Zabíjejí vám denní návyky a rutina erekci? Zjistěte, zda si neúmyslně neškodíte.

Přes den každý muž dodržuje své návyky. Některé z nich ale nejsou příliš vhodné. Zaměřili jsme se na ty, které poškozují erekci. O tu byste přišel nerad, že ano?

Krátký článek pomůže uvědomit si, které každodenní vlivy mají vliv na slabou erekci.

denní návyky a erekce

 

07:00 – vstáváte vyčerpaný a polámaný

Po krátkém, nevydatném spánku, který jste se večer možná snažil navodit pomocí alkoholu, vstáváte s pocitem, že jste ani nespal. Ženete se do koupelny, oblékáte se a pádíte směr práce.

Bohužel nedostatek spánku a únava oslabují celou sexuální kondici. Méně, než 5 hodin spánku snižuje hladinu vyprodukovaného testosteronu až o 15%.

Jak víme, čím méně testosteronu muž má, tím slabší je erekce, ale také produkce spermií a libido.

Spěte proto pořádně, jděte spát klidně i ve 21:00, pokud vstáváte před 7 hodinou ráno.

 

08:15 – do práce drncáte na kole

Úzká a tvrdá sedadla kol tlačí na oblast perinea (hráz) a také na prostatu. Tlak zhoršuje prokrvení intimních partií, co může vést k oslabení erekce.

Ano, sport je důležitý a prospěšný, pouze té cyklistice věnujte o něco méně času a zaměřte se na sporty, které erekci neškodí.

PSALI JSME:

 

10:00 – první mazání bolavých zad

Pokud jste zvyklí bolavá kancelářská záda, klouby nebo nohy mazat různými léky proti bolesti nebo zánětům, opatrně. Mohu souviset se snížením hladiny testosteronu a síly libida a zvýšením rizika erektilní dysfunkce.

Tyto vlivy zas o něco více oslabují erekci. Proto spíše, než nakupovat různé tlumiče bolesti bez předpisu, doporučujeme zajít za lékařem (osteolog, fyzioterapeut, doporučí vás k nim i praktický lékař).

 

17:00 – tělocvičnu obcházíte oklikou

Jak jsme psali, sport JE důležitý. Zvyšuje kondici a prokrvuje celé tělo včetně penisu, díky čemu přirozeně chrání erekci před měknutím.

Doporučených je minimálně 2x 30 minut pohybu za týden, ale lépe uděláte, pokud budete pilně cvičit a sportovat denně a o víkendu si dáte pauzu. Pokud zvládáte, sportujte i o víkendu. Nezapomeňte ale na potřebnou regeneraci svalů.

Dostupná data slibují, že 40 minut nepřetržitého pohybu 4x týdně dovede podpořit erekci a zlepšit erektilní problémy přibližně za 6 měsíců.

PSALI JSME:

 

22:00 – do postele s neumytými zuby

Dlouhodobě zanedbaná ústní hygiena vede ke kažení zubů a zánětům dásní, které se pak rozšiřují. V ústní dutině se hromadí bakterie, které pak migrují v těle a mohou škodit erekci. Muži se zkaženými zuby velice často trpí erektilní dysfunkci.

Jděte k zubaři a protrpte těch pár hodin dyskomfortu v křesle. Prospějete si mnohem více, než pouze s erekcí.

 

23:00 – spíš než vaše žena vás zajímá Stallone

A to ve smyslu, že místo pořádného sexu raději koukáte na filmy do noci. Muži, kteří mají sex aspoň 1x týdně, mají až o 50% nižší riziko vzniku erektilní dysfunkce, než muži, kteří souloží méně často. Počítá se i masturbace, pokud právě nemáte partnerku.

Muži se sexem 3x týdně měli snížené riziko ED až o 80%. Zde platí jednoduché pravidlo, že pokud má penis správně sloužit, musí se taky pravidelně používat.

PŘÍBĚH SE ŠŤASTNÝM KONCEM:

36letý Míša z Prahy ženu zanedbával a sex neinicioval. Proto mu po 5 letech skoro utekla.

Čtěte, jak se mu povedlo zastavit ji díky doplňkům Proerecta.

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply