Poznejte budoucnost vašeho sexuálního života. Zjistěte, jak vás v posteli vnímá partner a mějte přehled v tom, kdo je s vámi spřízněný a komu se raději vyhýbat. Hvězdy mluví jasně.

 

Erotické horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu

 

Vodnář – muž

Specifické znamení zvěrokruhu, které nevyjadřuje svou lásku typickým způsobem. Od muže vodnáře by žena typické vyjádření lásky neměla čekat. Muž v tomto znamení dokáže velmi vroucně milovat, ale po svém.  Větu typu “miluji tě” od něj tedy rozhodně nečekejte. Romantické večeře prostě nejsou jeho styl. V sexu ženu nevnímá jako cíl svého sexuálního chtíče. V tom je velmi odlišný od ostatních znamení. K sexu i ženě přistupuje rozvážně.znamení Vodnář

Žena, která ví co chce, v něm najde skvělého partnera. V tu chvíli se Vodnář změní v posteli v tornádo, které splní každou její fantazii. Vše co žádá  na oplátku je láska a péče. Nerad se v posteli opakuje a Kámasutru má nastudovanou tam a zpět. Sám sebe pak v posteli vidí jako herce, který pokaždé hraje jinou roli.

Vodnář – žena

Rozmanitost, svoboda a nikdy stejné podmínky. Žena vodnář bere milostné hrátky jako jedno velké dobrodružství. Nemá ráda monotónnost a rutinu. Narozena pod záštitou Uranu, bude tato žena vždy nakloněna experimentům. V sexu potřebuje hodně změn a novinek. To neznamená, že by snad nebyl věrná. Naopak. Po sexuální stránce jde o velmi atraktivní ženu, která ví, co chce.Vodnář znamení

Sex a emoce dokáže důsledně oddělit od sebe. Bere ho jako potěšení a chce mít jistotu, že partnerovi poskytne veškerou rozkoš a pozornost. V posteli občas dominuje, ale nevadí ji ani submisivní role. Obecně je velmi náladová a někdy to dává dost okatě najevo. Na druhou stranu nemá problém zkoušet nové věci a objevovat.

 

 

Střelec – muž

Největší průzkumník mezi znameními to je Střelec. Nebojí se přijímat nové výzvy a občas střílí naslepo. Proto zkouší nové a nové románky, než najde tu pravou. Je velmi přímočarý a v sexu velmi hravý. Proto rád vyhledává netradiční sexuální praktiky a zkouší nová místa. V komunikaci je velmi otevřený a má rád zpětnou vazbu na své umění v posteli.

Jeho sebevědomí se odráží také v posteli, kde si vždy dokáže poradit. Je přístupný touhám a přáním své partnerky. Libuje si v množství poloh a variant, které sexuální svět nabízí. I když je někdy lehkomyslný, rozkoš partnerky bere vážně a nechce ji nechat neuspokojenou.znamení Střelec

V sexu nemá rád rutinu a vyhledává překvapení a intenzitu. Na romantické řečičky o společné budoucnosti ho moc neužije. Mnohem více vítá dobrodružnou povahu ženy, kde není nouze o překvapení.

Střelec – žena

Připravena k akci kdekoliv a kdykoliv. Tato žena je jako element, o kterém nikdo neví, jaký bude její další krok. Stejně jako muž Střelec jde o veselou povahu s touhou po dobrodružství.  Když je na lovu, pak ji jen těžko přehlédnout. Divoká, hlasitá a zábavná. Často může její výprava skončit sexem na jednu noc. Ráno, až se muž probudí, nebude po ní ani památky. Snad kromě zbytku parfému a zmačkaného povlečení.Střelec znamení

Žena Střelec je typický lovec. Neustále na lovu, dokud nenalezne svého vyvoleného. Stále věří v lepší příležitost. V sexu je velmi energická a muž má někdy co dělat, aby s ní udržel krok. Samotný akt, bere stejně jako muž Střelce s nadhledem. Je velmi hravá.

Emoce a filosofie nejsou její styl. Daleko více je pro ni zábava a nové podněty. Chce si užít lov. Nehledá strnulost ani nudu.

 

Ryby – muž

Znamení s největší dávkou kreativity. Svou vnímavost a fantazii rád přenáší i do sexuální oblasti. Hledá vroucí vášeň a stejně tak se nebojí své city naplno projevit. Jde o duální znamení, takže má někdy problém správně se rozhodnout. Proto může mít i několik milostných poměrů najednou. Přitom jeho romantická duše stále touží po jeho vysněné lásce.

V posteli preferuje dominantní, vášnivé a atraktivní ženy. Jeho výhodou, je že pod peřinou nemyslí jen na sebe. Rád poskytuje veškerou pozornost a rozkoš své partnerce. Odměnou pro něj je spokojená partnerka.znamení Ryby

Díky své fantazii dokáže v ložnici zbourat nejedno tabu a přichází se stále novými nápady. Má šestý smysl pro to kam zrovna sáhnout a dokáže se přizpůsobit situaci. Ve světě sexuálních fantazií je jako ryba ve vodě.

Ryby – žena

Romanticky založená žena s tvořivou duší a citem. V sexuálním světě jsou její preference podobně romanticky a citově zaměřené. Něžnost a citlivý přístup jsou atributy, které v posteli jednoznačně vyhledává. V sexu má svůj osobitý a jedinečný styl. Vypadá to pak, že svádí muž, přitom svůdkyní je ona. Při sexu preferuje potěšení duše a smyslů, před fyzickým uspokojením.

Ryba nepůjde do postele s každým. Sex je pro ni hlavně poutem s partnerem. Nebere ho tak lehce, jako jiná znamení. Tělesné potěšení si dokáže náležitě vychutnat. Má velikou fantazii a je skvělé, pokud ji může v posteli uplatnit. Stejně jako muž ve stejném znamení má jakýsi šestý smysl a ví co udělá partnerovi dobře.Ryby znamení

Preferuje dominantního partnera, který ji povede. Dokáže se mu přizpůsobit. Velmi ocení partnera, kterému nemusí nic říkat. Na první pohled sice může působit jako neviňátko, ale má i svou divokou stránku. Ráda zkouší nové věci a uvádí do praxe své sexuální fantazie.

 

Kozoroh – muž

Jde o seriozní znamení. Muž narozený v tomto zvěrokruhu se dívá na svět velmi racionálně. Flirt mu většinou nic moc neříká, raději má jistotu a racionalitu ve vztahu i sexu. V posteli je více uzavřený, takže je těžší zjistit jeho fantazie. Rozhodně není sobec a vždy myslí na spokojenost své partnerky. Tím pádem je ochoten svolit k různým praktikám, které by ho třeba ani nenapadly.znamení Kozoroh

Na veřejnosti možná Kozoroh působí chladným dojmem, ale v ložnici se dokáže proměnit v opravdovou šelmu. Je vždy pevně zaměřen na jeden cíl, který dělá velmi dobře. V ložnici hledá především klasiku s občasným kořením navíc. Jakékoliv speciální fantazie své partnerky ho nesmírně zajímají a rád je splní. Na jeho pravou tvář pod peřinou se ženě vyplatí počkat.

Kozoroh – žena

Žena ve znamení Kozoroha potřebuje čas k tomu, aby rozkvetla na plno její sexuální energie. Stejně jako muž Kozoroh patří k tradičnějším znamením. Její energie a chuť k sexu jsou velmi vysoké. Pouze nejsou na první pohled patrné. Sex dokáže citově oddělit od emocí. Tedy až do chvíle, než potká toho pravého. Tato žena je velmi smyslná, jen je třeba jí dát trochu času.Kozoroh znamení

Přestože působí dojmem, kdy hledá hlavně stabilitu, chce být občas překvapena a vyvedena z míry. Její sexualita je vysoká a potřebuje muže, který naplní její potřeby. Snaží se skrze sex navázat citové pouto. To může v jejím racionálním světě chybět.

 

Lev – muž

Sebevědomí, energie i humor. To vše je typické pro muže Lva, který má tyto atributy v ložnici i mimo ni. Je stále při chuti a sex bere hlavně jako zábavu a rozhodně ne tak vážně jako jiná znamení. Proto je dost možné, že se žena se Lvem v posteli i zasměje.znamení Lev

Jeho hravost se odráží i v oblibě různých hraček, sexu ve více lidech a veliké variaci milostných poloh. Milování se Lvem tedy rozhodně není nuda a žena na něj jen tak nezapomene. V posteli nechce přetvářku. Jediné po čem touží je chvála. Ne slovy a lichotkami. Chce vidět ženu v posteli uspokojenou. To je pro něj největší ocenění. Je velmi asertivní a v posteli přesně ví, co chce.

Lev – žena

Žena ve znamení Lva je velmi dominantní. Královna večírků a společenských akcí, taková je žena v tomto znamení. V sexuální oblasti je zamilovaná lvice velmi sexuálně aktivní. Milování je pro ni symbolem upevnění vztahu a vzájemné lásky. Dobrý sex je pro ni potvrzením správného výběru partnera.

