Prožijte letošní Valentýn v peřinách: 3 erotické dárečky > novinky pro oba :)

Láska je ušlechtilá emoce, kterou si připomínáme právě na svátek svatého Valentýna. Všechno to snažení o dobrou večeři při svíčkách, kytičky, jahody, šampaňské a výměna romantických balíčků stejně vede k jedinému cíli – ke skvělému sexu.

Ten by měl být ideálně co nejintimnější, nejzamilovanější a co nejdelší. V tom se jistě všichni shodneme 🙂 Svědčí o tom i fakt, že právě v čase Valentýna lidé nakupují erotické hračky nejvíce.

Aby byl váš letošní Valentýn zase něčím jiný a svou polovičku jste potěšil i fyzicky a ne jenom na duši, doporučíme erotické hračky kvalitní české značky BOOM. Věřte, že až je začnete používat, budete si chtít projevovat lásku každý den 🙂

erotické valentýnské dárky

 

Masážní hlavice BOOM Rock pro oba

Nejdříve uvolňující masáž, a pak hned do dírky 🙂

masážní hlavice boom rock

Tak, a teď jste dobře najedení, nějaká ta sklenka vína už koluje v žilách a erotické napětí stoupá. Hladíte se, mazlíte, vyměňujete si polibky a je na čase pomalu začít s tím, na co myslíte celý den.

Netlačte ale na pilu. Na řadě je milostná předehra, kterou začneme pomalou a intenzivní erotickou masáží. Masážní hlavice BOOM rock má 2 „funkční“ konce. Jeden funguje jako klasický vibrátor, druhá strana jako masážní strojek.

Co s hlavicí Rock dělat? Položte si milou hezky na postel, nejdříve na břicho. Ženy milují masáže jakéhokoliv druhu. Buďte něžný a trpělivý. Dopřejte své lásce odměnu a masírujte ji aspoň 20 minut. Stejně bude chtít víc.

Začněte masáží nohou. Sám víte, že jí pořád bolí. Poté projděte přes zadeček na záda. Pamatujete, jak se pořád stěžuje, že se sotva hne? 🙂 Přes záda projděte až na zadní část krku, kterou má určitě zatuhlou z práce. Až ji celou krásně uvolníte a rozehřejete, obraťte jí na záda a můžete začít postup opakovat. Stejně to už teď nevydržíte a vrazíte jí to rovnou do vagíny, samozřejmě vibračním koncem.

Masírovat může i partnerka vás, protože i vaše svaly zasluhují úlevu a uvolnění. A pokud sám rád experimentujete, vibrační konec krásné vyplní i vaší dírku, tak se nestyďte 🙂 Masážní hlavice je pro oba.

VLASTNOSTI: 10 stupňů vibrací, masíruje a vibruje, příjemný silikon, vodotěsný, dobíjecí baterie přes USB, 2 motůrky (fungují i samostatně).

masážní hlavice boom rock

Klikněte na tlačítko a podívejte se na podrobný popis na Sexshop.cz. Doprava zdarma a doručení do 48 hodin,

 

nebo si vyberte jinou masážní hlavici z bohaté nabídky SexShop.cz.

 

Párový vibrátor BOOM Helen na dálkové ovládání

Partnerka je nyní krásně rozehřátá a vy naladěný. Je čas užít si to společně. Vibrátor Helen ve tvaru písmene „U“ si partnerka zavede užším koncem do pochvy, kde jí bude krásně vibrovat a stimulovat bod G. Širší část bude koukat ven a dráždit klitoris, takže vy se o tato 2 místečka lásky nemusíte starat.

Na vás zůstane pouze zasunout penis do vagíny a užívat si „teploučko“ z jedné strany a vibrace z druhé strany. Penisem se totiž budete o vibrátor otírat.

Bojíte se, že takovou intenzivní oboustrannou stimulaci nezvládnete a hned se uděláte? Nebojte se, níže doporučujeme i chladivý lubrikační gel, který vyvrcholení oddálí. Nebo se naučte metody pro oddálení ejakulace.

Vy se věnujte pouze sexu, přičemž úroveň dráždění je na vás. Dálkové ovládání můžete držet v ruce. Sledujte partnerku a naučte se regulovat vibrace tak, aby dosáhla masivního orgasmu, ideálně víckrát po sobě.

VLASTNOSTI: 10 stupňů vibrací, masíruje a vibruje, příjemný silikon, dálkové ovládání na 5m, vodotěsný, dobíjecí baterie přes USB.

párový vibrátor BOOM Helen

Klikněte na tlačítko a podívejte se na celý popis na Sexshop.cz. Doprava zdarma a doručení do 48 hodin,

 

nebo si vyberte jiný párový vibrátor z kompletní nabídky. 

 

Zamilovaná sada olejů a gelů GEISHA jahody a šampanské (5 v 1)

Dobře víte, že žena se nejlépe uvolní až když okolo všechno krásně voní, klouže, čvachtá, chutná a je čisté a barevné. Ke všem erotickým pomůckám doporučuji mít v zásobě gely, oleje a voňavé svíčky.

Abyste ale nakoupil i zboží, které se hodí i vám samotnému, podívejte se na sadu olejů a gelů GEISHA. Je pro oba 🙂

  • Masážní svíčku Romance s valentýnskou vůní jahod a šampaňského zapalte hned na začátku večera. Už jen sladká vůně linoucí se společnými chvilkami navodí to správné napětí.
  • Masážní olej (10 ml) využijete hned na začátku během erotické masáže. Jde o rostlinné, za studena lisované oleje, takže jej můžete použít i jako lubrikant. Hračky budou krásně klouzat.
  • Hřejivý afrodiziakální olej (10 ml) použijte pro zvýšení citlivosti penisu, vagíny a všech erotogenních zón. Dráždění bude intenzivnější a orgasmy o to silnější.
  • Chladivý gel (10 ml) se vám naopak hodí, až bude dráždění až příliš silné, třeba při použití párového masturbátoru. Znecitlivuje penis, takže vám pomůže oddálit ejakulaci a vy vydržíte déle.
  • Lubrikační gel na vodní bázi určité potřebujete do zásoby. Nepochybujeme, že se váš krásný večer neprodlouží. Budete mazat a klouzat jako kdyby nemělo být zítra 🙂

Shunga, sada olejů a gelů Geisha

Klikněte na tlačítko a podívejte se na celý popis na Sexshop.cz. Doručení do 48 hodin.

 

Přejeme krásného Valentýna, vážení čtenáři 🙂

Věříme, že se nám povedlo motivovat vás a svou drahou lásku obdaříte a užijete si svátek zamilovaných naplno. Pamatujte, že sex je nedílnou součástí vztahu, prohlubuje intimitu, boří stereotypy a je navíc zdraví prospěšný.

Nezapomeňte si erekci pojistit, třeba pomocí broskvového nápoje Proerecta SHOT s nástupem účinku do 30 minut. Objednávky ze SexShop.cz obdržíte do 48 hodin, tak si pospěšte 🙂

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply