Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 10. DÍL – Misionářská poloha 13x jinak

Dámy, ruku na srdce, taky vám v poslední době přijde, že váš vztah už není vůbec tak žhavý a vášnivý jako na začátku? Připadá vám, že se společně s vaším partnerem plácáte od ničeho k ničemu? Že už váš vztah dávno není tak bouřlivý?

Nebudeme si nic nalhávat, zachovat ve vztahu i po letech vášeň a touhu není vůbec jednoduché. Člověk na tom musí hodně pracovat, aby to i po letech jiskřilo. Naštěstí vám přináším tipy, jak opepřit vaše milování, aniž byste prakticky musela změnit polohu. V tomto článku se dozvíte, jak na misionářskou polohu 13krát jinak a vždy spokojeně.

Misionář

 

Misionářská poloha zaručeně není nuda

Misionářská poloha je jedna z nejzákladnějších poloh, které se lidé od nepaměti oddávají. Je to zároveň poloha, kterou se lidé vyznačují od zvířat, neboť ji ze zvířecí říše praktikujeme právě jen my.

Podle nové studie odborníků z Univerzity Karlovy, která na vzorku více než 9 000 českých a slovenských mužů a 8 000 českých a slovenských žen zkoumala, jaký vliv mají polohy na ženský orgasmus a vnímání příjemnosti sexu obecně, je právě misionářská poloha ze všech nejoblíbenější.

Proerecta WOMEN účinky

 

Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz doplňuje:

Příjemnost polohy je významným faktorem především pro ženský vaginální orgasmus. Svou roli hraje úhel penetrace i úroveň dráždění klitorisu. Ženy často spojují své vyvrcholení i s pocitem intimnosti vůči svému partnerovi. V těchto ohledech je nejvhodnější právě misionářská poloha, což dokládá i její oblíbenost mezi páry. Pokud tak partneři nechtějí experimentovat s jinými polohami, mohou zkusit ozvláštnit svůj sex různými předehrami, změnou místa či stále populárnějšími erotickými hračkami.

Nedávno také proběhl podobný průzkum ve Velké Británii. Jednalo se nejoblíbenější sexuální polohy u 3 000 mužů a žen. Respondenti měli uvést své nejoblíbenější sexuální pozice. A takto to dopadlo:

  • U žen zvítězila s 43 % klasická misionářská poloha, kterou muži umístili hned na druhé místo za polohu zezadu.
  • Druhé místo s 26 % obsadila u žen poloha z boku, tzv. lžičky. Tu muži nečekaně odsunuli až na desáté místo.
  • Na třetím místě se s 13 % umístila pozice ve stoje a ještě navíc ve sprše.

Svůj názor vyjádřila také čtenářka Renata, 27 let:

Můj manžel jednoznačně preferuje sex zezadu na čtyřech, ale musím říct, že mezi mé oblíbené se zrovna neřadí. Chybí mi oční kontakt a celkově mám pocit, jako kdyby si mě bral cizí chlap někde venku v parku. To je samozřejmě nadnesené přirovnání, ale skutečně mi vadí, že nevidím, jak se při milování tváří. Já mám jednoznačně nejradši klasickou misionářskou polohu, kdy cítím intenzivní tělesný kontakt. Poloha, kdy jsem nahoře, není špatná kvůli prožitku, ale já jsem na ni moc stydlivá a vadí mi, že jsem při ní hodně „odhalená”. V podstatě si ji nejvíc užiji, když sexu předchází posezení v hospodě nebo jiná alkoholová událost.

Jenže nebudeme si nic nalhávat, po letech soužití se může stát misionářská poloha poněkud nudnou záležitostí. Je to vlastně pořád to samé dokola.

Žena si lehne na záda, muž na ní a děj se vůle boží. Ono většinou už ani toho partnera to tak nevzrušuje jako když to bylo poprvé. A to tím tuplem, pokud během sexu polohy běžně nestřídáte a setrváváte pouze v této jedné. Jak tedy klasickou misionářskou polohu trochu ozvláštnit, aniž byste museli dělat složité gymnastické pohyby?

Alena, 30 let, se nám také svěřila se svou oblíbenou polohou:

Polohu zezadu upřímně nesnáším. Většinou v ní muž proniká příliš hluboko a mě to potom bolí. Vůbec nejradši mám misionářskou, ale nepotrpím si na takové ty uspěchané rychlovky.