Jejím přirozeným stylem je dominance. Neplatí tedy, že v posteli vždy poslechne muže na slovo. Má svůj styl a svou hlavu. Očekává dobrý sex od svého protějšku a je připravena laskavost oplatit.znamení Lev

Lvice rozhodně není v posteli prkno a v rukávu má několik es, kterými dokáže muže absolutně ohromit. V posteli chce partnera, který bude stíhat její potřeby. Je totiž připravena mít sex kdykoliv a kdekoliv. Proto hledá silného muže schopného ustát její divokou a dominantní povahu.

 

Panna – muž

Toto znamení není primárně zaměřeno na sex. Daleko více pro něj znamená porozumění na duševní úrovni. Ne snad, že by neměl rád fyzický sex. Jen jeho motivace k němu jsou jiné,  než u většiny znamení. Na věc jde většinou, až když si je 100% jistý.

Výstřelky na jednu noc jsou pro toto znamení vzácné. Intimní vyústění vztahu bere jako finální završení vzájemné souhry. Duševní hodnoty staví dalek nad fyzický prožitek. Tento přístup je pro mnoho žen vítanou změnou. Jeho váhavost možná bude některé ženy odrazovat, ale vyplatí se počkat. Nezklame.znamení Panna

Tento muž je velmi vnímavý a dokáže být skvělý milenec. Pro vypilování své techniky bude klidně trénovat celou noc. Rozhodně preferuje své známé místo, před sexem mimo domov. Rád partnerku překvapuje, ale nerad přebírá iniciativu jen na sebe. Pozornou partnerku velmi ocení.

Panna – žena

Tato žena může na první pohled klamat tělem. Tato žena má v sobě oheň, který není patrný na první pohled. O svého partnera se vždy dobře postará. V ložnici i mimo ni. Pro tuto ženu platí heslo dáma na veřejnosti a divoká šelma v ložnici.znamení Panna

Vystihuje ji slovo perfekcionismus. Ten je u ní přítomen všude včetně sexu. Pro svého partnera touží být dokonalou milenkou a stejně jako muž v tomto znamení, je ochotna pilovat milostné techniky k dokonalosti. Příliš nevyhledává sex na rozmanitých místech, dá raději přednost klidu a pohodlí ložnice. V sexu staví fyzický požitek na druhou kolej. Pro Pannu je mnohem důležitější duševní aspekt.

 

Štír – muž

Na první pohled znamení, které je ovládáno svých chtíčem. Střídá ženy po desítkách a má pověst sukničkáře. Jeho touha po vášni je silná a spalující. Štír se ji snaží při svém honu za ženami uhasit. Jeho kouzlo a pronikavý pohled jsou pro ženy přitažlivé jako magnet.

Toto znamení je velmi přímočaré a každý jeho krok směřuje blíže ke svému cíli. Touží ženu svést a zmocnit se jí. V ložnici je velmi zkušeným milencem a zná dokonale zákoutí ženského těla.erotický horoskop Štír

V sexu preferuje submisivní partnerku, která se mu zcela oddá. Chce její absolutní otevřenost i se všemi strachy a pochybnostmi. Bytostně nesnáší odmítnutí, ale tajně po něm touží. Ve své podstatě hledá Štír hluboké citové propojení, které mu přinese pouze sex.

Štír – žena

Narozena pod záštitou Marsu je tato žena dominantně a sexuálně zaměřena. Tam kde nestačí slova, použije ke svému vyjádření sex. Skrze něj přijímá, ale také dává. Tato žena má velmi pronikavý až vyzývavý pohled. Muži v její přítomnosti snadno znervózní, protože její energie je doslova hmotná.erotický horoskop Štír

Od ženy Štíra lze čekat ochromující milování, její energie působí na muže jako paralýza. Má vysoké libido a málokterý muž odolá její milostné hře. Může od ní čekat nespoutanou vášeň a divoký sex. V posteli je velmi vnímavá a všimne si se sebemenšího signálu. Hledá muže, který ji bude stačit. Dominantní pozice v posteli je pro ní samozřejmostí.  V posteli očekává stoupající napětí, které musí gradovat.

 

Váhy – muž

Znamení vyznávající romantiku. Pokud se zamiluje pak naplno. Svou milovanou zahrnuje pozorností a láskou. Ženu dokáže ohromit svým romantickým přístupem a intelektem. Váhy jsou na první pohled romantické, ale mohou mít sklony k promiskuitě.

