dostupný a seženete jej přes různé e-shopy za přibližně stejnou cenu.
Podporuje Andrimax erekci?
Obsahuje složky, které zlepšují průtok krve a podporují mikrocirkulaci krve v penisu. Andrimax tak může podporovat erekci.
Jak se Andrimax užívá?
Užívají se 4 kapsle každý den. Buď najednou, nebo 2 ráno a 2 večer. Prodejce pro dosažení nejlepšího výsledku doporučuje aspoň 3 měsíce.
Kolik stojí Andrimax?
V době psaní článku stálo 1 balení 1290 Kč. Na e-shopu lze koupit výhodné balení 2+1 v ceně 2580 Kč.
Má Andrimax negativní účinky?
Na oficiálním e-shopu jsme zmínku o vedlejších účincích nenašli. Zároveň jsme nedohledali příbalový leták, takže o případných negativních účincích nemáme informaci.
Kde seženu Andrimax levně?
V akci 2+1 balení zdarma na e-shopu intimninakupy.cz, balení o stovku levněji přes Willi.cz. Prohledejte i kupónové weby a slevové portály, kde můžete najít dodatečné slevy.
Vyrábí Andrimax pouze jeden produkt?
Kromě Andrimaxu 120 kapslí výrobce mužům nabízí ještě kapsle Andrimax 24 a nápoj Andrimax Erecta.
Poskytuje Andrimax nějakou garanci vrácení peněz?
Bohužel se nám na e-shopu nepovedlo takovou možnost najít.
Existuje Andrimax pro ženy?
Andrimax ve verzi pro ženy sice neexistuje, ale výrobce Valavani vyrábí doplňky Decofemm pro podporu krásy prsou, Femm passion pro zvýšení libida a Maca fresh women pro podporu ženského zdraví.
Je tohle uživatelská recenze Andrimaxu?
Není. Andrimax jme si do redakce neobjednali. Zhodnotili jsme jeho potenciální účinnost po prostudování složení a reakcí uživatelů na internetu.

TIP: Dále se podívejte na ostatní hodnocené doplňky pro podporu erekce z našeho seznamu TOP 10, které jsme na sobě reálně otestovali.

 

Hodnocení Andrimaxu 1190 Kč
 • Předpokládané účinky - podle složení ano - 65%
  65%
 • Trvání účinku - je potřeba si počkat, poté dlouhodobý - 65%
  65%
 • Rychlost nástupu - podle zkušeností do hodiny - 65%
  65%
 • Kvalita složení - bezpečná - 90%
  90%
 • Cena - mírný nadprůměr - 70%
  70%
 • Velikost a výdrž balení - 1 měsíc - 75%
  75%
72%

Leave a Reply