Chci, aby mě při ní muž hladil, věnoval se mi, pomalu mě vedl k vyvrcholení a nikam nespěchal. Nebo se mi líbí poloha, kdy oba sedíme obličejem k sobě a hýbeme se jen nepatrně. Mám při sexu ráda romantiku a obě tyto polohy mi ji dávají.

 

Nohy nahoru

Asi nejjednodušším zlepšením je dát nohy do vzduchu. Prakticky neděláte nic zvláštního, ani nijak neměníte pozici, pouze zvednete nohy do vzduchu. Je to velice jednoduché, ale překvapivě účinné.

Nohy můžete sama ve vzduchu držet, anebo jimi obejmout vašeho partnera. Záleží na tom, jak moc jste ohebná. Pokud takto příliš dlouho nevydržíte, můžete poprosit vašeho partnera, aby vám nohy ve vzduchu podržel.

Uvidíte, že to bude nejen příjemná změna pro vašeho partnera, ale i pro vás. Váš milovaný se totiž penisem lépe dostane k vašemu bodu G a tím pádem snadněji dosáhnete vaginálního orgasmu.

TIP: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

Pouta

Dalším zlepšením je použití pout. Těmi si můžete nechat spoutat své ruce nad hlavou nebo k čelu postele, pokud je to možné. Je to opět pouze drobnost, ale udělá to zázraky. Váš partner okamžitě bude mít pocit, že má nad vámi naprostou kontrolu, a to je pro chlapa asi to nejsilnější afrodiziakum.

Nemusíte takto souložit příliš dlouho, stačí si jen na pár minut nechat svázat či spoutat ruce a uvidíte, že se budou dít zázraky.

 

Roubík

Stejně tak může velice dobře fungovat i roubík do úst. Pokud jste u sexu hlučnější, může roubík opět navodit ve vašem partnerovi pocit nadvlády a převahy. Zároveň se tím trochu utlumí vaše vzdechy, čímž jej opět rozžhavíte do běla. Je pravdou, že ne každému se roubík zamlouvá, ale pokud nejste proti, určitě jej doporučuji vyzkoušet.

 

Škraboška na oči

Četla jste již knižní trilogii Padesát odstínů šedi? A pamatujete si, jak Christian Grey dal na oči Anastasie škrabošku, takže vůbec nic neviděla? Tato scéna je jedna z nejerotičtějších v celém románu.

Rozhodně nenechala v klidu nejednu čtenářku. A i vy si ji doma můžete vyzkoušet. Přenechejte veškerou iniciativu na vašem partnerovi. Ať si s vámi dělá, co chce. Opět to může být pouze v misionářské poloze, ale pocit převahy je pro muže silným nábojem. Doplňte škrabošku na oči ještě pouty nebo roubíkem a těšte se na noc plnou vášně.

 

Poolejovaná těla

Dalším zlepšením může být sex s poolejovanými těly. Před sexem vložte do milostné předehry také pomazání těl masážním nebo erotickým olejíčkem. Navzájem se pořádně pomažte, abyste byli hezky kluzcí.

Než se potom vrhnete na věc, zakryjte matraci ručníkem nebo speciálním plastovým prostěradlem, abyste si matraci nezašpinili od oleje. Samotný sex opět může probíhat pouze v misionářské poloze, ale tím, jak budete mít mastná a kluzká těla, to zase bude něco jiného. Navzájem budete po sobě klouzat a budete mít ze sexu úplně jiný zážitek.

 

Nohy k sobě

Poměrně ošemetnou technikou je dání noh k sobě. Proč je ošemetná? Protože ne každému to bude vyhovovat. Princip spočívá v tom, že jako žena dáte nohy blíže k sobě, abyste zmenšila prostor pro partnerův penis.

Ovšem pozor, abyste nedala nohy příliš blízko k sobě, aby se k vám partner ještě v pohodě dostal. Je to poměrně složité přesně vyladit a ne každý ocení toto zlepšení, ale za zkoušku to rozhodně stojí.