Fyzickými parametry většina Vah nepatří mezi kulturisty. Jsou zaměřeni spíše na práci hlavou. V posteli stejně jako býci vydrží neuvěřitelní dlouho. Ve většině případů odpadá jako první partnerka. Tento muž má rád rovnováhu, fantazii a věří své intuici. Jeho předehra je dlouhá a hravá. Tak přistupuje i k samotnému sexu. Je jedním ze znamení, které nemá problém s koitem ve více lidech.erotický horoskop Váhy

Nehledá rozhodně partnerku, která příliš tlačí na pilu. Netouží po rozkazech. Spíše ocení letmé doteky. Ideální je pro něj na rozjezd masáž. Ta vystřelí jeho chtíč až ke hvězdám.

Váha – žena

Tato žena je krásná a smyslná. Na pohled velmi krásná. Její rty jsou neodolatelné. Křivky tak dokonalé, že se každý muž pozastaví. Její vůně a přitažlivost jsou neodolatelné. Přes svůj vzhled je toto znamení duševně velmi vyvážené a stojí nohama pevně na zemi. Rovnováha je typickou vlastností pro všechny Váhy. Do citů nespadne tak rychle, jako jiná znamení.

Je velmi chytrá a snadno odhadne situaci. To platí i pod peřinou. Chytře dokáže svého partnera podpořit tak, aby ještě zvýšila jeho výkon a ego v posteli. Když muž projde prvotním sítem získá sex na intenzitě a Váha se muži absolutně oddá.erotický horoskop Váhy

Chce v posteli šikovného muže, co si dokáže poradit. Neláká ji brutální přístup. Mnohem více preferuje tichou sílu. Sex prožívá vyváženě na duševní i fyzické rovině.

 

Blíženec – muž

Blížence v posteli nehledejte. Spíše ho najdete kdekoliv jinde. Jde o velmi dobrodružné znamení. Jeho mysl neustále těká a řeší několik věcí najednou. Je to nepoučitelný hledač nových zážitků.

Tento muž je sexuální dobrodruh. Některé lidi může jeho vkus pobuřovat. Vybírá velmi neobvyklá místa i způsoby, jak mít sex. Rozhodně si nebude rozumět s klasickými znameními. Potřebuje k sobě divoký protějšek. Pohlavní styk bere jako zábavu a málokdy do něj tahá emoce. Jednorázový sex na jednu noc je přesně jeho styl. Stereotyp nesnese, potřebuje stále nové podněty.horoskop Blíženci

Jako duální znamení prožívá vše v hlavě i fyzicky. Hledá ženu nakloněnou experimentům. Změna je pro něj život. Jen s takovou ženou vydrží dlouhodobě a neuteče k jiné.

Blíženec – žena

S touto ženou se nikdo nebude nudit. Duální znamení, které bude vířit minimálně na dvou místech najednou. Tato žena je mistryní ve svádění. Je velmi hovorná a rychle reaguje na nové situace. Miluje konverzaci. Proto u ní nemají příliš šanci nemluvní muži a hlupáci. Hledá vtipného, chytrého a bystrého muže.

S touto ženou nikdy nepřichází stereotyp. V posteli je pokaždé jiná. Partner tak nikdy neví, jaká role přijde příště. Čekat může hlavně otevřenou komunikaci, takže bude vždy vědět na čem je.erotický horoskop Blíženec

Role jsou pro tuto ženu jako dělané. Má ráda různé kostýmy a hry. Nepohrdne ani rozmanitými hračkami. V posteli očekává čistou a otevřenou zpětnou vazbu od svého partnera a nové podněty. Jen tak se po čase nezačne nudit.

 

Rak – muž

Nekonečná romantika a cit pro rodinu. Jeden krok vpřed a dva zpátky. To jsou typické znaky Raka. Jeho stylem tedy nejsou úlety na jednu noc. Jeho životním cílem je najít partnera na celý život. To je důvodem proč na někoho můžou působit odměřeným dojmem. Svou pravou tvář projeví až po čase. Toto pravidlo platí i v sexu.

Na první pohled působí nevinně. Je to ale jen zdání. Byť tato vlastnost ho činí pro některé ženy přímo k nakousnutí. Pro ženu svého srdce rád objevuje nové cesty rozkoše. Bude vzrušený ve chvíli, kdy bude vzrušená i žena.znamení Rak

Rakovi nevadí dominantní žena. Na druhou stranu nehledá extra divoký nebo drsný sex. Raději čeká a pozoruje pomalu sexuální preference partnerky. Bojí se podvědomě odmítnutí, proto trvá než žena projde jeho krunýřem.

Rak – žena

Velmi zajímavá žena. Na první pohled jde o sebevědomou bytost. Někdy až s drsným jednáním. Pod krunýřem jsou ale skryty hluboké city. Raci jsou nejcitlivější znamení celého zvěrokruhu. Emoce hrají roli všude, včetně sexuality. Někdy je zářivá, jindy temná jako noc. Nálady mění stejně jako měsíc své fáze.

V posteli si svého partnera doslova hýčká. Je skvělá ve svádění a milostných hrách. Nedá ji příliš práce dostat muže do postele. Sex s ní je pak plný emocí a vášní. Po čase dokonce odhalí i svoje tajné touhy. To až ve chvíli, kdy se muž dostane pod její krunýř. Po spojení s mužem na fyzické a duševní úrovni o svého milého nechce přijít.žena ve znamení Raka

Žena Rak uznává jen toho, kdo ji imponuje. Chce aby o ni bylo pečováno. Potřebuje lásku a péči partnera. Ocení i sentimentální dary. Pokud má pevné pilíře v emocích, domově a věrnosti, svého muže bude vždy hájit.

 

Býk – muž

Hravé znamení s tahem na branku a neuvěřitelnou výdrží. Toto znamení dokáže fungovat v posteli celé hodiny bez známky únavy. V opojení sexu je Býk k nezastavení. Příliš velká dominance ze strany ženy pro něj není. Toto znamení je doslova nabité sexuální energií a zastánce klasických metod. Má rád své jisté a ověřené metody. Neuznává příliš experimenty.eroticky_horoskop_byk

Je požitkář a sex vnímá všemi smysly. Ocení proto i různé vůně, hudbu a vizuální podněty. Před dominou preferuje ženskou jemnost. Má rád komplimenty v životě i sexuální oblasti. Předehru preferuje dlouhou a smyslnou. Býk je zárukou upřímnosti a vroucného nekončícího milování po celou noc.

Býk – žena

Krása a typická ženská energie. To jsou znaky ženy ve znamení Býka. Tato žena svou přirozenou sexualitu nezapře. Často ji nespatříte v oblečení, které má veliký výstřih. Tato žena sází na přirozenost. Svůj protějšek vybírá velmi pečlivě. Stylem a chováním je tato žena romantik. Hledá svého vysněného partnera. Sex pro ni znamená pouto, které pak někdo jen těžko přeruší.

Péče a milující pozornost. To jsou její specifické vlastnosti. Perverze a úchylky jsou u této ženy velmi vzácné. Je více tradiční. Především pak miluje a pečuje o partnera jako o malé dítě.sexualni_horoskop_byk

Tyto ženy jsou velmi smyslné a sex vyhledávají. Ve svém repertoáru mají několik triků, které dostanou muže na kolena.

 

Beran – muž

Ohnivé znamení i povaha. Toto znamení je velmi přímočaré a jde si rovnou za svým. Pokud má před sebou cíl chce ho dostat. Za každou cenu a co nejdříve.

V posteli jde o velmi dominantní znamení. Je velmi vášnivý a technicky dotažené téměř k dokonalosti. Na romantiku toto znamení moc není. Chce uspokojit svou touhu. Předehra je pro něj spíše zdržení. Od ženy bere naznačení směru, ale nikdy ne přímé instrukce. Jde mu o dobrý sex. Chce dominovat a vyhrát.beran_eroticky_horoskop

Chytrá žena bude toto znamení čas od času překvapit něčím novým. Beran se nesnese s jinou autoritou. Přílišná dominance ani podřízenost nejsou jeho. K dobrému sexu potřebuje zlatou střední cestu.

Beran – žena

Žena ve znamení Berana ráda dominuje. Možná to není na první pohled vidět, ale vždy volí svou vlastní cestu. Má silnou auru, které muži snadno podlehnou. Tato žena má univerzální vliv na všechna znamení.

Vášeň a nezkrotná energie jsou typické znaky této ženy. Libuje se ve špinavých řečičkách a je mistryní ve svádění. Slovně dokáže motivovat i mnicha. Muž se s ní v posteli nikdy nebude nudit. Sama chce partnera v posteli nažhavit tak, aby si užila zaslouženou jízdu. Jízda na plný plyn a běžné limity jsou typické pro sexualitu ženy Berana.sexualny_horoskop_beran

V posteli chce vášnivého muže a také city. Netouží po průměrných výkonech. Potěší ji kompliment a nové neobvyklé věci. Přes svou dominanci ocení občas iniciativu ze strany muže.

 

facebook erekce