 

Erotické hračky

Zároveň si můžete prakticky u každé polohy přizvat k milování nějakou erotickou hračku. Ať už se jedná o satisfyery – bezdotykové revoluční stimulátory klitorisu, které zprostředkují nejeden rychlý, intenzivnější a opakovaný orgasmus během chvilky, nebo womanizery, které zlehka nasají klitoris a pomocí různých tlakových vln jej stimulují.

Taková erotická hračka vám sex v misionářské poloze dokonale okoření a přitom opět nemusíte měnit nic jiného. Svou roli perfektně zvládne také klasický vibrátor, který si můžete přiložit ke klitorisu. Je to velice jednoduché, ale ohromně efektivní.

TIP: O novinkách pro ženy jsem mluvila i s Romanem Zažírejem se sex-shopu 4sex.cz.

 

Erekční kroužky

Skvělým doplňkem pro pány jsou pak erekční kroužky. Ty najdete prakticky ve všech erotic shopech. Erekční kroužky mají za cíl trochu přiškrtit penis a zlepšit tak erekci. Erekce vašeho partnera bude díky erekčnímu kroužku pevná jako z oceli. I to vám může váš milostný život pořádně zpestřit a misionářskou polohu opepřit.

 

Vibrační kroužky na penis

Podobnou službu dokáže splnit i vibrační kroužek na penis, který kromě přiškrcení zároveň také vibruje, čímž stimuluje i vás. Takových pomůcek najdete opět v obchodech pro dospělé nespočet. Mají nejrůznější funkce, velikosti i tvar. Jsou vhodné pro jakoukoliv milostnou polohu, tudíž i pro tu naši starou známou misionářskou.

 

Hrbolaté návleky na penis

Dalším možným zlepšením jsou hrbolaté návleky na penis. Tyto návleky jsou vyrobené ze silikonu či z gelového materiálu a dodají penisu vašeho partnera neobvyklý tvar. Opět díky tomu docílíte další úrovně stimulace vaší pochvy a vašeho bodu G.

Díky návleku prožijete maximální možné dráždění a intenzivnější sexuální prožitky. Díky voděodolnému materiálu si lze tyto pomůcky vzít i do sprchy nebo do vany. Po použití stačí opláchnout teplou mýdlovou vodou.

 

Kroužek na penis s análním stimulátorem

Zajímavou pomůckou, kterou jen tak někdo ve své erotické výbavě nemá, je kroužek na penis s análním stimulátorem. O co se jedná? Kroužek na penis s análním stimulátorem neboli s análním nástavcem na penis je doplněk na penis vašeho partnera.

Zastává hned několik funkcí najednou. Partner si jej nasadí na penis a díky tomu se mu částečně přiškrtí. Bude mít pak erekci tvrdou jako kámen. Zároveň anální stimulátor bude stimulovat váš zadeček a díky tomu prožijete mnohem silnější orgasmus.

Kroužek je většinou vyroben z gelového materiálu, takže je velice měkký a poddajný. Pouze se doporučuje anální stimulátor dostatečně potřít lubrikačním gelem, aby se vám nikde nezasekl.

 

Sexy prádélko

To tedy byly nejrůznější hračky a erotické doplňky, kterou mohou ozvláštnit vaše milování. Ovšem klasickou misionářskou polohu můžete ozvláštnit i sexy prádélkem.

Kdy naposledy jste se milovala v erotickém prádle? Kdy naposledy jste pro partnera připravila překvapení v podobě erotického kostýmku? Zkuste to změnit a pořiďte si sexy prádélko. O tom, jak si jej správně vybrat, jsem se věnovala v článku Jak vybrat to nejvíc sexy spodní prádlo?.

 

Misionářská poloha na netradičním místě

Poslední možností, jak zpestřit misionářskou polohu, je nějaké netradiční místo k milování. Misionářská poloha je sice vaše stará známá, ale nemusíte ji přece provozovat jen v posteli. Vyzkoušejte ji třeba v kuchyni, v pracovně, na zahradě, na pláži nebo například na kapotě auta a uvidíte, že získá hned novou podobu.

Misionářská poloha vůbec nemusí být nudná a fádní. Stačí ji trochu okořenit nějakou novou technikou nebo erotickou hračkou a okamžitě získá novou tvář.

TIP: A nezapomeňte. I pokud je partnerova erekce slabší, vždy existuje dostupná pomoc. 

proerecta

 

Proerecta WOMEN účinky

 

Leave a Reply